Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Magda_122

Zazdrosna Zborowska czy Rubik?

Polecane posty

47 minut temu, Leelith napisał:

A jaka jest Twoja definicja pracy? 😏Robi coś, za co dostaje kasę  Dla mnie to jest praca (nie mówię tutaj o kradzieżach czy żebractwie). Ktoś ma pracę lekka i przyjemną, powygłupia się do telefonu i dostanie za to kilka czy kilkanaście tysięcy, a ktoś będzie tyrał przez cały miesiąc i połowy tego nie dostanie. Ale dla mnie i to i to jest praca. 

Ok ale niech nie udaje, że to jakaś wyjątkowa praca. Kiedyś chyba próbowała wmówić ludziom, ze jest menedżerka swojego męża. Zresztą jak na celebrytkę to ma mało obserwujących . Konta podróżnicze młodych dziewczyn typu Dodo mają niewiele mniej.To nie jest kwestia tego, ze zarabia na insta tylko, ze robi z tego wielkie halo. Nikt mi nie wmówi, ze trzeba skończyć studia aby reklamować produkty na celulit. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, FrutakzAmeryki napisał:

Ok ale niech nie udaje, że to jakaś wyjątkowa praca. Kiedyś chyba próbowała wmówić ludziom, ze jest menedżerka swojego męża. Zresztą jak na celebrytkę to ma mało obserwujących . Konta podróżnicze młodych dziewczyn typu Dodo mają niewiele mniej.To nie jest kwestia tego, ze zarabia na insta tylko, ze robi z tego wielkie halo. Nikt mi nie wmówi, ze trzeba skończyć studia aby reklamować produkty na celulit. 

No wiesz Ty co! 😀

Ostatnio zaczeła narzekać na te "prace", że jest bardzo męcząca, że wymaga poświęceń 😵 

Ona jest oderwana od rzeczywistości. Od jakiś 15 lat siedzi w marazmie, przyklejona do męża, po czym nagrywanie swojej rodziny traktuje, jak pracę. Autentycznie obserwuje ją, jako ciekawe zjawisko psychologiczne. Przyznaje, że nie mam w swoim środowisku nikogo takiego. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Larwiątko 🐛 napisał:

No wiesz Ty co! 😀

Ostatnio zaczeła narzekać na te "prace", że jest bardzo męcząca, że wymaga poświęceń 😵 

Ona jest oderwana od rzeczywistości. Od jakiś 15 lat siedzi w marazmie, przyklejona do męża, po czym nagrywanie swojej rodziny traktuje, jak pracę. Autentycznie obserwuje ją, jako ciekawe zjawisko psychologiczne. Przyznaje, że nie mam w swoim środowisku nikogo takiego. 

Ale podsumowując, to czego się czepiasz? Ma dwie udane dziewczynki. Męża tego samego, który trzepie kasę. Piękny dom w Pl, do którego zawsze może wrócić. Nawet mgr, co się tak tu niektóre czepiały, że nie ma wykształcenia. A zarabia z rwklam na Ig, bo ma stawkę kilkanaście jak i nie więcej razy większa niż zwykle Miszmaszowe czy Boogie. A może i większą niż Andziaks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Larwiątko 🐛 napisał:

No i spoko, niech i Agatka w milionach na insta zarabia 😉 Na zdrowie!

Pros ty tutki też potrafią mieć szybką kasę, no ale jakim kosztem? 

Agata cały swój kontent opiera na rodzinie. Do pewnego czasu to nawet uszło. Tańczyli etc. Ale ten zarobek, czyli pokazywanie córek w głupich sytuacjach, jak dojrzewają, jakie mają rozterki, też ma albo będzie miał swoją cenę. 

Dlaczego ona nie oprze profilu na swojej osobie? Jakimś talencie, umiejętnościach czy pasji? Bo tego nie ma. 

Wiem, wiem zaraz mi odpiszesz, że teraz każdy influ tak robi etc. 😀

Co zarobi to właśnie idzie min na córki. Trzeba je wyżywić, ubrać, opłacić szkole, zajęcia dodatkowe, zPlacic gaz, prąd, internet, kupić benzynę...

