Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

18 minut temu, Tartufo napisał:

Mam wrażenie, że jakbyś usłyszała że mała się śmieje, to natychmiast dorobiłabyś sobie teorię, że biedne dziecko zgłupiało przez matkę, która się śmieje do kamery. Sorry, ale jestem w stanie sobie wyobrazić już każdy twój negatywny komentarz pod jej adresem, tyle już ich tu było kompletnie z tyłka wziętych. 

Jak widać "dzieciństwo ma swoje prawa", tylko nie ma prawa wykraczać poza twoje schematy. Może i byłaś roześmianym rozgadanym towarzyskim dzieckiem, ale jakoś nie znalazło to chyba przełożenia na dorosłe życie, bardzo dużo masz w sobie negatywnej energii. 

No widzisz, a ty byłaś wycofanym dzieckiem, a jesteś zgorzkniałą i pretensjonalną dorosłą, która próbuje narzucić własny schemat. To Kafeteria, gdybym chciała pisać pochwały, robiłabym to pod vlogami, bądź na ig. A wrażenie możesz mieć, masz do tego prawo, jak i ja co do ich dziecka.

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Confused 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe „Sprzątamy szafę” to przegląd prawie samych za małych marynarek, które zostawia. Wiele z nich jest wyraźie za wąskich, nie ma szans się dopiąć (nawet jeśli nosi się rozpięte, to taka mała wąska tuba wygląda po prostu źle).

A gdy mówi o materiale dresowym: „spodnie z drechu, niektórzy mówią z drelichu” 

Kolejny raz widać brak pojęcia o tkaninach, modzie, technologii, generalnie - odzieży. Kiedyś na lekki cienki szlafrok powiedziała „taka szlafmyca”. 

  • Thanks 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Maszeńka1980 napisał:

No widzisz, a ty byłaś wycofanym dzieckiem, a jesteś zgorzkniałą i pretensjonalną dorosłą, która próbuje narzucić własny schemat. To Kafeteria, gdybym chciała pisać pochwały, robiłabym to pod vlogami, bądź na ig. A wrażenie możesz mieć, masz do tego prawo, jak i ja co do ich dziecka.

Niestety za dobrze znam ten typ osoby, która jest w stanie aż tak kogoś nie znosić, że automatycznie, bez większych sensownych argumentów projektuje na jego dzieci/rodzinę/przyjaciół domniemane negatywne cechy. W moim rozumieniu świata i ludzi to, że za kimś nie przepadam i uważam że źle robi, nie implikuje od razu, że wszystko co robi i wszystko w jego otoczeniu jest złe. 

Mała jest normalna, zachowuje się normalnie, ma swój charakter, tak jak ekstrawertyczne dziecko obok. Czasem nam się może "trafić" dzieciak o osobowości niekompatybilnej z naszą, ale wmawianie mu z tego powodu, że jest dziwne, ma problemy psychiczne, powinno być inne, trąci już totalnie toxic mamuśką, o której parę lat później będzie opowiadać na terapii. Oczywiście jeśli nie da sobie przez mamuśkę wmówić, że wg psychologów coś z nim nie tak i się nie zrazi. 

Nie mylić z dobrym wychowaniem, bo to nie jest kwestia wychowania. Nawet najpilniej wychowywane dziecko nie zmieni się z cichego samotnika w króla imprez.

Nie widzę tu żadnego mojego schematu, a co dopiero narzucania go. Za to serdecznie cie zachęcam wyjść poza własny

  • Thanks 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Tartufo napisał:

Niestety za dobrze znam ten typ osoby, która jest w stanie aż tak kogoś nie znosić, że automatycznie, bez większych sensownych argumentów projektuje na jego dzieci/rodzinę/przyjaciół domniemane negatywne cechy. W moim rozumieniu świata i ludzi to, że za kimś nie przepadam i uważam że źle robi, nie implikuje od razu, że wszystko co robi i wszystko w jego otoczeniu jest złe. 

Mała jest normalna, zachowuje się normalnie, ma swój charakter, tak jak ekstrawertyczne dziecko obok. Czasem nam się może "trafić" dzieciak o osobowości niekompatybilnej z naszą, ale wmawianie mu z tego powodu, że jest dziwne, ma problemy psychiczne, powinno być inne, trąci już totalnie toxic mamuśką, o której parę lat później będzie opowiadać na terapii. Oczywiście jeśli nie da sobie przez mamuśkę wmówić, że wg psychologów coś z nim nie tak i się nie zrazi. 

