Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Skowronkowa

Gnom ogrodowy

Polecane posty

Napisano (edytowany)
Dnia 9.01.2024 o 17:30, Skowronkowa napisał:

Nowy rok się zaczął a u bapki jak zwykle po staremu, żadnych zmian

Edytowano przez Drejfus
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.01.2024 o 17:30, Skowronkowa napisał:

Nowy rok się zaczął a u bapki jak zwykle po staremu, żadnych zmian

Jednak jakieś zmiany zaszły, w tym roku postanowiła całkowicie przestać "pracować", co przy jej zarobieniu i pracoholiźmie 24/7, jest bardzo widoczną zmianą 🙂

  • Like 2
  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie jej spokój, pewnie musi zamknąć rok w firmie, podsumowanie, księgowość, biznesplan na rok 2024.. istne Kongo, ale ona nie będzie wam tłumaczyć zarobasy na barszczowych etatach, bo redzkiego pojęcia nie macie o prowadzeniu własnych biznesów. Myślicie, że to tylko brylowanie po pepco, closing deali w knajpie w aquaparku i służbowe wyjazdy do Kolbudów - otóż nie, a babka nie będzie wam objaśniać szczegółów, skoro większośc szmaciur nie zna nawet znaczenia słowa "taszczyć", więc gdzie tu jakieś partnerstwo do prowadzenia rozmów.. hatfu niewdzięczne szmaciury 😚

  • Like 7
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzucanie tych kartek z "trudnymi" słowami (których M. nie jest autorka), jest najbardziej kuriozalnym tajnym projektem biznesłumen. Osoba, która ma niezwykle ograniczony zasób słów, a te które zna stosuje niezgodnie z ich znaczeniem lub przeinacza, prezentuje słowa, których nigdy nie zapamięta, ani nie użyje. To jakby jakiś  szurnięty myśliwy zachęcał do ochrony zwierząt i zakazu posiadania broni.

  • Like 5
  • Thanks 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaloryczność Pani Prezes, a nie kalorystyka. Nagrywając film o diecie warto by się nauczyć podstawowych, ogólnie używanych terminów. 

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Drejfus napisał:

Kaloryczność Pani Prezes, a nie kalorystyka. Nagrywając film o diecie warto by się nauczyć podstawowych, ogólnie używanych terminów. 

Poczekaj, jeszcze nie doszła do tego słowa w karteczkach. Ma prawo nie wiedzieć 😂

  • Like 3
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, romatiamo napisał:

Poczekaj, jeszcze nie doszła do tego słowa w karteczkach. Ma prawo nie wiedzieć 😂

Komentarz złoto 😆

A tak poza tym, to niezmiennie zaskakuje mnie ubogie słownictwo Agustyny. Czasami mam wrażenie, że Madzialena wyszła do ludzi z buszu i dopiero teraz uczy się języka polskiego. Zastanawiam się też, dla kogo jej błędy językowe są "urocze i zabawne" 🤔

  • Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko w komentarzu napisałam, że płatki wielorazowe można prać w pralce np. z ręcznikami i żeby poczytała jaki wpływ na zdrowie ma aluminium w antyperspirantach i komentarz zniknął po godzinie jakiejś. Czy ja jestem hejterką, czy co?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Bjutiguru napisał:

Ja tylko w komentarzu napisałam, że płatki wielorazowe można prać w pralce np. z ręcznikami i żeby poczytała jaki wpływ na zdrowie ma aluminium w antyperspirantach i komentarz zniknął po godzinie jakiejś. Czy ja jestem hejterką, czy co?

Widzę, że jesteś nowa w redzkim uniwersum 💅. Każdy, kto nie zgadza się lub śmie mieć inne zdanie, niż nasza girl boss jest perfidnym hejterem! Witaj w naszym gronie ❤️ Tutaj co druga osoba otrzymała od Madzialeny shadowbana za niewinność 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona jest nadal bardzo dziecinna, niby 35 lat, a mentalnie nadal jest w podstawówce, non stop od lat usuwa komentarze, które jej się nie podobają, a potem kłamkoli, że ona nic nie zrobiła. Takie dziecko. Widać ewidentnie, że to ona, ale się nie przyznaje. Niestety ona nigdy nie dorośnie.  Pamiętajcie, że gnom nadal ma półkę na ścianie z maskotkami. 35 letni bobas 😆

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Bjutiguru napisał:

Ja tylko w komentarzu napisałam, że płatki wielorazowe można prać w pralce np. z ręcznikami i żeby poczytała jaki wpływ na zdrowie ma aluminium w antyperspirantach i komentarz zniknął po godzinie jakiejś. Czy ja jestem hejterką, czy co?