Ale zaraz powiesz, że to wszystko Rubik kupuje 👽👽

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Larwiątko 🐛 napisał:

Kogoś to tak 😉 

On ma portfel i jest artystą, to zawsze kogoś znajdzie 😀 a takich typu agatka jest na pęczki. 

Właśnie odwrotnie. Jak tu niektóre piszą, ona wisi finansowo na mężu, więc kasy nie ma, a to znaczy, że żaden chłop na nią nie poleci na jej kasę. A jeszcze jest młoda, figurę ma, zadbana, obyta towarzysko, inteligentną, więc...

On ma portfel i jest artystą-bedzie miał problem ze znalezieniem kogoś, chyba, że na portfel jak już tu piszecie, a nie wygląda na takiego bawidanka, więc zostałby sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Paryz London napisał:

Właśnie odwrotnie. Jak tu niektóre piszą, ona wisi finansowo na mężu, więc kasy nie ma, a to znaczy, że żaden chłop na nią nie poleci na jej kasę. A jeszcze jest młoda, figurę ma, zadbana, obyta towarzysko, inteligentną, więc...

On ma portfel i jest artystą-bedzie miał problem ze znalezieniem kogoś, chyba, że na portfel jak już tu piszecie, a nie wygląda na takiego bawidanka, więc zostałby sam.

Taaaak zostałby sam....zobacz ile jest chętnych dziewczyn, które polecą na kasę. Ojczym Wandy ma pod 70 a spotykał się np 28 latką. Jak myślisz dlaczego z nim była ?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Paryz London napisał:

Ale podsumowując, to czego się czepiasz? Ma dwie udane dziewczynki. Męża tego samego, który trzepie kasę. Piękny dom w Pl, do którego zawsze może wrócić. Nawet mgr, co się tak tu niektóre czepiały, że nie ma wykształcenia. A zarabia z rwklam na Ig, bo ma stawkę kilkanaście jak i nie więcej razy większa niż zwykle Miszmaszowe czy Boogie. A może i większą niż Andziaks.

Skąd założenie, że się czepiam? Komentuje osobę publiczną. Uważam, że bez hejtu, kulturalnie 🙂 Tobie jej życie, osiągnięcia się podobają, pochwalasz je. Mnie nie. Co nie znaczy, że się jej czepiam. Nikomu nie szkodzi. Niech jek życie lekkie będzie 😊 

 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Paryz London napisał:

Co zarobi to właśnie idzie min na córki. Trzeba je wyżywić, ubrać, opłacić szkole, zajęcia dodatkowe, zPlacic gaz, prąd, internet, kupić benzynę...

Ale zaraz powiesz, że to wszystko Rubik kupuje 👽👽

Tzn córki zarabiają na siebie 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Larwiątko 🐛 napisał:

Skąd założenie, że się czepiam? Komentuje osobę publiczną. Uważam, że bez hejtu, kulturalnie 🙂 Tobie jej życie, osiągnięcia się podobają, pochwalasz je. Mnie nie. Co nie znaczy, że się jej czepiam. Nikomu nie szkodzi. Niech jek życie lekkie będzie 😊 

 

 

