Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Różności

Kajmanowa

Polecane posty

19 minut temu, Różności napisał:

Dziewczyny/kobiety, wejdźcie koniecznie na Jej kanał... 😔

Widziałam, że ma raka. Masakra 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nawet pare dni temu zastanawiałam się co u niej i miałam w wolnej chwili i jak nie zapomnę zajrzeć, a wczoraj wyświetlił mi się w propozycjach ten film

nie oglądałam całego bo nie miałam jeszcze czasu, widziałam tylko początek gdzie mówi że to złośliwy rak szyjki macicy 😞

kto obejrzał i może napisać coś więcej? mówiła o leczeniu, o tym jakie są prognozy, które to stadium itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Anka1212 napisał:

a nawet pare dni temu zastanawiałam się co u niej i miałam w wolnej chwili i jak nie zapomnę zajrzeć, a wczoraj wyświetlił mi się w propozycjach ten film

nie oglądałam całego bo nie miałam jeszcze czasu, widziałam tylko początek gdzie mówi że to złośliwy rak szyjki macicy 😞

kto obejrzał i może napisać coś więcej? mówiła o leczeniu, o tym jakie są prognozy, które to stadium itd?

O stadium nie powiedziała ale powiedziała , że to rzadka odmiana i że miała wykrytą dysplazję, która się rozwijała aż w końcu wykryto raka. Czeka ją operacja i wycięcie (jak ona to powiedziała) spraw kobiecych czy narządów kobiecych.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod ogromnym wrażeniem z jakim spojem o tym wszystkim mówiła. Trzymam za nią mocno kciuki.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Oh Celinee napisał:

Widziałam, że ma raka. Masakra 😭

Boże jedyny! 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Różności napisał:

Dziewczyny/kobiety, wejdźcie koniecznie na Jej kanał... 😔

Ja ją na prawdę lubię. Oglądałam ją już jak studiowała i mieszkała z mamą. Taka ciepła i empatyczna kobieta. Życzę jej serdecznie wszystkiego najlepszego.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też ją pamiętam jeszcze z czasów "starego youtube", później zaglądałam od czasu do czasu z sentymentu i zawsze miałam pozytywne odczucia, mam nadzieję że jej się wszystko dobrze ułoży

 

a jeszcze jak mowa o starym youtube to taki offtop, może któraś z was kojarzy, była też dziewczyna która miała chyba na imię Magda lub Marta, nich chyba na M, krótkie włosy ciemne z grzywką, później wyszła za mąż, zamieszkali w domu (moze go budowali), urodziła chyba córkę, była nieco wyniośla i lekko denerwująca, alw pokazywała czasem fajne rzeczy, niekoniecznie to samo co na innych kanałach - ktoś może kojarzy jak sie nazywał jej kanał i czy nadal nagrywa lub czy ma IG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Różności napisał:

Jestem pod ogromnym wrażeniem z jakim spojem o tym wszystkim mówiła. Trzymam za nią mocno kciuki.

Rokowania są pewnie dobre, skoro mówi o tym ze spokojem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Anka1212 napisał:

ja też ją pamiętam jeszcze z czasów "starego youtube", później zaglądałam od czasu do czasu z sentymentu i zawsze miałam pozytywne odczucia, mam nadzieję że jej się wszystko dobrze ułoży

 

a jeszcze jak mowa o starym youtube to taki offtop, może któraś z was kojarzy, była też dziewczyna która miała chyba na imię Magda lub Marta, nich chyba na M, krótkie włosy ciemne z grzywką, później wyszła za mąż, zamieszkali w domu (moze go budowali), urodziła chyba córkę, była nieco wyniośla i lekko denerwująca, alw pokazywała czasem fajne rzeczy, niekoniecznie to samo co na innych kanałach - ktoś może kojarzy jak sie nazywał jej kanał i czy nadal nagrywa lub czy ma IG?

Nie masz przypadkiem na myśli FlorenceBeauty? Magda :) Zniknęła z YT, ale nadal prowadzi konto na instagramie i pokazuje codzienne, estetyczne kadry. Ma córkę i syna.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, maseło napisał:

Nie masz przypadkiem na myśli FlorenceBeauty? Magda 🙂 Zniknęła z YT, ale nadal prowadzi konto na instagramie i pokazuje codzienne, estetyczne kadry. Ma córkę i syna.

Taaak, o nią właśnie mi chodzilo, dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, PituPitu1 napisał:

Dojechało ją życie w stresie. 

Co masz na myśli? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuję jej. Oby po operacji wszystko było już dobrze. Ale opowiada bzdury na Instagramie. Twierdzi, że na każdym etapie i w każdym stadium nowotworu jest szansa na wyleczenie. No nie, nie w każdym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, anno napisał:

Co masz na myśli? 

