Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
pati1236

Jak znaleźć ginekologa od nietypowych dolegliwości?

Polecane posty

Jestem obecnie w 4 miesiącu ciąży i od zawsze bardzo mocno bolą mnie badania ginekologiczne. Sam stosunek z mężem i poczęcie tego dziecka odbyło się cudem i z wielkim bólem jakby ktoś mnie rozrywał na pół. Mielibyśmy problem z rozpoczęciem współżycia,ale najgorsze są badania cytologie ledwo zniosłam,to ból niedotrzymania dla mnie,USG dopochwowe to samo. Za pierwszym razem lekarz je jakoś na siłę zrobił,ale dziś byłam z mężem i prawie krzyczałam z bólu i ginekolog podobno spojrzał się na męża i poprostu zrobił USG przez brzuch. Mówi mi co wizytę,że muszę coś z tym zrobić,ale nie mówi co. Pytam o przyczynę,a on nie wie,nigdzie mnie nie kieruje. Dodam,że mieszkam w Niemczech i nie wiem jak znaleźć ginekologa,który będzie próbował/ miał pomysł jak mi pomóc i co jest ze mną nie tak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj na polskie strony , fora kobiet majacych podobne problemy.Moze gdzies natrafisz na jakas kobiete ktora miala lub ma podobne problemy? 

A czy maz przed stosunkiem rozpieszcza cie palcem lub jezykiem jakies 15 -30 min ?  .Generalnie kobieta musi najpierw byc rozbudzona fizjologicznie zanim dojdzie do penetracji.Pytam o podstawowe rzeczy bo piszesz (...) Sam stosunek z mężem i poczęcie tego dziecka odbyło się cudem i z wielkim bólem jakby ktoś mnie rozrywał na pół(...)  Dzis w szkolach zamiast podstaw wspolzycia ucza religii  wiec wole zapytac czy masz swiadomosc spraw podstawowych.

Moze to byc sprawa bardzo silnej blony dziewiczej ktora nie ulegla rozerwaniu i trzeba bedzie to zrobic chirurgicznie.Zapytaj ginekologa  aby ci przeegzaminowal te blone dziewicza.wziernikiem.Sa takie kobiety i to jest problem.Chrurg to zalatwi w pol godziny.Ja sam spotkalem 2 takie przypadki ze kobiety mialy tak mocna blone dziewicza ze nie dalo sie je spenetrowac .Jedna poddala sie zabiegowi przeciecia a co z druga to nie wiem 🙂 

Edytowano przez master4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj chirurga plastycznego w poblizu  i zasiegnij u niego informacji czy robi takie zabiegi.

W zasadzie twoj  ginekolog powinien sprawdzic te blone dziewicza  skoro masz takie bole przy penetracji i w czasie badania .To podstawowa sprawa.Powiniem o tym wiedziec,  jesli przychodzi mloda kobieta .Pociesze cie ze w czasie porodu blona sam ulega przerwaniua bo glowka dziecka rozpycha vagine  ale lekarze robia tez profilaktyczne nacinanie krocza .Wazne abys w szpitalu poinformowala ich o tych bolachi zrob to  przed porodem aby cie ktos zbadal bo moze to byc problem ze beda musieli ci robic cesarke jelsi ta blona bedzie bardzo gruba.Zdarza sie.

Edytowano przez master4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dla mnie to nie przyjemność,a wydaje się obrzydliwe. Nie wyobrażam sobie żeby mnie tam lizał,nie lubię też jak mnie tam dotyka. Odciągami jego rękę odruchowo kiedy próbuję mnie dotknąć. Po za tym współżycie współżyciem,ale przed USG lekarz też ma mnie pieścić żeby nie bolało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co stoi na przeszkodzie abys sama sie popiescila az ci szparka zwilgotnieje  zanim meza dopuscisz  do penetracji.? Chodzi o to abys miala podbrzusze przygotowane pod wzgledem fizjologicznym do penetracji.Dopiero,jak mimo to, bedziesz odczuwala bol. mozesz stwierdzic ze wciaz jestes dziewica i trzeba blone przeciac chirurgicznie .W przciwnym razie moze byc kilk roznych przyczyn i warto aby ktos ci to obejrzal i wydal opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, master4 napisał:

A co stoi na przeszkodzie abys sama sie popiescila az ci szparka zwilgotnieje  zanim meza dopuscisz  do penetracji.? Chodzi o to abys miala podbrzusze przygotowane pod wzgledem fizjologicznym do penetracji.Dopiero,jak mimo to, bedziesz odczuwala bol. mozesz stwierdzic ze wciaz jestes dziewica i trzeba blone przeciac chirurgicznie .W przciwnym razie moze byc kilk roznych przyczyn i warto aby ktos ci to obejrzal i wydal opinie.

