Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Vaniliovanelka

Afera z Youtuberami

Polecane posty

56 minut temu, ariana1422 napisał:

Ludzie mówią, że w środowisku raperów takie coś też jest na porządku dziennym.

Czyli pedof ilia ma się dobrze. Fagata jeszcze coś o zwierzętach napomkniala. 

Edytowano przez Sylka856

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku mojego pisania* podkreślić pragnę, że obrzydliwość i nikczemność jołtuberów powinna być ukarana. I niezmiernie się cieszę, że już konsekwencje o nich się upominają (m.in wywalenie niektorych z patologicznego mma, coś tam bylo jeszcze o zerwaniu wspolpracy, lecące w dol obserwacje). Lepiej późno niż wcale. Ale!

Co mnie tym razem zastanawia. Dlaczego dopiero teraz, i kto z upadku tych jołtuberow będzie miał korzyści (oprocz b.duzego wzrostu subow/obserwacji). Jak ktorys z plotkatskich portali zauważył, umowy poufności nie dotyczą czynów karalnych.

Fuj! Ten "światek" jołtubersko-influenserski nietylko jest płytki, ale coraz bardziej obrzydliwy i obleśny!

*) łagodny "język" dopasowany do regulaminu 

  • Like 1
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.10.2023 o 11:35, Sylka856 napisał:

Czyli pedof ilia ma się dobrze. Fagata jeszcze coś o zwierzętach napomkniala. 

Powinna być obowiązkowa kastracja dla takich zboków i wieloletnie kary więzienia oprócz społecznego napiętnowania. Bez litości. Plus wywalenie ich z przestrzeni społecznej, tych wszystkich mma, you tube, IG i innych mediów.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, anna magda napisał:

Powinna być obowiązkowa kastracja dla takich zboków i wieloletnie kary więzienia oprócz społecznego napiętnowania. Bez litości. Plus wywalenie ich z przestrzeni społecznej, tych wszystkich mma, you tube, IG i innych mediów.

Co, co ich kryli, jednocześnie potępiali takie same sytuację z ksiezmi... Też powinni być napiętnowani

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Sylka856 napisał:

Co, co ich kryli, jednocześnie potępiali takie same sytuację z ksiezmi... Też powinni być napiętnowani

Jak najbardziej, ilu o tym wiedziało, ile ich kochanek wiedziało... I co, teraz się wszyscy obudzili? Jak jeden otworzył puszkę pandory?

Teraz sprawiedliwi się znaleźli. Wiedzieli, ale co tam, wszyscy tak robią, to normalne, po co o tym mówić? Cały ten półświatek przestępców powinien czym prędzej zniknąć z wszelkich mediów raz na zawsze. Bez prawa powrotu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.10.2023 o 11:35, Sylka856 napisał:

Czyli pedof ilia ma się dobrze. Fagata jeszcze coś o zwierzętach napomkniala. 

Mówiła tez coś ze ktoś zabił człowieka ….

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.10.2023 o 12:53, Lavidaloca napisał:

To, że część dziewczynek w wieku 12 czy 13 lat interesuje się starszymi chłopakami to normalne zjawisko, znane od zawsze. Ludzie wchodzą w różnym wieku w okres dojrzewania. Są 12latki, które interesują się kucykami i ciuszkami dla lalek i takie, które podko...ą się w 17 letnim synu sąsiadów czy starszym bracie koleżanki, który właśnie rozpoczyna trzeci rok studiów. Nawet najbardziej przewidujący i opiekuńczy rodzice mogą nie wystarczyć, żeby w takiej sytuacji ochronić dziecko. 

No ja z koleżankami też interesowałyśmy się starszymi przy czym "starsi" to byli licealiści.

 

Za to nastoletnimi nami (i wami) interesowali się żywo oblechy 30+. Czasy mojej podstawówki/gimbazy przypadały na popularność naszej klasy i raz zgłosiłysmy z mamą typa na policję jak pisał do mnie że mnie widział tu i tam o takich i takich godzinach. Tak jakby mnie obserwował i śledził. 

 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Vaniliovanelka napisał:

Mówiła tez coś ze ktoś zabił człowieka ….

