Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Misha

Londynska N_es_a

Polecane posty

Totalnie zapomniałam o jej istnieniu. Nie oglądałam jej już że sto lat. W pewnym momencie zaczęła mnie denerwować, nie mogłam jej słuchać, bo brzmiała jakby miała wiecznie zapchany nos i przełykała gile. Dla mnie to totalna nudziara. Trzeba wiedzieć kiedy że sceny zejść 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hailey92 napisał:

Totalnie zapomniałam o jej istnieniu. Nie oglądałam jej już że sto lat. W pewnym momencie zaczęła mnie denerwować, nie mogłam jej słuchać, bo brzmiała jakby miała wiecznie zapchany nos i przełykała gile. Dla mnie to totalna nudziara. Trzeba wiedzieć kiedy że sceny zejść 

Ona tak gada jakby się polskiego uczyła na kursach. Kiedyś, dawno temu, nawet miała komentarze pod filmami, że wstyd, bo udaje wielką panią z zagranicy i kaleczy polski specjalnie. Mnie się wtedy też tak wydawało, a dzisiaj sądzę, że ona po prostu tak mówi. Nie wiem, może ludzie z Podlasia tak dziwnie mówią? Nigdy tam nie byłam więc nie mam pojęcia. W każdym bądź razie ma dziwny i irytujący sposób mówienia, taki jakby przez nos. Ja bym zwariowała jakbym musiała jej słuchać na co dzień.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z normalniejszych youtuberek. Życie się jej zmieniło i nie udaje że jest inaczej. Nie dorobiła się na yt i insta kokosów, za czasów gdy wchodziły reklamy na social media była jedna z pierwszych która miała współprace i jeszcze otwarcie się do nich przyznawała. Ludzie chcieli ją za to zjeść. Mam sentyment bo ponad 10 lat temu to był jeden z fajniejszych kanałów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie cierpię kiedy ktoś mówi "ubrałam xyz" to jakaś masakra, ale może w jej okolicach tak się mówi 

niestety kiepsko to wyglada nadal jej wożą tyłek masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Ananas88 napisał:

Nie cierpię kiedy ktoś mówi "ubrałam xyz" to jakaś masakra, ale może w jej okolicach tak się mówi 

niestety kiepsko to wyglada nadal jej wożą tyłek masakra

Ale dokładnie, że co nie pasuje w "ubrałam xyz"? Ubrałam bluzkę, czy ubrałam spodnie firmy X? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Nieznan_zdzislawa napisał:

Jedna z normalniejszych youtuberek. Życie się jej zmieniło i nie udaje że jest inaczej. Nie dorobiła się na yt i insta kokosów, za czasów gdy wchodziły reklamy na social media była jedna z pierwszych która miała współprace i jeszcze otwarcie się do nich przyznawała. Ludzie chcieli ją za to zjeść. Mam sentyment bo ponad 10 lat temu to był jeden z fajniejszych kanałów. 

No ja szczerze mówiąc to jej nie trawie. Niby taka co chce się rozwijać, a tylek jej wożą. Po co ma prawko? I wiecznie taka zachrypła jakaś, masa bezsensownie kupionych jak nie supli to łachów. Odcheca wręcz

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Misha napisał:

Ale dokładnie, że co nie pasuje w "ubrałam xyz"? Ubrałam bluzkę, czy ubrałam spodnie firmy X? 

Ubiera się manekina lub dziecko, a ubrania zakłada się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, PituPitu1 napisał:

Ubiera się manekina lub dziecko, a ubrania zakłada się. 

Na wschodzie Polski raczej mówi się "ubiera się", np w malopolsce i podkarpaciu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kostka już zdrowa i można szaleć na kempingu za hajs ze sprzedanego roweru 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Ananas88 napisał:

Nie cierpię kiedy ktoś mówi "ubrałam xyz" to jakaś masakra, ale może w jej okolicach tak się mówi 

niestety kiepsko to wyglada nadal jej wożą tyłek masakra

Dokładnie to. Też tego nie cierpię. Ubiera się choinkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Anitka napisał:

Dokładnie to. Też tego nie cierpię. Ubiera się choinkę. 

Ja pochodze z lubuskiego i w sumie mówi się np. ubierz się do kogoś itd. Ale faktycznie, ubrania się wkłada lub zakłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nieznan_zdzislawa napisał:

Na wschodzie Polski raczej mówi się "ubiera się", np w malopolsce i podkarpaciu

 

To źle, tak samo „na pole”. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, PituPitu1 napisał:

To źle, tak samo „na pole”. 

