Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gwiezdny pył

Handel obwoźny

Polecane posty

konto nagle otwarte, czego szykuje sie promocja? Co tym razem chce opchnąć?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Etoile napisał:

Ojej pieniążki z fundacji już nie wystarcza zeby sie wkrecic do zespolu? Kto to widzial ,zeby takiej gwiazdy nie zaprosic? Pamietam jak właśnie z pieniędzy fundacyjnych zakupiła fotele do szpitala a chwile potem pojechala na kolejny urlopik. To jest niezła cwaniara. Za pieniądze ludzi wkupywala się w łaski  szefostwa i robiła sobie co chciala, brała urlop kiedy chciała.

To musi być koszmar pracować w zespole z taką osobą. Gwiazda zawsze musi lśnić, zawsze robi co chce, jak to wpływa na morale innych pracowników to się mogę domyślać. 

Teraz też pojechała z prof L oprawiać portrety byłych kierowników kliniki. Nie wiem po co ona tam potrzebna. Koleżaneczka pełną gębą. Obrzydliwe. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A te siostry Liwinskie już nie pracują w UCZKiN, czy nie chciały pajacowac przed kamerą z MG? Swojego czasu wrzucała z nimi zdjęcia, mówiła o nich, a teraz ani pół słówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Leelith napisał:

A te siostry Liwinskie już nie pracują w UCZKiN, czy nie chciały pajacowac przed kamerą z MG? Swojego czasu wrzucała z nimi zdjęcia, mówiła o nich, a teraz ani pół słówka.

Przyjaźń skończyła się... Siostry Litwińskie są po habilitacji, profesorki, wybitne lekarki... A ona co? Handlarka, nie lekarka. One chyba odeszły razem z Wielgosiem.

To zupełnie inna klasa, dosłownie i w przenośni.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Etoile napisał:

Ojej pieniążki z fundacji już nie wystarcza zeby sie wkrecic do zespolu? Kto to widzial ,zeby takiej gwiazdy nie zaprosic? Pamietam jak właśnie z pieniędzy fundacyjnych zakupiła fotele do szpitala a chwile potem pojechala na kolejny urlopik. To jest niezła cwaniara. Za pieniądze ludzi wkupywala się w łaski  szefostwa i robiła sobie co chciala, brała urlop kiedy chciała.

Chyba prof. W. przyszedł po rozum do głowy i zrozumiał, jakiego durnia robił z siebie przed całą Polską, broniąc handlarkę do upadłości... Wstyd.

Ta pani trzęsła całym uczkin wum, robiła, co chciała, przekupywała wszystkich, kręciła filmy reklamowe podczas pracy, zrobiła z państwowej kliniki bazar turecki z chińskimi gaciami.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, anna magda napisał:

Przyjaźń skończyła się... Siostry Litwińskie są po habilitacji, profesorki, wybitne lekarki... A ona co? Handlarka, nie lekarka. One chyba odeszły razem z Wielgosiem.

To zupełnie inna klasa, dosłownie i w przenośni.

Z tego co widać po Instagramie to nadal pracują w uczkin tylko pewnie nie chcą być kręcone na storisach 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona pewnie liczyła na to że wszyscy lekarze będą ubierać się w jej scrabsach, oznaczać ją i podziwiać. A tu zong 😉

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny co to są za pachnidla jakie ona sprzedaje po 50 zł na promocji ? Aż jestem ciekawa. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze storiski z jej radością, że dobrze rozpoznała ciążę pozamaciczną...ok rozumiem że to dla takiej "specjalistki" ogromny sukces ale serio to przecież jest czyjaś tragedia, czyjś ból i cierpienie a ta ucieszona jakby 6 w totka wygrała...za takie właśnie akcje  nie mogę jej znieść pal sześć torebki i wciskanie badziewia ze sklepu...ale zero empatii zero wyczucia, przecież jej radość na story może obejrzeć sama pacjentka, maz pacjentki czy ktoś bliski kto wie o kogo chodzi... To jest powód do rozchichotanego story??? i jeszcze ten profesor w tym uczestniczy... błazny😮💨

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona nie wie jak jej krem pachnie?? To używa te swoje kosmetyki czy nie??? Czy tylko do reklamy udaje, że to jej ulubione?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kaszamasza napisał:

Wczorajsze storiski z jej radością, że dobrze rozpoznała ciążę pozamaciczną...ok rozumiem że to dla takiej "specjalistki" ogromny sukces ale serio to przecież jest czyjaś tragedia, czyjś ból i cierpienie a ta ucieszona jakby 6 w totka wygrała...za takie właśnie akcje  nie mogę jej znieść pal sześć torebki i wciskanie badziewia ze sklepu...ale zero empatii zero wyczucia, przecież jej radość na story może obejrzeć sama pacjentka, maz pacjentki czy ktoś bliski kto wie o kogo chodzi... To jest powód do rozchichotanego story??? i jeszcze ten profesor w tym uczestniczy... błazny😮💨

