Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaba19

Fuksjowa kłuszynka

Polecane posty

Ciekawe, gdyby Bart zapragnął zacząć wydawać pieniądze na siebie, jak ona sobie dogadza co chwile - dopiero by skisła. Pytanie czy on w ogóle ma swobodny dostęp do wspólnego budżetu, czy dostaje tylko dziennie kieszonkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, hier I come napisał:

Ciekawe, gdyby Bart zapragnął zacząć wydawać pieniądze na siebie, jak ona sobie dogadza co chwile - dopiero by skisła. Pytanie czy on w ogóle ma swobodny dostęp do wspólnego budżetu, czy dostaje tylko dziennie kieszonkowe.

Wg mnie to Boguśka trzyma kasę - w jakimś filmie mówiła,że ona płaci rachunki, bo Bart tego nie lubi robić. Jestem ciekawa co z Lego,które Bart sobie kupił na urodziny za ponad tysiaka,bo miał poskładać i jakoś nie było relacji z układania 😅

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2024 o 13:13, hier I come napisał:

Ciekawe, gdyby Bart zapragnął zacząć wydawać pieniądze na siebie, jak ona sobie dogadza co chwile - dopiero by skisła. Pytanie czy on w ogóle ma swobodny dostęp do wspólnego budżetu, czy dostaje tylko dziennie kieszonkowe.

Jakby chcial to by odszedł. Widać coś ma w tej sytuacji i mu to odpowiada. Już go tak nie żałujcie to dorosły chlop pod 40 chyba już.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2024 o 10:01, Paryz London napisał:

Jakby chcial to by odszedł. Widać coś ma w tej sytuacji i mu to odpowiada. Już go tak nie żałujcie to dorosły chlop pod 40 chyba już.

Patrzymy na konsekwencję jego własnych wyborów, ale i tak mi go szkoda. Nie sadze że mu to "odpowiada", raczej nie widzi dla siebie innej drogi. Niektórzy są zbyt słabi by rzucić wszystko i rozpocząć nowe życie, zwłaszcza z piętnem porzucenia biednej kłuszynki na wózku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Mi go nie szkoda. Tym bardziej po tych wiadomościach jakie pisał do tej dziewczyny. Obrzydliwe to było, widać że on zaburzony zresztą. 
Ona też łkała że jej ciężko i Bartek się usuwa w cień a teraz wielka miłość i obnoszenie się z życiem prywatnym bo to się najlepiej sprzedaje. 

Edytowano przez redżina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Koleżanki, prostujcie zaproszeniem na serwer 🥹  dostałam linka, ale już wygasło 😞

Edytowano przez xyvy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, redżina napisał:

Mi go nie szkoda. Tym bardziej po tych wiadomościach jakie pisał do tej dziewczyny. Obrzydliwe to było, widać że on zaburzony zresztą. 
Ona też łkała że jej ciężko i Bartek się usuwa w cień a teraz wielka miłość i obnoszenie się z życiem prywatnym bo to się najlepiej sprzedaje. 

Dawno już nie oglądałam, co on pisał , romansował na boku ?

Nieświadomi ludzie się jarają, jaka to wielka miłość, gdy facet wchodzi w relacje z niepełnosprawną (i to znacznie ) kobietą, a to jest po prostu zaburzenie, zboczenie. Sam kiedyś mówił, że szukał dziewczyny na wózku. Tak jak fidersi, uwielbiają otyłość, a gdy taka kobieta chce poprawić zdrowie i poddaje się np. operacji, taki z*eb już szuka kolejnej otyłej.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona ma zawsze moce filtry włączone w aparacie oglądałam recenzje kamer dla vloo i mają bardzo silne filtry rozmywające twarz, u niej widać czasami jak nie zadziała przy ruchach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, panna stara napisał:

Dawno już nie oglądałam, co on pisał , romansował na boku ?

Nieświadomi ludzie się jarają, jaka to wielka miłość, gdy facet wchodzi w relacje z niepełnosprawną (i to znacznie ) kobietą, a to jest po prostu zaburzenie, zboczenie. Sam kiedyś mówił, że szukał dziewczyny na wózku. Tak jak fidersi, uwielbiają otyłość, a gdy taka kobieta chce poprawić zdrowie i poddaje się np. operacji, taki z*eb już szuka kolejnej otyłej.

A to już parę lat temu było. Jak wyciekły jego czaty z niepełnosprawnymi dziewczynami. 
Potem ona w końcu zaczęła mówić jak jej ciężko, Bartek się wycofuje z jej kanału i zamknął Instagram. 
A na koniec walnęła że byli na terapii i już wszystko dobrze i to jej największa miłość i przyjaciel. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio trzeba nadawać relacje ze szpitala. Serio ???? 
Przecież to takie prywatne. Jezuuu. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bartek przynajmniej odpocznie od niej na jakiś czas. Urlop od zajmowania się Bu. Współczuję jej choroby, bólu, to bez dwóch zdań, ale za rozczeniowość i okropny charakter jej nie lubię. 

Jednak tak z ludzkiego punktu widzenia, niech jak najszybciej poczuje się lepiej. 

A nagrywanie ze szpitala, cóż, mnie już nic w Internecie nie zdziwi.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
15 minut temu, StrawberryFlavour napisał:

Bartek przynajmniej odpocznie od niej na jakiś czas. Urlop od zajmowania się Bu. Współczuję jej choroby, bólu, to bez dwóch zdań, ale za rozczeniowość i okropny charakter jej nie lubię. 