To są regionalizmy. W regionalizmach nie ma nic złego. Chociaż mnie śmieszy "na pole" (uprzedzając oburzenia krakowiaków, to znam pochodzenie skąd wziął się dwór i pole i jak oni to sobie tłumaczą 🤣🤣🤣). 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Misha napisał:

To są regionalizmy. W regionalizmach nie ma nic złego. Chociaż mnie śmieszy "na pole" (uprzedzając oburzenia krakowiaków, to znam pochodzenie skąd wziął się dwór i pole i jak oni to sobie tłumaczą 🤣🤣🤣). 

Dokładnie, to są regionalizmy. Moi rodzice to górale i ja jako dziecko mowilam i "na pole" i "na dwór". Wychowałam się w woj śląskim, przy czeskiej granicy i miałam znajomych z naleciałościami śląskimi, a także z pogranicza. Tam też wielu mówiło "na pole". Mój mąż jest z Wielkopolski i co ja u niego słyszałam, to dla mnie głowa mała 😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, blue_danube napisał:

Dokładnie, to są regionalizmy. Moi rodzice to górale i ja jako dziecko mowilam i "na pole" i "na dwór". Wychowałam się w woj śląskim, przy czeskiej granicy i miałam znajomych z naleciałościami śląskimi, a także z pogranicza. Tam też wielu mówiło "na pole". Mój mąż jest z Wielkopolski i co ja u niego słyszałam, to dla mnie głowa mała 😁

Na pole mówi też malinowa bo pochodzi z tamtych stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też zastanawia jej styl ubierania się. Jakieś kapelusze, daszki, sweterki jak dla rencistki albo emerytki. Nie obrażając nikogo. To jest przecież jeszcze młoda kobieta. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jestem jak jej losy się dalej potoczą- dzieci coraz większe, w tej klicie gdzie nie ma się jak ruszyć długo nie pomieszkają 

Z pensja pomocnicy w szkole za daleko nie zajedzie

Nie wyglada złe biorąc pod uwagę lata tak na twarzy, ale jest coraz bardziej zarozumiała i chamska 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Ananas88 napisał:

Ciekawa jestem jak jej losy się dalej potoczą- dzieci coraz większe, w tej klicie gdzie nie ma się jak ruszyć długo nie pomieszkają 

Z pensja pomocnicy w szkole za daleko nie zajedzie

Nie wyglada złe biorąc pod uwagę lata tak na twarzy, ale jest coraz bardziej zarozumiała i chamska 

Ona nie jest już pomocą nauczyciela tylko nauczycielka na treningu. I w dodatku w szkole specjalnej wiec zarobek pewnie ma ok. Nawet pomoc nauczyciela w tej szkole ma ok zarobi ( w porównaniu z innymi szkołami i agencjami ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Ananas88 napisał:

Ciekawa jestem jak jej losy się dalej potoczą- dzieci coraz większe, w tej klicie gdzie nie ma się jak ruszyć długo nie pomieszkają 

Z pensja pomocnicy w szkole za daleko nie zajedzie

Nie wyglada złe biorąc pod uwagę lata tak na twarzy, ale jest coraz bardziej zarozumiała i chamska 

Może aż tak źle nie zarabia? Miałam kiedyś znajome w UK i one bardzo chciały coś takiego robić. Bo to lepsze było niż sprzątanie albo pilnowanie starych ludzi. Druga kwestia: twarz. Używa od lat drogich kosmetyków, interesuje się tym, przedstawia, zachwala, a efektów brak. Bo myślę też, że na stan skóry duży wpływ ma zadowolenie z życia. Pamietam, jak zmagałam się z brakami finansowymi, tkwiłam w toksycznym związku, miałam wtedy więcej zmarszczek, niż teraz. I też wcierałam w nie dużo i nic. Czy ona ma szczęśliwe małżeństwo? Kochane dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Ananas88 napisał:

Ciekawa jestem jak jej losy się dalej potoczą- dzieci coraz większe, w tej klicie gdzie nie ma się jak ruszyć długo nie pomieszkają 

Ale masz świadomość, że zakup / wynajem czegoś większego w Londynie zwłaszcza obecnie to nie jest to samo co w jakimkolwiek mieście wojewódzkim w PL? Ceny w UK są teraz horrendalne, zwłaszcza po Brexicie, inflacja niższa niż w PL ale utrzymuje się na podobnym poziomie już od dawna. Zresztą w PL wiele rodzin też się gniecie w małych mieszkaniach spłacając kredyt na 30lat. 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Roberta napisał:

Ona nie jest już pomocą nauczyciela tylko nauczycielka na treningu. I w dodatku w szkole specjalnej wiec zarobek pewnie ma ok. Nawet pomoc nauczyciela w tej szkole ma ok zarobi ( w porównaniu z innymi szkołami i agencjami ) 

I ile może zarobić? nie zarobi minimum ale 30-35k nie więcej.