Dokładnie, bardzo to słabe... A poza tym normalny lekarz nie podnieca się takimi rzeczami, bo jest to codzienność w jego pracy 🫥 

A profesor to nie wiem na co liczy pokazując się na jej ig.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kaszamasza napisał:

Wczorajsze storiski z jej radością, że dobrze rozpoznała ciążę pozamaciczną...ok rozumiem że to dla takiej "specjalistki" ogromny sukces ale serio to przecież jest czyjaś tragedia, czyjś ból i cierpienie a ta ucieszona jakby 6 w totka wygrała...za takie właśnie akcje  nie mogę jej znieść pal sześć torebki i wciskanie badziewia ze sklepu...ale zero empatii zero wyczucia, przecież jej radość na story może obejrzeć sama pacjentka, maz pacjentki czy ktoś bliski kto wie o kogo chodzi... To jest powód do rozchichotanego story??? i jeszcze ten profesor w tym uczestniczy... błazny😮💨

Obejrzałam te storisy i jestem zniesmaczona😬

Rozumiem, że oni jako lekarze się cieszą, że tak szybko postawili nieoczywistą diagnozę i są znieczuleni już na poronienia. Tymczasem to jest jednak czyjaś strata ciąży i czyjś ból. Wypadałoby więcej powagi. Heheszkować można sobie jak się znajdzie torbiel albo zdiagnozuje jakąś inną patologię. Przy poronieniach i nowotworach to naprawdę trzeba umieć się zachować  

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jennn napisał:

Obejrzałam te storisy i jestem zniesmaczona😬

Rozumiem, że oni jako lekarze się cieszą, że tak szybko postawili nieoczywistą diagnozę i są znieczuleni już na poronienia. Tymczasem to jest jednak czyjaś strata ciąży i czyjś ból. Wypadałoby więcej powagi. Heheszkować można sobie jak się znajdzie torbiel albo zdiagnozuje jakąś inną patologię. Przy poronieniach i nowotworach to naprawdę trzeba umieć się zachować  

 

W pale się nie mieści, błazny bez uczuć i tyle. I kolejny profesorek- dureń, który ma jakiś interes, żeby podlizywać się rezydentce. 

A gdzie w tym jest pacjentka? Gdzie jej dramat, strata ciąży? Ano nigdzie. Tych " doktorów" to nie interesuje wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, anna magda napisał:

W pale się nie mieści, błazny bez uczuć i tyle. I kolejny profesorek- dureń, który ma jakiś interes, żeby podlizywać się rezydentce. 

A gdzie w tym jest pacjentka? Gdzie jej dramat, strata ciąży? Ano nigdzie. Tych " doktorów" to nie interesuje wcale.

Ludwin występując na profilu MM ma dwa cele. Po pierwsze promuje klinikę. Im więcej będą mieli pacjentów, tym więcej będzie pieniędzy z NFZ. 

Przy okazji też promuje siebie, co jest ważne jeśli przyjmuje prywatnie. 

Zupełnie inaczej wygląda profil prof. Wielgosia albo dr Fałęckiego na IG. Też tam sporo informacji medycznych, trochę przemyconego życia prywatnego ale to wszystko podane w zupełnie innym klimacie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Jennn napisał:

Ludwin występując na profilu MM ma dwa cele. Po pierwsze promuje klinikę. Im więcej będą mieli pacjentów, tym więcej będzie pieniędzy z NFZ. 

Przy okazji też promuje siebie, co jest ważne jeśli przyjmuje prywatnie. 

Zupełnie inaczej wygląda profil prof. Wielgosia albo dr Fałęckiego na IG. Też tam sporo informacji medycznych, trochę przemyconego życia prywatnego ale to wszystko podane w zupełnie innym klimacie. 

Uczkin to już nie jest ten sam uczkin. Kiedyś ten obskurny szpital był oblegany bo była tam najlepsza w Warszawie kadra. Dziewczyny rodziły na izbie przyjęć bo tyle się czekało w kolejkach na przyjęcie. 
Teraz jest pięknie wyremontowany i nikt tam rodzic nie chce. Z lepszych lekarzy to już tylko Litwinskie zostały i to pewnie już niedługo bo u Wielgosia tworzy się nowa klinika. 
To pajacowanie służy już tylko sprzedawaniu gaci bo przez te wszystkie afery związane ze specjalizacją MG szpital stracił na jakości i estymie.