Kurna, ona nie ma błony dziewiczej, skoro jest w ciąży, a lekarz normalnie jest w stanie ją zbadać. Ogarnij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Foko Loko napisał:

Kurna, ona nie ma błony dziewiczej, skoro jest w ciąży, a lekarz normalnie jest w stanie ją zbadać. Ogarnij się.

Jestes bardziej niekumata niz ustawa przewiduje.Widac od razu ze spalas nawet na lekcji religii.O Marii -zawsze dziwicy slyszalas 🙂

Przeczytaj ten artykul a dopiero zabieraj ekspertko glos bo rzygac sie chce jak cos napiszesz:) .

Ktorz wklada wieniec laurowy 

na kapusciane glowy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, master4 napisał:

Jestes bardziej niekumata niz ustawa przewiduje.Widac od razu ze spalas nawet na lekcji religii.O Marii -zawsze dziwicy slyszalas 🙂

Przeczytaj ten artykul a dopiero zabieraj ekspertko glos bo rzygac sie chce jak cos napiszesz:) .

Ktorz wklada wieniec laurowy 

na kapusciane glowy !

Taa Maryja najlepszym wyznacznikiem 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Foko Loko napisał:

Taa Maryja najlepszym wyznacznikiem 😂

Smiesz watpic?! Bezboznico wszeteczna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.07.2023 o 16:04, pati1236 napisał:

Jestem obecnie w 4 miesiącu ciąży i od zawsze bardzo mocno bolą mnie badania ginekologiczne. Sam stosunek z mężem i poczęcie tego dziecka odbyło się cudem i z wielkim bólem jakby ktoś mnie rozrywał na pół. Mielibyśmy problem z rozpoczęciem współżycia,ale najgorsze są badania cytologie ledwo zniosłam,to ból niedotrzymania dla mnie,USG dopochwowe to samo. Za pierwszym razem lekarz je jakoś na siłę zrobił,ale dziś byłam z mężem i prawie krzyczałam z bólu i ginekolog podobno spojrzał się na męża i poprostu zrobił USG przez brzuch. Mówi mi co wizytę,że muszę coś z tym zrobić,ale nie mówi co. Pytam o przyczynę,a on nie wie,nigdzie mnie nie kieruje. Dodam,że mieszkam w Niemczech i nie wiem jak znaleźć ginekologa,który będzie próbował/ miał pomysł jak mi pomóc i co jest ze mną nie tak? 

Poczytaj o wulwodyni, oraz pochwicy. Prawdopodobnie cierpisz na którąś z tych chorób. 

Dnia 3.07.2023 o 16:40, master4 napisał:

Poszukaj chirurga plastycznego w poblizu  i zasiegnij u niego informacji czy robi takie zabiegi.

W zasadzie twoj  ginekolog powinien sprawdzic te blone dziewicza  skoro masz takie bole przy penetracji i w czasie badania .To podstawowa sprawa.Powiniem o tym wiedziec,  jesli przychodzi mloda kobieta .Pociesze cie ze w czasie porodu blona sam ulega przerwaniua bo glowka dziecka rozpycha vagine  ale lekarze robia tez profilaktyczne nacinanie krocza .Wazne abys w szpitalu poinformowala ich o tych bolachi zrob to  przed porodem aby cie ktos zbadal bo moze to byc problem ze beda musieli ci robic cesarke jelsi ta blona bedzie bardzo gruba.Zdarza sie.

Gdyby miała tą błonę, to lekarz by jej to powiedział na tej wizycie, nie sądzisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, mariner6 napisał:

Niekoniecznie.Jak lekarz konowal  bo w Niemczech tez sa goscie dbajacy o kase to skwitowal jak autorka sama zacytowala "trzeba cos z tym zrobic " ale nie powiedzial jak 🙂 Odwalil swoja fabryxzna fuche i "nastepna !" 🙂 

Autorka sama napisala ze zaplodnienie bylo z problemami.Pochwica zas bierze sie zwykle z nadmiernego stresu i trwa poki kobieta jest zestresowana dlatego daje sie zawsze leki rozluzniajace miesnie .