Magdalena wielokrotnie pokazała, jak ją triggeruje pouczanie, bo ona "jest dorosłą kobietą i nie życzy sobie traktowania jej z góry, jak dziecko". A takie "poczytaj, jaki wpływ ma aluminium..." albo "poczytaj, jak działa dzwoneczek przy obroży kota" to właśnie pouczanie. Teraz już rozumiesz, jaką jesteś hejterką? 

  • Like 5
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej no "taszczyć" jej się nie podoba, agresywne to i poniżające tak o niej pisać, ale jak opowiada, że jedzie po nierównej drodze i nią "telepie" na wózku to już śmieje się i to takie super słowo i ona taka wyluzowana...jprdl

  • Like 4
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Skowronkowa napisał:

Ona jest nadal bardzo dziecinna, niby 35 lat, a mentalnie nadal jest w podstawówce, non stop od lat usuwa komentarze, które jej się nie podobają, a potem kłamkoli, że ona nic nie zrobiła. Takie dziecko. Widać ewidentnie, że to ona, ale się nie przyznaje. Niestety ona nigdy nie dorośnie.  Pamiętajcie, że gnom nadal ma półkę na ścianie z maskotkami. 35 letni bobas 😆

Nie dorośnie, bo nie musi. Nie ma żadnych obowiązków, nie musi pracować, może znikać, kiedy jej się podoba, bo rentę dostanie i ma kasę na głupoty. Udaje dorosłą biznesłumen, a każdy widzi, jak to wygląda. Obwieszony podróbkami dzieciak w dziecinnych ubrankach bez cienia odpowiedzialności za własne życie, za pracę uważający wrzucanie nie swoich treści na IG. Tysiące zapowiedzi, planów, projektów, a zawsze kończy się tak samo, co raz większą degrengoladą i co raz większą chamstwem w kontaktach z widzami.

  • Like 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałyście najnowsze dzieło (shorts) ? Aż mnie skręciło z cringu i nie wiedziałam gdzie się patrzeć :classic_ninja:

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, emkawerka99 napisał:

Widziałyście najnowsze dzieło (shorts) ? Aż mnie skręciło z cringu i nie wiedziałam gdzie się patrzeć :classic_ninja:

Ona naprawdę twierdzi, że zna jakikolwiek język obcy? Przecież nie umie nawet powtórzyć jednego prostego zdania po angielsku, kompromitacja na każdym kroku jej żenującej działalności w internecie.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, emkawerka99 napisał:

Widziałyście najnowsze dzieło (shorts) ? Aż mnie skręciło z cringu i nie wiedziałam gdzie się patrzeć :classic_ninja:

Ayyyyygghh... iconic. Torebka karla lafingera, futerko z pepko, kultowe buty z ccc, czapka z gałgana, piścionek z ejwonu, ikoniczny look.

8 minut temu, Detektor babka napisał:

Ona naprawdę twierdzi, że zna jakikolwiek język obcy? Przecież nie umie nawet powtórzyć jednego prostego zdania po angielsku, kompromitacja na każdym kroku jej żenującej działalności w internecie.

O przepraszam, do dzisiaj pamiętam ten szelmowski wzrok, jakim nas obdarzyła przy recenzowaniu jakiejś telenoweli, gdy zamiast "Meksyk" powiedziała "Mehiko". Jakby chciała się upewnić, czy na pewno wszyscy słyszeli to zgrabne lawirowanie ligwistyczne. 

 

  • Like 1
  • Haha 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, emkawerka99 napisał:

Widziałyście najnowsze dzieło (shorts) ? Aż mnie skręciło z cringu i nie wiedziałam gdzie się patrzeć :classic_ninja:

Ja prdl 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Drejfus napisał:

Nie dorośnie, bo nie musi. Nie ma żadnych obowiązków, nie musi pracować, może znikać, kiedy jej się podoba, bo rentę dostanie i ma kasę na głupoty. Udaje dorosłą biznesłumen, a każdy widzi, jak to wygląda. Obwieszony podróbkami dzieciak w dziecinnych ubrankach bez cienia odpowiedzialności za własne życie, za pracę uważający wrzucanie nie swoich treści na IG. Tysiące zapowiedzi, planów, projektów, a zawsze kończy się tak samo, co raz większą degrengoladą i co raz większą chamstwem w kontaktach z widzami.

Do czasu, wszystko do czasu..Wieśka wieczna nie będzie i wtedy się ostrej oczy otworzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka ona jest niekumata 🤦‍♀️ zobaczcie komentarz pod ostatnim filmem (o "kalorystyce" i grafikach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, emkawerka99 napisał:

Słowa dnia są zerżnięte z tej strony: slowodnia wordpress com

To jest ta Magdy kreatywność 😅 Ciekawy kiedy się przyzna,że zawiesiła działalność.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ciekawe, kiedy się przyzna, że bez cienia skrępowania wykorzystuje czyjąś pracę bez oznaczania źródła. Podróbki zawieszone dumnie na wózku i Instagram zapchany grafikami, które komuś zajumała. Pani Mecenas, pewnie wie, że na to są paragrafy, ale jej oczywiście nie dotyczą.