 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Zszokowana_Jadzia napisał:

Uczkin to już nie jest ten sam uczkin. Kiedyś ten obskurny szpital był oblegany bo była tam najlepsza w Warszawie kadra. Dziewczyny rodziły na izbie przyjęć bo tyle się czekało w kolejkach na przyjęcie. 
Teraz jest pięknie wyremontowany i nikt tam rodzic nie chce. Z lepszych lekarzy to już tylko Litwinskie zostały i to pewnie już niedługo bo u Wielgosia tworzy się nowa klinika. 
To pajacowanie służy już tylko sprzedawaniu gaci bo przez te wszystkie afery związane ze specjalizacją MG szpital stracił na jakości i estymie.

 

Tam muszą być niezłe puchy skoro bez przerwy polecają, zachwalają, a gaciola swojego czasu podawała nawet nr tel do zapisów, do położnej itp. Nie wyobrażam sobie żeby jakikolwiek oblegany szpital robił takie cyrki. A wiadomo że jak pacjentek mało, to i kasa się przestanie zgadzać. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Venus napisał:

Tam muszą być niezłe puchy skoro bez przerwy polecają, zachwalają, a gaciola swojego czasu podawała nawet nr tel do zapisów, do położnej itp. Nie wyobrażam sobie żeby jakikolwiek oblegany szpital robił takie cyrki. A wiadomo że jak pacjentek mało, to i kasa się przestanie zgadzać. 

Ja myślę, że przez handel gacioli i zrobienie z naukowej placówki rozrywkowego cyrku, ten szpital w końcu padnie.

Tak, jak i padnie w końcu gaciola, przez swoją pychę, butę, bezczelność i chamstwo.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłyście, że nie ma żadnego komentarza, a to ja wygrałam w tamtym roku w konkursie? I tak super było i polecam. Ciekawe, czy te konta jeszcze istnieją. Trochę nie chce mi się szukać. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, obgaduje napisał:

Zauważyłyście, że nie ma żadnego komentarza, a to ja wygrałam w tamtym roku w konkursie? I tak super było i polecam. Ciekawe, czy te konta jeszcze istnieją. Trochę nie chce mi się szukać. 

A ten konkurs to na WOŚP?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu taka cisza? Nikt nie ogląda tej żenady? Tych chalandzy żeby tylko jak najwięcej... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Wierna fanka napisał:

Co tu taka cisza? Nikt nie ogląda tej żenady? Tych chalandzy żeby tylko jak najwięcej... 

A właśnie sobie sprawdziłam jak tam zbiórka u naszej Kim Kardashian. Ktoś tam w końcu zrobił porządek i zbiórka idzie przez oficjalne kanały WOŚP, a nie jak dotychczas przez fundacje. No ale te czelendże????? Jprdl! Ok, cel szczytny ale to upadlanie ma głębszy sens i nie chodzi tu o zbiórkę tylko o rekord bo na końcu nikt nie będzie opowiadał, jak  MG się ośmieszała dla pieniędzy tylko  ile MG ZEBRAŁA na WOŚP. Z tym, że to wcale nie zbieranie tylko żebranie i to na granicy dobrego smaku. Ciekawe za ile pokazałaby 🍑 niesamowite, że się ludzie na to jeszcze nabierają 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Zszokowana_Jadzia napisał:

A właśnie sobie sprawdziłam jak tam zbiórka u naszej Kim Kardashian. Ktoś tam w końcu zrobił porządek i zbiórka idzie przez oficjalne kanały WOŚP, a nie jak dotychczas przez fundacje. No ale te czelendże????? Jprdl! Ok, cel szczytny ale to upadlanie ma głębszy sens i nie chodzi tu o zbiórkę tylko o rekord bo na końcu nikt nie będzie opowiadał, jak  MG się ośmieszała dla pieniędzy tylko  ile MG ZEBRAŁA na WOŚP. Z tym, że to wcale nie zbieranie tylko żebranie i to na granicy dobrego smaku. Ciekawe za ile pokazałaby 🍑 niesamowite, że się ludzie na to jeszcze nabierają 

I szkoda, że inne firmy biorą udział w tym cyrku, płacąc tak naprawdę za reklamę, a nie bo chcą wspomóc WOŚP.

Rozumiem, że jest okazja, żeby wypromować swój profil, zrobić sobie w sumie całkiem tanią reklamę, a dla WOŚP każda kwota się będzie liczyć. Ale według mnie, to nie tak powinno wyglądać i te firmy są dla mnie skreślone. A dziękowanie tym firmom za chojność i dobre serduszka, jest robieniem z ludzi ...i, bo niestety ale pomoc nie jest głównym celem ani MG, ani takiej firmy, która wpłaca. I jeszcze te zaślepione fanki, lecące na te profile i dziękujące, tak jak im kazała MG. 🙄 Fajnie by było, jakby Owsiak się o tym dowiedział i skrytykował takie działania.

