Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Karolajna89

Upuściłam telefon na główkę niemowlaka

Polecane posty

Witam. Upuściłam telefon na głowę mojego półtora miesięcznego synka podczas karmienia piersią. Mam mega wyrzuty sumienia… byliśmy na sorze zrobili usg wszystko niby dobrze. Mam wrażenie ale że mały zachowuje się trochę inaczej. Mniej je i więcej śpi. Czy któraś z Was miała taką sytuację? Albo słyszała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Karolajna89 napisał:

Witam. Upuściłam telefon na głowę mojego półtora miesięcznego synka podczas karmienia piersią. Mam mega wyrzuty sumienia… byliśmy na sorze zrobili usg wszystko niby dobrze. Mam wrażenie ale że mały zachowuje się trochę inaczej. Mniej je i więcej śpi. Czy któraś z Was miała taką sytuację? Albo słyszała?

Dzizas… sorki ale się pośmiałam. Jak na sorze powiedzieli że jest ok, to pewnie śpi bo jest wyjściem na sor i badaniami zmęczony. Nie popsułaś dziecka, zachowuje się inaczej bo ty panikujesz a on o tym wie i mu to przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Kirinka napisał:

Dzizas… sorki ale się pośmiałam. Jak na sorze powiedzieli że jest ok, to pewnie śpi bo jest wyjściem na sor i badaniami zmęczony. Nie popsułaś dziecka, zachowuje się inaczej bo ty panikujesz a on o tym wie i mu to przeszkadza.

Tak wiem ale zwymiotował mi po 6h i wolałam sprawdzić.. byliśmy dziś na kontroli wszystko dobrze.. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2024 o 00:48, Karolajna89 napisał:

Witam. Upuściłam telefon na głowę mojego półtora miesięcznego synka podczas karmienia piersią. Mam mega wyrzuty sumienia… byliśmy na sorze zrobili usg wszystko niby dobrze. Mam wrażenie ale że mały zachowuje się trochę inaczej. Mniej je i więcej śpi. Czy któraś z Was miała taką sytuację? Albo słyszała?

hehe, czacha bąbla jest miękka, telefon sie odbił jak od trampoliny. Ale kumam tą paranoje przy 1szym dziecku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś upuściłam 😂 na Sor nie jechaliśmyBędzie żyło 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też sie to niestety zdarzyło, nawet 2 razy.  Wszystko było ok. Też bym pojechała na Sor, gdyby maly wymiotowal. Dobrze że wszystko ok. I napewno będzie. Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na szczęście dobrze sie skonczylo ❤️❤️ dziękuję za odpowiedzi 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafisz zająć się dzieckiem skoro jesteś uzależniona od ...onego telefonu. Co z Ciebie za matka, ogarnij się bo dojdzie do nieszczęścia przez Twój telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, PETR41 napisał:

Nie potrafisz zająć się dzieckiem skoro jesteś uzależniona od ...onego telefonu. Co z Ciebie za matka, ogarnij się bo dojdzie do nieszczęścia przez Twój telefon.

Próbowałam zadzwonić do męża… nie umiałam wybrać numeru i chciałam przybliżyć rękę… wyszło jak wyszło… ale oceniać to kazdy potrafi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Większośc matek w trakcie karmienia przegląda telefon albo cos czyta, inaczej to można umrzeć z nudow.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×