Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Blada

Radzilla

Polecane posty

Co myślicie o jej stylówce do sądu? Też poszłybyście w samej koszuli i rajstopach, bez dolnej części garderoby? 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie, nie wyszła bym tak.

Wygląda jakby wstała z łóżka i na szybko narzuciła na siebie koszulę, żeby tyłek zakryć. 

Wiem, nie znam się na modzie, no ale wg mnie nie wypada. Tym bardziej, że później zdjęła te rajty i została w samej koszulinie.

No i skarpetami z kokardami też musiała się pochwalić. Dla mnie to haj feszyn. Ja tego niepanimaju 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby kobieta zajmuje się całe życie modą a nie potrafi się odpowiednio ubrać do sądu.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W q&a jest pytanie o markę me complete - to Celina i jej siostra Ola ja tak załatwiły?😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

😯 Nie wiem co bardziej mnie zaskoczylo, czy to, że TAKIE przyjaciółki się na nią wypięły (?), czy to, że R rozwiązuje ich prywatne nieporozumienia na, jakby nie było, publicznym story. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... No ale skoro wcześniej polecała rzeczy Me complete jako letnio, miejsko i wygodnie, to czemu nagle ich nowa kolekcja jest beee? 😀 Czyli potwierdza, że jest kolejnym słupem reklamowym? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wsedno napisał:

😯 Nie wiem co bardziej mnie zaskoczylo, czy to, że TAKIE przyjaciółki się na nią wypięły (?), czy to, że R rozwiązuje ich prywatne nieporozumienia na, jakby nie było, publicznym story. 

Możecie rozjaśnić o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Blada napisał:

Hmm... No ale skoro wcześniej polecała rzeczy Me complete jako letnio, miejsko i wygodnie, to czemu nagle ich nowa kolekcja jest beee? 😀 Czyli potwierdza, że jest kolejnym słupem reklamowym? 

No i to były jej najlepsze przyjaciółki od wielu lat😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Blada napisał:

Hmm... No ale skoro wcześniej polecała rzeczy Me complete jako letnio, miejsko i wygodnie, to czemu nagle ich nowa kolekcja jest beee? 😀 Czyli potwierdza, że jest kolejnym słupem reklamowym? 

Nie powiedziała, że nowa kolekcja jest be, wręcz przeciwnie, powiedziała że rzeczy mają dobrą jakość. Według niej problem jest w tym, że dziewczyny wypuściły kontynuację jej kolekcji bez uzgodnienia tego z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Ramoneska napisał:

Co myślicie o jej najnowszej kolekcji z Medi?

Nic nie kupię, ale kurtki i płaszcze nawet mi się podobają, te torebki i dodatki trącą mi trochę tandetą

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę podobnie, ciekawa też jestem czy Radzilla sama będzie w tym chodzić, a jeśli tak, to jak długo…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Ramoneska napisał:

Co myślicie o jej najnowszej kolekcji z Medi?

Nic mi się ani trochę nie spodobało... W dodatku dobrze jej ktoś pojechał w komentarzach, że człowiek nie może urodzić psa 😀

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie kojarzą się wam te ciuchy z ubraniaji inspirowanymi malarka Frida? Ta kolekcja też była w Medicin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybko ciuchy znikną i wrócą jak będzie robić wyprzedaż szafy. Ile to było zachwalania medi a potem nigdy się już nie pokazywała w tych ciuchach.

Kurtki ok, torebki tandeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2024 o 19:52, JaSowa napisał:

O co chodzi z Me complete?

Koniec wielkiej przyjaźni. I drama, bo wydali nowe wersje kolorystyczne bodajże czapek i szalików, które powstały przy współpracy z Radzka i jej o tym nie poinformowali. A pewnie nie mieli takiego obowiązku, bo mają prawa autorskie do projektów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Radzka pewnie wściekła, że nie odpalili jej procenta ze sprzedaży 😛

 

A skąd wiadomo o tej dramie? Gdzie się to mleko rozlało, u Radzki na insta?

Edytowano przez JaSowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, JaSowa napisał:

Radzka pewnie wściekła, że nie odpalili jej procenta ze sprzedaży 😛

 

A skąd wiadomo o tej dramie? Gdzie się to mleko rozlało, u Radzki na insta?

Radzka mówiła w qa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzka jakie foty w staniku dodala na insta 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W staniku, w majtach... Coraz większa się robi, coraz wieksza...

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robi się coraz większa i coraz bardziej z tego dumna...

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Blada napisał:

Robi się coraz większa i coraz bardziej z tego dumna...

Bodypositivity. I to jest przerażające. Ja nie mówię, że ma się wstydzić ciała, zakładać worki na plażę (chociaż outfity ostatnich lat sprzyjają nadwadze), że ma nie lubić siebie. Mimo to nie wyobrażam sobie być zadowoloną z siebie i nic nie chcieć ze sobą zrobić, jak mi na brzuchu rośnie bęben i po dwa wałeczki pod biustem (a to była kiedyś przecież typowa gruszka z wąską talią i w miarę szczupłym brzuchem). Nie wiem ile waży, nieistotne - to waga dla niej zdecydowanie za wysoka, o czym świadczy grubość tkanki tłuszczowej wszędzie.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2024 o 19:12, Blada napisał:

Robi się coraz większa i coraz bardziej z tego dumna...

Niby dumna, ale ból doopki z powodu noszenia większych rozmiarów coraz bardziej widoczny, często powtarza "ta rozmiarówka jest taka dziwna, ja mam L/XL bo trzeba brać większe niż się normalnie nosi", "ja sobie wzięłam XL, BO LUBIĘ OVERSIZE". Tak Magda, na pewno dlatego. Mam podobną figurę i też noszę rozmiar XL, ale nie zaklinam rzeczywistości.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile ona ma wzrostu? Wydawała mi się zawsze niższego wzrostu. To czego u niej nie lubię to głosu. I od zawsze rzucały mi się na pierwszy plan jej nieproporcjonalnie krótkie, masywne ręce, które przez machanie, styl ubierania(?) podkreśla.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety na przestrzeni roku brzydko mówiąc zdziadziała. Waga jednak dodaje lat i jej "turbo" młodzieżowe slownictwo nie pomoże;)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, secretgarden napisał:

Ile ona ma wzrostu? Wydawała mi się zawsze niższego wzrostu. To czego u niej nie lubię to głosu. I od zawsze rzucały mi się na pierwszy plan jej nieproporcjonalnie krótkie, masywne ręce, które przez machanie, styl ubierania(?) podkreśla.

ok 165 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×