Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Wiewiórkowa85

Aleandra

Polecane posty

Ja zjem, ja ugotuję sobie, ja pojeżdżę na rolkach…

dziecko zniknęło? Dziwnie się to ogląda..

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam coś się dziwnego stało, Ola ewidentnie skrywa coś niewygodnego dla siebie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że Adaś bywa u niej w weekendy. Może jest to spowodowane nową pracą, w końcu ma wyjazdy służbowe, a to pewnie nie sprzyja wychowywaniu małego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiła że marketingiem. A sądząc po zdjęciach które dodaje na instagramie pra uje w jakimś firmie związanej z produktami weterynaryjnymi. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ma na imię jej starsza siostra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktoś na posiłki wpada do Pani Oli bo nie wierze, ze ona tyle jajek sama wciągnie, deske serów;) Do tego micha sałatki, opakowanie pomidorów itp Jeśli się myle to w takim razie ma niezły spust;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Tak jej żałowałyśmy, psy wieszaliśmy na mężu, a to może ona poznała kogoś innego i stąd koniec małżeństwa.

Oczywiście mogła też poznać kogoś teraz, po rozwodzie, trudno żeby taka laska była długo sama

Edytowano przez Montmorlonit
Dopisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, Montmorlonit napisał:

Tak jej żałowałyśmy, psy wieszaliśmy na mężu, a to może ona poznała kogoś innego i stąd koniec małżeństwa.

Oczywiście mogła też poznać kogoś teraz, po rozwodzie, trudno żeby taka laska była długo sama

Może być coś na rzeczy, stąd opieka naprzemienna nad Adasiem lub chłopiec mieszka z tatą, a u mamy bywa.  Tak jak pisałam wcześniej Ola ukrywa niewygodne dla siebie fakty.

Edytowano przez secretgarden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie o co chodzi z tym ogrodem i powrotem do starego domu? Olka sobie chyba kpi z widzów i tyle. Ciągle tajemnice, niedopowiedzenia, tu filmik pożegnanie z domem gdzie mówiła, że jest tam po raz ostatni a tu nagle fotki z ogrodu 🤔 o co jej w ogóle chodzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, MonikaDzika napisał:

Ktoś wie o co chodzi z tym ogrodem i powrotem do starego domu? Olka sobie chyba kpi z widzów i tyle. Ciągle tajemnice, niedopowiedzenia, tu filmik pożegnanie z domem gdzie mówiła, że jest tam po raz ostatni a tu nagle fotki z ogrodu 🤔 o co jej w ogóle chodzi? 

nie sprzedali finalnie domu, bo ogłoszenie nadal wisi i tyle. Także wpadła tam pewnie na chwile zobaczyć co i jak i przy okazji zrobiła fotki. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, FashFash napisał:

nie sprzedali finalnie domu, bo ogłoszenie nadal wisi i tyle. Także wpadła tam pewnie na chwile zobaczyć co i jak i przy okazji zrobiła fotki. 

Może jej mąż nadal tam mieszka z synem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Montmorlonit napisał:

Może jej mąż nadal tam mieszka z synem

chyba nie, bo on pierwszy się wyprowadził 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam kwestie finansowe jako główny ale możliwe, że nie jedyny powód rozwodu. Jej wywalanie w błoto dziesiątek tysięcy zł (kurs informatyczny dla profesjonalistów!!!) podejrzewam, że nie przeszły bez echa w domowym budżecie.

Może chciała znowu jakiś "projekt" rozwinąć, może ten mityczny sklep z kosmetykami, poszła do męża po pieniądze a wtedy mąż powiedział stop. Nasza Alejandra wtedy stwierdziła, że przecież sama ma pieniądze (z jutubka) a mąż ją wtedy wyśmiał (dalej napisze czemu), żeby zeszła na ziemię i od słowa do słowa poleciało.

Po drugie, teraz Alejandra wygląda jakby odżyła, zachowuje się jak nastolatka która pojechała na studia z domu gdzie ciągle była kontrolowana i na nic nie było jej zezwalane. Miota się jak dziecko w sklepie z zabawkami, chcę to i to i to i to. Jakby wiecznie tłamszona wreszcie sama mogła o sobie decydować i tu właśnie wracamy do punktu pierwszego, całkowitego uzależnienia finansowego. Teraz zarabia jakieś tam pieniądze sama i widać, że nawet nie bardzo wie jak nimi dysponować. Dalej zachowuje się jakby miała furę pieniędzy, a wszyscy wiemy jak zarabiają ludzie na najniższym szczeblu w marketingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, DuchSuszi napisał:

Ja obstawiam kwestie finansowe jako główny ale możliwe, że nie jedyny powód rozwodu. Jej wywalanie w błoto dziesiątek tysięcy zł (kurs informatyczny dla profesjonalistów!!!) podejrzewam, że nie przeszły bez echa w domowym budżecie.