Nie mylić z dobrym wychowaniem, bo to nie jest kwestia wychowania. Nawet najpilniej wychowywane dziecko nie zmieni się z cichego samotnika w króla imprez.

Nie widzę tu żadnego mojego schematu, a co dopiero narzucania go. Za to serdecznie cie zachęcam wyjść poza własny

Daruj sobie personalne wycieczki, ocenę mojej osoby, ponosi cię zbytnio. Naginasz moje wypowiedzi pod siebie, by pasowało do twojego toku rozumowania. Nie ma jakiegoś negatywnego przekazu co do tej dziewczynki. Jest to moja obserwacja słuchowa na przestrzeni lat i doszłam właśnie do takiego wniosku- mogę???? Mała jest normalna? A czy ja napisałam, ze nie jest???? Jest zbyt poważna, to moje zdanie. Fiksujesz się na sobie z dzieciństwa kobieto i bronisz swojego zdania, jak niepodległości, bo chyba zbyt osobiście odbierasz moje wpisy, co do córy? Wyluzuj. Tak, ty jesteś normalna, chociaż byłaś wycofanym dzieckiem. Lepiej ci? Ja tez znam takie osoby twojego pokroju, co czepiają się, jak rzep upierdliwie, ale nie, one są kryształowe. Pisz nie o mnie, ok? Ja nie oceniam ciebie, moich dzieci, nie porównuje córy, jest jeden przekaz od początku- DLA MNIE ZA POWAŻNA. A swoje emocje co do mnie, trzymaj na wodzy. 

  • Like 1
  • Confused 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Maszeńka1980 napisał:

Daruj sobie personalne wycieczki, ocenę mojej osoby, ponosi cię zbytnio. Naginasz moje wypowiedzi pod siebie, by pasowało do twojego toku rozumowania. Nie ma jakiegoś negatywnego przekazu co do tej dziewczynki. Jest to moja obserwacja słuchowa na przestrzeni lat i doszłam właśnie do takiego wniosku- mogę???? Mała jest normalna? A czy ja napisałam, ze nie jest???? Jest zbyt poważna, to moje zdanie. Fiksujesz się na sobie z dzieciństwa kobieto i bronisz swojego zdania, jak niepodległości, bo chyba zbyt osobiście odbierasz moje wpisy, co do córy? Wyluzuj. Tak, ty jesteś normalna, chociaż byłaś wycofanym dzieckiem. Lepiej ci? Ja tez znam takie osoby twojego pokroju, co czepiają się, jak rzep upierdliwie, ale nie, one są kryształowe. Pisz nie o mnie, ok? Ja nie oceniam ciebie, moich dzieci, nie porównuje córy, jest jeden przekaz od początku- DLA MNIE ZA POWAŻNA. A swoje emocje co do mnie, trzymaj na wodzy. 

Chryste, nieźle tam.... 

  • Like 4
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Tartufo napisał:

Chryste, nieźle tam.... 

No nieźle to u ciebie chyba? Inna osoba w temacie napisała, ze widziała dziewczynkę osobiście, jakoś nie widzę, byś tam wypisywała? Czy tez zanegujesz to, co ktoś widział i opisał? Bo ty tak nie uważasz? Coś ci nie pasuje konkretnie we mnie, stąd piana. Ale to nie temat o mnie, ani o tobie, jak to byłaś dzieckiem…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Maszeńka1980 napisał:

No nieźle to u ciebie chyba? Inna osoba w temacie napisała, ze widziała dziewczynkę osobiście, jakoś nie widzę, byś tam wypisywała? Czy tez zanegujesz to, co ktoś widział i opisał? Bo ty tak nie uważasz? Coś ci nie pasuje konkretnie we mnie, stąd piana. Ale to nie temat o mnie, ani o tobie, jak to byłaś dzieckiem…

Ale ja w swoim pierwszym komentarzu nie zacytowałam ciebie, tylko odniosłam się zarówno do twojego komentarza jak i tego o sali zabaw, gdzie autorka zwraca uwagę na to samo 😆  jak widać 10 innych osób tez nie uważa jej zachowania za jakieś dziwne, albo jak to ujęłaś "coś tu jest nie tak". I jeśli chodzi o moje dzieciństwo, napisałam o tym w jednym zdaniu i temat mnie uznałam za zakończony, to ty je przywołujesz w każdej kolejnej wypowiedzi 😄 Ogarnij się dziewczyno trochę, serio. Mnie nadawanie jedna przez drugą jak prowincjonalne przekupy nie kręci ani trochę, baw się sama. 