A to czemu? Gdyby wyciągała z instagrama 2 tys miesięcznie z reklam kremów, to by była żadna praca, tylko kasa na drobne wydatki. Jeśli zaś zarabia na nich sporo, bo zakład, że pewnie wiele więcej niż osoby w "normalnej pracy", to znaczy, że to jej praca, z której ma spore dochody. Przecież ona bankowo ma umowy z tymi salonami spa, kosmetyczkami, producentami Kremów, balsamów, odżywek, ubrań, sprzętów kuchennych i tak dalej. To tak, hakby występowała w reklamach w tv, a wiadomo, jakie tam są stawki. Gdyby występowała jedynie w reklamach telewizyjnych imalbo pozowała do zdjęć w katalogach modowych to by coś zmieniło? To znaczy, że pracowałaby jako modelka, wtedy można. Relkamiwac na ig-nie można bo to żadna praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakąś fanką Agaty, nawet jej nie obserwuje na instagramie. Nie podoba mi się to, że tak okrada córki z prywatności ale bez przesady nie ma wykształcenia to źle, jak się okazuje, że ma to pewnie, że kupione. A jak pojawia się dziewczyna, która z nią studiowała i mówi, że to prawda studiowała, bo była z nią na zajęciach to wtedy, a po co jej te studia skoro tak skończyła. To w końcu źle by było jakby nie miała wykształcenia czy jest źle jak je ma? jest jedna rzecz, która jest w niej spoko. Ona ma dystans do tego, że nie pracuje i nie tworzy na siłę jakiejś otoczki, żeby pokazać, że jest inaczej. Czasem w show biznesie żony bogatych facetów robią na siłę jakieś biznesy za kasę tych facetów, które i tak potem są niedochodowe. Np Janachowska widać, że żyje na zupełnie innym poziomie od kiedy jest z milionerem, posmarował dla stacji, żeby dała jej te programy ślubne, a i tak się to nie sprawdziło, bo telewizja z nich zrezygnowała. Rubik też ma znajomości mógłby wkręcić pewnie Agatę gdzieś ale jestem pewna, że wtedy byłaby krytykowana, że ma posadę dzięki mężowi itd. Ja np nie chciałabym siedzieć w ciągle w domu, bo mnie to nudzi ale wielokrotnie słyszę jak niektórzy ludzie bez przerwy narzekają na prace jak to im się nie chce, jak to źle więc wierzę w to, że tak naprawdę wiele kobiet może jej zazdrościć, że ona nic nie musi a i tak ma dużo kasy, lata na wakacje i o nic się nie martwi. Ona powiedziała, że z tej jednej pensji żyją na tak dobrym poziomie, że nie ma ochoty na siłę iść pracować do biura czy do sklepu, żeby udowadniać coś ludziom. No i szczerze wątpie, że 18 latka związała się z prawie 40 letnim, bogatym facetem po to, żeby i tak mieć tak samo trudno w życiu jak reszta.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, ariana1422 napisał:

Nie jestem jakąś fanką Agaty, nawet jej nie obserwuje na instagramie. Nie podoba mi się to, że tak okrada córki z prywatności ale bez przesady nie ma wykształcenia to źle, jak się okazuje, że ma to pewnie, że kupione. A jak pojawia się dziewczyna, która z nią studiowała i mówi, że to prawda studiowała, bo była z nią na zajęciach to wtedy, a po co jej te studia skoro tak skończyła. To w końcu źle by było jakby nie miała wykształcenia czy jest źle jak je ma? jest jedna rzecz, która jest w niej spoko. Ona ma dystans do tego, że nie pracuje i nie tworzy na siłę jakiejś otoczki, żeby pokazać, że jest inaczej. Czasem w show biznesie żony bogatych facetów robią na siłę jakieś biznesy za kasę tych facetów, które i tak potem są niedochodowe. Np Janachowska widać, że żyje na zupełnie innym poziomie od kiedy jest z milionerem, posmarował dla stacji, żeby dała jej te programy ślubne, a i tak się to nie sprawdziło, bo telewizja z nich zrezygnowała. Rubik też ma znajomości mógłby wkręcić pewnie Agatę gdzieś ale jestem pewna, że wtedy byłaby krytykowana, że ma posadę dzięki mężowi itd. Ja np nie chciałabym siedzieć w ciągle w domu, bo mnie to nudzi ale wielokrotnie słyszę jak niektórzy ludzie bez przerwy narzekają na prace jak to im się nie chce, jak to źle więc wierzę w to, że tak naprawdę wiele kobiet może jej zazdrościć, że ona nic nie musi a i tak ma dużo kasy, lata na wakacje i o nic się nie martwi. Ona powiedziała, że z tej jednej pensji żyją na tak dobrym poziomie, że nie ma ochoty na siłę iść pracować do biura czy do sklepu, żeby udowadniać coś ludziom. No i szczerze wątpie, że 18 latka związała się z prawie 40 letnim, bogatym facetem po to, żeby i tak mieć tak samo trudno w życiu jak reszta.

