Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gwiezdny pył

Handel obwoźny

Polecane posty

Coś mało kolezaneczek jej zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, She napisał:

Coś mało kolezaneczek jej zostalo

Też o tym pomyślałam, ale może jeszcze będzie miała chlanko z psiapsi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emilia, hellokejti, ta Kamila z rolnika i jeszcze jedna osoba, wesołe, na świątecznej kolacji, a tymczasem mg wrzuca smutne storiki o przyjaźni, siedząc sama w domu i znowu czekając na męża. Aż dziwne, że ostatnio dosyć często pokazuje, jak K znika na kilka godzin, a ona czeka i czeka. Zwłaszcza w świetle pojawiających się od dawna plotek, że jest widywany czasem w jakimś warszawskim hotelu i to nie że swoją żoną. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.12.2023 o 01:05, Leelith napisał:

Emilia, hellokejti, ta Kamila z rolnika i jeszcze jedna osoba, wesołe, na świątecznej kolacji, a tymczasem mg wrzuca smutne storiki o przyjaźni, siedząc sama w domu i znowu czekając na męża. Aż dziwne, że ostatnio dosyć często pokazuje, jak K znika na kilka godzin, a ona czeka i czeka. Zwłaszcza w świetle pojawiających się od dawna plotek, że jest widywany czasem w jakimś warszawskim hotelu i to nie że swoją żoną. 

ale najlepsze 🍑wlazy zostały gocha i ewelina więc będą dalej jej nadskakiwać. A co do tych plotek naprawdę jakaś kobieta jest wstanie zainteresować się K.?????

Edytowano przez K80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, K80 napisał:

ale najlepsze 🍑wlazy zostały gocha i ewelina więc będą dalej jej nadskakiwać. A co do tych plotek naprawdę jakaś kobieta jest wstanie zainteresować się K.?????

Wiesz, brzydki nie jest, głupi też nie. I wbrew niektórym opiniom, uważam że on to zdecydowanie pantoflem nie jest. Jak  dodatkowo obsypuje prezentami i nie przeszkadzają komuś jego prostackie żarciki, to myślę że jakaś tam się znajdzie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Leelith napisał:

Wiesz, brzydki nie jest, głupi też nie. I wbrew niektórym opiniom, uważam że on to zdecydowanie pantoflem nie jest. Jak  dodatkowo obsypuje prezentami i nie przeszkadzają komuś jego prostackie żarciki, to myślę że jakaś tam się znajdzie. 

może brzydki nie jest, ale to jest typ takiego głupio-mądrego i te jego żarty są strasznie odpychające.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Leelith napisał:

Wiesz, brzydki nie jest, głupi też nie. I wbrew niektórym opiniom, uważam że on to zdecydowanie pantoflem nie jest. Jak  dodatkowo obsypuje prezentami i nie przeszkadzają komuś jego prostackie żarciki, to myślę że jakaś tam się znajdzie. 

Dokładnie tak, ja od dawna myślę że to on kręci tym całym całym interesem. N. jest tylko twarzą od marketingu, której coraz gorzej idzie, ale  że nie ma jej kto zastąpić, to jest jak jest. 

4 godziny temu, K80 napisał:

może brzydki nie jest, ale to jest typ takiego głupio-mądrego i te jego żarty są strasznie odpychające.

On jest taki obciachowy w sumie, ale co tu się oszukiwać, jak sypnie kaską, a tej jak wiadomo ma całe mnóstwo, to niejedna poleci. Jak portfel wypchany, to nagle okazuje się że ani wygląd ani intelekt nie grają żadnej roli.  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Venus napisał:

Dokładnie tak, ja od dawna myślę że to on kręci tym całym całym interesem. N. jest tylko twarzą od marketingu, której coraz gorzej idzie, ale  że nie ma jej kto zastąpić, to jest jak jest. 

On jest taki obciachowy w sumie, ale co tu się oszukiwać, jak sypnie kaską, a tej jak wiadomo ma całe mnóstwo, to niejedna poleci. Jak portfel wypchany, to nagle okazuje się że ani wygląd ani intelekt nie grają żadnej roli.  

