Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gwiezdny pył

Handel obwoźny

Polecane posty

2 godziny temu, K80 napisał:

Nicola na tej wigilii strasznie przaśna!!! Jak zwykle za mała, za ciasna ...enka. Fryzura i makijaż lata 90!!! Dramat!!! A Kuba jak taki żigolo!!!! No i zabrali ze sobą rogera 🤯

Zawsze była przaśna, taka dziołcha z 90 lat. I nic się nie zmieniło. Tu nawet dobry stylista nie pomoże. Ona obciach ma w genach. Jej mąż też. Trzyma ich i kasa, i podobny, obciachowy gust.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noooo, makijaż miała koszmarny. A chyba malowała ją jakaś makijażystka. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Leelith napisał:

Noooo, makijaż miała koszmarny. A chyba malowała ją jakaś makijażystka. 

Makijażystka namaluje tak jak klient ze chce. Nicolka totalne bezguście to makijaż też straszny!!!!

Edytowano przez K80
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, K80 napisał:

Makijażystka namaluje tak jak klient ze chce. Nicolka totalne bezguście to makijaż też straszny!!!!

Jeszcze więcej wykrzykników wrzuć 😛 Dobra makijażystka słucha klientki, ale wykonuje makijaż tak, żeby wyglądać w nim jak najlepiej. Tu wygląda jakby Nicole sobie sama go zrobiła. W ogóle jak ona ma strasznie naciągnięte czoło. Nie dość, że jej brwi są takie okrągłe, to jeszcze ma kilometr kwadratowy skóry między brwią, a powieką ruchomą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się wigilia w domu sochackich z rodzina Jacoba, rodzice itd. No no z teściowa się pojednaly, już teściowa dobra? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej teściowa nie chciała z nią mieć nic wspólnego , bo liczyła na karierę syna wielkiego lekarza w London City, a ma handlarza, ale że handlarz zarabia miliony o ma domy w Gracccee to już jej złość przeszła bo tak czy siak kasy kupę ma 😅

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Leelith napisał:

Jeszcze więcej wykrzykników wrzuć 😛 Dobra makijażystka słucha klientki, ale wykonuje makijaż tak, żeby wyglądać w nim jak najlepiej. Tu wygląda jakby Nicole sobie sama go zrobiła. W ogóle jak ona ma strasznie naciągnięte czoło. Nie dość, że jej brwi są takie okrągłe, to jeszcze ma kilometr kwadratowy skóry między brwią, a powieką ruchomą.

Naprawdę uważasz, że Nicolka liczy się ze zdaniem innych? Nawet jeśli ktoś jej doradza, że w innym makijażu wyglądała by lepiej. Makijaż był zrobiony tak jak ona chciała. A co do czoła ma chyba ostrzyknięte, kiedyś gwiazda sie do tego przyznała. 

Edytowano przez K80
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż poszłam zobaczyć ten tragiczny makijaż. Moim zdaniem bardzo ładnie wyglądała! Pasuje jej takie oko. Już byście dały spokój przekupy bo czepiacie się byle się czepić 

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale moim zdaniem po zdjeciu tych doczepów to jej włosy są w tragicznym stanie...Jak dla mnie 10 cm do obcięcia. No ale jutro wleci reklama dzięki czemu ma takie super włosy i bardzo dobrze, będzie wiadomo czego unikać...

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, kaszamasza napisał:

Nie wiem ale moim zdaniem po zdjeciu tych doczepów to jej włosy są w tragicznym stanie...Jak dla mnie 10 cm do obcięcia. No ale jutro wleci reklama dzięki czemu ma takie super włosy i bardzo dobrze, będzie wiadomo czego unikać...

Moim zdaniem też ma bardzo wystrzępione te włosy. I na bank sobie zagęściła. Ale o tym już cisza. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadeszła wiekopomna chwila!! Wreszcie zdobyła dyplom i jest specjalistą w dziedzinie ginekologii i położnictwa. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kosmetyki są takiej samej jakości jak ubrania,które mechaca się już po pierwszym noszeniu? Zresztą ja mam już swoje sprawdzone kosmetyki i nie kombinuje z twarzą żeby później 2 lata leczyc bo kupiłam jakieś 💩

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Etoile napisał:

Czy kosmetyki są takiej samej jakości jak ubrania,które mechaca się już po pierwszym noszeniu? Zresztą ja mam już swoje sprawdzone kosmetyki i nie kombinuje z twarzą żeby później 2 lata leczyc bo kupiłam jakieś 💩

Ja też bym nie ryzykowała tych kosmetyków, można skończyć u dermatologa potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, anna magda napisał:

Ja też bym nie ryzykowała tych kosmetyków, można skończyć u dermatologa potem.

Dlatego ja właśnie nie kombinuje i na mnie zadne reklamy na yt czy insta nie działają. Mam swoje sprawdzone i tych się trzymam. A gacioli nie ufam. Te kosmetyki są na bank takie same jakościowo jakich ubrania. A to może się źle dla niejednej skończyć. Ciuch zawsze można wyrzucić ale co ze spartalona twarzą.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to są, zdaje się, kosmetyki produkowane przez Bell, gdzie Gosia wcześniej pracowała. Zwyczajne tanie kosmetyki, ale też bez przesady, że jakiś totalny badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Leelith napisał:

Przecież to są, zdaje się, kosmetyki produkowane przez Bell, gdzie Gosia wcześniej pracowała. Zwyczajne tanie kosmetyki, ale też bez przesady, że jakiś totalny badziew.

