Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
antyklekotowcy

Szczecińska cwana szmula

Polecane posty

Ciekawe czy klekot odkąd usidlił Maturę kupuje na święta matce i ojcu normalne upominki czy nadal jest to czekolada i napoczęty kosmetyk 🤔

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, antyklekotowcy napisał:

Ciekawe czy klekot odkąd usidlił Maturę kupuje na święta matce i ojcu normalne upominki czy nadal jest to czekolada i napoczęty kosmetyk 🤔

Te dziadostwa, które kupowała na prezenty to był hit. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, PituPitu1 napisał:

Te dziadostwa, które kupowała na prezenty to był hit. 

To fakt,ale jeszcze lepszy byly sztuczne lzy i smarkanie na widok  zywej choinki która konus zakupił. Klekota w swym mieszkaniu miala tylko taka 30 cm  z pepco i twierdzila ze jej to innej nie trzeba 😏 telewizora i czajnika tez nie potrzebowała dopóki nie znalazł się jeleń który jej zafundował 😅

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, PodTwojąObronę napisał:

Zazdrośnice. Ciągle zakładają wątki, żeby obsmarować Anitę. Tfu!

Chciałabyś. Swoja drogą to nie wiadomo czemu bronisz klekota ,a po innych jedziesz 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, antyklekotowcy napisał:

Chciałabyś. Swoja drogą to nie wiadomo czemu bronisz klekota ,a po innych jedziesz 🤔

Bo to pewnie sama zainteresowana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, PituPitu1 napisał:

Bo to pewnie sama zainteresowana. 

Chciałabyś, Ewka, ale muszę cię rozczarować. Nie jestem Anitą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, antyklekotowcy napisał:

Chciałabyś. Swoja drogą to nie wiadomo czemu bronisz klekota ,a po innych jedziesz 🤔

Nie chciałabym właśnie. Chciałabym, żebyś miała dobre serce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, PodTwojąObronę napisał:

Nie chciałabym właśnie. Chciałabym, żebyś miała dobre serce. 

A ty masz dobre kiedy obrabiasz tyłki innym na innych wątkach?😏🤔

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klekota to jest po prostu wyrachowana babka. Świeciła wielbłądzim paluchem by gościa złowić. Pochodzi z biedy. Na nic ją nie było stać. Nieudane małżeństwo. Filmy pochowane, bo wstydzi się jego znajomych. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Krokiet89 napisał:

Klekota to jest po prostu wyrachowana babka. Świeciła wielbłądzim paluchem by gościa złowić. Pochodzi z biedy. Na nic ją nie było stać. Nieudane małżeństwo. Filmy pochowane, bo wstydzi się jego znajomych. 

Ona tak pasuje do niego i jego srodowiska jak kwiatek do kożucha tudzież świnia do kwiatka 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, antyklekotowcy napisał:

Ona tak pasuje do niego i jego srodowiska jak kwiatek do kożucha tudzież świnia do kwiatka 😏

Chyba chomik do kożucha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Pitu vel Evita lubi wszystkie komentarze obrażająca Anitę. Zazdrośnica, nic więcej. Anita ma normalne życie, a ty tylko żywisz się nienawiścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, PituPitu1 napisał:

Kolejne foteczki na insta z czego na dwóch znowu świeci golizną. 

Acha 😏 A czy zaczęła juz wywody na temat zywej choinki i tego ile metrów w tym roku będzie miała?🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, antyklekotowcy napisał:

Acha 😏 A czy zaczęła juz wywody na temat zywej choinki i tego ile metrów w tym roku będzie miała?🤔

Jeszcze nie, trwa podjarka ślubem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, PituPitu1 napisał:

Jeszcze nie, trwa podjarka ślubem. 