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ci ludzie już nie osiagną sukcesu dużej ogądalności bo fałsz, wygładzona poprawna rzeczywistość już nie przechodzi, to jak oni prowadzili kanał miało sens może 10 lat temu ale nie dziś. A on no cóż zachowuje się jak typowy zdradzający koleś, czyli dopóki nie wtopi z czymś tzn nie wyjdą na światło dzienne jego wały to się nosi wyżej niż partnerka, okazuje jej wyższość i niechęć całym sobą, mową ciała a jak coś wypłynie to kładzie uszy po sobie, jest nagle milszy i skruszony bo nie chce rezygnować z wygodnego układu. Paniom pokroju Karoliny, które mają niskie poczucie wartości wystarczy że chłop stonuje trochę zachowanie wobec nich pod wpływem okoliczności więc Karo odżyła bo on przestał być chwilowo butny wobec niej, żenada.

Edytowano przez Marta00
  • Like 2
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karo w nowym filmie postanowiła się pożalić i powłazić w tyłek widzkom. Na koniec mówi że wstaje o 6 rano bo idzie na spacer z psem a potem budzi córkę i się obie ogarniają. Mam pytanie…Darek nie może jakoś jej wspomóc ? On nie może wyjść z psem by ona nie na szybko zajmowała się tą córką ? 
Serio on wygrał życie. Wstaje kiedy chce, zrobi fancy śniadanko, pochwali się 25 perfumami, zdjątka w lustrze w obcisłym dresie, squash i siłownia, basen i sauna. No kto ma na to wszystko czas ? No sorry ale on podobno jest pracownikiem w jej firmie. 
No nikt mi nie powie że on zaszczuty i jest mu źle. A ona przy okazji ma męża i udawanie szczęśliwej rodzinki. 

  • Like 3
  • Thanks 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, redżina napisał:

Karo w nowym filmie postanowiła się pożalić i powłazić w tyłek widzkom. Na koniec mówi że wstaje o 6 rano bo idzie na spacer z psem a potem budzi córkę i się obie ogarniają. Mam pytanie…Darek nie może jakoś jej wspomóc ? On nie może wyjść z psem by ona nie na szybko zajmowała się tą córką ? 
Serio on wygrał życie. Wstaje kiedy chce, zrobi fancy śniadanko, pochwali się 25 perfumami, zdjątka w lustrze w obcisłym dresie, squash i siłownia, basen i sauna. No kto ma na to wszystko czas ? No sorry ale on podobno jest pracownikiem w jej firmie. 
No nikt mi nie powie że on zaszczuty i jest mu źle. A ona przy okazji ma męża i udawanie szczęśliwej rodzinki. 

I jeszcze udaje, że deszcz pada jak pluje jej w twarz tymi zdjęciami które wypłynęły. 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, redżina napisał:

Karo w nowym filmie postanowiła się pożalić i powłazić w tyłek widzkom. Na koniec mówi że wstaje o 6 rano bo idzie na spacer z psem a potem budzi córkę i się obie ogarniają. Mam pytanie…Darek nie może jakoś jej wspomóc ? On nie może wyjść z psem by ona nie na szybko zajmowała się tą córką ? 
Serio on wygrał życie. Wstaje kiedy chce, zrobi fancy śniadanko, pochwali się 25 perfumami, zdjątka w lustrze w obcisłym dresie, squash i siłownia, basen i sauna. No kto ma na to wszystko czas ? No sorry ale on podobno jest pracownikiem w jej firmie. 
No nikt mi nie powie że on zaszczuty i jest mu źle. A ona przy okazji ma męża i udawanie szczęśliwej rodzinki. 

Ma czego chciała i jak życie im wszystkim ułożyła. Na co pozwala? Nie rozumiem tego żalu i opowieści o której wstaje, co robi. Albo jest to celowe i ukierunkowane, by widzki myślały, jak Ty i prawidłowo, albo może chce zwrócić delikatnie uwagę męża, statysty- by pomagał więcej. Cokolwiek ona mówi, dla mnie jest fałszywe. Ma potrzebę pokazania, jak jest zapracowana, co robi, widocznie on nie jest jej za to wdzięczny, stąd jej problem. Niech więcej udaje, gra pod publikę, pozwala, bierze na swoje barki, wybacza- nie będzie dziękuje, a żegnam- takie mam wrażenie od pewnego czasu obserwując jego zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Maszeńka1980 napisał:

Ma czego chciała i jak życie im wszystkim ułożyła. Na co pozwala? Nie rozumiem tego żalu i opowieści o której wstaje, co robi. Albo jest to celowe i ukierunkowane, by widzki myślały, jak Ty i prawidłowo, albo może chce zwrócić delikatnie uwagę męża, statysty- by pomagał więcej. Cokolwiek ona mówi, dla mnie jest fałszywe. Ma potrzebę pokazania, jak jest zapracowana, co robi, widocznie on nie jest jej za to wdzięczny, stąd jej problem. Niech więcej udaje, gra pod publikę, pozwala, bierze na swoje barki, wybacza- nie będzie dziękuje, a żegnam- takie mam wrażenie od pewnego czasu obserwując jego zachowanie.

Wiesz co, nie chce mi się wierzyć że Darek jest aż tak zdominowany żeby nie wyjść chociaż z psem. Matka wszystko zrobi, on ma wywalone i jeszcze się żali do kamery że ludzie wolą Karo niż jego. On jest tak fałszywy że głowa mała. Ona na to pozwala i przymyka oko wszystko pod publikę. Wszystko byleby pokazać jakie ma wsparcie i mają szczęśliwe życie. 
Darek i ona są cwani, tyle że teraz ratuje swój własny tyłek i kropka. Przedtem jakoś szło i ludzie wierzyli w tą farsę. Sądząc po komentarzach dalej wierni widzowie wierzą w te bzdury. 

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, redżina napisał:

Wiesz co, nie chce mi się wierzyć że Darek jest aż tak zdominowany żeby nie wyjść chociaż z psem. Matka wszystko zrobi, on ma wywalone i jeszcze się żali do kamery że ludzie wolą Karo niż jego. On jest tak fałszywy że głowa mała. Ona na to pozwala i przymyka oko wszystko pod publikę. Wszystko byleby pokazać jakie ma wsparcie i mają szczęśliwe życie. 
Darek i ona są cwani, tyle że teraz ratuje swój własny tyłek i kropka. Przedtem jakoś szło i ludzie wierzyli w tą farsę. Sądząc po komentarzach dalej wierni widzowie wierzą w te bzdury. 

To nie to, ze zdominowany. Ma przyzwolenie- śpij sobie, ja i tak wstaję do Lali i on z tego korzysta. A że jest wygodny, dobrze się ustawił, to nie pomyśli- wstanę, pójdę z psem, zrobię śniadanie, dziewczyny się ucieszą. On wstaje, jak się wyśpi, zrobi sobie talerz, fotę na ig i zaczyna na lighcie dzień. Na pewno coś robi, nie ukrywajmy umie to i owo, ale pokazowo woli wszystko jakby sam robić, tak to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Maszeńka1980 napisał:

To nie to, ze zdominowany. Ma przyzwolenie- śpij sobie, ja i tak wstaję do Lali i on z tego korzysta. A że jest wygodny, dobrze się ustawił, to nie pomyśli- wstanę, pójdę z psem, zrobię śniadanie, dziewczyny się ucieszą. On wstaje, jak się wyśpi, zrobi sobie talerz, fotę na ig i zaczyna na lighcie dzień. Na pewno coś robi, nie ukrywajmy umie to i owo, ale pokazowo woli wszystko jakby sam robić, tak to widzę.

No właśnie - przyzwolenie. Na wszystko miał byleby pokazać szczęśliwe małżeństwo które pokona wszystko co złe. A on…poczuł się za pewnie i głupek myślał że zdjęcia nie ujrzą światła dziennego i że ktoś „ukradnie mu osobowość” 🥴

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, redżina napisał:

No właśnie - przyzwolenie. Na wszystko miał byleby pokazać szczęśliwe małżeństwo które pokona wszystko co złe. A on…poczuł się za pewnie i głupek myślał że zdjęcia nie ujrzą światła dziennego i że ktoś „ukradnie mu osobowość” 🥴

Dokładnie. W jego pokrętnym tłumaczeniu nie przyznał się, że to jego zdjęcia. Nie zająknął się ani słowem, że ktoś mógł mu je wykraść. Były żale, że ludzie śmieją się z jego zębów i włosów. Robi z widzów de.bi.li

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni nie mieli żadnego syna xd  

Wszystkie dzieci, które pokazywali to znajomych, swojej nigdy nie ujawnili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te jej filmy są nudne jak flaki z olejem. Pokazała cztery torebki, włażąc do tyłka po raz kolejny firmie Daag licząc na współpracę. Coś tam chyba nie idzie…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, redżina napisał:

