Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gwiezdny pył

Handel obwoźny

Polecane posty

Widzę, że chyba zniknął temat o naczelnej handlarze RP 😃 Myślicie, że to ktoś z kafe czyści wątki czy ktoś to zgłasza? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle, ze na wizycie z JK to omówiłby i JK zasugerowała, albo sama usunęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Gzgz napisał:

Myśle, ze na wizycie z JK to omówiłby i JK zasugerowała, albo sama usunęła.

Myśle ze JK usunęła bo sama nie umiała wiec skoro miały okazje się spotkać to wykorzystała to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bla.alb napisał:

Myśle ze JK usunęła bo sama nie umiała wiec skoro miały okazje się spotkać to wykorzystała to

Kim jest JK

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Rękowyczyny napisał:

Kim jest JK

Pisanie nazwisk powoduje usuwanie wątków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na profilu rp są rolki z tą nową dziewczyna, która ma być odpowiedzialna za kontent medyczny. I co? Już zareklamowała dresy i torbę 🤡🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gwiezdny pył napisał:

Na profilu rp są rolki z tą nową dziewczyna, która ma być odpowiedzialna za kontent medyczny. I co? Już zareklamowała dresy i torbę 🤡🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

I co robota załatwiona po znakomości bo to córka lekarza z uczkin.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, K80 napisał:

I co robota załatwiona po znakomości bo to córka lekarza z uczkin.

Tak, wiem. Niezwykły zbieg okoliczności, że akurat ona dostała te posadę 🤮

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Gwiezdny pył napisał:

Tak, wiem. Niezwykły zbieg okoliczności, że akurat ona dostała te posadę 🤮

Kolejna ulubienica, które pod przykrywka medycznie będzie reklamować ten chiński kram.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, K80 napisał:

Kolejna ulubienica, które pod przykrywka medycznie będzie reklamować ten chiński kram.

Jak dla mnie to ona to ta sama krew co N. Zaraz studia i specka pójdą w odstawkę na rzecz instalansu. Może się mylę, ale tak mi to pachnie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzialyscie już aferę o sweterkach, które gaciola pod...ila Emilce? 😂

Edytowano przez Maxunia2013
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Maxunia2013 napisał:

Widzialyscie już aferę o sweterkach, które gaciola pod...ila Emilce? 😂

Nie napisz coś więcej...Podpyliła koleżaneczce z insta wzór? Ojojoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zastanawiam się, co topielicę vel ogórkową tak zabolało w naszym wątku, że spadł? Prawda? Zdaje mi się, że nie używaliśmy nazwisk, nie było wyzwisk, jakiś obraźliwych teorii itd. To zastanawiające, że temu portalowi jednak nie zależy zupełnie na odwiedzających. Po co jest w takim razie to forum? Żeby prominenci usuwali to, co im się nie podoba? A może płacą temu portalowi za usuwanie wątków? Bardzo mnie to ciekawi i gryzie. O co tu chodzi...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, anna magda napisał:

Nie napisz coś więcej...Podpyliła koleżaneczce z insta wzór? Ojojoj...

Od dzisiaj albo wczoraj w dostawie w RP są swetry, które już chyba 2 sezon Emilka sprzedaje u siebie. Emila napisala, że to nie jest współpraca i sama jest zaskoczona i nie wie co o tym myśleć.. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, RudaRyba napisał:

Tak czytam i czytam i mam wrażenie że dwa wątki się tu zsumowały xD

Chyba tak 😃 w każdym razie tu jest wątek o topielicy - instalekarzu i jej wspaniałym kramie 😃

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, anna magda napisał:

Tak zastanawiam się, co topielicę vel ogórkową tak zabolało w naszym wątku, że spadł? Prawda? Zdaje mi się, że nie używaliśmy nazwisk, nie było wyzwisk, jakiś obraźliwych teorii itd. To zastanawiające, że temu portalowi jednak nie zależy zupełnie na odwiedzających. Po co jest w takim razie to forum? Żeby prominenci usuwali to, co im się nie podoba? A może płacą temu portalowi za usuwanie wątków? Bardzo mnie to ciekawi i gryzie. O co tu chodzi...

Myślę, że ona nie jest nawykła do jakiejkolsiek krytyki czy żartów z niej. Ją można tylko wielbić przecież. 