Oni oboje sa bardzo infantylni i to ich zdecydowanie laczy

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.12.2023 o 01:05, Leelith napisał:

Emilia, hellokejti, ta Kamila z rolnika i jeszcze jedna osoba, wesołe, na świątecznej kolacji, a tymczasem mg wrzuca smutne storiki o przyjaźni, siedząc sama w domu i znowu czekając na męża. Aż dziwne, że ostatnio dosyć często pokazuje, jak K znika na kilka godzin, a ona czeka i czeka. Zwłaszcza w świetle pojawiających się od dawna plotek, że jest widywany czasem w jakimś warszawskim hotelu i to nie że swoją żoną. 

Zapomniałam o jej istnieniu! A tu czytam, że tyle mnie ominęło. A to w tym roku koleżanki zorganizowały sobie świąteczne spotkanie bez  Warszawianki Anno Domini 2019? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emilka już nie będzie śpiewać na Rogerowej Wigilii czy którejś edycji wesela się porobiło

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, She napisał:

Emilka już nie będzie śpiewać na Rogerowej Wigilii czy którejś edycji wesela się porobiło

Ja uważam że to było wstrętne co zrobiła na lajwie. Przedstawiała tylko swój punkt widzenia i wylała jak zwykle emocjonalne żale, prawie tam płacząc z rozpaczy na wizji. Jeśli traktuje się przyjaźń jedynie jako inwestycje, to niestety takie są skutki. Tak naprawdę N. zatrzymała się emocjonalne w wielu 16 lat i nadal oczekuje uznania i aprobaty, żeby ją lubić i wielbić. I wydaje się jej, że tak będzie w każdej sytuacji życiowej, bez względu jakie świństwa robi się koleżankom. 

Pierwszym świństwem jest, że wypuściła sweter taki sam jak u Emilki, przypadkowo taki sweter, który u niej najlepiej się sprzedawał. Czy mając firmę, która ma miliony obrotów, takie rzeczy robi się przyjaciółce??? I niech ściemnia, że ona nic o tym nie wiedziała, wiedziała na bank, bo tam wszystko jest przemyślane. 

Kolejnym świństwem jest odnoszenie się do tego publicznie, że niby gwałtowna reakcja była? Serio? jak ktoś wbija ci nóż w plecy , to  jaka ma być reakcja, trzeba dalej wielbić?? a widać, że wszyscy ją powoli odpuszczają, od pracowników, po najbliższe "towarzystwo wzajemnej adoracji". Ciekawe dlaczego?  może dlatego, droga N, że toksycznych ludzi trzeba unikać.   

Widać, że tam w życiu wszystko się sypie zarówno w życiu, jak i w małżeństwie. Te żale, ze K. wychodzi pobiegać, normalnie partnerstwo pierwsza klasa, ona ma wychodne, to ok, trzeba zachwycać się "stylóweczką, ale jak K. wychodzi, to żale na wizji lecą.. I tylko ciągłe pudrowanie rzeczywistości  - a to jest nagle super, a to kolejny wyjazd i nic się nie zmienia. 

Edytowano przez SpokójŻabki
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EM też ma swoje za uszami , ja jej nigdy nie lubiłam , widać że ona tylko na insta to taka równa babka , jak jest nagrywana przez kogoś to zawsze nadęta ... Nicola od zawsze miała haj i kręciła się między dziwnymi ludźmi więc dla niej to normalne... Emilia za to jak kupuje coś drogie to traktuje to jak trofeum nie za bardzo chce się tym chwalić , żeby nie daj Boże ktoś jej tyłka nie obrobil.. źle znosi krytykę zaraz beczy jak małe dziecko ... Albo znika z insta... też się wstrętnie zachowała jak była afera że Nicola ja wzięła bez kolejki do gabinetu poza godzinami pracy... I to była afera na wielką skalę, a z Emilki taka faja ze słowem nie broniła przyjaciółki na forum , tyle znanych ludzi wstawiło się za Nicola, a Emi woda w ustach i cisza...

Te swetry co Nikola wyprodukowała nawet w głupim Kiku można kupić ... Teraz wszędzie są modne... A jak Nikola wzięła jej worki halki na sklep to szły jak bułeczki wcześniej nikt o jej butiki nic nie słyszał tylko grono obserwatorek ... Dzięki Nikoli się wybiła. 

