Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

7 godzin temu, tylkoczytam napisał:

Może się jej w końcu samolot rozbije i se ten głupi ryj rozwali

Skąd ta nienawiść? Można kogoś nie lubić, ale to nie jest zbrodniarka. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, pileapeperomioides napisał:

Ja już czekam na jej kolejny "rant" na temat środowiska, śladu węglowego, ekologii, odpowiedzialnego podróżowania i czego tam jeszcze...

Przecież ona jedyna wie, jak podróżować, reszta uprawia neokolonializm. To były mocne słowa jak na autorkę książki, w której nie ma żadnego wywiadu z kimś poza kręgiem korporacyjnych koleżanek koleżanki, a która jest jednym wielkim rantem na to, że Japończycy nawet oddychają źle. Czy ona kiedykolwiek odwiedziła jakieś biedniejsze dzielnice poza hipsterskimi kawiarniami? 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2023 o 13:57, Kika98 napisał:

Pomimo afery z cudownym ogłoszeniem o pracę zachęcającym do robienia za czterech za niewiele ponad minimalną obserwuje i nadal nie rozumiem fenomenu… mentalność prywaciarza, który racjonalizuje fakt, że chce mieć biznesik po taniości, wieczne hejtowanie po dużych przedsiębiorcach zatrudniających tysiące osób. Dzisiaj to już padłam, kiedy na pytanie czemu trzeba czekać tyle na zamówienie okazało się, że robi dropship i zaczęła bezczelnie ludziom tłumaczyć, że jak poczekają to nic im sie nie stanie, bo wcale tak szybko nie potrzebują rzeczy za które płacą, oj zły świat, każdy by chciał mieć wszystko od zaraz xD Biznesy działające sprawniej złe, wspierajcie jej małą księgarnię… tylko po co? Żeby mogła jeździć na wycieczki po japońskich kurortach i dookoła świata, kiedy jej pracownica robi za czterech? Niedobrze mi już od tego idealizowania „małych biznesów”. 

Ona jest tak lewicowa jak cała Warszawfka. Lewicowość dzieci z bogatych domów, które będą mówić wszystkim jak żyć. Tak naprawdę chcą po prostu się mądrzyć i rządzić, a jak przychodzi co do czego to wychodzą takie kwiatki jak z tym ogłoszeniem. Widać, że lewicowośc to pozerstwo, moda intelektualna, nic więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Harpunka napisał:

Ona jest tak lewicowa jak cała Warszawfka. Lewicowość dzieci z bogatych domów, które będą mówić wszystkim jak żyć. Tak naprawdę chcą po prostu się mądrzyć i rządzić, a jak przychodzi co do czego to wychodzą takie kwiatki jak z tym ogłoszeniem. Widać, że lewicowośc to pozerstwo, moda intelektualna, nic więcej. 

„Nie kupujcie domów na Bali bo to kolonializm!!!” Ohhh, right, to cofam bo właśnie miałam robić przelew… 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2023 o 14:30, Kika98 napisał:

Przecież ona jedyna wie, jak podróżować, reszta uprawia neokolonializm. To były mocne słowa jak na autorkę książki, w której nie ma żadnego wywiadu z kimś poza kręgiem korporacyjnych koleżanek koleżanki, a która jest jednym wielkim rantem na to, że Japończycy nawet oddychają źle. Czy ona kiedykolwiek odwiedziła jakieś biedniejsze dzielnice poza hipsterskimi kawiarniami? 

No tak - w Seulu mieszkała w takiej dzielnicy dla zwykłych ludzi totalnie nieturystyczne części. W tej Japonii to tez byla w mało popularnym regionie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys do niej napisalam z pytaniem, skad zalozenie, ze wiekszosc ludzi podrozuje tylko po to zeby miec ladne zdjecia na insta i nie interesuje sie kultura danego kraju (tak zasugerowala na stories, a nawet napisala wprost), ale oczywiscie nie doczekalam sie odpowiedzi... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Bugylina napisał:

No tak - w Seulu mieszkała w takiej dzielnicy dla zwykłych ludzi totalnie nieturystyczne części. W tej Japonii to tez byla w mało popularnym regionie.

Jak pomieszkać na Ursusie i wypowiadać się jako znawca całej Polski 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kika98 napisał:

Jak pomieszkać na Ursusie i wypowiadać się jako znawca całej Polski 

Zapytałaś się czy kiedykolwiek odwiedziła mniej hipsterska dzielnice  - to ci dałam odpowiedz.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2023 o 16:37, Kika98 napisał:

„Nie kupujcie domów na Bali bo to kolonializm!!!” Ohhh, right, to cofam bo właśnie miałam robić przelew… 

"Mój dom na Bali ze służąca z Filipin będzie wolny od kolonializmu, bo przeczytałam 5 książek o rasizmie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A coś więcej wiadomo o warunkach pracy tam? Bo jakiś czas temu głośno było, że wywaliła cały team//albo wszyscy na raz odeszli, a potem nie mogli mówić o atmosferze pracy (BO MOJA PRAWNICZKA!!!!) w tym cudownym, wielkim lewackim biznesie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3700 około na rękę proponuje w nowym ogłoszeniu a obowiązki jak na trzech etatach, jeszcze ten tekst „aplikuj jeśli nie przeraża cię wizja wyprowadzki do Warszawy”, za ledwo 3 tys to mnie bardzo by przerażała wizja bezdomności :D

  • Thanks 2
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×