Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Wiewiórkowa85

Aleandra

Polecane posty

Widzę, że ona się w tym mieszkaniu jednak na trochę urządza = meble pod zamówienie. W sensie dłuższy pobyt planuje, stąd jednak domku z ogrodem szybko nie będzie o ile wogole.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta sprzedaży domu zniknęła. Ciekawe, czy wygasła, czy jednak znalazł się kupiec i stąd ten doskonały humor na pokaz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O wleciał temat zakończenia picia alkoholu. Czyżby Pani  przeczytała tutaj o tym jak dziewczyny zarzucały jej nadmierne drinkowanie? Szkoda tylko, że w momencie gdy mówi o "nie piciu" gapi się cały czas w górę, co świadczy o tym, że kłamie. Pamiętam, że pewna jutuberka (Sz.) też podczas pogadanek do widzów cięgle gapiła się na sufit. Czyżbyśmy miały jakieś podobieństwo w zrachowaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
14 godzin temu, Lena1988 napisał:

O wleciał temat zakończenia picia alkoholu. Czyżby Pani  przeczytała tutaj o tym jak dziewczyny zarzucały jej nadmierne drinkowanie? Szkoda tylko, że w momencie gdy mówi o "nie piciu" gapi się cały czas w górę, co świadczy o tym, że kłamie. Pamiętam, że pewna jutuberka (Sz.) też podczas pogadanek do widzów cięgle gapiła się na sufit. Czyżbyśmy miały jakieś podobieństwo w zrachowaniach?

To są odruchy bezwarunkowe.Trzeba coś wiedzieć o komunikacji niewerbalnej by ją kontrolować.

Edytowano przez Użytkownik00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ten chamski komentarz pod nowym filmem "Paragon mam pokazać?", jak ktoś zapytał czy paletki są ze współpracy 🙈

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, MonikaDzika napisał:

I ten chamski komentarz pod nowym filmem "Paragon mam pokazać?", jak ktoś zapytał czy paletki są ze współpracy 🙈

przestałam ja oglądać po tych wszystkich wydarzeniach i niedopowiedzeniach oraz podejściu do widza, ale widzę po Twoim komentarzu, że nic nie przemyślała, nie wyciągnęła wniosków i nic się nie zmieniło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, MonikaDzika napisał:

I ten chamski komentarz pod nowym filmem "Paragon mam pokazać?", jak ktoś zapytał czy paletki są ze współpracy 🙈

Niech się zachowuje tak dalej to zacznie w bardzo szybkim tempie tracić widzów, których i tak nie ma zbyt wielu jak na tyle lat na Youtube.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BabkaJakichMultum napisał:

A kiedyś to była taka ładna i miła dziewczyna.

Kiedy? Ona jest jak Szusz, po prostu bd się kamuflowała 😅

  • Like 2
  • Thanks 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko filmy z czasów domu-ogrodu-synka-męża niosły jakąś treść. Teraz jest tylko słupem reklamowym. Umięśnionym, odchudzonym, wymalowanym ale tylko słupem. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Lena1988 napisał:

O wleciał temat zakończenia picia alkoholu. Czyżby Pani  przeczytała tutaj o tym jak dziewczyny zarzucały jej nadmierne drinkowanie? Szkoda tylko, że w momencie gdy mówi o "nie piciu" gapi się cały czas w górę, co świadczy o tym, że kłamie. Pamiętam, że pewna jutuberka (Sz.) też podczas pogadanek do widzów cięgle gapiła się na sufit. Czyżbyśmy miały jakieś podobieństwo w zrachowaniach?

Jak nic czyta. Przecież kiedyś się ekscytowała jak mówiła, ze to będzie do drineczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokazał mi się jej nowy film na głównej. Nie oglądalam jakiś czas i teraz nagle widzę jakie ona ma teraz duże policzki. Czy to wypełniacze?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No szuka przecież sponsora to się pewnie tu i ówdzie cyzeluje i doszlifowywuje😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniej wyglądają te krzesła pod ścianą, jak w jakiejś poczekalni

Policzki w makijażu wg mnie normalnie, ale bez faktycznie jakieś powiększone i czerwone

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie o poprawianie urody - odpowiedziała: "wszystko dla ludzi", "nie mogę wam powiedzieć, co robiłam...", "nazw zabiegów nie podam".