 

I żeby nie było nie jestem tu zwolenniczką ani jednej ani drugiej strony po prostu trzeba byc sprawiedliwym 

Edytowano przez Lilua55
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Lilua55 napisał:

EM też ma swoje za uszami , ja jej nigdy nie lubiłam , widać że ona tylko na insta to taka równa babka , jak jest nagrywana przez kogoś to zawsze nadęta ... Nicola od zawsze miała haj i kręciła się między dziwnymi ludźmi więc dla niej to normalne... Emilia za to jak kupuje coś drogie to traktuje to jak trofeum nie za bardzo chce się tym chwalić , żeby nie daj Boże ktoś jej tyłka nie obrobil.. źle znosi krytykę zaraz beczy jak małe dziecko ... Albo znika z insta... też się wstrętnie zachowała jak była afera że Nicola ja wzięła bez kolejki do gabinetu poza godzinami pracy... I to była afera na wielką skalę, a z Emilki taka faja ze słowem nie broniła przyjaciółki na forum , tyle znanych ludzi wstawiło się za Nicola, a Emi woda w ustach i cisza...

Te swetry co Nikola wyprodukowała nawet w głupim Kiku można kupić ... Teraz wszędzie są modne... A jak Nikola wzięła jej worki halki na sklep to szły jak bułeczki wcześniej nikt o jej butiki nic nie słyszał tylko grono obserwatorek ... Dzięki Nikoli się wybiła. 

 

I żeby nie było nie jestem tu zwolenniczką ani jednej ani drugiej strony po prostu trzeba byc sprawiedliwym 

Jedna jest warta drugiej, taka prawda. I żadna uczciwie nie postępuje i nie jest lojalna.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej! Ta Emila serio zrobiła aferę o sweter, który OD ZAWSZE wpada w okolicach jesieni do każdej sieciówki? Sama kupiłam taki w Zarze chyba ze 3 lata temu. 
Orbitowanie wokoło MG przez tyle lat, w końcu przyniosło rezultaty i pani Emilka wyciągnęła wnioski, że najlepiej wybić się na aferze bo dzięki tej nieszczęsnej odpowiedzi w QA piszą o jej marce na pudelku, a przecież o to chodziło, co nie?! Dotychczas mówiło się o niej w kontekście tych jej miauczanek, które promowała N bo chciała z niej zrobić wokalistkę, a tu proszę! Piszą o Emilce na pudelku jako projektantce, właścicielce marki odzieżowej. Ale cyrk

Edytowano przez Zszokowana_Jadzia
Literowka
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że ten sweter to była taka wisienka na torcie. Pewnie od dawna miała już dość N a ta sytuacja przelała szale goryczy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Etoile napisał:

Ja myślę że ten sweter to była taka wisienka na torcie. Pewnie od dawna miała już dość N a ta sytuacja przelała szale goryczy.

Nie wiem czy pamiętacie jak na samym początku zebrała o uwagę N. Z tego co kojarzę to wbijala nieproszona na party żeby zaprezentować jak to nazwalyscie swoje miauczanki 🤣 I moim zdaniem od początku szukała dojścia żeby się wybić na plecach N. Więc czy bym to nazwała czara goryczy? Chyba nie.... Prędzej stwierdziła że już nie potrzebuje swojej "psiapsi"

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już kilka lat temu N pokazała co znaczy dla niej koleżeństwo z Superstyler, były urodzinki razem baa był poród odbierany przez N, i nagle wszystko szlag trafił 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, spaniel napisał:

Nie wiem czy pamiętacie jak na samym początku zebrała o uwagę N. Z tego co kojarzę to wbijala nieproszona na party żeby zaprezentować jak to nazwalyscie swoje miauczanki 🤣 I moim zdaniem od początku szukała dojścia żeby się wybić na plecach N. Więc czy bym to nazwała czara goryczy? Chyba nie.... Prędzej stwierdziła że już nie potrzebuje swojej "psiapsi"

Przecież to Nikola ją wyhaczyla na insta i sie do niej pierwsza odezwała, bo zobaczyla że ma zdjęcia w drogich ciuchach i z zagranicznych wyjazdów. Sama o tym mówiła.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Etoile napisał:

Przecież to Nikola ją wyhaczyla na insta i sie do niej pierwsza odezwała, bo zobaczyla że ma zdjęcia w drogich ciuchach i z zagranicznych wyjazdów. Sama o tym mówiła.