Sory ale nie mam pojęcia kim jest mąż Janachowskiej. A ją jakoś znałam jeszcze jak nawet nie była z nim. Także na dwoje babka wróżyła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, jestem_glodna napisał:

Sory ale nie mam pojęcia kim jest mąż Janachowskiej. A ją jakoś znałam jeszcze jak nawet nie była z nim. Także na dwoje babka wróżyła 

Bo on nie jest żadnym celebrytą więc nic dziwnego, że nie masz pojęcia kim jest ale jest milionerem, a ona była tylko tancerką w tańcu z gwiazdami jakich wiele, one dużo nie zarabiały i żadna tancerka poza nią nie dostała programu w tv. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ariana1422 napisał:

Bo on nie jest żadnym celebrytą więc nic dziwnego, że nie masz pojęcia kim jest ale jest milionerem, a ona była tylko tancerką w tańcu z gwiazdami jakich wiele, one dużo nie zarabiały i żadna tancerka poza nią nie dostała programu w tv. 

Nie tylko, bo aż. Tańczyła w popularnym programie. 

Herbuś też prowadzi programy tv. Wielu z Tańca z Gwiazdami zrobiło kariery. Większe niż te pseudo sławy, z którymi musieli tańczyć 😉

Janachowskiej z agatą nie ma co porównywać. Inna energia, inna charyzma, a raczej jej brak u rubikowej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Larwiątko 🐛 napisał:

Nie tylko, bo aż. Tańczyła w popularnym programie. 

Herbuś też prowadzi programy tv. Wielu z Tańca z Gwiazdami zrobiło kariery. Większe niż te pseudo sławy, z którymi musieli tańczyć 😉

Janachowskiej z agatą nie ma co porównywać. Inna energia, inna charyzma, a raczej jej brak u rubikowej. 

Dokładnie, ona tańczyła w tym programie gdzie był u szczytu swej popularności, dlatego nie powiedziałabym, że zdobyła popularność dzięki mężowi, bo tak jak widać, dała się poznać niektórym przed zamążpójściem, czego nie można powiedzieć o Agacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, jestem_glodna napisał:

Dokładnie, ona tańczyła w tym programie gdzie był u szczytu swej popularności, dlatego nie powiedziałabym, że zdobyła popularność dzięki mężowi, bo tak jak widać, dała się poznać niektórym przed zamążpójściem, czego nie można powiedzieć o Agacie. 

Agata męża poznała jak była dopiero po maturze, więc trudno by zrobiła przed tym czasem jakaś karierę.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Larwiątko 🐛 napisał:

Nie tylko, bo aż. Tańczyła w popularnym programie. 

Herbuś też prowadzi programy tv. Wielu z Tańca z Gwiazdami zrobiło kariery. Większe niż te pseudo sławy, z którymi musieli tańczyć 😉

Janachowskiej z agatą nie ma co porównywać. Inna energia, inna charyzma, a raczej jej brak u rubikowej. 

 

1 godzinę temu, jestem_glodna napisał:

Dokładnie, ona tańczyła w tym programie gdzie był u szczytu swej popularności, dlatego nie powiedziałabym, że zdobyła popularność dzięki mężowi, bo tak jak widać, dała się poznać niektórym przed zamążpójściem, czego nie można powiedzieć o Agacie. 