Jednak tak z ludzkiego punktu widzenia, niech jak najszybciej poczuje się lepiej. 

A nagrywanie ze szpitala, cóż, mnie już nic w Internecie nie zdziwi.

Jakie odpocznie? Teraz dopiero chłopina bedzie miał zapieprz. Będzie kursował do swojej pracy, potem lepił pierogi,  krecił cuda  w termomixie pod dyktando Bu, biegał do Lubaszki po pieczywo i ciastka, zapieprzał z tym wszystkim do szpitala.... A gdzie jeszcze wyprowadzanie Andżeli? A Bu już do szpitala musiała swoją pościel zabrać i narzeka na szpitalny catering już po pierwszym posiłku....

Edytowano przez agatka jmj
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Phoenix_x napisał:

Wiadomo, że jedzenie szpitalne nie jest najwyższych lotów, także mogła pominąć ten temat. A co jej jest ogólnie, wspominała coś bo nie sledze regularnie 

Ja weszłam z nudów a tu beczenie że do szpitala idzie. 
Tak jak ktoś napisał wyżej. Współczuję choroby ale charakter wredny i okropny. Nie chciałabym być w skórze tych pracowników bo nie daj Boże jak zaczną źle oddychać według Bu to zaraz będzie obrabianie personelu szpitala na insta. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Phoenix_x napisał:

Na tej diecie szpitalnej moze w końcu schudnie i Bartkowi będzie lżej 

Zapewne sami lekarze zasugerują jej, by schudła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, StrawberryFlavour napisał:

Zapewne sami lekarze zasugerują jej, by schudła. 

I zapewne o tym nie wspomni. Ona mówi tylko to co wygodne, żeby cos wysępić oznaczając wszystko i wszystkich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obiad wg mnie normalny, taki stołówkowy. Kolacja taka sobie faktycznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona w tych shortsach skupia się tylko na jedzeniu w szpitalu. Ma, jak nic, zaburzenia odżywiania i jest uzależniona od jedzenia. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W szpitalu jest i najważniejsze żarcie. Ktoś ją oznacza i mówi o żarciu. 
I najlepszy ten jej awatar 🥴 wciskany na każdej relacji. Matko jedyna. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2024 o 22:53, eliza2016 napisał:

O jakim kanale jest ten wątek?

😇 na resorach 

Dopóki nie znalazłam tego forum wydawała się być ok 🫣 

Za dużo tu info i teraz człowiek ma już zupełnie inne spojrzenie na influencerów 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Phoenix_x napisał:

Kto normalny wrzuca foty jedzenia 3x dziennie? 

Normalny nikt. 
Trzy zdania że dobrze się czuję, więcej klatek żarcia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona po tym sushi, jeszcze kolację jadła? Jaki ona ma spust. Nie dość, że niepełnosprawność skraca jej życie, to jeszcze sama je skraca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje,że lekarze musieli jej poważnie powiedzieć do słuchu odnośnie jej tuszy i braku rehabilitacji bo będzie na l4, szuka fizjo i musi się zająć zdrowiem 

pewnie jej powiedzieli żeby się ogarnęła 

tylko szkoda ze nie powie na forum jak jest tylko ogólnikami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona niestety nie ma szyi. Ciekawe czy weźmie sobie do serca co lekarze mówią, czy będzie to zryw tak jak zawsze przez tydzień. A potem znowu to samo. Jedzenie to nie wszystko. Zresztą w dzisiejszych czasach gdzie są diety pudełkowe, dietetycy, psychodietetycy, turnusy odchudzające nie zadbać o siebie w jej sytuacji to wstyd. I złamanego grosza na nowy wózek bym nie dała, bo stary nie daje rady wozić. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bu już planuje zakup łóżka elektrycznego i jak to określiła będzie brała kredyt. Aż dziwne że nie będzie zbiórki ale coś mi się zdaje że napisała to bo może jakaś firma się zgłosi do współpracy 🥴 ona jest do wszystkiego zdolna 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, redżina napisał:

Bu już planuje zakup łóżka elektrycznego i jak to określiła będzie brała kredyt. Aż dziwne że nie będzie zbiórki ale coś mi się zdaje że napisała to bo może jakaś firma się zgłosi do współpracy 🥴 ona jest do wszystkiego zdolna 

Wierzysz w to,że ona ze swoich kupi takie łóżko? Jakby chciała kupic,to by wzięła kredyt i kupiła,a jeżeli pyta o to na instragramie, to liczy że albo ktoś jej podaruje za dałmo albo jej obserwatorki będą pisać w wiadomościach,żeby nie brała kłedytu tylko zrobila zbiórkę,bo chętnie się dołożą do łóżka 😄 wysępiła 50 tys na wózek, który co chwilę ma jakieś awarie, bo jest za bardzo obciążany, to i na łóżko też jej się uda - porobi zbolałą minę, popłacze jak ona to cierpi i naiwni ludzie się ulitują i będą wpłacać. Tylko szkoda ze nie mówi otwarcie o tym,że do takiej sytuacji,w której się znalazła doprowadziła się sama swoim obżarstwem. Teraz szuka rehabilitacji? Przeciez niby chodziła na rehabilitację w Avalonie... Ja jej nie wierzę i ona absolutnie nic nie zmieni w swoim trybie życia - wypłacze jedynie łóżko,żeby mogła sobie w nim wygodnie leżeć i jesc swoje ulepki. 

  • Like 3
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×