Pomimo że jest z Wawy to nie dostała mieszkania bo rodzina nie była dziana. Już na studiach pracowała, później mąż, kredyt, pierwsze dziecko urodziło się z wadą stopy, drugie dziecko też wymagające. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, PituPitu1 napisał:

Pomimo że jest z Wawy to nie dostała mieszkania bo rodzina nie była dziana. Już na studiach pracowała, później mąż, kredyt, pierwsze dziecko urodziło się z wadą stopy, drugie dziecko też wymagające. 

Ona do Warszawy przeprowadziła się jakoś przed liceum. Pochodzi z Gniezna. Później, w czasie dzieciństwa, mieszkała we Wrocławiu. A z Albertem to chyba nie mają ślubu.

Edytowano przez Pycholina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Pycholina napisał:

Ona do Warszawy przeprowadziła się jakoś przed liceum. Pochodzi z Gniezna. Później, w czasie dzieciństwa, mieszkała we Wrocławiu. A z Albertem to chyba nie mają ślubu.

Mieszka w Wawie ze 20 lat więc można ją uznać za lokalsa. A ślub to mają bo jak Albert dostał awans to wrzucała na stories, że prasuje mężowi koszule do pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, PituPitu1 napisał:

Mieszka w Wawie ze 20 lat więc można ją uznać za lokalsa. A ślub to mają bo jak Albert dostał awans to wrzucała na stories, że prasuje mężowi koszule do pracy. 

Nie kojarzę, by kiedykolwiek mówiła o nim mąż. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to w starych filmikach wielokrotnie powtarzała, że niespecjalnie jej zależy na ślubie i małżeństwo jako takie nie jest dla niej ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, PituPitu1 napisał:

Pomimo że jest z Wawy to nie dostała mieszkania bo rodzina nie była dziana. Już na studiach pracowała, później mąż, kredyt, pierwsze dziecko urodziło się z wadą stopy, drugie dziecko też wymagające. 

Czyli normalne problemy, które ma wielu z nas, a jednak nie każdy dostaje raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również jej współczuje, natomiast kobiety zanim zaczniecie współżycie niech wasz partner zrobi tzw. pakiet badań wenerycznych, hiv, hpv, żółtaczka itp. w telewizji tylko trąbią, że to mężczyźni najczęściej zarażają hpv ale o tym, żeby się przebadali przed sexem nikt nie wspomina a to jest bardzo ważne. Lepiej wiedzieć przed niż po.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Lolalola napisał:

Czyli normalne problemy, które ma wielu z nas, a jednak nie każdy dostaje raka

Nie bardzo, większość dzieci nie rodzi się chorymi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Pycholina napisał:

Za to w starych filmikach wielokrotnie powtarzała, że niespecjalnie jej zależy na ślubie i małżeństwo jako takie nie jest dla niej ważne.

Wg mnie mają ślub bo w nowych filmach wspominała o mężu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, PituPitu1 napisał:

Nie bardzo, większość dzieci nie rodzi się chorymi. 

Ja wiem, że ona bardzo przeżyła chorobę syna, ale pojadę banałem - wystarczy wejść na stronę fundacji Pomogam i popatrzeć jak bardzo chore dzieci się rodzą, bez szans na normalne życie, z rakiem  w ostatnim stadium, roślinki wymagające całodniowej opieki i podziękować losowi, że tylko taką chorobę ma jej dziecko. Jej syn, zdaje się, żyje już w miarę normalnie. I z tego trzeba się cieszyć a nie rozpamiętywać, co przeszedł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, PituPitu1 napisał:

Wg mnie mają ślub bo w nowych filmach wspominała o mężu. 

A w którym filmiku, kojarzysz? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość Gość Anna napisał:

Ja również jej współczuje, natomiast kobiety zanim zaczniecie współżycie niech wasz partner zrobi tzw. pakiet badań wenerycznych, hiv, hpv, żółtaczka itp. w telewizji tylko trąbią, że to mężczyźni najczęściej zarażają hpv ale o tym, żeby się przebadali przed sexem nikt nie wspomina a to jest bardzo ważne. Lepiej wiedzieć przed niż po.

Wiesz co mnie rozwala? Że trąbi się o regularnych badaniach - Kobiety badajcie sie bla bla. 