Może chciała znowu jakiś "projekt" rozwinąć, może ten mityczny sklep z kosmetykami, poszła do męża po pieniądze a wtedy mąż powiedział stop. Nasza Alejandra wtedy stwierdziła, że przecież sama ma pieniądze (z jutubka) a mąż ją wtedy wyśmiał (dalej napisze czemu), żeby zeszła na ziemię i od słowa do słowa poleciało.

Po drugie, teraz Alejandra wygląda jakby odżyła, zachowuje się jak nastolatka która pojechała na studia z domu gdzie ciągle była kontrolowana i na nic nie było jej zezwalane. Miota się jak dziecko w sklepie z zabawkami, chcę to i to i to i to. Jakby wiecznie tłamszona wreszcie sama mogła o sobie decydować i tu właśnie wracamy do punktu pierwszego, całkowitego uzależnienia finansowego. Teraz zarabia jakieś tam pieniądze sama i widać, że nawet nie bardzo wie jak nimi dysponować. Dalej zachowuje się jakby miała furę pieniędzy, a wszyscy wiemy jak zarabiają ludzie na najniższym szczeblu w marketingu.

Ja też stawiam na różnice w poglądach finansowych. Ola nawet dawała znać we vlogach, że dopiero teraz zacznie 'żyć', że zacznie wyjeżdżać. Wydaje mi się, że mąż twardo stąpał po ziemii i liczył kasę a ona żyła od kilku lat w świecie insta gdzie każdy jest 'bogaty', są same wypasione domy, luksusowe samochody i zabiegi kosmetyczne. Żyła w tym świecie od 5/6lat? Skończyła pracę jak urodziła Adasia i w sumie od tego czasu praktycznie zamknęła się w domu, sama mówiła, że nie ma znajomych a z rodziną też chyba nie spędza specjalnie czasu. Jej życiem stał się YT i to co na nim zobaczy, a jak wiadomo insta życie kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2024 o 15:11, BabkaJakichMultum napisał:

Czary mary i teraz plany zakupu połowy bliźniaka z ogrodem. 

A skąd kasa na to? Przecież pewnie dom w kredycie mieli. Z tym dzieckiem to rzeczywiście jak piszecie dziwna sprawa. Chyba jest u ojca, a weekendy u niej. Czyli ona coś wywinęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2024 o 13:08, Skandia napisał:

A skąd kasa na to? Przecież pewnie dom w kredycie mieli. Z tym dzieckiem to rzeczywiście jak piszecie dziwna sprawa. Chyba jest u ojca, a weekendy u niej. Czyli ona coś wywinęła.

może jest opieka naprzemienna, wtedy facet nie musi alimentów płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te jej pląsy na Ig...ja rozumiem, że jest fit,trenuje,ale te prezentacje..

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Juma4 napisał:

Te jej pląsy na Ig...ja rozumiem, że jest fit,trenuje,ale te prezentacje..

Pewnie dostaje mnóstwo komentarzy zachwyconych fanek, a to ją nakręca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak się okazuje jest już w nowym związku. Ma zdjęcia w mieszkaniu z nowym partnerem. Bardzo szybko wskoczyła w nowa relacje bo rozstaniu z mężem i tylu lat spędzonych razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, FashFash napisał:

I jak się okazuje jest już w nowym związku. Ma zdjęcia w mieszkaniu z nowym partnerem. Bardzo szybko wskoczyła w nowa relacje bo rozstaniu z mężem i tylu lat spędzonych razem...

Serio? To by wiele tłumaczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia widać na ostatnim vlogu jak sprząta na komodzie. Na forum wanda są dokładne ujęcia. Ona nie ma nic na ig 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, FashFash napisał:

zdjęcia widać na ostatnim vlogu jak sprząta na komodzie. Na forum wanda są dokładne ujęcia. Ona nie ma nic na ig 

Nie na ostatnim vlogu a na vlogu z urodzin widać zdjęcia. Dokładnie 15:46.

Wątpię żeby to był nowy facet, za wcześnie na takie zdjęcia, przecież nawet raczej nie mają rozwodu, prędzej separację i mało prawdopodobne by w takiej sytuacji trzymała zdjęcia gacha przy łóżku.

Po drugie, skoro ma zdjęcia z mężem w nowym mieszkaniu znaczy tyle, że wyrzucił ją razem ze zdjęciami a to bardzo zły sygnał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×