Gdzie takie coś powiedziała ? Źródło ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2023 o 21:14, Vaniliovanelka napisał:

Mówiła tez coś ze ktoś zabił człowieka ….

Chodzi o Kamerzyste, który pobił starszego pana, a ten po jakimś czasie zmarł. Miał za to sprawę i siedział 

  • Like 1
  • Sad 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2023 o 14:45, florentynka napisał:

stuu zatrzymany w UK 🙂

I bardzo dobrze. Wywalmy tych zboków ze społeczeństwa, niech wszyscy siedzą i się leczą ze swoich zboczeń.

Ci wszyscy youtuberzy, instagramerzy, patocelebryci i inni jacyś są nieszczęściem 21 wieku. Patologia i kasa, nic więcej.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2023 o 12:23, Ikaiai napisał:

Gdzie takie coś powiedziała ? Źródło ..

Nie podam źródła bo nie pamiętam ale było to na filmiku kiedy fagata rozwalała szklany stół i powiedziała z imienia i nazwiska osobę że jest pdf-em i zabił człowieka …już tyle tego widziałam że nie jestem w stanie przytoczyć filmu….

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mówię, że internet się kiedyś skończy, ...nie satelita jakaś, coś zdechnie i połowa młodych youtuberów będzie jeść ze śmietnika bo nic w życiu nie będą potrafili robić .. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2023 o 14:14, Ikaiai napisał:

Zawsze mówię, że internet się kiedyś skończy, ...nie satelita jakaś, coś zdechnie i połowa młodych youtuberów będzie jeść ze śmietnika bo nic w życiu nie będą potrafili robić .. 

I tego im serdecznie życzę. a że internet kiedyś się skończy, to na pewno. Ale mam nadzieję, że szybciej padną media społecznościowe- facebook, instagram i inne g..ówna, które są nieszczęściem tego świata.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, anna magda napisał:

I tego im serdecznie życzę. a że internet kiedyś się skończy, to na pewno. Ale mam nadzieję, że szybciej padną media społecznościowe- facebook, instagram i inne g..ówna, które są nieszczęściem tego świata.

Nie prawda. To zależy czym się interesujesz. Jeśli wiecznie siedzisz na forach plotkarskich i kontach patologii to masz takie postrzeganie social media. Natomiast idź i poszukaj superkont podróżniczych, naukowych, bookstagramów. Jest naprawdę miliony wartościowych kont, tylko one cię nie interesują, fascynuje cię tylko drama i patusiarnia.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, aniaolania napisał:

Natomiast idź i poszukaj superkont podróżniczych, naukowych, bookstagramów. Jest naprawdę miliony wartościowych kont

Większej bzdury dawno nie czytałam, litości🙈

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Bromba napisał:

Większej bzdury dawno nie czytałam, litości🙈

prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, aniaolania napisał:

Nie prawda. To zależy czym się interesujesz. Jeśli wiecznie siedzisz na forach plotkarskich i kontach patologii to masz takie postrzeganie social media. Natomiast idź i poszukaj superkont podróżniczych, naukowych, bookstagramów. Jest naprawdę miliony wartościowych kont, tylko one cię nie interesują, fascynuje cię tylko drama i patusiarnia.

wyobraź sobie, że też siedzę tam i wiem to. W ogóle nie zrozumiałaś sensu mojej wypowiedzi... I nie interesuje mnie tylko drama i patusiarnia, jak to piszesz.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.11.2023 o 06:46, aniaolania napisał:

Nie prawda. To zależy czym się interesujesz. Jeśli wiecznie siedzisz na forach plotkarskich i kontach patologii to masz takie postrzeganie social media. Natomiast idź i poszukaj superkont podróżniczych, naukowych, bookstagramów. Jest naprawdę miliony wartościowych kont, tylko one cię nie interesują, fascynuje cię tylko drama i patusiarnia.

No mi było szkoda kasować instagrama właśnie ze względu na to, że mimo patologii jest tam też mnóstwo fajnych kont o książkach, podróżach, gotowaniu itd. i bałam się, że skasowanie insta = utrata inspiracji.