Te jej filmy są nudne jak flaki z olejem. Pokazała cztery torebki, włażąc do tyłka po raz kolejny firmie Daag licząc na współpracę. Coś tam chyba nie idzie…

Bez sensu jest chyba robienie takich filmów, proszących o współpracę. Już chyba lepiej, aby napisała do nich. Nikt by nie widział jak się prosi o nie. To jest właśnie to co kiedyś już pisałam, nawet afera z Darekgate nie pomoże, bo tam jest nuda. Nic ciekawego nie pokazują, z nazwą stylizacje to tam nigdy nie było nic wspólnego, brak ciekawego montażu, brak czegoś wartościowego do przekazania. Tutaj nie pomogloby nawet, jeśli Karo by teraz zaczęła robić stylizacje dla własnego rozmiaru, bo po pierwsze wyszłaby na kłamczuchę co zaklinała rzeczywistość, po drugie nie ma o tym pojęcia. A np na tiktoku fajne wyświetlenia zbierają filmiki tych dziewczyn w większych rozmiarach co pokazują, że można się ładnie ubrać. A Karusia ciotka klotka. I tak im się długo udawało utrzymać na powierzchni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2024 o 19:18, redżina napisał:

Karo w nowym filmie postanowiła się pożalić i powłazić w tyłek widzkom. Na koniec mówi że wstaje o 6 rano bo idzie na spacer z psem a potem budzi córkę i się obie ogarniają. Mam pytanie…Darek nie może jakoś jej wspomóc ? On nie może wyjść z psem by ona nie na szybko zajmowała się tą córką ? 
Serio on wygrał życie. Wstaje kiedy chce, zrobi fancy śniadanko, pochwali się 25 perfumami, zdjątka w lustrze w obcisłym dresie, squash i siłownia, basen i sauna. No kto ma na to wszystko czas ? No sorry ale on podobno jest pracownikiem w jej firmie. 
No nikt mi nie powie że on zaszczuty i jest mu źle. A ona przy okazji ma męża i udawanie szczęśliwej rodzinki. 

Nic jej nie bedzie, jak się porusza, nie, lepiej, niech sobie usiądzie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Już się nie dziwię, że ludzie od nich się odwrócił, Darek kiedyś narzekał, że na urodziny nie przyszli.. Nawet Justyna coś nie bardzi z karo się spotyka, a kiedyś psiapsi. Tam ludzie czuja i widzą fałsz. 

Edytowano przez Sylka856

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karo do filmów wali o cialopozytywności i na ostatnich relacjach i zdjęciach to powyginana, schylona i schowana za innymi ludźmi. Taka to pozytywnosc w jej wykonaniu. 
Ona ma już we krwi wykrzywianie rzeczywistości, co do rozmiaru i szczęśliwego małżeństwa. 
Swoją drogą…na event z przyjaciółką a nie synusiem Darusiem. Też przemyślana taktyka żeby mu pisali jak za nim tęsknią i jak go ludzie wspierają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sylka856 napisał:

Już się nie dziwię, że ludzie od nich się odwrócił, Darek kiedyś narzekał, że na urodziny nie przyszli.. Nawet Justyna coś nie bardzi z karo się spotyka, a kiedyś psiapsi. Tam ludzie czuja i widzą fałsz. 

Karolina jest niestety fałszywa i bardzo interesowna. Niby z Ewą kosmetyczny koktajl koleżanki a w mierzymy z zary mówi "I NAWET EWA jest zgubiona w środku". Wypowiedź dot. swetra w którym Ewa zdaje się przyjechała do Karoliny, a który to sweter mierzyła Karolina.  Brzmi to jakby Ewa była dużo grubsza od Karoliny gdzie faktycznie to Karolina jest podobnych gabarytów lub grubsza od Ewy tak naprawdę. Albo te teksty na vlogu jak były urodziny córki, że zaprosili ludzi na działkę i odmówili i takie "więcej nie zaprosimy" mogą sobie tak myśleć w głowie ale mówiąc to pokazują tylko jakie z nich buraki. To było chyba odnośnie Boogie i wcale mnie nie dziwi, że nie przyjechała. Te jej koleżanki to ciekawe czy wierzą w jej pokrętne tłumaczenie o "kradzieży osobowości" skoro wiedzą, że Darek tak często wyjeżdża i nagle fotka z ich działki ze wzwodem xd. Ciekawe czemu Darek nie udowodnił widzom i nie pokazał np, że nie miał nigdy pobieranej tej aplikacji na telefonie? podobno da się to zweryfikować.