Szkoda ze pierwszym ślubem tak sie nie jarała 😏 Do ślubu z  konusem śmiem wątpić, że nie doszloby gdyby nie ciąża-co oczywiście nie zaprzecza temu iz sie ustawila w porównaniu do tego jak zyla przed relacja Szczecin -Wroclaw 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, antyklekotowcy napisał:

Szkoda ze pierwszym ślubem tak sie nie jarała 😏 Do ślubu z  konusem śmiem wątpić, że nie doszloby gdyby nie ciąża-co oczywiście nie zaprzecza temu iz sie ustawila w porównaniu do tego jak zyla przed relacja Szczecin -Wroclaw 😅

Ktoś nawet skomentował, że pierwszy ślub (biedny) był przez pana młodego wymuszony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mniw tam nic nie boli, niech jej się wiedzie, ale wielkiej miłości to tam raczej nie ma 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Anka1212 napisał:

mniw tam nic nie boli, niech jej się wiedzie, ale wielkiej miłości to tam raczej nie ma 😄

 

Jest jes, do kasy. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, PodTwojąObronę napisał:

Ale was boli jej zycie! Zawistne jesteście i nic więcej!!!

Tak jesteśmy zawistne i zazdrosne,a najbardziej o te male chytre oczy i ,kołkowate nogi oraz sylwetkę lekko przygarbionej modliszki 😏

Edytowano przez antyklekotowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałuję, że już nie nagrywa, lubiłam ją oglądać i komentować, niestety musiała przestać, bo znajomi konusa się z niej śmiali, nie mogła ryzykować, że przez yt ja zostawi.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Montmorlonit napisał:

Żałuję, że już nie nagrywa, lubiłam ją oglądać i komentować, niestety musiała przestać, bo znajomi konusa się z niej śmiali, nie mogła ryzykować, że przez yt ja zostawi.

Zrezygnowała jak zaciążyła i już była pewna małego, l4 też od razu wjechało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, antyklekotowcy napisał:

Tak jesteśmy zawistne i zazdrosne,a najbardziej o te male chytre oczy i ,kołkowate nogi oraz sylwetkę lekko przygarbionej modliszki 😏

Aha, czyli jesteś kobietą z dodatkowymi kilogramami, dlatego też tak tępisz jej wagę. Hipokrytka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, PodTwojąObronę napisał:

Aha, czyli jesteś kobietą z dodatkowymi kilogramami, dlatego też tak tępisz jej wagę. Hipokrytka.

Czy ty skończyłaś szkołę podstawową? Sylwetka a waga to dwie zupełnie inne rzeczy tłuku...

Edytowano przez antyklekotowcy
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, antyklekotowcy napisał:

Czy ty skończyłaś szkołę podstawową? Sylwetka a waga to dwie zupełnie inne rzeczy tłuku...

Akurat wyśmiewanie cech sylwetki, na które nie ma się wpływu jest trochę słabe, nie uważasz? 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wsedno napisał:

Akurat wyśmiewanie cech sylwetki, na które nie ma się wpływu jest trochę słabe, nie uważasz? 

Serio? I to pisze osoba , która chwile temu wysmiala sylwetkę szusz i która w swoim komentarzu odsyła kafeterianki do obejrzenia vlogow "z sylwetką szusz  w roli głównej". Zastanów się co piszesz 🤦 Poza tym to ja mam gdzieś sylwetkę klekota czy kogokolwiek innego,ja odpowiedzialam sarkastycznie na zarzuty o rzekoma zazdrość. Klekota jest wstretna wewnętrznie i to jest istotne. Wstydź się!!! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, antyklekotowcy napisał:

Serio? I to pisze osoba , która chwile temu wysmiala sylwetkę szusz i która w swoim komentarzu odsyła kafeterianki do obejrzenia vlogow "z sylwetką szusz  w roli głównej". Zastanów się co piszesz 🤦 Poza tym to ja mam gdzieś sylwetkę klekota czy kogokolwiek innego,ja odpowiedzialam sarkastycznie na zarzuty o rzekoma zazdrość. Klekota jest wstretna wewnętrznie i to jest istotne. Wstydź się!!! 

Akurat mowa była o tym, czemu utyka i od kiedy. To odesłałam do starych filmów. Nigdy nie wyśmiewałam tego, ze utyka, bo to i tak nie do naprawienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×