To jest nic na warunki Londyńskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Nieznan_zdzislawa napisał:

Ale masz świadomość, że zakup / wynajem czegoś większego w Londynie zwłaszcza obecnie to nie jest to samo co w jakimkolwiek mieście wojewódzkim w PL? Ceny w UK są teraz horrendalne, zwłaszcza po Brexicie, inflacja niższa niż w PL ale utrzymuje się na podobnym poziomie już od dawna. Zresztą w PL wiele rodzin też się gniecie w małych mieszkaniach spłacając kredyt na 30lat. 

Jeżeli masz taka wiedzę, to powinnaś wiedzieć, ze wszędzie na świecie tak jest.

I nie opisuje albo debatuje nad ratami kredytów które skoczyły z 2 na 6% tylko o tym, ze cebula kisi się w małym mieszkanku, pokój chłopaków to klita a zaraz będą nastolatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ananas88 napisał:

I ile może zarobić? nie zarobi minimum ale 30-35k nie więcej.

To jest nic na warunki Londyńskie

Myśle ze masz racje. Tak 30-35 może mieć teraz bo jest jeszcze ‚unqualified’. Raczej w tych górnych widełkach. 
 

wiadomo czym zajmuje sie jej mąż ? On jest jakimś menadzerem w tych salonach samochodowych ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Anitka napisał:

Dokładnie to. Też tego nie cierpię. Ubiera się choinkę. 

A u was ktoś jest nieubrany czy niezalozony😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Roberta napisał:

Myśle ze masz racje. Tak 30-35 może mieć teraz bo jest jeszcze ‚unqualified’. Raczej w tych górnych widełkach. 
 

wiadomo czym zajmuje sie jej mąż ? On jest jakimś menadzerem w tych salonach samochodowych ? 

niestety nie masz racji- średnia qualified to 35k.

Cebula i tak jest tylko dlatego nauczycielem, bo podpatrzyła od bratowej męża 😄

on managerem? proszę Cię 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Ananas88 napisał:

niestety nie masz racji- średnia qualified to 35k.

Cebula i tak jest tylko dlatego nauczycielem, bo podpatrzyła od bratowej męża 😄

on managerem? proszę Cię 😄

Wystarczy spojrzeć na stronę council i będziesz wiedziała ile zarabia się w szkole specjalnej.
akurat na stronie jej szkoły jest ogłoszenie dla nauczyciela. 

Edytowano przez Roberta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ananas88 napisał:

Jeżeli masz taka wiedzę, to powinnaś wiedzieć, ze wszędzie na świecie tak jest.

I nie opisuje albo debatuje nad ratami kredytów które skoczyły z 2 na 6% tylko o tym, ze cebula kisi się w małym mieszkanku, pokój chłopaków to klita a zaraz będą nastolatkami

Ale nie wszędzie mamy doczynienia z aż taką przebitką na rynku. Nie ma co porównywać cen w Warszawie do cen w  Londynie czy Paryżu. Lajf ys brutal, nie oni pierwsi i nie ostatni co dzielą pokój nawet w dzisiejszych czasach, serio. Nie wiem co cię tak dziwi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Roberta napisał:

Wystarczy spojrzeć na stronę council i będziesz wiedziała ile zarabia się w szkole specjalnej.
akurat na stronie jej szkoły jest ogłoszenie dla nauczyciela. 

Nie jest to temat o zarobkach ALE teraz zarabia pomiędzy 22-29 później MAXYMALNIE  35k.

I tak na stronie szkoły jest ogłoszenie - 1-6 pay grade

To watek o cebuli a nie zarobkach w szkołach.

 

Nie wierze w jej recenzje kosmetyków niestety, całkiem straciła u mnie wiarygodność po reklamach suplementów 

Ktoś coś kupił z jej polecenia?

 

 

 

 

Edytowano przez Ananas88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×