Uwazam ze powinna isc do innego ginekologa  aby ja zbadal pod kontem grubej blony dziewiczej skoro nie mozna bylo wprowadzic sondy..Zreszta, jak jej w czasie porodu natna krocze to blona sama popusci " Wazne aby ja jednak przed porodem ktos obejrzal  bo po  zszyciu malzonek moze sie pozegnac ze wspolzyciem 🙂 a mezczyzni zle znosza abstynecje 🙂 

Po pierwsze wspomniałam o tych chorobach, aby autorka sobie przeczytała, bo może coś do siebie dopasuje i będzie miała łatwiej znaleźć odpowiedniego specjalistę. W zależności co podejrzewa, to w tym kierunku musi szukać. Po drugie co wy faceci macie z tą błoną? Ten płatek skórny jest bardzo słabo unerwiony, więc nie boli jak jasny skur....n. A po trzecie, problem z zapłodnieniem polegał na potwornym bólu przy penetracji.

Gdyby tam była błona, to lekarz by autorkę poinformował i ją przeciął, bo nie będzie się za każdym razem wkurzał nad pacjentką, bo pacjentka mu wrzeszczy przy badaniu. A szyjkę i inne trzeba zbadać przy ciąży. 

To jakbyś mógł czytać uważnie zanim zaczniesz mnie uświadamiać w czymś o czym masz małe pojęcie, to byłoby dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, mariner6 napisał:

Przyganial kocial garnkowi:) a raczej Czarnkowi:) 

Ty najwyrazniej nie masz pojecia o czym piszesz a ewidentne jest ze nie rozumiesz co to znaczy pas pogrubionej tkanki skornej Pogrubionej to znaczy takiej  jakby miala tam wstawiona gumke o ograniczanej rozciagliwosci i stad byc moze miala bolesnosc przy zaplodnieniu i stad zwezenie swiatla vaginy przy probie penetrownia sonda .Blona sie nieco rozciaglela  ale dalej pojawila sie juz bolesnosc bo ten pas pogrubionej skory dalej juz sie nie rozciagal a byl za gruby aby ulec rozerwaniu.

Dla twojej informacji mnie to zwisa czy ona jest zdeflorowana czy nie.Natknalem sie 2x w zyciu  na cos takiego wiec wiem ze to nie jest takie proste jakim chcesz to uczynic.W zrodlach jakie podeslem jest wzmianka ze sa najrozniejsze formy i grubosci blony.Przyjmij wiec to do wiadomosci.Wierz lub nie  🙂 ale wacka nie mozna wsunac nawet gdy, nasmaruje sie go oliwka a dziewczyna krzyczy ze ja boli i czuje sie jakby ja rozdzierano od srodka.Tego samego okreslenia uzyla autorka wiec uznalem ze ma podobna przypadlosc.W kazdym razie uwazam ze powinna z tym pojsc do chirurga  aby ja obejrzal pod wzgledem anatomicznym i wydal diagnoze bo nie jest to stan naturalny na pewno.Ginekolog zas nie popisal sie bo powinien obejrzec i sam wyjasnic co z tym zrobic  a nie kwitowac "cos z tym trzzba zrobic! tak jakby poufale dawal do zrozumienia mezowi zeby sie "postaral":) ja rozdziewiczyc. Dla mnie to konowal !

Ten lekarz to nie jest pierwszy ginekolog autorki. Do ginekologa nie idzie się dopiero jak zachodzi w ciążę, tylko wcześniej. Zapewniam cię, że gdyby tam był pas pogrubionej skóry, to autorka by o tym wiedziała i dawno by z tym zrobiła porządek. Dlatego napisałam o konkretnych chorobach. 

A ogólnie, żeby mieć pojęcie o badaniach ginekologicznych jako facet, to musiałbyś być ginekologiem, bo jedyne badanie "ginekologiczne" przy którym możesz być, to badanie USG płodu, którego spłodziłeś. I ewentualnie tylko tam mogłeś być świadkiem badania dopochwowego sondą.  Powtórzę, najpierw uważnie przeczytaj co pisze autorka, a autorka pisze, że od zawsze bolały ją badania ginekologiczne, a potem mnie uświadamiaj. Może najpierw wypadałoby zapytać autorki, czy istnieje możliwość posiadania błony, a nie wydawać wyroki, że na 200% ją ma. Ale po co jak tobie zwisa, czy była defloracja, czy też nie. 