Nie kojarzę tego ale też nie obserwuje żadnej z nich jakoś wnikliwie 🤷‍♀️ ale coś było jak E opowiadała jak się wkręcała na te imprezki żeby zaprezentować swój wokal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, spaniel napisał:

Nie kojarzę tego ale też nie obserwuje żadnej z nich jakoś wnikliwie 🤷‍♀️ ale coś było jak E opowiadała jak się wkręcała na te imprezki żeby zaprezentować swój wokal

No ja jak to usłyszałam to odrazu pomyślałam co za pustak i interesowne babsko z tej gacioli. Szukać znajomych na insta bo u kogos widać kasę. Jeszcze gadała, że wtedy sobie myslala ,że ta Emilka taka bogata bo kogo stac w tych czasach  na takie wyjazdy i ciuchy od projektantów. I to byl powod dlaczego do niej napisała i tak zaczęła się ich znajomość.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Etoile napisał:

No ja jak to usłyszałam to odrazu pomyślałam co za pustak i interesowne babsko z tej gacioli. Szukać znajomych na insta bo u kogos widać kasę. Jeszcze gadała, że wtedy sobie myslala ,że ta Emilka taka bogata bo kogo stac w tych czasach  na takie wyjazdy i ciuchy od projektantów. I to byl powod dlaczego do niej napisała i tak zaczęła się ich znajomość.

Tak dokładnie tak było pamiętam jak N się tym chwaliła. Też miałam takie wtf zagadać do obcej kobiety bo ma pieniądze...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.12.2023 o 14:53, K80 napisał:

może brzydki nie jest, ale to jest typ takiego głupio-mądrego i te jego żarty są strasznie odpychające.

Tak, jest wykształcony facet, trochę aseksualny, niby niegłupi, ale jednak głupio-mądry. Niefajne ma teksty, żenujące żarty...

Ale ma bardzo dużo kasy i pewnie niejedna na to poleci. Choć ja bałabym się tej strasznej, żenującej familii. I nie chciałabym wchodzić w paradę tatulowi i wujowi jakubasowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Etoile napisał:

No ja jak to usłyszałam to odrazu pomyślałam co za pustak i interesowne babsko z tej gacioli. Szukać znajomych na insta bo u kogos widać kasę. Jeszcze gadała, że wtedy sobie myslala ,że ta Emilka taka bogata bo kogo stac w tych czasach  na takie wyjazdy i ciuchy od projektantów. I to byl powod dlaczego do niej napisała i tak zaczęła się ich znajomość.

Jakim trzeba być człowiekiem...Pustakiem, głuptakiem i narcyzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.12.2023 o 13:24, She napisał:

Już kilka lat temu N pokazała co znaczy dla niej koleżeństwo z Superstyler, były urodzinki razem baa był poród odbierany przez N, i nagle wszystko szlag trafił 

A było kiedyś coś na temat tego dlaczego Oni przestali się kolegować ?? Też pamiętam że tam była wielka przyjaźń a później nagle cisza ….

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys chyba Marta sama powiedziała, że one nigdy nie były przyjaciółkami tylko znajomymi z branży nie były blisko, nagrały razem film na YT i tyle

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie ma jeszcze relacji z kolacji to raz ? A dwa czy Emila zaśpiewa 😅

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Lilua55 napisał:

Dlaczego nie ma jeszcze relacji z kolacji to raz ? A dwa czy Emila zaśpiewa 😅

Emilia dodała story ze idzie na kolejną wigilię 😜, no ciekawe ciekawe to wszystko. Pokażą pojednanie czy nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och , widzę baby zrobiły nalot na sklep , będą wakajki za ich kasę 😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby była, ale czy na tej samej? 😁 Żadnego wspólnego zdjęcia, filmiku. Emila też w zasadzie nie dodała noc z tej imprezy 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nicola na tej wigilii strasznie przaśna!!! Jak zwykle za mała, za ciasna ...enka. Fryzura i makijaż lata 90!!! Dramat!!! A Kuba jak taki żigolo!!!! No i zabrali ze sobą rogera 🤯

Edytowano przez K80
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×