A jednak skasowałam i jakoś można super żyć bez tych wszystkich wspaniałych wartościowych kont. XD

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bella_again napisał:

No mi było szkoda kasować instagrama właśnie ze względu na to, że mimo patologii jest tam też mnóstwo fajnych kont o książkach, podróżach, gotowaniu itd. i bałam się, że skasowanie insta = utrata inspiracji.

A jednak skasowałam i jakoś można super żyć bez tych wszystkich wspaniałych wartościowych kont. XD

Można i bez tych cudownych kont i bez facebooka i innych wynalazków. Czasami w to wchodzę, ale rzadko. Wolę poczytać sobie książkę, lub wygooglować interesujący mnie temat w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.11.2023 o 17:11, anna magda napisał:

Można i bez tych cudownych kont i bez facebooka i innych wynalazków. Czasami w to wchodzę, ale rzadko. Wolę poczytać sobie książkę, lub wygooglować interesujący mnie temat w internecie.

Żebyście jeszcze tak umiały żyć bez Kafeterii jak żyjecie niby bez social media i niby tak książki cztacie. Dulskie jesteście wszystkie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, aniaolania napisał:

Żebyście jeszcze tak umiały żyć bez Kafeterii jak żyjecie niby bez social media i niby tak książki cztacie. Dulskie jesteście wszystkie.:)

Troche słabo porównywać kafe gdzie ruch jest bardzo mały, do scrollowania instagrama/twittera (x czy jak mu tam)/tik toka wiele razy dziennie. Masz jakiś problem z tym, że nie wszyscy cierpią na fomo czy o co chodzi? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.11.2023 o 19:32, aniaolania napisał:

Żebyście jeszcze tak umiały żyć bez Kafeterii jak żyjecie niby bez social media i niby tak książki cztacie. Dulskie jesteście wszystkie.:)

i nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.11.2023 o 13:38, bella_again napisał:

Troche słabo porównywać kafe gdzie ruch jest bardzo mały, do scrollowania instagrama/twittera (x czy jak mu tam)/tik toka wiele razy dziennie. Masz jakiś problem z tym, że nie wszyscy cierpią na fomo czy o co chodzi? 

Oj ma ta osoba duży problem widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, anna magda napisał:

i nawzajem

Umiem, spokojnie. I nie udaję, że nie oglądam patologii, jak wy. Hipokryzja w was aż kipi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.10.2023 o 00:59, anna magda napisał:

Zawsze mówiłam i dalej twierdzę, że niektóre media społecznościowe to największe nieszczęście naszych czasów. Patologia zarabia łatwą kasę na niczym, bajerując młodych i wciskając im kit. Przypadkowi ludzie, często wynaturzeni sprzedają swoje teorie o świecie, pseudo filozofie, porady, jak żyć, do tego ubrania, gacie, książki, lizaki i inne śmiecie. A przy okazji wykorzystują swoją "sławę". A dzieci, no cóż, nie są świadome, że zadają się ze zboczeńcami, że są wykorzystywane. To dla nich splendor, że ktoś znany chce się z nimi spotkać, przebywać. Nie widzą dalekosiężnych skutków takich znajomości, które będą ciągnąć się przez całe życie.

Tak, te porady jak żyć, jak układać plan dnia, jak układać w szafie, potem jakie suple przyjmować, zależy na co jest obecnie moda , potem pseudofilizoficzne pogadanki, aby dojść do wniosku, że należy unikać stresu (ale odkrycie), plus filtry na twarzach,  makeupy zmieniające rysy twarzy, poradniki jak podrywać, jak wykryć narcyza, i czy lepiej wypić olej z ostropestu, czy się nim natrzeć, potem dojść do wniosku, że masz ADHD, czy wwo, a najlepiej odnaleźć swoją kobiecość i nauczyć się technik pua - to dla mezczyzn. Zaplaniwac dzień, zrobić grafik kiedy robić kupę a kiedy odkurzyć, koniecznie założyć dzienniczek wdzięczności i ukooc swoje wewnętrzne dziecko.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałam, że zaraz zoo file wyjdą na jaw? Po pek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2024 o 08:56, Sylka856 napisał:

Nie pisałam, że zaraz zoo file wyjdą na jaw? Po pek

To jest obrzydliwe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×