Dla twojej informacji. Dziewice bada się przez odbyt, a szyjkę ogląda przy pomocy bardzo małego wziernika. Nie ma szans, żeby autorka nie wiedziała, że ma jeszcze błonę. 

 

Edytowano przez Unlan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, pokraka.taka napisał:

Czy z Twoim mężem wszystko jest ok? Jak on dał radę widząc, że Cię boli? Jest sadystą a Ty masochistką? Jeśli nie to dlaczego nie zaczęłaś szukać pomocy od razu po stwierdzeniu problemu? A jeśli jesteś to dlaczego zaczęło to raptem przeszkadzać? Brak edukacji, brakiem edukacji, ale skądinąd wiemy, że seks jest przyjemny. Jeśli nie jest to coś jest nie tak.

Historia zupełnie nie trzyma się kupy. 🤷‍♀️

 

Nie sprawiało mu to przyjemności,zawsze kończył jak mnie bolało za bardzo. Szukałam pomocy zaraz po ślubie,ale włożył mały,cięki wziernik i stwierdził,że jest wszystko w porządku,później wyjechaliśmy do Niemiec i tu nie chodziłam do ginekologa aż zaszłam w ciążę. Nie próbowaliśmy robić tego często,raczej raz w miesiącu. To,że mnie boli nie znaczy,że mamy tego nie robić. To jest mój obowiązek małżeński i też tego chce,wiem,że facet potrzebuje seksu. Wiadomo nie robimy tego codziennie,ale po czasie do tego wracamy,czasem nawet mnie nie boli,bo nie wchodzi głeboko,nawet nie da rady wejść,to jest też problem i był na samym początku nie ból,ale to,że mój mąż nie dał rady trafić i dalej jest problem. Ból był kilka razy łącznie,kiedy dobrze trafił,a prawdziwy pierwszy raz był 6 miesięcy po ślubie w trakcie,którego zaszłam w ciążę i sama chciałam żeby w końcu dokończył i to zrobił. Dla mnie to też było ciężkie,że 6 miesięcy po ślubie i nadal dziewica,dalej nic. Na początku jak czytałam o problemach z seksem niektórzy pisali o bólu podczas,to ja wtedy chciałam choćby tego bólu,bo u nas stosunek był niemożliwy. Mąż twierdził,że mam za małą dziurkę,a ginekolog stwierdził,że normalna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam ze masz problemy psychiczne. Nie to żeby cię obrazić ale idz do psychiatry i seksuologa

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, pati1236 napisał:

Nie sprawiało mu to przyjemności,zawsze kończył jak mnie bolało za bardzo. Szukałam pomocy zaraz po ślubie,ale włożył mały,cięki wziernik i stwierdził,że jest wszystko w porządku,później wyjechaliśmy do Niemiec i tu nie chodziłam do ginekologa aż zaszłam w ciążę. Nie próbowaliśmy robić tego często,raczej raz w miesiącu. To,że mnie boli nie znaczy,że mamy tego nie robić. To jest mój obowiązek małżeński i też tego chce,wiem,że facet potrzebuje seksu. Wiadomo nie robimy tego codziennie,ale po czasie do tego wracamy,czasem nawet mnie nie boli,bo nie wchodzi głeboko,nawet nie da rady wejść,to jest też problem i był na samym początku nie ból,ale to,że mój mąż nie dał rady trafić i dalej jest problem. Ból był kilka razy łącznie,kiedy dobrze trafił,a prawdziwy pierwszy raz był 6 miesięcy po ślubie w trakcie,którego zaszłam w ciążę i sama chciałam żeby w końcu dokończył i to zrobił. Dla mnie to też było ciężkie,że 6 miesięcy po ślubie i nadal dziewica,dalej nic. Na początku jak czytałam o problemach z seksem niektórzy pisali o bólu podczas,to ja wtedy chciałam choćby tego bólu,bo u nas stosunek był niemożliwy. Mąż twierdził,że mam za małą dziurkę,a ginekolog stwierdził,że normalna. 