Herbuś poza tańcem z gwiazdami wcześniej była aktorką. Jeszcze przed tańcem z gwiazdami grała w plebanii, kryminalnych, w na wspólnej, tak samo jak Bożenka z klanu, która grała w klanie i potem dodatkowo tańczyła w tzg. Iza nie miała żadnej kariery poza tzg, show biznes nie interesował się nią za specjalnie. Jedynie jakiś pudelek pisał o niej za sprawą tego, że miała rzekomo romans z Majdanem za czasów tańców. Akurat od czasu poślubienia milionera dostała własne programy w tv, które i tak padły. Podobno to właśnie mąż posmarował dla stacji, żeby zgodzili się na programy i ją wypromowali. W tvn na dłuższą metę programy się nie przyjęły, w polsacie też. Zainwestował w jej show room z sukniami w Warszawie ale też coś słyszałam, że były spore straty, bo otworzyli go parę miesięcy przed tym jak były te lockdowny. Nie mówię, że Agata ma charyzmę ale jeśli miałaby na siłę ciągnąć od męża kasę na jakieś niedochodowe biznesy to może już lepiej, że zarabia na współpracach na instagramie. Agatę chyba bardziej promuje pudelek, który robi artykuł z każdej jej relacji na insta niż ona sama, bo poza tym, że czasem udzieli jakiegoś wywiadu i raz wystąpiła w programie u boku męża to jakoś specjalnie się nie pcha do show biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, ariana1422 napisał:

 

Herbuś poza tańcem z gwiazdami wcześniej była aktorką. Jeszcze przed tańcem z gwiazdami grała w plebanii, kryminalnych, w na wspólnej, tak samo jak Bożenka z klanu, która grała w klanie i potem dodatkowo tańczyła w tzg. Iza nie miała żadnej kariery poza tzg, show biznes nie interesował się nią za specjalnie. Jedynie jakiś pudelek pisał o niej za sprawą tego, że miała rzekomo romans z Majdanem za czasów tańców. Akurat od czasu poślubienia milionera dostała własne programy w tv, które i tak padły. Podobno to właśnie mąż posmarował dla stacji, żeby zgodzili się na programy i ją wypromowali. W tvn na dłuższą metę programy się nie przyjęły, w polsacie też. Zainwestował w jej show room z sukniami w Warszawie ale też coś słyszałam, że były spore straty, bo otworzyli go parę miesięcy przed tym jak były te lockdowny. Nie mówię, że Agata ma charyzmę ale jeśli miałaby na siłę ciągnąć od męża kasę na jakieś niedochodowe biznesy to może już lepiej, że zarabia na współpracach na instagramie. Agatę chyba bardziej promuje pudelek, który robi artykuł z każdej jej relacji na insta niż ona sama, bo poza tym, że czasem udzieli jakiegoś wywiadu i raz wystąpiła w programie u boku męża to jakoś specjalnie się nie pcha do show biznesu.

Nie myl faktów, co do herbusiowej. Ona na krótko przed angażem w Tańcu z Gwiazdami miała lecieć do Londynu do pracy. Dostała jednak pracę w programie i została w kraju. Później zaczeła się uczyć aktorstwa i zaczeła grać w serialach itp. 

Mniejsza o większość, to nie o niej wàtek. 

Cały czas podkreślam, że oceniam działalność Agaty wg moich kryteriów. Uważam, że lepiej coś robić i nawet popełniać błędy niż nie robić nic, bo wtopie z niedochodowym biznesem. 

Cenę za "pracę" na insta przyjdzie jeszcze Agacie zapłacić. 

Wiem, że to są łatwe pieniądze. Kiedyś oglądałam wywiad z Sarą Boruc, która powiedziała, że stawki są wysokie, ale ona nie chce się tym zajmować, bo ma inne priorytety. Nie wnikam w prywatę, ale fajnie, że się zajeła biznesem modowym. A mogłaby leżeć i pachnieć, czy też sprzedawać życie rodzinne na insta. 

A co do częstych artykułów o rubikach na pudlu, to wejdz w sekcję komentarzy. Oni stali się przez te relacje pośmiewiskiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Larwiątko 🐛 napisał:

Nie myl faktów, co do herbusiowej. Ona na krótko przed angażem w Tańcu z Gwiazdami miała lecieć do Londynu do pracy. Dostała jednak pracę w programie i została w kraju. Później zaczeła się uczyć aktorstwa i zaczeła grać w serialach itp. 

Mniejsza o większość, to nie o niej wàtek. 

Cały czas podkreślam, że oceniam działalność Agaty wg moich kryteriów. Uważam, że lepiej coś robić i nawet popełniać błędy niż nie robić nic, bo wtopie z niedochodowym biznesem. 

