Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Blada

Radzilla

Polecane posty

15 minut temu, altair napisał:

ok 165 cm

Dziękuję:) To jest średniego wzrostu raczej, ale większa waga powoduje wizualne "skracanie" sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2024 o 14:48, altair napisał:

Niby dumna, ale ból doopki z powodu noszenia większych rozmiarów coraz bardziej widoczny, często powtarza "ta rozmiarówka jest taka dziwna, ja mam L/XL bo trzeba brać większe niż się normalnie nosi", "ja sobie wzięłam XL, BO LUBIĘ OVERSIZE". Tak Magda, na pewno dlatego. Mam podobną figurę i też noszę rozmiar XL, ale nie zaklinam rzeczywistości.

No właśnie tego nie rozumiem. Przecież pokazuje się w bieliźnie itd. A jednocześnie mówi, że kupuje l/xl, bo lubi za wielkie ciuchy. Przecież ona ma minimum rozmiar 42. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2024 o 21:38, GallAnonim napisał:

No właśnie tego nie rozumiem. Przecież pokazuje się w bieliźnie itd. A jednocześnie mówi, że kupuje l/xl, bo lubi za wielkie ciuchy. Przecież ona ma minimum rozmiar 42. 

Madzia przy mężu bardzo przytyła Nowa kolekcja TOVA obnaża to jak jest wilka Wygląda na osobę ważącą już koło 90- 100 kg 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, EwaciaKonwalia napisał:

Madzia przy mężu bardzo przytyła Nowa kolekcja TOVA obnaża to jak jest wilka Wygląda na osobę ważącą już koło 90- 100 kg 

W tych wielkich ubraniach powinna wyglądać na drobniejsza 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Wsedno napisał:

W tych wielkich ubraniach powinna wyglądać na drobniejsza 🤔

To jest w takim razie jeszcze gorzej 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Połączenie bermudów, koszuli do ziemi i krótkiego żakietu jako "eleganckiej" stylówki mnie rozbroiło 😅

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, altair napisał:

Połączenie bermudów, koszuli do ziemi i krótkiego żakietu jako "eleganckiej" stylówki mnie rozbroiło 😅

Tak się ubierała moja babcia która ukrywała tusze, takie powłóczyste szlafroki płaszcze Dla kogo jest ta kolekcja ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, EwaciaKonwalia napisał:

Madzia przy mężu bardzo przytyła Nowa kolekcja TOVA obnaża to jak jest wilka Wygląda na osobę ważącą już koło 90- 100 kg 

Lekko 100kg. Ta cała kolekcja to namioty dla otyłych kobiet. Wszystko fruwa i powiewa. Pewnie są tez i na to klientki.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Dumchen napisał:

Lekko 100kg. Ta cała kolekcja to namioty dla otyłych kobiet. Wszystko fruwa i powiewa. Pewnie są tez i na to klientki.

Pewnie tak. W końcu społeczeństwo grubnie. Aczkowiek jak ktoś jest wysoki i szczupły, to też może w tym wyglądać ok. Najgorzej drobna i niska osoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Tovie można przeczytać, że Radzka ma rozmiar 46. I to nie tylko w płaszczach, bo rozumiem, że ktoś może lubić luźne, ale w każdych spodniach,spódnicach. Jak się za siebie nie weźmie  to przy jej wzroście będzie wyglądała zaraz jak toczącą się kulka.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Andzia88 napisał:

Na Tovie można przeczytać, że Radzka ma rozmiar 46. I to nie tylko w płaszczach, bo rozumiem, że ktoś może lubić luźne, ale w każdych spodniach,spódnicach. Jak się za siebie nie weźmie  to przy jej wzroście będzie wyglądała zaraz jak toczącą się kulka.

46 to by się zgadzało, a nie ściema ze nosi L-ke.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wieczna L-ka jak Stylizacje. Po co te kłamstwa na temat rozmiaru jak i tak każdy widzi, że do tej mitycznej L-ki im daleko.

  • Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłam, że Radzilli chyba kryzys wieku średniego się pojawil, pokazuje stanik co chwilę mierzaczuchyla kiece żeby majtasy było widać:D

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona jest wielka... A pod filmem z prezentacją kolekcji Tovy większość komentarzy zwraca jednak uwagę na niekorzystny wygląd tych ubrań na niej i przesadzone ceny w stosunku do jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona jeszcze w tym filmie kilka razy wspomina że do sesji miała za duże ubrania bo łatwiej w razie czego spiąć klipsami niż wcisnąć się w za małe 😆 Nie wiem jaki to ma sens, jeśli byłabym zainteresowana zakupem, wolałabym zobaczyć te ubrania na standardowej modelce a nie tylko na Radzkiej. Ceny rzeczywiście z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.04.2024 o 09:37, EwaciaKonwalia napisał:

Madzia przy mężu bardzo przytyła Nowa kolekcja TOVA obnaża to jak jest wilka Wygląda na osobę ważącą już koło 90- 100 kg 

Tyle ważyła parę rozmiarów mniej. Wygląda na ponad 100 kg. Albo ma dużo kamer na sobie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ona bierze chormony i stąd ta waga. 

Kolekcja tovy bardzo droga. Potem te ciuchy sprzedają na promkach -50%. SMSy od tovy przychodzą prawie codziennie, gdy mają wyprzedaż albo ją pogłebiają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, JaSowa napisał:

Może ona bierze chormony i stąd ta waga. 

Kolekcja tovy bardzo droga. Potem te ciuchy sprzedają na promkach -50%. SMSy od tovy przychodzą prawie codziennie, gdy mają wyprzedaż albo ją pogłebiają. 

A tam hormony, pokazuje ciągle słodycze na instagramie, wszędzie jeździ samochodem, nie ćwiczy. Tu jest ten sam przypadek co Karo Stylizacje - udawanie mniejszego rozmiaru, tylko Radzka się normalnie pokazuje chociaż beż wygibasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, R jest bardzej ciało pozytywna niż K. Aczkolwiek jak widzę ją w samej bieliźnie, to tak jakoś niezręcznie się czuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można być kraglejszym, ale jej ramiona przypominaja parówki w galarecie,  nie wierzę,że dobrze się z tym czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szok jak bardzo utyła, taki pulpet się z niej zrobił, a to chyba młoda jeszcze kobieta jest. Może być też w ciąży 😉Jak nie zacznie redukować wchłanianych kalorii i zamiast wozić tyłek autem korzystać z pracy nóg lub roweru to za rok będzie szersza niż dłuższa, niczym wielka piłka rehabilitacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, secretgarden napisał:

Szok jak bardzo utyła, taki pulpet się z niej zrobił, a to chyba młoda jeszcze kobieta jest. Może być też w ciąży 😉Jak nie zacznie redukować wchłanianych kalorii i zamiast wozić tyłek autem korzystać z pracy nóg lub roweru to za rok będzie szersza niż dłuższa, niczym wielka piłka rehabilitacyjna.

No to już trochę w tej ciąży jest (spożywczej) 😉

Zresztą, ona kilka razy już dawała do zrozumienia, że dzieci nie planuje. Nawet niedawno, ktoś ją zapytał znowu o to, że może kiedyś jednak zechce, a ona na to, że to kiedys w jej przypadku to koło 50 i że to przecież zdecydowanie za późno, no i że kiedyś to może adopcja. 

Ja ją oglądam od dekady i między wierszami zrozumiałam, że ona chyba nigdy na to ciśnienia nie miała, że lubi swoje życie, ma pasje, ma pracę, nie nudzi się na co dzień i sama się wgłębi siebie czuje dzieckiem - zresztą popatrzeć na stories, ona lubi mieć czas dla siebie i na własne zajawki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Wsedno napisał:

No to już trochę w tej ciąży jest (spożywczej) 😉

Zresztą, ona kilka razy już dawała do zrozumienia, że dzieci nie planuje. Nawet niedawno, ktoś ją zapytał znowu o to, że może kiedyś jednak zechce, a ona na to, że to kiedys w jej przypadku to koło 50 i że to przecież zdecydowanie za późno, no i że kiedyś to może adopcja. 

