Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Meg10

Soł Bjuti Kłin

Polecane posty

46 minut temu, discord napisał:

No właśnie nie miała, nie zmieniła kategorycznie diety tez- tylko zaczęła liczyć kalorie mocno. Przy takiej operacji to dieta przecież obowiązkowo, blendowanie jedzenia. A ona była na chodzie chyba dosc ostro, latem miała gości, była na jakimś wyjeździe chyba z dwa razy. Nie umiem znaleźć miejsca w roku, kiedy mogłaby ta operacje zrobić. Chyba jakaś pato Esterka sieje ferment, żeby był powód do plotek. 

To była moja pierwsza myśl - że wpadła tu Esti, rzuciła temat operacji, żeby wzbudzić negatywne komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno pogodzić się ze nawet Sara potrafi wziąć się za siebie i schudnąć 😄 a nie wymyślać historie, które się kupy nie trzymaja

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, PandaCzerowna napisał:

Między nimi aż tak źle jest że tamta dalej robi jej koło pióra? 

Może Esti zazdrosna o Rudego ? W końcu on z Sarą też działał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Cececece13 napisał:

Może Esti zazdrosna o Rudego ? W końcu on z Sarą też działał...

a tego to też w sumie nie wiadomo, bo mówiła o tym Estera wiec to wątpliwe źródło informacji 😄

nie mowie ze nic między nimi nie było, bo nie wiem, no ale nie wiadomo też czy bylo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra, Saruśka to widze taka gazela biznesu , dorwała w jakims sklepie klapki za Funciaka iles tam ,za małe o jeden rozmiar to rozkminiala ,czy ,by nie kupic i nie opierdzielić na vinted drozej. Prawie jak te ...ki co lazily do rossmana po darmowe woreczki kupujac najtansze platki pod oczy,by dorabiać się na tych woreczkach sprzedajac je na vinted.. 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2024 o 18:25, nana141 napisał:

Mnie ten " nowy " kontent troche odrzucil i nie zagladam do niej za często już ,a chodzi mi o to jej odchudzanie. W sensie ,strasznie drazni mnie to ,ze non stop o tym nawija, jak to ona nie odżywia się dobrze,ze woli chodzic niż jezdzic autem itp. Ale to tylko wtedy,gdy jej to wychodzi, twierdzi,ze czuje sie TERAZ idealnie,ze dba o siebie,ze super,ze w koncu schudła. Po czym jak ma gorszy dzien, lub wiecej zacznie imprezować i dietka,zdrowy styl idzie na bok to nagle juz twierdzi,ze w sumie to ona tak to nie dba o odchudzanie,nie zalezy jej,podobala się sobie zawsze itp. Nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi, jakby o te zaklamywanie jak wiatr zawieje, jak jej akurat podpasuje. 

Taaak! Czekajcie jesli nie uda jej sie utrzymac wagi. Bedzie zwrot o 180 stopni. Zacznie mowic, ze z kraglosciami czuje sie najlepiej. Ze jak byla chuda to tylko wmawiala sobie, ze jest szczesliwa a tak naprawde nie byla! Ona jest tak obludna, ze az dziwne, ze jeszcze ktos lubi ja ogladac! Super, ze schudla wyglada zjawiskowo i oby udalo jej sie utrzymac, ino niech przestanie nam mydlic oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.02.2024 o 10:54, Ekscentryczna_32 napisał:

Taaak! Czekajcie jesli nie uda jej sie utrzymac wagi. Bedzie zwrot o 180 stopni. Zacznie mowic, ze z kraglosciami czuje sie najlepiej. Ze jak byla chuda to tylko wmawiala sobie, ze jest szczesliwa a tak naprawde nie byla! Ona jest tak obludna, ze az dziwne, ze jeszcze ktos lubi ja ogladac! Super, ze schudla wyglada zjawiskowo i oby udalo jej sie utrzymac, ino niech przestanie nam mydlic oczy.

Bo takie klamczuchy to niezle manipulantki. Jak byla afera z psem to ucichla, zniknela, odczekala az burza przycichnie, potem na odwrocenie uwagi rzucila tekst ze sie z kims spotyka ale nie powie czy z facetem czy z kobieta... i tak jest ciagle. Jedno klamstwo goni drugie, jedna aferka przykrywana druga.... a jak juz przycisna ja do sciany to robi z siebie ofiare, lzy gorszy czas choroba depresja... dziwie sie ze jeszcze sie ktos na to nabiera

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale widać zmianę w zachowaniu Sary, aż tak nie „pyskuje” jest delikatniejsza jakby, jak dla mnie fajniejsza! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślę ze to na potrzeby filmów po prostu, a nie jakaś zmiana w niej samej i jej zachowaniu, choć i to dobrze, że chociaż filmy moga byc dzięki temu przyjemniejsze w odbiorze 

ale ma dalej ten sam charakter, widać to na przykład w filmie z Ewą, gdzie co prawda nie sugeruje juz ze Ewa jest szarą myszką ale też się pojawiają jakies takie momentami dziwne teksty albo wypowiedziane dziwnym tonem

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Anka1212 napisał:

 

ale ma dalej ten sam charakter, widać to na przykład w filmie z Ewą, gdzie co prawda nie sugeruje juz ze Ewa jest szarą myszką ale też się pojawiają jakies takie momentami dziwne teksty albo wypowiedziane dziwnym tonem