Cenę za "pracę" na insta przyjdzie jeszcze Agacie zapłacić. 

Wiem, że to są łatwe pieniądze. Kiedyś oglądałam wywiad z Sarą Boruc, która powiedziała, że stawki są wysokie, ale ona nie chce się tym zajmować, bo ma inne priorytety. Nie wnikam w prywatę, ale fajnie, że się zajeła biznesem modowym. A mogłaby leżeć i pachnieć, czy też sprzedawać życie rodzinne na insta. 

A co do częstych artykułów o rubikach na pudlu, to wejdz w sekcję komentarzy. Oni stali się przez te relacje pośmiewiskiem. 

Ale taniec z gwiazdami to nie są duże zarobki. Dla gwiazd owszem ale nie dla tancerów, to bardziej dodatkowy zarobek. Maserak zarabiał 2,5 tysiąca za odcinek, a był jednym z tych popularniejszych tancerzy. Nierzadko zdarzało się tak, że osoba z którą się tańczyło odpadała w drugim czy trzecim odcinku. Wszyscy z tych tancerzy łapali się jakis dodatkowych prac np w szkole tańca, bo inaczej by nie wyżyli. A Herbuś według wikipedii przed tańcem już gdzieś grała. Według mnie Janachowska jest sympatyczna ale ona była tylko w dwóch edycjach w tvn i chyba jednej w polsacie. Naprawdę dużo tam nie zarobiła i nie miała w tamtym czasie jakiejś kariery, nie woziła się luksusowymi autami i nie chodziła obwieszona chanele jak teraz, wyglądała tak bazarowo. Miała farta, że spodobała się milionerowi z widowni i tyle. Wiem, że z Rubików się śmieją i tak mogłaby robić coś innego, ale nie robi. Sama bym się zanudziła jakbym miała prawie 20 lat siedzieć tylko w domu z dziećmi ale na plus jest to, ze chociaż nie udaje, że jest inaczej. Tylko z dystansem odpowiada, że tak nie pracuje i nie czuje takiej potrzeby, bo już żyją na wysokim poziomie z tej jednej pensji. W sumie bym się nie zdziwiła jeśli Piotr wręcz chciał, żeby siedziała w domu i nigdzie nie wychodziła, bo może mu pasuje to aby była od niego zależna. 

Edytowano przez ariana1422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, ariana1422 napisał:

W sumie bym się nie zdziwiła jeśli Piotr wręcz chciał, żeby siedziała w domu i nigdzie nie wychodziła, bo może mu pasuje to aby była od niego zależna. 

A to na pewno on ją w tym utwierdza. Ja jednak wolę, jeśli partner dodaje skrzydeł, pomaga się rozwijać, wspiera. On i pazura są pod tym względem bardzo podobni. Pazura z taką Marczak by długo nie mógł być. Za mądra, za ambitna dla niego. Z rubikiem jest podobnie. Dlatego w kwestii dopasowania im wyszło. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziwi jedna rzecz. Bo u żurnalisty mówiła ze to Piotr namówił ją na dziecko, a w jakimś kolorowym czasopiśmie dawniej czytałam, ze to ona bardzo bardzo chciała mieć dziecko tu i teraz w młodym wieku, argumentując, ze jej mama wtedy miała już dwójkę dzieci i dla niej to było normalne i naturalne. Także już mamy sprzeczne teorie.

Edytowano przez jestem_glodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agata była znana z kultowego filmiku który stał się viralem. Stoi na scenie wyborów miss, zadaja jej pytanie co oznacza skrót AGD. Myśli, myśli i nie wymyśliła🙁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Zazuzi napisał:

Agata była znana z kultowego filmiku który stał się viralem. Stoi na scenie wyborów miss, zadaja jej pytanie co oznacza skrót AGD. Myśli, myśli i nie wymyśliła🙁

Haha pamiętam 😄

Ale uważaj, bo ona MA STUDIA, DUŻO ZARABIA, BARDZOOO DUŻOOOO. 