Nikt natomiast właśnie nie mówi tych kampaniach, że choroby weneryczne przenoszą również mężczyźni, że wiele partnerek seksualnych w przeszłości, to duze ryzyko bycia nosicielem HPV chociażby. Że uprawianie sek£su z kim popadnie to proszenie się o chorobę - a to nie facet bedzie chorować na raka szyjki macicy, tylko kobieta. To nie on bedzie musiał czesto biegać po lekarzach, poddawać się biopsji, operacjom...

Dopiero teraz wprowadzili bezpłatne szczepienia - dla młodzieży w określonym wieku. Jakoś nie słyszę, aby zachęcali inne osoby, starsze, ale zdrowe, żeby również sie zaszczepiły. O refundacji nie ma mowy. 

To jest taka profilaktyka, jakby nie myć zębów, jeść słodycze, ale chodzić regularnie do dentysty sprawdzać czy próchnica już jest czy jeszcze nie 🤨

  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wsedno napisał:

Ja wiem, że ona bardzo przeżyła chorobę syna, ale pojadę banałem - wystarczy wejść na stronę fundacji Pomogam i popatrzeć jak bardzo chore dzieci się rodzą, bez szans na normalne życie, z rakiem  w ostatnim stadium, roślinki wymagające całodniowej opieki i podziękować losowi, że tylko taką chorobę ma jej dziecko. Jej syn, zdaje się, żyje już w miarę normalnie. I z tego trzeba się cieszyć a nie rozpamiętywać, co przeszedł. 

No nie, nie porównujmy w dół bo to nie jest średnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wsedno napisał:

Wiesz co mnie rozwala? Że trąbi się o regularnych badaniach - Kobiety badajcie sie bla bla. 

Nikt natomiast właśnie nie mówi tych kampaniach, że choroby weneryczne przenoszą również mężczyźni, że wiele partnerek seksualnych w przeszłości, to duze ryzyko bycia nosicielem HPV chociażby. Że uprawianie sek£su z kim popadnie to proszenie się o chorobę - a to nie facet bedzie chorować na raka szyjki macicy, tylko kobieta. To nie on bedzie musiał czesto biegać po lekarzach, poddawać się biopsji, operacjom...

Dopiero teraz wprowadzili bezpłatne szczepienia - dla młodzieży w określonym wieku. Jakoś nie słyszę, aby zachęcali inne osoby, starsze, ale zdrowe, żeby również sie zaszczepiły. O refundacji nie ma mowy. 

To jest taka profilaktyka, jakby nie myć zębów, jeść słodycze, ale chodzić regularnie do dentysty sprawdzać czy próchnica już jest czy jeszcze nie 🤨

Mam wrażenie, że od kolesi w pl to wymaga się zbyt mało. 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Pycholina napisał:

A w którym filmiku, kojarzysz? 

 

Moim zdaniem nie są po ślubie, bo jak miała teraz długą przerwę w nagrywaniu i ludzie na IG dopytywali to dała krótkie stories, w którym pisała, że różne teorie się pojawiają, że np wzięła rozwód i śmiała się z tego, bo żeby wziąć rozwód trzeba mieć najpierw ślub. A to jak ona nazywa bliskich to akurat nie przywiązywałabym do tego uwagi. W starych filmikach, które już swoją drogą usunęła, nazywała mamę Alberta teściową, posypały się komentarze z gratulacjami i prostowała, że nie było ślubu. Teraz w filmikach mówi mama Alberta albo babcia Stasia itp., a nie teściowa. Kiedyś też nosili obrączki srebrne (dawno, może jeszcze jakiś filmik z tego czasu się zachował), też były gratulacje i też prostowała, że nie było ślubu, a jedynie to dla nich taki symbol. Tak czy siak, oby miała w nim wsparcie i pomoc w tych trudnych chwilach. Swoje dziewczyna przeszła, łatwo w życiu też nie ma. Niedawno zmarła jej przyjaciółka ze studiów, na nowotwór. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Krokiet89 napisał:

Mówiła o tym, że jej zmarła koleżanka?

Udostępniała kiedyś info na stories o tym, że są licytacje charytatywne dla jej koleżanki ze studiów, bo była zbiórka na leczenie tej dziewczyny. Miała na imię Magda, razem studiowały pedagogikę. Karolina na aukcję wystawiła makramę, którą zrobiła. Ta dziewczyna nie mieszkała w Polsce, miała męża i kilkuletnią córkę. Nowotwór złośliwy mięsak. Zmarła pod koniec grudnia 2022, jeśli dobrze pamiętam. Śledziłam profil, który założył ktoś z jej rodziny i udostępniał info o leczeniu. Później kajmanowa już nie pisała nic u siebie na profilu na ten temat, ale na wspomnianej stronie FB rodzina powiadomiła, że ta kobieta zmarła.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×