Myślałam, że po aferze torebkowej duża część osób się opamięta, ale jednak nie. 

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Leelith napisał:

I szkoda, że inne firmy biorą udział w tym cyrku, płacąc tak naprawdę za reklamę, a nie bo chcą wspomóc WOŚP.

Rozumiem, że jest okazja, żeby wypromować swój profil, zrobić sobie w sumie całkiem tanią reklamę, a dla WOŚP każda kwota się będzie liczyć. Ale według mnie, to nie tak powinno wyglądać i te firmy są dla mnie skreślone. A dziękowanie tym firmom za chojność i dobre serduszka, jest robieniem z ludzi ...i, bo niestety ale pomoc nie jest głównym celem ani MG, ani takiej firmy, która wpłaca. I jeszcze te zaślepione fanki, lecące na te profile i dziękujące, tak jak im kazała MG. 🙄 Fajnie by było, jakby Owsiak się o tym dowiedział i skrytykował takie działania.

Myślałam, że po aferze torebkowej duża część osób się opamięta, ale jednak nie. 

Tu chodzi tylko o reklamę i nabijanie zasięgów, nie o pomoc. Ja to się dziwię, że dalej fanki ślepo zapatrzone w guru nabierają się na to, a firmy reklamują i robią sobie ujemny PR.

Jurek Owsiak zdecydowanie powinien wiedzieć o działaniach, które psują ideę Orkiestry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Leelith napisał:

I szkoda, że inne firmy biorą udział w tym cyrku, płacąc tak naprawdę za reklamę, a nie bo chcą wspomóc WOŚP.

Rozumiem, że jest okazja, żeby wypromować swój profil, zrobić sobie w sumie całkiem tanią reklamę, a dla WOŚP każda kwota się będzie liczyć. Ale według mnie, to nie tak powinno wyglądać i te firmy są dla mnie skreślone. A dziękowanie tym firmom za chojność i dobre serduszka, jest robieniem z ludzi ...i, bo niestety ale pomoc nie jest głównym celem ani MG, ani takiej firmy, która wpłaca. I jeszcze te zaślepione fanki, lecące na te profile i dziękujące, tak jak im kazała MG. 🙄 Fajnie by było, jakby Owsiak się o tym dowiedział i skrytykował takie działania.

Myślałam, że po aferze torebkowej duża część osób się opamięta, ale jednak nie. 

Za 10k można wynająć agencję, która skroi kontent pod znalezienie klienta, który faktycznie coś kupi, albo skorzysta z usługi. O ile te profile, które coś sprzedają, może coś tam opchnął po reklamie u MG ale kliniki medycyny estetycznej przepaliły hajs. MG nie korzysta z takich usług, co widać, a jej obserwatorki to w większości Karyny, które usta czy brwi robią u drugiej Karyny, która mieszka w klatce obok, a nie w fikuśnych gabinetach. Może ilość obserwatorów wzrośnie ale jeżeli to jest główny cel tych firm to taniej byłoby kupić hinduskie boty bo efekt byłby taki sam. 

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Gaciola? Konkurs na torebusie i dysona roztrzygnięty?

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, K80 napisał:

Jak tam Gaciola? Konkurs na torebusie i dysona roztrzygnięty?

 

Pewnie jak co roku...Dla znajomych lub słupów.

Pomaga się po cichu, bez medialnego rozgłosu i cyrku.

Pomaga się innym, nie sobie.

To  prawdziwe pomaganie, to nie nabijanie sobie zasięgów, aby zwiekszyć sprzedaż.

To nie są fałszywe konkursy.

Ktoś w to jeszcze wierzy?

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa chata. Znowu wjedzie przeprowadzka i festiwal darów. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przypadkiem zakup nowego domu po zbiórce na WOŚP. Tak wcześniej było z mieszkaniem w warszawie i domem na santorini i działką z ogorkmi. PRzypadek?

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Czary-Mary napisał:

Całkiem przypadkiem zakup nowego domu po zbiórce na WOŚP. Tak wcześniej było z mieszkaniem w warszawie i domem na santorini i działką z ogorkmi. PRzypadek?

To prawda. Swoją drogą wszystkie okna w nowym domu pozasłaniane, żeby nie było widać że działka malutka i sąsiedzi do garnków będą zaglądać.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, evelajna_best napisał:

To prawda. Swoją drogą wszystkie okna w nowym domu pozasłaniane, żeby nie było widać że działka malutka i sąsiedzi do garnków będą zaglądać.

 

A po co im większa działka, skoro z ogrodu w zasadzie nie korzystają?

Dom w środku wygląda pięknie. Ale jak to już ktoś napisał, ciekawe jak go zniszczy swoim "talentem" do urządzenia wnętrz 😁

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×