Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Skowronkowa

Gnom ogrodowy

Polecane posty

Jak obstawiacie, kogo spotka zaszczyt towarzyszenia M. na weselu? W najnowszym filmie mówi, że partner już został wybrany :classic_love:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Evil Bitch napisał:

Jak obstawiacie, kogo spotka zaszczyt towarzyszenia M. na weselu? W najnowszym filmie mówi, że partner już został wybrany :classic_love:

Dawid Kwiatkowski xD

  • Like 1
  • Haha 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kenebshshrbhsdfje napisał:

Bapka zazdrości siostrze miłości i ślubu? 

A nawet jeśli zazdrości to co w tym dziwnego? Zdrowe kobiety czasem zazdroszczą, a co dopiero niepełnosprawna dziewczyna. Ja jej bardzo współczuję.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magda sponsoruje siostrze ślub? Bo twierdzi,że nigdzie nie jedzie na wakacje ze względu na wydatki związane ze ślubem 😅 Magda wspomina o bezprzewodowym odkurzaczu,którym sama będzie mogła odkurzac - sorry, ale ona w ręce ledwo trzyma kubek z herbatą...

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, ECh napisał:

Magda sponsoruje siostrze ślub? Bo twierdzi,że nigdzie nie jedzie na wakacje ze względu na wydatki związane ze ślubem 😅 Magda wspomina o bezprzewodowym odkurzaczu,którym sama będzie mogła odkurzac - sorry, ale ona w ręce ledwo trzyma kubek z herbatą...

Siostra pewnie jedzie w podróż poślubną to z kim ona ma jechać? Będzie siedzieć w domu sama i seriale oglądać 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magda jest jaka jest ale i tak mniej zakłamana  od Kaski pudlowej, co to pozjadała wszystkie rozumy, dopiero co pisała książkę o budowaniu dobrego związku, a krótko potem poradnik rozwodowy. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, ECh napisał:

Magda sponsoruje siostrze ślub? Bo twierdzi,że nigdzie nie jedzie na wakacje ze względu na wydatki związane ze ślubem 😅 Magda wspomina o bezprzewodowym odkurzaczu,którym sama będzie mogła odkurzac - sorry, ale ona w ręce ledwo trzyma kubek z herbatą...

Maugustyna nie dość że sama wszystko przygotuje, od zdobień w kościele (urzędzie), po tort, to jeszcze za wszystko zapłaci i do tego będzie popieprzać po chacie z odkurzaczem....cuda się zdarzają :classic_blink::classic_laugh:

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Blada napisał:

Dawid Kwiatkowski xD

Bo ten prezent dla niego to było zaproszenie na ślub 😄 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Krecia łapka napisał:

Maugustyna nie dość że sama wszystko przygotuje, od zdobień w kościele (urzędzie), po tort, to jeszcze za wszystko zapłaci i do tego będzie popieprzać po chacie z odkurzaczem....cuda się zdarzają :classic_blink::classic_laugh:

I będzie wyglądała rewelacyjnie, bo taka już jest. Mam nadzieję że nie przyćmi siostry w dniu jej ślubu, ale może być trudno z tą alabastrową, świetlistą cerą, świetnymi włosami, pięknymi oczami. Martwię się też o suknię, już w dniu przymiarek miała problem, żeby nie wyglądać lepiej od siostry. Co do gościa, to albo wydobyty w niebytu Paweł ( w co szczerze wątpię), albo najnowsza ofiara, ten kolega z Sopotu którego pokazywała we vlogu 

  • Like 3
  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dam sobie rękę uciąć, że ona na ten ślub pójdzie z jakąś koleżanką, może z Martyną, stąd te tajemnice.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Drejfus napisał:

Dam sobie rękę uciąć, że ona na ten ślub pójdzie z jakąś koleżanką, może z Martyną, stąd te tajemnice.

też tak zakładam, z tym że stawiam bardziej na Alę 😉 ale zapewne osoba towarzysząca nie zgodzi sie na foto, więc Maugustyna uszanuje jej prywatność :classic_ninja:

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Krecia łapka napisał:

też tak zakładam, z tym że stawiam bardziej na Alę 😉 ale zapewne osoba towarzysząca nie zgodzi sie na foto, więc Maugustyna uszanuje jej prywatność :classic_ninja:

Może i racja, to byłoby zwariowane, a przecież tylko wariaci są coś warci. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Krecia łapka napisał:

też tak zakładam, z tym że stawiam bardziej na Alę 😉 ale zapewne osoba towarzysząca nie zgodzi sie na foto, więc Maugustyna uszanuje jej prywatność :classic_ninja:

Ala została osobno zaproszona na ślub. Tak w ogóle to chyba była najpierw koleżanka siostry, a później została koleżanką bapki.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo, jak znajomi Asi i jej faceta są najbliższymi przyjaciółmi Gazeli, z którymi podróżuje i świetnie się bawi 🤣

Myślę, że Martynę ściągną dla bapki. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.06.2024 o 01:03, Evil Bitch napisał:

Jak obstawiacie, kogo spotka zaszczyt towarzyszenia M. na weselu? W najnowszym filmie mówi, że partner już został wybrany :classic_love:

Wiadomo, że Guziczek

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bapka! Widzisz mnie? Jakby co to ci powiem, że żaden wstyd pójść samemu na wesele, sama tak kilka obskoczyłam i było naphaawdę rewelacyjnie. Sto razy bym wolała pójść sama niż z kimś z łapanki i się przejmować czy się dobrze bawi i czy dobrze się czuje w towarzystwie moich znajomych i rodziny. 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Tartufo napisał:

Bapka! Widzisz mnie? Jakby co to ci powiem, że żaden wstyd pójść samemu na wesele, sama tak kilka obskoczyłam i było naphaawdę rewelacyjnie. Sto razy bym wolała pójść sama niż z kimś z łapanki i się przejmować czy się dobrze bawi i czy dobrze się czuje w towarzystwie moich znajomych i rodziny. 

Szuka na cito faceta na wesele 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2024 o 22:23, emkawerka99 napisał:

W najnowszej rolce wygląda jakos niekorzystnie bardzo 

Też to zauważyłam,ale ma strasznie przesuszoną skórą - pewnie dlatego,że nie dość że nie pije wody, to jak wychodzi na cały dzień z domu,to ogranicza picie 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, chyba coś się stało z mamą Magdy 😞 z najnowszego filmu wynika, że Magda chwilowo mieszka u siostry (ale całości jeszcze nie obejrzałam). Może mama trafiła do szpitala? Ktoś kiedyś zauważył, że chyba nie wychodzi już z domu (stąd zakupy robi Magda z babcią, z tego powodu też catering i chyba jakieś zakupy były też zamawiane do domu). Teraz jak było to rodzinne spotkanie, to też ani słowa o mamie, tylko Magda jechała z babcią. Mam nadzieję, że to nic poważnego.. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Evil Bitch napisał:

Kurczę, chyba coś się stało z mamą Magdy 😞 z najnowszego filmu wynika, że Magda chwilowo mieszka u siostry (ale całości jeszcze nie obejrzałam). Może mama trafiła do szpitala? Ktoś kiedyś zauważył, że chyba nie wychodzi już z domu (stąd zakupy robi Magda z babcią, z tego powodu też catering i chyba jakieś zakupy były też zamawiane do domu). Teraz jak było to rodzinne spotkanie, to też ani słowa o mamie, tylko Magda jechała z babcią. Mam nadzieję, że to nic poważnego.. 

Też tak myślę,ale ona do tego się nie przyzna. Przedstawia,to jak jakąś sprawę,ktora się toczy i co ukrywa się u siostry? Dość,że siostra ma ślub,to jeszcze M teraz na głowie, bo Magda nic nie zrobiła,żeby móc samodzielnie funkcjonować z pomocą choćby asystenta 😞

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Evil Bitch napisał:

Kurczę, chyba coś się stało z mamą Magdy 😞 z najnowszego filmu wynika, że Magda chwilowo mieszka u siostry (ale całości jeszcze nie obejrzałam). Może mama trafiła do szpitala? Ktoś kiedyś zauważył, że chyba nie wychodzi już z domu (stąd zakupy robi Magda z babcią, z tego powodu też catering i chyba jakieś zakupy były też zamawiane do domu). Teraz jak było to rodzinne spotkanie, to też ani słowa o mamie, tylko Magda jechała z babcią. Mam nadzieję, że to nic poważnego.. 

Poza tym wydaje mi się,że u niej w domu od dawna zle się dzieje i stąd jej problemy ze zdrowiem - już do M dochodzi,że swiat wykreowany przez nią ni jak się ma do rzeczywistości.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magda szybko zmieniła chyba zdanie co do zdrowego partnera skoro nagle Oskar jest taki super ì dużo z nim rozmawia 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz trzeba na gwałt dostosować narrację. Nagła, przymusowa przeprowadzka do siostry i chaotyczne ogarnianie rzeczywistości nijak się mają do kreowanej przez Magdę wizji samodzielnej biznesłumen.

  • Like 5
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matka Magdy w szpitalu, Asia znowu musi ratować sytuację i to chwile przed swoim ślubem.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×