Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dnia 17.04.2024 o 17:31, Herbstt napisał:

To jakaś akcja marketingowa, bo teraz nagle wszystkie je pokochały. Mnie bawi to, że pojawiły się np. w Rossmanie, ale można je kupić tylko online, żeby przypadkiem wcześniej nie powąchać 🙂

Dla mnie to jakaś szersza akcja marketingowa dla wannabe karyn, wystarczy popatrzeć na nuty - tona cukru i syntetycznej chemii i te kiczowate pazdzierzowe flakony, tombak perfumowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jakaś szersza akcja marketingowa dla wannabe karyn, wystarczy popatrzeć na nuty - tona cukru i syntetycznej chemii i te kiczowate pazdzierzowe flakony, tombak perfumowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zniesmaczony 2 napisał:

Dla mnie to jakaś szersza akcja marketingowa dla wannabe karyn, wystarczy popatrzeć na nuty - tona cukru i syntetycznej chemii i te kiczowate pazdzierzowe flakony, tombak perfumowy

Czyli idealne dla Bugsona. Ona to taka tandeciara z wyglądu i mentalnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, redżina napisał:

Czyli idealne dla Bugsona. Ona to taka tandeciara z wyglądu i mentalnie 

No, do jej glamour dżizajnu jak w m o r d ę strzelił 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2024 o 17:13, Zniesmaczony 2 napisał:

Dla mnie to jakaś szersza akcja marketingowa dla wannabe karyn, wystarczy popatrzeć na nuty - tona cukru i syntetycznej chemii i te kiczowate pazdzierzowe flakony, tombak perfumowy

Ciekawe, ile płacą za te reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno coś jej płacą. Za darmo by tak nie zachwalała. Skądś trzeba mieć pieniądze na ciągłe wizyty w Pepco, Action i innych sklepach z kubkami

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, marzena19768 napisał:

Na pewno coś jej płacą. Za darmo by tak nie zachwalała. Skądś trzeba mieć pieniądze na ciągłe wizyty w Pepco, Action i innych sklepach z kubkami

Na pewno coś dostają bo te arabskie perfumy to już wyskakują z lodówki. Poza tym nie powinna jakoś tego oznaczyć ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz machania rękami, wykrzywiania warg, wskoczyła nowa maniera, pociąganie nosem, oraz yyyyyy, mmmmmmm 😄 Rozwijasz się Bugi, naprawdę brzmisz jak prawdziwa, profesjonalna kobieta biznesu i " influjenserka" Ponadto ja osobiście uwielbiam jak kroisz cebulę, i okraszasz te ujęcia romantyczną muzyką 😄

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Paryz London napisał:

Krzyśka dawno nie było.

Jeśli o vlogi, to lubiłam "mierzymy". 

Mówisz o filmowaniu się z sufitu i tylko do połowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ninka999000 napisał:

Mówisz o filmowaniu się z sufitu i tylko do połowy?

Haha no tak.:D

Ale później parę razy dawała cała sylwetkę, mize pod wpływem komentarzy i to było na plus. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ninka999000 napisał:

Mówisz o filmowaniu się z sufitu i tylko do połowy?

Koleżance zapewne chodziło o prezentowanie ubrań na wieszakach 😄 😄 Kiedyś był taki jeden haul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu, sama z mamusią na wakacjach i jak zwykle Krzysiek z dziećmi został 😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, renulka60 napisał:

Znowu, sama z mamusią na wakacjach i jak zwykle Krzysiek z dziećmi został 😑

Standard. I podjarana leci do Turcji bo się naoglądała tureckich gniotów i będzie czekać na adoratorów w hotelu.

Może jakiś marny hotelik w Polsce zlituje się nad dziećmi i zasponsoruje dwudniowy wyjazd dla rodzinki Bugsona oczywiście z mamusią na czele. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mOze pojechala na balonik albo zmniejszenie zoladka^^ z mama razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KasiaKoczi napisał:

A mOze pojechala na balonik albo zmniejszenie zoladka^^ z mama razniej

Przeczytałam "balkonki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KasiaKoczi napisał:

A mOze pojechala na balonik albo zmniejszenie zoladka^^ z mama razniej

Już była ale oficjalnie to dieta 500 kcal 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tam się już nic nie dzieje a vlogi podobne jeden do drugiego, mówię o domowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że bugson powoli odchodzi w zapomnienie. W każdym vlogu reklamy, na insta to samo. Ostatnio to vlogi oglądam do połowy bo nuda, a tych z Turcji wcale 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Marichuy napisał:

Wydaje mi się, że bugson powoli odchodzi w zapomnienie. W każdym vlogu reklamy, na insta to samo. Ostatnio to vlogi oglądam do połowy bo nuda, a tych z Turcji wcale 

Tam już nawet reklam coraz mniej bo firmy się wykruszają. 
Dlatego teraz wciska jakieś suple i wielka pani menadżer jak to się sama określa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na story ankietę wstawiła, z czym ludzie mają problemy, np problemy skórne itp. Kurcze babka po gimnazjum sugeruje co mamy/musimy wg niej brać?  Powinna zacząć od tego, żeby zachecac ludzi aby iść do lekarza i porządnie się przebadać, wtedy ewentualnie włączyć te suple, a nie brać na ślepo bo ona poleca.  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Marichuy napisał:

Ostatnio na story ankietę wstawiła, z czym ludzie mają problemy, np problemy skórne itp. Kurcze babka po gimnazjum sugeruje co mamy/musimy wg niej brać?  Powinna zacząć od tego, żeby zachecac ludzi aby iść do lekarza i porządnie się przebadać, wtedy ewentualnie włączyć te suple, a nie brać na ślepo bo ona poleca.  

Skoro wciskała dietę 500 kcal z 40 tabletkami do połykania od pseudo dietetyczki z instagrama to nie łudźmy się żeby mówiła ludziom żeby poszli się zbadać. Poza tym ona sprzedaje te suple, ma z tego kasę więc wiesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mogli siedzieć w tej Anglii. Błąd popełnili, że zjechali po tylu latach do PL. Ze znajomych mało kto tu wraca, a jak wraca, to na chwilę. Dzieci też miałyby lepszy Start. Nie rozumiem takich ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Paryz London napisał:

A mogli siedzieć w tej Anglii. Błąd popełnili, że zjechali po tylu latach do PL. Ze znajomych mało kto tu wraca, a jak wraca, to na chwilę. Dzieci też miałyby lepszy Start. Nie rozumiem takich ludzi. 

Ktoś pisał że Krzysiek kogoś poznał i ona na szybko zjeżdżała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2024 o 18:42, redżina napisał:

Ktoś pisał że Krzysiek kogoś poznał i ona na szybko zjeżdżała. 

Poznać ti akurat można wszędzie, niezależnie od miejsca. Ale to nieważne. Dla mnie ostatnie wlogi to jazdy jest taki sam. Perfumy, kosmetyki, co na obiad i ci zrobiły dzieci. Wiem, że takie jest życie, ale tam nic się nie dzieje. Nie wiem jak to określić. Jaz naprawdę wolałam "mierzymy" przynajmniej można było sobie wybrać jakiś fason, czy zestawienie kolorystyczne ubrań czy dodatki do outfitu... wiadomo, jednym się to podoba innym co innego, ale przynajmniej jakaś treść była.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Paryz London napisał:

Poznać ti akurat można wszędzie, niezależnie od miejsca. Ale to nieważne. Dla mnie ostatnie wlogi to jazdy jest taki sam. Perfumy, kosmetyki, co na obiad i ci zrobiły dzieci. Wiem, że takie jest życie, ale tam nic się nie dzieje. Nie wiem jak to określić. Jaz naprawdę wolałam "mierzymy" przynajmniej można było sobie wybrać jakiś fason, czy zestawienie kolorystyczne ubrań czy dodatki do outfitu... wiadomo, jednym się to podoba innym co innego, ale przynajmniej jakaś treść była.

 

Dlatego też wyświetlenia nie przekraczają 10 tys. 
z drugiej strony co ona może pokazać. Zero ambicji, zero zainteresowań i hobby. Pusta laska i to nie od dzisiaj. Zawsze tylko jakiś plastik pokazywała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, redżina napisał:

Dlatego też wyświetlenia nie przekraczają 10 tys. 
z drugiej strony co ona może pokazać. Zero ambicji, zero zainteresowań i hobby. Pusta laska i to nie od dzisiaj. Zawsze tylko jakiś plastik pokazywała. 

Właśnie, choćby skupiła się na jakiejś fajnej rzeczy- zrobiłaby prawko. I by się dzieliła wzlotami i upadkami. Ale nie woli taki marazm. Oj Bugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Misha napisał:

Właśnie, choćby skupiła się na jakiejś fajnej rzeczy- zrobiłaby prawko. I by się dzieliła wzlotami i upadkami. Ale nie woli taki marazm. Oj Bugi

Żeby zrobić prawko, trzeba mieć choćby przeciętną inteligencję...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×