Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kafeteriańka

Mama Lama

Polecane posty

Pamięta ktoś? Co uważacie o zamknięciu kanału? Ktoś się orientuje co teraz u nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam i swego czasu bardzo lubiłam. Trochę "przykro", że cały kanał miał jedynie służyć wypromowaniu firmy Ani.  Teraz Ola chyba zajmuje się głównie byciem w edukacji domowej ze swoimi dzieciakami, Ania ma firmę. Jak wróciłam  do odcinków Mamy Lamy, to odniosłam wrażenie, że Ania całe życie swoich dzieci i swoje działania układa pod to, żeby jej synowie kiedyś zajmowali się programowaniem. Jakby na tym świecie nie było innych zawodów dających pieniądze. A no i dziewczyny podobno się do siebie nie odzywają.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, ninazanina napisał:

Oglądałam i swego czasu bardzo lubiłam. Trochę "przykro", że cały kanał miał jedynie służyć wypromowaniu firmy Ani.  Teraz Ola chyba zajmuje się głównie byciem w edukacji domowej ze swoimi dzieciakami, Ania ma firmę. Jak wróciłam  do odcinków Mamy Lamy, to odniosłam wrażenie, że Ania całe życie swoich dzieci i swoje działania układa pod to, żeby jej synowie kiedyś zajmowali się programowaniem. Jakby na tym świecie nie było innych zawodów dających pieniądze. A no i dziewczyny podobno się do siebie nie odzywają.

No właśnie to, że się do siebie nie odzywają działa bardzo na niekorzyść tego kanału, bo wyglądały na przyjaciółki, albo chociaż na dobre koleżanki, a tu nic, okazuje się, że tak naprawdę to wszystko było fikcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozdejmowały też niektóre odcinki z kanału np. ten, w którym padły słowa określające niektóre kobiety, jako "opalcowane szklanki". I choć większość odcinków była fajna, to niektóre były wręcz koszmarne, jak np. wywiad z matką siedmiorga dzieci. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten kanał należy do Ani, Ola nie ma wpływu co na nim teraz jest lub nie. 

Dziwię się, że tak w to weszła. Nie wiem żadnych umów, czy coś? Oli mąż od dawna był na yt I prowadzi firmę. Chyba zaufali koleżance, a Ania jest mocno nastawiona na biznes.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam ten kanał. One prywatnie się nie przyjaźniły, jedynie co to nagrywały yt, który przynosił zysk. W sumie nie wiem  czemu przestały, skoro oglądalność była wysoka.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×