A propos Ewy, czy jest tutaj o niej wątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Anka1212 napisał:

myślę ze to na potrzeby filmów po prostu, a nie jakaś zmiana w niej samej i jej zachowaniu, choć i to dobrze, że chociaż filmy moga byc dzięki temu przyjemniejsze w odbiorze 

ale ma dalej ten sam charakter, widać to na przykład w filmie z Ewą, gdzie co prawda nie sugeruje juz ze Ewa jest szarą myszką ale też się pojawiają jakies takie momentami dziwne teksty albo wypowiedziane dziwnym tonem

Mysle, ze na razie nie pyskuje, bo jej wizualna przemiana przyciaga odpowiednia ilosc atencji. W momencie, jak ludzie przywykna juz do jej nowego ciala to zacznie szukac sposobow na inne zwrocenie na siebie uwagi.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, JaSowa napisał:

A propos Ewy, czy jest tutaj o niej wątek?

Chyba nie ma 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, salatkazmakreli napisał:

Sara mowila tez chyba, ze chodzi na terapie czy cos myle?

Ona mowi to co w danym momencie poprawi jej wizerunek. Schlana dala wielogodzinny popis na lajwie? To i "terapia" wjechala 😉 takie modne slowo ostatnio.

Staly schemat 😉

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Meg10 napisał:

Ona mowi to co w danym momencie poprawi jej wizerunek. Schlana dala wielogodzinny popis na lajwie? To i "terapia" wjechala 😉 takie modne slowo ostatnio.

Staly schemat 😉

Przez takie gwiazdy YouTube'a terapia zaczęła mieć negatywny wydźwięk

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Meg10 napisał:

Ona mowi to co w danym momencie poprawi jej wizerunek. Schlana dala wielogodzinny popis na lajwie? To i "terapia" wjechala 😉 takie modne slowo ostatnio.

Staly schemat 😉

A widzisz to nie znam jej uniwersum az tak dobrze, myslalam ze jest na dobrej drodze do ogarniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to w ogóle możliwe, pomijając już jej inne problemy, dopóki nie ogarnie problemu z alkoholem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.02.2024 o 10:47, Meg10 napisał:

Ona mowi to co w danym momencie poprawi jej wizerunek. Schlana dala wielogodzinny popis na lajwie? To i "terapia" wjechala 😉 takie modne slowo ostatnio.

Staly schemat 😉

A to byl jeszcze jakis oproc tego, gdzie obgadala kolezanki litwinki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co się stało z jej twarzą na filmie z Ewą, który jest właśnie na Ewy kanale? Te brwi tak bardzo uniesione, ta broda.. to przez botoks? Słabo to wyglada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym filmie na YT pod publiczkę pokazuje, że wpłaciła kasę na fundację ratującą zwierzęta, a sama lała małego szczeniaczka i na koniec się go pozbyła. Sara, my tu wszyscy o tym pamiętamy. Komu ty chcesz oczy zamydlić, kobieto 🤦‍♀️

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję że to był przymus , a nie że zew serca... W końcu Elwira działała w tej sprawie...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliła mnie jej wizyta na zabiegu z dzisiejszego vloga. Dziewczyna która go robi mówi w taki sposób, że widać że nie wie o czym mówi, powtarza też teksty jak z jakiejś broszurki, bez zrozumienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Anka1212 napisał:

Rozwaliła mnie jej wizyta na zabiegu z dzisiejszego vloga. Dziewczyna która go robi mówi w taki sposób, że widać że nie wie o czym mówi, powtarza też teksty jak z jakiejś broszurki, bez zrozumienia. 

Też to zauważyłam. Umiała dwa zdania na każdy temat i powtarzała jak katarynka, od nowa to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A spodziewałyście się po Królowej że potrafi znaleźć specjalistę? Tak samo pazury, co z tego że ona chce dlugie, specjalista powinien jej wytłumaczyć jaka dlugosc i ksztalt będą dla niej bezpieczne, że powinna poczekac aż zrośnie jej przepilowana płytka, potrafić odpowiednio zbudować paznokcia.... ale co tam - jej "specjalista" robi co klient kaze - reszta jest nieważna. Piersi też operowała nie wiadomo gdzie i u kogo, śmiano się tutaj że w jakimś garazu po kursie online....

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Megg10 napisał:

A spodziewałyście się po Królowej że potrafi znaleźć specjalistę? Tak samo pazury, co z tego że ona chce dlugie, specjalista powinien jej wytłumaczyć jaka dlugosc i ksztalt będą dla niej bezpieczne, że powinna poczekac aż zrośnie jej przepilowana płytka, potrafić odpowiednio zbudować paznokcia.... ale co tam - jej "specjalista" robi co klient kaze - reszta jest nieważna. Piersi też operowała nie wiadomo gdzie i u kogo, śmiano się tutaj że w jakimś garazu po kursie online....

mnie przede wszystkim przeraża ze takie zabiegi moze robic praktycznie ktokolwiek a nie faktyczny specjalista...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co się stało, że nie będzie vloga z urodzin i nie było żadnych zdjęć z imprezy w sobotę 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na ig jest jakies zdjęcie  koleżankami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Anka1212 napisał:

na ig jest jakies zdjęcie  koleżankami 

O, tak bardzo obgadywane kolezanki Litwinki 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×