Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kafeteriańka

Życie pod Palmami

Polecane posty

Pamięta ją ktoś? Wie ktoś co się z nią teraz dzieje? Kojarzy mi się, że po dramach z weganami odpłynęła w jakieś foliarskie rejony i tworzy chyba tylko na Patronite...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No miała dziewczyna fantazję ale i tak się jej dobrze słuchało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, PituPitu1 napisał:

No miała dziewczyna fantazję ale i tak się jej dobrze słuchało. 

To prawda, fajnie się patrzyło, jak obalała ten wegański mi na YouTube, bo ludzie, którzy wcześniej słuchali tylko dobrego na swój temat, w końcu mogli usłyszeć trochę prawdy, ale potem ona sama zaczęła przesadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sabalka napisał:

Marchwiusz 💖 

I odpalmianie na surowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba była pierwsza drama, którą oglądałam na YouTube. I byłam zafascynowana xd a Palma później się odkleiła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miała wysyłać  tachionizowane powietrze z Karaibów i ni ma 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z Aga BTW? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, sabalka napisał:

To chyba była pierwsza drama, którą oglądałam na YouTube. I byłam zafascynowana xd a Palma później się odkleiła 

Zgadzam się. Miałam tak samo. Potem się odkleiła totalnie. Nagrywała u Przemka z Drugiego Dna dramy z Gosią z kanału Wrocławski Dworek. Kłóciły się strasznie z Jolą emerytką, że jej się emerytura nie należy. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Misha napisał:

A co z Aga BTW? 

Aga podobno zmieniła nazwę kanału, ale nie jestem pewna, bo nie śledzę. Wydaje mi się, że wróciła z Kostaryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Kafeteriańka napisał:

To prawda, fajnie się patrzyło, jak obalała ten wegański mi na YouTube, bo ludzie, którzy wcześniej słuchali tylko dobrego na swój temat, w końcu mogli usłyszeć trochę prawdy, ale potem ona sama zaczęła przesadzać.

Tak, to prawda. Obalała wegańskie mity i to było super. Ale potem ta drama ze śmiercią jakiejś Marceliny, no sorry. Razem z tym kolesiem, co wyglądał jak Freddy Mercury, nie pamiętam jak miał na imię, razem kręcili tę damę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, sabalka napisał:

To chyba była pierwsza drama, którą oglądałam na YouTube. I byłam zafascynowana xd a Palma później się odkleiła 

Dosłownie, kochałam to, bo aż miło było patrzeć jak ona miażdży Agę i Mariusza!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Anitka napisał:

Zgadzam się. Miałam tak samo. Potem się odkleiła totalnie. Nagrywała u Przemka z Drugiego Dna dramy z Gosią z kanału Wrocławski Dworek. Kłóciły się strasznie z Jolą emerytką, że jej się emerytura nie należy. Masakra.

No właśnie dlatego patrzę na nią teraz z przymrużeniem oka, bo nawet jeśli się z nią zgadzałam w wielu sprawach, to nie wyobrażam sobie teraz słuchać tych bzdur, które zaczęła opowiadać. Stała się foliarą i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kafeteriańka napisał:

No właśnie dlatego patrzę na nią teraz z przymrużeniem oka, bo nawet jeśli się z nią zgadzałam w wielu sprawach, to nie wyobrażam sobie teraz słuchać tych bzdur, które zaczęła opowiadać. Stała się foliarą i tyle...

Właśnie, a tą foliarą stała się w pandemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Anitka napisał:

Właśnie, a tą foliarą stała się w pandemii.

No w pandemii to wiele osób pokazało, że ma takie inklinacje, po niej akurat można było się spodziewać odklejenia, ale aż takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Okropna była, tak samo nawiedzona jak ta Fruta. Uważam, że wbrew pozorom by się mogły zakuplowac.

Edytowano przez KingusiaPozdrawiaWitch
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, KingusiaPozdrawiaWitch napisał:

Okropna była, tak samo nawiedzona jak ta Fruta. Uważam, że wbrew pozorom by się mogły zakuplowac.

Też tak sądzę, obie tak samo fanatyczne w swoich poglądach, tylko Aga w frutanizmie, a ta w karniworze. Skrajności nigdy nie są dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, KingusiaPozdrawiaWitch napisał:

Okropna była, tak samo nawiedzona jak ta Fruta. Uważam, że wbrew pozorom by się mogły zakuplowac.

No coś w tym jest, że ona była (zwłaszcza później) drugą skrajnością. Ona wybiła się na tym, że jechała po prostu po tych frutarianach i mówiła głośno to, co Aga i Mariusz kasowali w komentarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Misha napisał:

A co z Aga BTW? 

tez mnie  ciekawi co u niej, podobno miala zniknąć z Social mediów, ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×