A wcześniej mówiła o : stymulatorach tkankowych, wolumetrii, wypełnianiu ust, laserach na naczynka, zabiegach na szyję, depilacji, laminacji itd.

Twarz jej się zmieniła bardzo. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Montmorlonit napisał:

Najśmieszniej wyglądają te krzesła pod ścianą, jak w jakiejś poczekalni

Policzki w makijażu wg mnie normalnie, ale bez faktycznie jakieś powiększone i czerwone

U mnie też tak stały jak kupiłam nowe mieszkanie. Czekałam na stół i te krzesła też tak stały jak w kinie. Ona pewnie też zamówiła jakiś stół i czeka na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, BabkaJakichMultum napisał:

Na pytanie o poprawianie urody - odpowiedziała: "wszystko dla ludzi", "nie mogę wam powiedzieć, co robiłam...", "nazw zabiegów nie podam".

A wcześniej mówiła o : stymulatorach tkankowych, wolumetrii, wypełnianiu ust, laserach na naczynka, zabiegach na szyję, depilacji, laminacji itd.

Twarz jej się zmieniła bardzo. 

Oszpeca się tymi zabiegami. Na początku te usta jak zrobiła to byłam w szoku, że dała je zrobić. Chyba już wtedy chciała się dowartościować. Już pewnie wtedy coś złego w jej małżeństwie zaczęło się dziać.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Skandia napisał:

Oszpeca się tymi zabiegami. Na początku te usta jak zrobiła to byłam w szoku, że dała je zrobić. Chyba już wtedy chciała się dowartościować. Już pewnie wtedy coś złego w jej małżeństwie zaczęło się dziać.

Ona nie potrzebowała żadnych poprawek bo była ładna w wersji naturalnej (teraz też jest ale widać sztuczność) a mimo to majstruje przy tej twarzy bo chce być klonem instagramowym. 

  • Like 2
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie kombinuje z tymi ingerencjami, no chyba, że chce się spodobać entuzjaście Fame MMa. No to wtedy faktycznie zwiększa swe szanse.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wy to widzicie, ale ja odnoszę nieodparte wrażenie, że Olka zacznie nagrywać tylko filmy kosmetyczne /makijażowe, tak jak to było na początku jej kanału. Dziś story o tym ile to miały wyświetleń, a jak mało vlogi, to wg mnie zapowiedź drogi, jaką będzie szła na YT. 

Cóż, poniekąd rozumiem. Nie ma już nic ciekawego do pokazywania we vlogach. Nie potrafi być szczera, coraz częściej chamsko odpisuje widzom, nie ma już ogrodu, wysiewu roślin, sadzenia, kwiatów, rabat itp czyli wszystkiego tego, co było ciekawe u niej. Nie ma gotowania z synem, wyjazdów z mężem za granicę, więc w sumie co ma pokazywać? Kilka pelargonii na małym balkonie? 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Też uważam, że będzie chciała pójść w makijaże. jednak to już nie te czasy, jedynie Maxineczka czy Pieczonka maja dobre wyświetlenia na stałym poziomie jeśli chodzi o makijaż. Nadal uważam, ze mogłaby po prostu pokazywać coś ciekawego, jednak jej postawa wobec widza mi się nie podoba. Jeszcze te dwuznaczne tytuły filmów typu: makijażowa randeczka...

Edytowano przez FashFash
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, FashFash napisał:

Też uważam, że będzie chciała pójść w makijaże. jednak to już nie te czasy, jedynie Maxineczka czy Pieczonka maja dobre wyświetlenia na stałym poziomie jeśli chodzi o makijaż. Nadal uważam, ze mogłaby po prostu pokazywać coś ciekawego, jednak jej postawa wobec widza mi się nie podoba. Jeszcze te dwuznaczne tytuły filmów typu: makijażowa randeczka...