Wybacz, ale wiesz, że masz problem i zamiast cokolwiek z tym zrobić to czekasz 6 miesięcy na noc poślubną? Tak, psycholog i seksuolog to dobry kierunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Foko Loko napisał:

Wybacz, ale wiesz, że masz problem i zamiast cokolwiek z tym zrobić to czekasz 6 miesięcy na noc poślubną? Tak, psycholog i seksuolog to dobry kierunek.

Skąd mogłam wiedzieć,że będzie bolało podczas seksu? Mój pierwszy raz kiedy postanowiłam to zrobić był po ślubie z mężem. Nie udało się,to zaraz dzień po umawiałam się do ginekologa seksuologa i kilka dni później mnie badał i stwierdził niby,że jest okej,że żadnych nieprawidłowości nie widzi,więc poprostu od czasu do czasu próbowaliśmy,a później to już wyjechaliśmy do pracy w Niemczech. Problem jest dopiero teraz tak naprawdę,bo były próby i myślałam,że nie znajdę w ciąże,ale zaszłam i teraz chce znaleźć przyczynę bólu żeby nie zaszkodzić też dziecku,bo nie wiem co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam,że miałam wtedy psychologa i właściwie nic na to konkretnego nie powiedział. Stwierdził,że skoro lekarz uważa,że jest okej to dobrze i tyle. A przypominam byłam u ginekologa seksuologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A psychologowie wszyscy super i pomagają tak? No mi nie pomógł. Wtedy też była sytuacja,że chodziłam z innego powodu do psychologa i jak pojawiły się problemy,wtedy jeszcze nie ból,bo nie mógł wejść i nie było wiadomo nawet czy to moja wina czy męża. W czym się niby plącze? Pisze jak było. Nic nie zmieniam. 

58 minut temu, pokraka.taka napisał:

W to już nie wierzę. Ogólnie w zlewanie problemów przez ginekologów jestem wstanie uwierzyć, bo oni często traktują kobiety jak macice na nogach to w to już nie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tamten seksuolog też nie wiedział czy to był mój problem czy męża,bo tak jak pisałam ten ból był tylko kilka razy. Pozostałe próby były nieudane,bo nie dał rady wejść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ból się pojawił już po tych wszystkich specjalistach i też myślałam,że może przez błone dziewiczą wtedy,ale ten ginekolog seksuolog jak mi wkładał ten mały cienki wziernik,to stwierdził,że błona jest cienka i nawet nie powinno mnie to przebicie boleć i,że wszystko jest okej,ale też no wiadomo lekarz to lekarz,a ja nie wierzę we wszystko co powiedzą lekarze i byłam wtedy pewna,że to przez tą błone jest ten ból.

Edytowano przez pati1236

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pokraka.taka napisał:

Udzieliłam ci już rady na poważnie i nie mam więcej nic do dodania, dla przypomnienia :

 

Powodzenia 😊

Tak zrobię jadę w sierpniu do Polski,bo tu w Niemczech nikt mi nie chce pomóc. Mam ginekologa zapisanego z dość dobrymi opiniami. Był jeszcze lepszy,ale ci najlepsi nie mają terminów niestety,nawet nie odbierają,a na stronie pisze brak terminów,ale oby i ten pomógł,bo pewnie zapłace dużo,a teraz się nie przelewa, dlatego też z propozycji idź do psychologa,to nie skorzystam,bo mnie nie stać. Teraz pracuje tylko mąż,więc nie mogę sobie pozwolić na ciągle wizyty,bo do psychologa nie chodzi się raz i koniec jest diagnoza i pomoc,a latami ludzie chodzą. Ja chodziłam 6 miesięcy  online,później z powodu pracy w Niemczech (nie odpowiadały mi godziny) zrezygnowałam i strzeże ? Ja i mój mąż zauważyliśmy,że jest lepiej,bo nie rozmyślam ciągle i nie gadam tego samego aż do porzygania i dzięki temu jest lepiej. Okej można coś wypowiedzieć raz może się zrobi lepiej,ale ja ciągle przez ten czas tylko gorzej się nakręcałam. Wiadomo są lepsi psychologowie, mój brał 100zł za wizytę to jest "mało",bo inni biorą 200. Niestety nie każdego na to stać, zwłaszcza,że na efekty trzeba czekać i płacić grube pieniądze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w to nie uwierzę,że twój mąż jest taki cierpliwy,że uprawiacie seks tylko raz w miesiącu i że pełny stosunek był 6 miesięcy po ślubie.Facet powinien szukać sobie kochanki,może już ma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Stokrotka30 napisał:

Nigdy w to nie uwierzę,że twój mąż jest taki cierpliwy,że uprawiacie seks tylko raz w miesiącu i że pełny stosunek był 6 miesięcy po ślubie.Facet powinien szukać sobie kochanki,może już ma 

To zdziwię cię z moim poprzednim chłopakiem byłam 1,5 roku i nie było nigdy seksu. Nie dla każdego faceta seks jest najważniejszy. Po za tym jak pisałam seks sprawia mi ból i dla mojego męża to też nie jest podniecające jak się krzywie. Wszyscy moi chłopacy wiedzieli,że dla mnie seks tylko po ślubie. Takie mam zasady. 

Edytowano przez pati1236

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, pati1236 napisał:

To zdziwię cię z moim poprzednim chłopakiem byłam 1,5 roku i nie było nigdy seksu. Nie dla każdego faceta seks jest najważniejszy. Po za tym jak pisałam seks sprawia mi ból i dla mojego męża to też nie jest podniecające jak się krzywie. Wszyscy moi chłopacy wiedzieli,że dla mnie seks tylko po ślubie. Takie mam zasady. 

To chyba był gejem ten co 1,5 roku z nim chodziłaś i nie było seksu.

Ciekawe czy jakby mąż wiedział że po ślubie będzie taki problem ze współżyciem czy ożeniłby się z tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Stokrotka30 napisał:

To chyba był gejem ten co 1,5 roku z nim chodziłaś i nie było seksu.

Ciekawe czy jakby mąż wiedział że po ślubie będzie taki problem ze współżyciem czy ożeniłby się z tobą?

Nie był gejem. Wcześniej już miał seks z kobietą. Ze mną też chciał,ale mu powiedziałam jak to u mnie wygląda od razu i to zaakceptował i uszanował.Myśle,że mój mąż sam też już nie ma siły na seks . Kiedyś miał dziewczynę robił z nią to codziennie prawie przez 8 lat, później go zdradziła i poszła z innym. Od razu jak nastapiły problemy i wiele innych razy kiedy to ja miałam jego dosyć proponowałam rozwód i nigdy się na to nie zgodził. Ja żadnego faceta siłą i przywiązanego nie trzymam. Jakby nie chciał,to już dawno by go nie było. Każdy jest inny jeden nie zaakceptuje braku seksu,co rozumiem i nie proszę nawet żeby akceptował,jednak dwóch chłopaków z którymi byłam to akceptowało. Więcej doświadczeń nie miałam. Jedynie wśród znajomych zdziwienie takie jak twoje. Ja też mężowi seksu nigdy nie odmawiam chce robimy to. On ciężko pracuje fizycznie,do tego ma chory kręgosłup i wszystko go boli,więc też uważam,że on nie ma też siły na codzienny seks. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2023 o 07:31, pati1236 napisał:

Skąd mogłam wiedzieć,że będzie bolało podczas seksu? Mój pierwszy raz kiedy postanowiłam to zrobić był po ślubie z mężem. Nie udało się,to zaraz dzień po umawiałam się do ginekologa seksuologa i kilka dni później mnie badał i stwierdził niby,że jest okej,że żadnych nieprawidłowości nie widzi,więc poprostu od czasu do czasu próbowaliśmy,a później to już wyjechaliśmy do pracy w Niemczech. Problem jest dopiero teraz tak naprawdę,bo były próby i myślałam,że nie znajdę w ciąże,ale zaszłam i teraz chce znaleźć przyczynę bólu żeby nie zaszkodzić też dziecku,bo nie wiem co to jest.

No ale jak już się dowiedziałaś, że boli, to poczekałaś 6 miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Foko Loko napisał:

No ale jak już się dowiedziałaś, że boli, to poczekałaś 6 miesięcy...

Łącznie bolało mnie około 4-5 razy,bo zazwyczaj nie wchodził,albo bardzo płytko. Po za tym mieszkam w Niemczech i nie znam języka,więc nie chodziłam tu do lekarzy. Wiadomo teraz zaszłam w ciąże,to musiałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i myślałam też wtedy,że błona poprostu trzyma i trzeba próbować aż w końcu pęknie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, mariner6 napisał:

Masz internet i bardzo duzo portali z roznymi fachowymi poradami.Wpisujesz haslo i szukasz do skutku.

