Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Vaniliovanelka

Moniascha i Rozgadana TV

Polecane posty

Moniascha,  to ta co teraz urodziła trzecie dziecko? O nią Ci chodzi? Perfekcyjna pani domu? Lubię czasami pooglądać,  bo wszystko ogarnięte, małe dzieci, ona śliczna, szczupła, zadbana. 

Ogromne przeciwieństwo spełnionej i szczęśliwej siwej czy tradycyjnej śląskiej rodziny mm ....

 

Edytowano przez esmeralda
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moniascha jest super, też oglądam. Swoją drogą, ja też z tych co szybko wracają do formy po porodzie i wchodzę w swoje ubrania, ale Moniascha to już kosmos pod tym względem. Wychodzi ze szpitala i zero brzucha. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moniascha, jej koleżanka Aguus (też nagrywa na yt)  I Aleandra, to zupełnie inny poziom ogarniania życia  patrząc na siwą czy Marzenę i Marka. 

Ja rozumiem, że dobrze, że każdy jest inny, jest różnorodność, ale przez to niektóre kanały ogląda się dla beki a inne dla przyjemności. 

Można estetycznie, przyjemnie, z uśmiechem na twarzy a można ze  złośliwością, wzywaniem od larw i smutnych pań.  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, esmeralda napisał:

Moniascha, jej koleżanka Aguus (też nagrywa na yt)  I Aleandra, to zupełnie inny poziom ogarniania życia  patrząc na siwą czy Marzenę i Marka. 

Ja rozumiem, że dobrze, że każdy jest inny, jest różnorodność, ale przez to niektóre kanały ogląda się dla beki a inne dla przyjemności. 

Można estetycznie, przyjemnie, z uśmiechem na twarzy a można ze  złośliwością, wzywaniem od larw i smutnych pań.  

A Marzena i Marek to kto? Bo nie oglądam chyba nic mi to nie mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Vaniliovanelka napisał:

A Marzena i Marek to kto? Bo nie oglądam chyba nic mi to nie mowi

Rodzice Michasi z kanału misia i ja. Mają swój kanał. 

Kasują  wątki, zafascynowani siwą,  czytają komentarze od smutnych pań, klikbejtowe tytuły itp

Narracja w stylu "jak ci się nie podoba,  to nie ogladaj bo inaczej jesteś smutną panią, która do niczego nie doszła i hejtuje wspaniale życie,  którego sama nie ma i zazdrosci".

Tacy nowobogaccy mieszkający w apartamencie, robią codziennie mini zakupy dla 3os.rodziny (w przeciwieństwie  do Siwej, która kupuje jak dla rodziny wielodzietnej). 

Edytowano przez esmeralda
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moniescha i jej koleżankę Age bardzo lubię oglądać. Super zorganizowane, dom, dzieci, mąż, normalne życie, zwykłe problemy. Zdecydowanie bardziej wole takie kanały niż typu Andziaks - co tez fajnie się ogląda ale wiadomo że tak życie nie wyglada 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozgadaną lubię. Sympatyczna, ogarnięta, tworzy fajny związek ze swoim mężem. Plus za pracę zawodową. Jak dla mni ok, tylko styl mamy inny, więc z zakupów za dużo nie podpatrzę. Jej kanał nie jest dla mnie kanałem pierwszego wyboru, ale generalnie jest w porządku.

Edytowano przez Anitella
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Anitella napisał:

Rozgadaną lubię. Sympatyczna, ogarnięta, tworzy fajny związek ze swoim mężem. Plus za pracę zawodową. Jak dla mni ok, tylko styl mamy inny, więc z zakupów za dużo nie podpatrzę. Jej kanał nie jest dla mnie kanałem pierwszego wyboru, ale generalnie jest w porządku.

Ona już nie pracuje na etacie. Do czerwca pracowała w Chiara Teraz nie mówi co robi, niby praca zdalna z domu. Może już tyle zarabia na YT że etat niepotrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, aggiee od mj napisał:

Ona już nie pracuje na etacie. Do czerwca pracowała w Chiara Teraz nie mówi co robi, niby praca zdalna z domu. Może już tyle zarabia na YT że etat niepotrzebny

Ona ma mały kanał, byĺaby z tego taka kasa, żeby rzucić etat? Tym bardziej, że współprac nie ma dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, esmeralda napisał:

Rodzice Michasi z kanału misia i ja. Mają swój kanał. 

Kasują  wątki, zafascynowani siwą,  czytają komentarze od smutnych pań, klikbejtowe tytuły itp

Narracja w stylu "jak ci się nie podoba,  to nie ogladaj bo inaczej jesteś smutną panią, która do niczego nie doszła i hejtuje wspaniale życie,  którego sama nie ma i zazdrosci".

Tacy nowobogaccy mieszkający w apartamencie, robią codziennie mini zakupy dla 3os.rodziny (w przeciwieństwie  do Siwej, która kupuje jak dla rodziny wielodzietnej). 

Dzięki obejrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stresci mi ktoś, bo nie oglądałam, Monia  sprzedaje mieszkanie w bloku i kupują domek  czy już kupili? Gotowy, do wprowadzenia, nowy czy z drugiej ręki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×