Helenke po takiej wypowiedzi by już 5x skompromitowała na stories. 

Wtedy ją rubik musiał wypatrzeć i już wiedział, że łatwo taką będzie ułożyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obraz Agaty, jaki sie wylania z jej stories to plytka i powierzchowna osobpwosc, z ktora nie mozna porozmawiac o problemach globalnych ani o teatrze, jedynie o gotowaniu, medycynie estetycznej i zakupach. zapewne jak z jej mamusia, bo obie wydaja sie byc swoimi kopiami. 

obecnosc takiej osoby w sm budzi niesmak i antypatie, jest jakby taka oslizgla i zimna, bez charakteru, zamrozona emocjonalnie. 

ma taka osobowosc, jaka jest potrzebna do grania swej roli, jaka jest bycie utrzymanka starszego i zrzedliwego meza, w zamian za torebki i buciki balencagi czy czego tam. dobrali sie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, goscinex napisał:

Obraz Agaty, jaki sie wylania z jej stories to plytka i powierzchowna osobpwosc, z ktora nie mozna porozmawiac o problemach globalnych ani o teatrze, jedynie o gotowaniu, medycynie estetycznej i zakupach. zapewne jak z jej mamusia, bo obie wydaja sie byc swoimi kopiami. 

obecnosc takiej osoby w sm budzi niesmak i antypatie, jest jakby taka oslizgla i zimna, bez charakteru, zamrozona emocjonalnie. 

ma taka osobowosc, jaka jest potrzebna do grania swej roli, jaka jest bycie utrzymanka starszego i zrzedliwego meza, w zamian za torebki i buciki balencagi czy czego tam. dobrali sie.

Tylko szczerze to większość influencerek lifestylowych mówi tylko o gotowaniu, zakupach i medycynie estetycznej. Jak ktoś chce słuchać o globalnych problemach albo o teatrze to obserwuje inne konta a nie utrzymanke kogoś tam znanego z show biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ariana1422 napisał:

Tylko szczerze to większość influencerek lifestylowych mówi tylko o gotowaniu, zakupach i medycynie estetycznej. Jak ktoś chce słuchać o globalnych problemach albo o teatrze to obserwuje inne konta a nie utrzymanke kogoś tam znanego z show biznesu.

ale ona nawet o tym nie mowi. no o zakupach to owszem. ja mowie o potencjalnej zawartosci jej glowki w sensie ogolnym. o medycynie estetycznej mowi, jak ma sponsorowamy zabieg. ale sama z siebie nie dzieli ske nigdy zadna zlota mysla na temat niczego- jedynie wrzuca ujecia z zawozenia dzieci do szkoly/ odbierania dzieci ze szkoly/ zakupy/ jemy obiad/ zakupy/ piesek je/ zakupy.

taka pusta banka.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, crazy• napisał:

Dobra stany stanami, ale są jakies podstawy tej plotki, ze wronka i ona mieli sie ku sobie? Coś więcej niz klotnia Zośki i Agaty? Bo rozłam może być z miliarda innych powodow jak to w przypadku ‚wieloletnich’ przyjazni w szołbizie bywa 

Pewnie dowodów Ci nikt nie pokaże 😉

Gdybym miała męża pokroju rubika, a za płotem takiego wronę, to też bym się grubo zastanawiała 😅🤪 

Krew nie woda, a rubiki to jak córka z ojcem się zachowują.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałyście o tej jutuberce, która znęcała się nad swoimi dziećmi? Moim zdaniem żadna rodzina, która żyje na pokaz, striminguje swoje życie w sieci NIE JEST NORMALNĄ RODZINĄ. To samo w sobie tworzy patologię i nadużycia, a zaczyna się od braku dzieciństwa, bo trzeba "filmiki" nagrywać. Potem idzie presja klikalności i kontentu, coraz bardziej kontrowersyjnego... Dzieci muszą być posłuszne i grać role przed kamerą. TO JEST PATOLOGIA SAMA W SOBIE. Nie wspominając już o braku prywatności. 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×