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ariana1422 napisał:

Karolina jest niestety fałszywa i bardzo interesowna. Niby z Ewą kosmetyczny koktajl koleżanki a w mierzymy z zary mówi "I NAWET EWA jest zgubiona w środku". Wypowiedź dot. swetra w którym Ewa zdaje się przyjechała do Karoliny, a który to sweter mierzyła Karolina.  Brzmi to jakby Ewa była dużo grubsza od Karoliny gdzie faktycznie to Karolina jest podobnych gabarytów lub grubsza od Ewy tak naprawdę. Albo te teksty na vlogu jak były urodziny córki, że zaprosili ludzi na działkę i odmówili i takie "więcej nie zaprosimy" mogą sobie tak myśleć w głowie ale mówiąc to pokazują tylko jakie z nich buraki. To było chyba odnośnie Boogie i wcale mnie nie dziwi, że nie przyjechała. Te jej koleżanki to ciekawe czy wierzą w jej pokrętne tłumaczenie o "kradzieży osobowości" skoro wiedzą, że Darek tak często wyjeżdża i nagle fotka z ich działki ze wzwodem xd. Ciekawe czemu Darek nie udowodnił widzom i nie pokazał np, że nie miał nigdy pobieranej tej aplikacji na telefonie? podobno da się to zweryfikować.

Nie oglądam jej tak, to nie słyszałam tego o Ewie, ale porażka. Swego czasu siwa też mówiła coś takiego, że przy pewnej osobie, wywnioskowalam karo, zawsze czuła się gorsza, brzydsza, umniejszona, fakt, że Wera lubi koloryzowac, ale tu może i bylo coś na rzeczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że Karo jest zazdrosna to widać nieraz na filmach. Kiedyś nawet nagrała jak jakaś firma zakończyła z nią współpracę i zaczęła z kimś innym to do kamery waliła że ta osoba jest zła i się do tego nie nadaje, obgadywała ją jawnie i krytykowała. A na koniec że spoko, nie ruszyło jej to 🥴 

Niby chce być wiarygodna przy testach kosmetyków wypuszczanych przez innych ale zawsze krytykowała i miała „ale” a autorytet makijażowi z niej żadny to po pierwsze a po drugie jak ona wypuściła kosmetyki jako ostatnia bo nikt nie chciał z nią współprac to najpierw się żaliła że za darmo wysłała i nikt nie zrobił recenzji a jak w końcu zrobili i któraś się odezwała że rozświetlacz jej nie pasuje to Karo nagrała filmik i poczuła i wylewała żale że to najlepszy produkt i jakoś inni chwalą 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam kiedyś jak Karol Sara i Ewa byli na wyjeździe świątecznym i Karo powiedziała ,że Sara jest królową kiczu. Sara oczywiście powiedziała ,że to tylko takie żarty i nikt się na nikogo nie obraża ale pewnie swoje sobie pomyślała. Wiem z pewnych źródeł od pewnej blogerki, że Karo jest z każdym pokłócona i chyba coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KillerQueen napisał:

Pamiętam kiedyś jak Karol Sara i Ewa byli na wyjeździe świątecznym i Karo powiedziała ,że Sara jest królową kiczu. Sara oczywiście powiedziała ,że to tylko takie żarty i nikt się na nikogo nie obraża ale pewnie swoje sobie pomyślała. Wiem z pewnych źródeł od pewnej blogerki, że Karo jest z każdym pokłócona i chyba coś w tym jest.

A wiesz moze czy to z jakiś większych powodów czy tak po prostu jest obrażalska albo chamska dla innych influ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karo w ogóle nie ma dystansu do siebie. W czy możemy się dziwić? Żyje w kłamstwie, zaklina rzeczywistośc odnośnie związku, wyglądu, wagi... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sylwia napisał:

Karo w ogóle nie ma dystansu do siebie. W czy możemy się dziwić? Żyje w kłamstwie, zaklina rzeczywistośc odnośnie związku, wyglądu, wagi... 

Najlepsze w tym jest to, ze ludzie z jej środowiska, na tych spotkaniach, eventach, promocjach, wiedzą co jest grane. Jak mamunia synusiowi wierzy, jak broni, udaje, ze wszystko ok- mają z niej zabawę. A ona musi grać, bo inaczej etat zawoła i ją i syneczka w majteczkach. Dobrze jednak mieć swoją pracę, swoje życie, którego nie wystawiasz na sprzedaż. Nie trzeba znosić upokorzeń i fałszywie się uśmiechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×