Karolina ze Stylizacji też nie pokazuje dziecka, a jednak jakieś mierzymy  jakiś test, jakiś vlog, czasem pogadanka - no ale jest różnica bo w jej przypadku jest konsekwentna apropo córki i raczej jak coś nie idzie po jej myśli to też pokazuje tą ludzka twarz że człowiek jest tylko człowiekiem i ma prawo do błędów. U Oli niestety ciągle wizja pani idealnej. Pokazanie wyświetleń raczej przytyk do komentarzy tutaj  że coraz mniej wyświetleń i odchodzą widzki 😊            Mnie makijaże średnio interesują, czego się miałam nauczyć to nauczyłam, używam już sprawdzonych kosmetyków, mam swoje własne hity i jeśli jej kontent pójdzie w ta stronę to może jedynie jakieś nowe osoby wpadną w zastępstwie tych lifestylowych. 

Zresztą ja już nawet nie wiem co ona tam dodaje na YT, nie oglądam, wiem tylko z insta i tutaj jaki rodzaj treści. 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Jak znowu pójdzie w stronę beauty to straci masę widzów. Beauty już się tak dobrze nie klika (pomijając kanały starego Youtuba pokroju Maxineczki) bo po pierwsze na rynku już jest przesyt kosmetyków i żaden nowy nie robi już takiego wrażenia a po drugie 90% tego typu filmów to teraz współprace i ludzie nie mają już zaufania do takich kanałów. W tematyce modowej wcale nie jest lepiej bo tam same sponsorowane haule z Bonprix, Moremoi itd.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, FashFash napisał:

Też uważam, że będzie chciała pójść w makijaże. jednak to już nie te czasy, jedynie Maxineczka czy Pieczonka maja dobre wyświetlenia na stałym poziomie jeśli chodzi o makijaż. Nadal uważam, ze mogłaby po prostu pokazywać coś ciekawego, jednak jej postawa wobec widza mi się nie podoba. Jeszcze te dwuznaczne tytuły filmów typu: makijażowa randeczka...

to sobie strzeli w kolano, bo jakichś wybitnych umiejętności pod względem malowania nie ma. Ogród tez może nie za bardzo potrafiła prowadzić, ale makijaży jest pełno na tiktokach itp i człowiek w 30 sekund obejrzy inspirujacy makijaż a nie rozwleczony i nudny na kilkadziesiąt minut. Ludzie wolą zdecydowanie bardziej ogladac codzienność innych osób. 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się z niej słup reklamowy zrobił. Reklamę reklamę reklamą pogania.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nie znoszę takiego nachalnego reklamowania produktów jakie ona ostatnio prezentuje. Dzień w dzień wciskanie kosmetyków i legginsów.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Oh Celinee napisał:

Jak ja nie znoszę takiego nachalnego reklamowania produktów jakie ona ostatnio prezentuje. Dzień w dzień wciskanie kosmetyków i legginsów.

Ja już odpuściłam, nie oglądam, nie śledzę. Po co mi się denerwować. Ja się zawiodłam i już nie wrócę. 

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo, odsubskrybowałam, nie oglądam, nie śledzę i dobrze mi z tym, wejdę od czasu do czasu na forum, ale widzę, że Ola zmierza tylko w gorszą stronę, a lubiłam jej kanał kiedy prowadziła normalne życie. Szkoda czasu i nerwów na takie osoby, w sumie na youtubie już mało kogo można oglądać, pewne formaty i tematy się wyczerpały.  

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, ewulka113 napisał:

Ja tak samo, odsubskrybowałam, nie oglądam, nie śledzę i dobrze mi z tym, wejdę od czasu do czasu na forum, ale widzę, że Ola zmierza tylko w gorszą stronę, a lubiłam jej kanał kiedy prowadziła normalne życie. Szkoda czasu i nerwów na takie osoby, w sumie na youtubie już mało kogo można oglądać, pewne formaty i tematy się wyczerpały.  

Dokładnie. U mnie 90% kanałów starego YouTube, które obserwowałam dostało unsuba bo szkoda czasu na ciągłe reklamy i niekończące się wakacje bo tyle w większości mają do zaoferowania obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×