Pewnie to są sera z bell. Gdzie w drogerii kupisz za max. 40 zł a oni jest sprzedają za 90 zł bo są z etykietą rp. Tam nie ma nic odkrywczego. Śmiać mi się chciało jak usłyszałam, że ona miała być twarzą tych serów. Ona jest żywą antyreklamą tego co proponuje.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, K80 napisał:

Pewnie to są sera z bell. Gdzie w drogerii kupisz za max. 40 zł a oni jest sprzedają za 90 zł bo są z etykietą rp. Tam nie ma nic odkrywczego. Śmiać mi się chciało jak usłyszałam, że ona miała być twarzą tych serów. Ona jest żywą antyreklamą tego co proponuje.

Czekaj dzisiaj będzie reklama tego od czego ma takie wspaniale włosy...ja czekam...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kaszamasza napisał:

Czekaj dzisiaj będzie reklama tego od czego ma takie wspaniale włosy...ja czekam...

Aż się boję. Na tych jej relacjach to za zdrowo to one nie wyglądają. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kaszamasza napisał:

Czekaj dzisiaj będzie reklama tego od czego ma takie wspaniale włosy...ja czekam...

Po pierwsze po sciagnieciu doczepow widać było jak ma wykruszone te wlosy. Po drugie ile ona nosi te doczepy? 2-3 lata? To te włosy mało Jej urosly. Ona kity wciska ze ho ho.

Edytowano przez Etoile
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Etoile napisał:

Po pierwsze po sciagnieciu doczepow widać było jak ma wykruszone te wlosy. Po drugie ile ona nosi te doczepy? 2-3 lata? To te włosy mało Jej urosly. Ona kity wciska ze ho ho.

Zawsze kłamała jak z nut. Nic prawdy, tylko kit, żeby sprzedać cały ten badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, K80 napisał:

Pewnie to są sera z bell. Gdzie w drogerii kupisz za max. 40 zł a oni jest sprzedają za 90 zł bo są z etykietą rp. Tam nie ma nic odkrywczego. Śmiać mi się chciało jak usłyszałam, że ona miała być twarzą tych serów. Ona jest żywą antyreklamą tego co proponuje.

Ło matko!!! Ona i twarz produktów. Hasło nasuwa mi się- nie kupować, bo będziecie wyglądać tak samo staro jak nikola.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo spotkały się N z E na urodzinach Niny 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to są na pewno ujęcia z tegorocznych urodzin? Bo żadna chyba nie pokazywała, że się zbiera na jakieś. A do tego Emila jest mocno przeziębiona.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Leelith napisał:

Chyba jednak to stare stories bo Niki ma długie włosy a Emila z pępkiem gołym 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście wczorajsze nagranie z wypadu na narty. Ona jest niemożliwa - ATENCJUSZKA. Kuba opowiada jak dostali się do najlepszej grupy najciarskiej. Jak ciężko było i dwa razy się przewrócił a ta co chwilę mu się wcina i opowiada jak instruktor ja chwalił, że jest najlepsza 🤡🤯

Edytowano przez K80
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, K80 napisał:

Widzieliście wczorajsze nagranie z wypadu na narty. Ona jest niemożliwa - ATENCJUSZKA. Kuba opowiada jak dostali się do najlepszej grupy najciarskiej. Jak ciężko było i dwa razy się przewrócił a ta co chwilę mu się wcina i opowiada jak instruktor ja chwalił, że jest najlepsza 🤡🤯

I jakie markowe ma ciuchy 😁

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, K80 napisał:

Widzieliście wczorajsze nagranie z wypadu na narty. Ona jest niemożliwa - ATENCJUSZKA. Kuba opowiada jak dostali się do najlepszej grupy najciarskiej. Jak ciężko było i dwa razy się przewrócił a ta co chwilę mu się wcina i opowiada jak instruktor ja chwalił, że jest najlepsza 🤡🤯

A dla mnie to miało zupełnie odwrotny vibe, Kuba miał iść do słabszej grupy bo gorzej jeździ ale uprosili instruktora by mogli być razem jednak dla niego te zjazdy byly za trudne najwidoczniej brak mu było umiejętności i zaczał jechać na instruktora że beznadziejny a jak Nicola powiedziała że instruktor ją chwalił to Kuba, że to dlatego że była super ubrana co za typ...nie może znieść porażki to dyskredytuje żonę, która świetnie jeździ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, kaszamasza napisał:

A dla mnie to miało zupełnie odwrotny vibe, Kuba miał iść do słabszej grupy bo gorzej jeździ ale uprosili instruktora by mogli być razem jednak dla niego te zjazdy byly za trudne najwidoczniej brak mu było umiejętności i zaczał jechać na instruktora że beznadziejny a jak Nicola powiedziała że instruktor ją chwalił to Kuba, że to dlatego że była super ubrana co za typ...nie może znieść porażki to dyskredytuje żonę, która świetnie jeździ...

Każdy ma inne odczucia. Nie lubię, jak ktoś się wcina w trakcie opowiadania a Nicolka robi to notorycznie. Oglądając wcześniejsze storry z przygotowań jak kupiła szpanerskie gogle i strój narciarski. Słysząc jak rezygnuje z grupy choć jest tak super bo noszenie plecaka na lawiny i nadajnik popsuje jej look to ja mam właśnie taki odbiór jej storry.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałyście ostatnią rolkę? 

Cała paczka znajomych posypała się jak domek z kart. W końcu to przyznała. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×