Ja ją oglądam od dekady i między wierszami zrozumiałam, że ona chyba nigdy na to ciśnienia nie miała, że lubi swoje życie, ma pasje, ma pracę, nie nudzi się na co dzień i sama się wgłębi siebie czuje dzieckiem - zresztą popatrzeć na stories, ona lubi mieć czas dla siebie i na własne zajawki. 

Ma prawo żyć po swojemu jak każdy, tylko ciut mniej kilogramów dla zdrowia, kręgosłupa, stawów i sylwetki byłoby korzystniej 😉 Zwłaszcza, że metabolizm z wiekiem spowalnia i coraz trudniej utrzymać wagę w ryzach, a co dopiero zrzucić nadbagaż. Z autopsji wiem, jak trudno utrzymać wagę po 40-tce,  gdy organizm nogami i rękami broni się  chcąc pozyskać w inny sposób estrogeny, których kobiecie w średnim wieku regularnie ubywa.  Ale jeśli ona dobrze się czuje w swoim ciele to ok, wszak jest jeszcze młoda 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madzia - jak to typowe schudła - wzięła się- pilnowała czy jak zwał tak zwał po rozstaniu z tym Rudzielcem

Fajniw wyglądała na takie 38-40 - tyć bardzo zaczęła przy tym obecnym mężu i z pół roku na pół roku jest tylko gorzej

ona przy nim kwitnie 😀 szortasy coraz krótsze, często pokazuje się w bieliźnie czy bikini

radzka sprzed 12 lat to cała się zasłaniała i zdjęcia robiła tak żeby wyglądać szczuplej niż zawsze była 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, EwaciaKonwalia napisał:

Madzia - jak to typowe schudła - wzięła się- pilnowała czy jak zwał tak zwał po rozstaniu z tym Rudzielcem

Fajniw wyglądała na takie 38-40 - tyć bardzo zaczęła przy tym obecnym mężu i z pół roku na pół roku jest tylko gorzej

ona przy nim kwitnie 😀 szortasy coraz krótsze, często pokazuje się w bieliźnie czy bikini

radzka sprzed 12 lat to cała się zasłaniała i zdjęcia robiła tak żeby wyglądać szczuplej niż zawsze była 

 

Ten jej obecny małżonek to jakiś feeders, czy jak? Jak tak dalej pójdzie, to Radzka przepoczwarzy się w wielką kulę 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, secretgarden napisał:

Ten jej obecny małżonek to jakiś feeders, czy jak? Jak tak dalej pójdzie, to Radzka przepoczwarzy się w wielką kulę 😉

Sam chyba też lubi podjeść, ale czy lubi takie wielkie kobiety? Widocznie tak 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe torebki fajne. Reszta badziew. Szczególnie te szmaty dla ciotki klotki rozmiar 100 :classic_blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.04.2024 o 17:39, secretgarden napisał:

Ma prawo żyć po swojemu jak każdy, tylko ciut mniej kilogramów dla zdrowia, kręgosłupa, stawów i sylwetki byłoby korzystniej 😉 Zwłaszcza, że metabolizm z wiekiem spowalnia i coraz trudniej utrzymać wagę w ryzach, a co dopiero zrzucić nadbagaż. Z autopsji wiem, jak trudno utrzymać wagę po 40-tce,  gdy organizm nogami i rękami broni się  chcąc pozyskać w inny sposób estrogeny, których kobiecie w średnim wieku regularnie ubywa.  Ale jeśli ona dobrze się czuje w swoim ciele to ok, wszak jest jeszcze młoda 😉 

Fajnie jeśli dobrze się czuje w swoim ciele, ale jest to trochę słabe kiedy reklamuje ubrania Tovy i jest jedyną modelka. Super ze osoby plus size pokazują te ubrania, ale jak ktoś jest szczupły to ciężko jest sobie wyobrazić jak będzie się w tym wyglądać. Mogliby pokazywać na dwóch różnych sylwetkach a nie robić z Radzki jakaś wielka gwiazdę i modelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×