Poza tym nietrudno się jednak domyślić o kogo w wątku chodzi nawet jak nie ma nazwisk. Ale widziałam, że nie tylko ten wątek spadł, inne też. Jakby ktoś robił czystki raz na jakiś czas. Ale czemu to nie wiem. Bo takie forum gdzie co i rusz trzeba nowy temat zakładać to ..., a nie forum. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Olaolaseniora napisał:

Od dzisiaj albo wczoraj w dostawie w RP są swetry, które już chyba 2 sezon Emilka sprzedaje u siebie. Emila napisala, że to nie jest współpraca i sama jest zaskoczona i nie wie co o tym myśleć.. 

Co podwędziła projekt od swojej best przyjaciółki? Super!!! Już wiadomo jaki to typ człowieka. Ja nie mogę patrzeć na te ich body te "innowacyjne" najlepsze zapięcie wygląda tak okropnie jakby się podpaskę nosiło na zewnątrz, okropność!!!!!!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Gwiezdny pył napisał:

Tak, wiem. Niezwykły zbieg okoliczności, że akurat ona dostała te posadę 🤮

Wcześniej było podlizywanie do profesora W. a teraz do następnego profesorka L. Te jej relacje ze szpitala są tak nudne. Wciskanie tychy twarzy w ekran. Gaciola taka znawczyni a non stop ktoś ją poprawia!!!!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, K80 napisał:

Wcześniej było podlizywanie do profesora W. a teraz do następnego profesorka L. Te jej relacje ze szpitala są tak nudne. Wciskanie tychy twarzy w ekran. Gaciola taka znawczyni a non stop ktoś ją poprawia!!!!

Te relacje to też ogląda się okropnie. Ona się cały czas wcina w słowo tym ludziom. L coś mówi, a ona co chwilę coś musi dopowiedzieć, bo jak to gwiazda miałaby tak siedzieć i słuchać. 

Naprawdę dziwi mnie to, że te wszystkie profesory biorą udział w tym cyrku.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gwiezdny pył napisał:

Te relacje to też ogląda się okropnie. Ona się cały czas wcina w słowo tym ludziom. L coś mówi, a ona co chwilę coś musi dopowiedzieć, bo jak to gwiazda miałaby tak siedzieć i słuchać. 

Naprawdę dziwi mnie to, że te wszystkie profesory biorą udział w tym cyrku.

Ja też się dziwi, tylko niszczą swój autorytet przez zadawanie się z gaciolą. Ale ona może im płaci? No, bo kto normalny robiłby z siebie takiego durnia, żeby w ogóle zadawać się z instalekarzem i to takim, który nic nie wie...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, K80 napisał:

Wcześniej było podlizywanie do profesora W. a teraz do następnego profesorka L. Te jej relacje ze szpitala są tak nudne. Wciskanie tychy twarzy w ekran. Gaciola taka znawczyni a non stop ktoś ją poprawia!!!!

Te relacje to dla takich prostych, mało wykształconych mateczek- kwoczek, które patrzą w tych lekarzy, jak w bogów. Przykre to bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, K80 napisał:

Co podwędziła projekt od swojej best przyjaciółki? Super!!! Już wiadomo jaki to typ człowieka. Ja nie mogę patrzeć na te ich body te "innowacyjne" najlepsze zapięcie wygląda tak okropnie jakby się podpaskę nosiło na zewnątrz, okropność!!!!!!

Cały ten chiński kram to niskich lotów jest. A nie pierwszy raz gaciola podwędza pomysły, taka natura kombinatorki nieuczciwej, ale cwanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co słychać u naczelnej ściemniary?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2023 o 20:21, Gwiezdny pył napisał:

Nic nowego. Reklama za reklamą. Nudaaa... 

ojenki u niej non stop reklama rogera i zakupoholizm. Zakupiona mini torebunia 🤮. Włączyłam  relacje aby zobaczyć te nudy i to jest takie okropne jak ona się wymądrza i cos opowiada to robi taki wytrzeszcz oczu 😯

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj był pogrzeb Uli, którą tak niby wspierała, a zamiast ciszy na jej profilu, jest kłótnia o brwi. Młoda kobieta zmarła, a ona wróciła z pogrzebu do domu (jeśli w ogóle na nim była) i pierdzieli o włosach nad oczami. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×