Ja sobie wspialem "bol kobiety w czasie stosunku i oto co mi podrzucila sztuczna inteligencja Google  + setki roznych stron.ktore ci polecam do przejrzenia 

(...)Przyczyn tego stanu jest kilka. Niekiedy jest to zbyt krótka gra wstępna lub jej brak. Zdarza się jednak, że odpowiadają za nią zaburzenia hormonalne, menopauza, nadmierny wysiłek fizyczny lub przyjmowanie niektórych leków. Suchość pochwy poza bólem powoduje też nieprzyjemne swędzenie i pieczenie.(...) 

Widac wyraznie ze tu skoncentrowano sie na suchosci pochwy .Moze idz ta sciezka i przy nastepnym zblizeniu skoro brzydzisz sie gra wstepna zastosuj zel nawilzajacy do kupienia w kazdej aptece.To tylko substytut bo gra wstepna jest naturalnym srodkiem na zrelaksowanie calego podbrzusza  a nie tylko tworzenie lepszego poslizgu.Pisalas o tym ze lekarz sondy nie mogl wlozyc a wiec masz tez pozaciskane miesnie Kegla co juz mocno komplikuje sprawe , nawet mimo zastosowania zelu.

Właśnie zawsze mam trochę śluzu w pochwie,tylko mój mąż nie może we mnie wejść nawet nie z powodu bólu, tylko ogólnie nie może trafić czasem sobie żartuje,że masz zszytą dziurkę i jest za mała i wtedy przez te próby jego penis mi ten śluz zabiera. Miałam już lubrykant z Durex i niestety to nie pomogło. U mnie nie ma pieczenia, bardziej taki ucisk i jak jest  twardy i wchodzi głebiej,to wtedy ogromny ból,ale np. Próbowałam sobie włożyć mazaka,to przyjemności nie czułam,ale i wyszedł bez problemu i bez bólu,to samo u ginekologa seksuologa taki mały wziewnik też nie bolało,ale ten duży,gruby i twardy do USG co mi lekarz wkłada przy wkładaniu ogromny ból. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, mariner6 napisał:

Mysle ze opcja moze byc to ze masz bardzo umiesniona  po chw e    i niestety ale p en et  racja wymaga gry wstepnej aby cale podbrzusze sie wyluzowalo zanim cie maz  sp ene truje..Musisz znac odpowiedz  na pytanie gin ekologa :czy odczuwasz bol po grze wstepnej?On cie na 100% o to zapyta

Zdobadz sie wiec na wysilek, pobaw sie z wibr ato rem ze 30 min i dopiero pozwol mezowi cie spe net rowac.Wez w reke jego cz lo nka  i sama go sobie wprowadz w szp arke.Tak robi miliony kobiet na swiecie.Mozesz przy okazji wzbogacic swa gre wst e pna poprzez pocieranie jego p eni sem  o swoja perelke az ci sie sz pa rka sama otworzy .Poznasz po tym ze wysuna sie mniejsze wa rgi i cale podbrzusze ci zwiotczeje..Postaraj sie jednak ten eksperyment prze dluzyc do tych 30 min zanim dojdzie do p e netracji wtedy masz gwarancje ze wszystko w brzuchu ci sie zrelaksuje.

W Polsce poszukaj sobie ginekologa z tytulem profesora  bo ten musi sie znac dobrze na kobiecej an ato mii i z nim pogadaj i opisz wszystko jak na spowiedzi.To twoja nadzieja i przyszlosc zgodnego malz en stwa.

Nie wsuwaj sobie przedmiotow typu mazak! Przyjemnosc zawsze plynie z zaciagania perelki przez pracujacy naskorek poc hwy.Perelka jest kluczowa dla twojej przyjemnosci i satysfakcji.ale po chwa musi byc zrelaksowana czyli miekka ! w czasie ruchow  posuwistych jego pe nisa 

Czytam właśnie o grze wstępnej,że rzeczywiście pół godziny to minimum,dla mnie to takie straszne i nieprzyjemne,jakbym wiedziała,to bym ślubu nie brała. Ja bym chciała normalnie pod kołdrą żeby szybko wszedł,spuścił się,zrobił swoje i koniec. Tak to sobie zawsze wyobrażałam. Moja masturbacja też trwa zawsze od kilku sekund do kilku minut i dochodzę i później znowu robię to z 10 razy w jednym dniu,tylko w tym w którym czuję,że muszę i tyle bez żadnych wstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×