Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej 🙂

Jestem na tabletkach antykoncepcyjnych, nie będę ukrywać nie dawno miałam dłuższą przerwę w braniu bo ciężko było dostać sie do lekarza, mimo wszystko kochamy się z partnerem bez zabezpieczenia w postaci prezerwatywy z finiszem we mnie. Od jakiegoś czasu dziwnie sie czuje.. ostatnio pobolewało mnie podbrzusze, potem lekko z tyłu w okolicach lędźwi. Zwalilam to na to, że często mnie pobolewa i to nic takiego, ale... w ciągu dnia nie wiem czy jest mi niedobrze czy WILCZY GLOD mnie złapał, od paru dni codziennie w nocy boli mnie głowa a raczej napie... no wiecie i jeszcze to uczucie głodu.. jakbym nic nie jadła w ciągu dnia i tak CODZIENNIE mimo, że nigdy wcześniej to sie nie zdarzalo. Ostatnio poczułam też pieczenie w sutku, mam dziwne uczucie w podbrzuszu i.. po macaniu się palcami mam wrażenie, że moja pochwa zrobila się jakaś...pulchniejsza (jestem zdrowa, żadne zakażenie w grę nie wchodzi). Temperatura dzisiaj 36,9, ale czuję się dobrze więc żadna choroba. No i jeszcze wysypało mnie strasznie na twarzy, i zmiany nastrojow- dzisiaj spóźniła mi się taksówką- najpierw zdenerwowałam się tak, że prawie wybuchnęłam by potem zacząć płakać. Po jakimś czasie znowu się rozpłakałam a potem humor nawet dobry... No i wysypało mnie okropnie na twarzy i od 3 dni mam biegunkę. Partnerowi nic nie jest więc wykluczam grypę żołądkowa, jemy również to samo i nie mamy nietolerancji pokarmowych- z nim wszystko okej a u mnie rozwolnienie od 3 dni.



Czy to możliwe, że jestem w ciąży? Jutro z samego rana umawiam się do lekarza, ale wolę się psychicznie przygotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×