Teraz, jak już zamknęła prężnie działającą firmę i wywaliła te setki nieszczęsnych klientów i odmówiła wielu współprac, może wreszcie znajdzie czas, żeby stworzyć coś swojego, np. szlaczki w notesiku, albo spis dezodorantów i szamponów, bo ostatnio spisami bzdur się zajmuje nasza wiecznie zapracowana girlboss.

Edytowano przez Drejfus
  • Like 4
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bapka cieszy się, że nie wierzycie w blue monday. Jak zwykle nie mogła poświęcić tematowi nawet 5 minut, żeby dowiedzieć się, że to nie kwestia wiary/niewiary, ale danych statystycznych dot. zdrowia psychicznego i samobójstw. Pogoda, długość dnia, konflikty rodzinne w czasie świąt, zadłużenie, brak motywacji, nieudane próby noworocznej zmiany stylu życia mogą mieć na to wpływ. Bapko, twoje SM to spam. Kradniesz cudze grafiki z kalendarzem i słówkami. Jesteś tak nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudna, nijaka, głupawa. Jak nie "outfity" czyli bapka w dziecięcym, akrylowym sweterku w kropki, który przez kontrast podbija efekt starczej twarzy, to znowu ważkie info, że umyła włosy. Normalnie odtwarzasz nam swój świat - gnijcie na stole, a największą atrakcją jest herbatka, suche drożdżowe, od święta kolorowe mazaki, które trzeba oszczędzać, żeby nie zużyć 😭

  • Like 4
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, tomek_spedycjamorska🚢 napisał:

Bapka cieszy się, że nie wierzycie w blue monday. Jak zwykle nie mogła poświęcić tematowi nawet 5 minut, żeby dowiedzieć się, że to nie kwestia wiary/niewiary, ale danych statystycznych dot. zdrowia psychicznego i samobójstw. Pogoda, długość dnia, konflikty rodzinne w czasie świąt, zadłużenie, brak motywacji, nieudane próby noworocznej zmiany stylu życia mogą mieć na to wpływ. Bapko, twoje SM to spam. Kradniesz cudze grafiki z kalendarzem i słówkami. Jesteś tak nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudna, nijaka, głupawa. Jak nie "outfity" czyli bapka w dziecięcym, akrylowym sweterku w kropki, który przez kontrast podbija efekt starczej twarzy, to znowu ważkie info, że umyła włosy. Normalnie odtwarzasz nam swój świat - gnijcie na stole, a największą atrakcją jest herbatka, suche drożdżowe, od święta kolorowe mazaki, które trzeba oszczędzać, żeby nie zużyć 😭

Toż babka ci wytłumaczyła jak krowie na rowie, że te screeny z słowodnia bez podania źrodła to NIE SĄ GRAFIKI. Grafiki to są jej miniaturki do filmów, a te babka robi sama, a na programy ma UMOWY LICENCYJNE. Ona niczego nie kradnie. Swoją drogą, ciekawe jakie to programy, bo takie coś można zrobić na domyślnym edytorze w telefonie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Tartufo napisał:

Toż babka ci wytłumaczyła jak krowie na rowie, że te screeny z słowodnia bez podania źrodła to NIE SĄ GRAFIKI. Grafiki to są jej miniaturki do filmów, a te babka robi sama, a na programy ma UMOWY LICENCYJNE. Ona niczego nie kradnie. Swoją drogą, ciekawe jakie to programy, bo takie coś można zrobić na domyślnym edytorze w telefonie. 

Bapka niczym Kolumb z mema: I didn't steal your graphics, I discovered them!

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziadek powiedział do Babki: chodź, to Ci pokażę. Śmiechom nie było końca...

  • Thanks 1
  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to już się girlboss narobiła. Połowa miesiąca minęła, ta wrzuciła dwa filmy i znowu źle się czuje, musi mieć dzień na spokojnie, musi zwolnić, odpocząć, spędzić czas z rodzinką, znaleźć życiowy balans. Serio? Nie ma bardziej leniwej, nieprofesjonalnej i odklejonej osoby na YT. To, że jej firma padła, też jej nie daje do myślenia. Dobrze, że ma rentę, bo wiemy, że gardzi pracą na etat, w której, przy jej słynnej pracowitości, pewnie długo by się nie utrzymała.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gnom właśnie skanował drugi wątek! Także się bierze do roboty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A miała odpoczywać, po ciężkim miesiącu nicnierobienia. To jest prawdziwy tytan pracy i królowa nierealizowania obietnic. Dziwne, że ta firma jej padła 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×