Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kiki57

Dietetyczka bez matury, uwaga Leszno i okolice!

Polecane posty

1 minutę temu, Ta_z_1_ napisał:

A skąd wiecie że się rozwiodła? Ja odnoszę wrażenie że ona o niektórych rzeczach przestała mówić bo syn coś nawywijal. Tak samo jak przestała w Lesznie widok z okna pokazywać żeby przypadkiem nikt nie domyślił się gdzie mieszka.

W Lesznie nigdy nie pokazywała widoku z okna, tylko zasłonięte żaluzje, syn nawywijał pewnie swoją drogą, ale że facet poszedł w siną dal to na 100%, zawsze wspominała, że stary wraca na weekend, a teraz nigdy, schudła też na pewno z nerwów, a nie tylko dieta, zresztą ona długo na diecie nie wytrzyma, już wraca do starych nawyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Ta_z_1_ napisał:

A skąd wiecie że się rozwiodła? Ja odnoszę wrażenie że ona o niektórych rzeczach przestała mówić bo syn coś nawywijal. Tak samo jak przestała w Lesznie widok z okna pokazywać żeby przypadkiem nikt nie domyślił się gdzie mieszka.

Otoz to...skąd te wszystkie newsy? Przecież pleciuch nigdy otwarcie nie powiedzial ,ze jest po rozwodzie,ani ze syn się wyprowadził. Prowadzenie glupich niejednoznacznych gierek to jej kwintesencja.Takie naciagane te historyjki i troche dopowiedziane. Nakręcają się co niektórzy tutaj ,a moze to wszystko to gófno prawda. Jak dla mnie to Artek jest zbyt grzecNy i potulny żeby odejść choc nigdy niewiadomo, natomiast pleciuch by go nie zostawil bo zbyt jej z nim dobrze. Ja bym taka pewna co do tego wszystkiego nie byla. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Szara mysz napisał:

Otoz to...skąd te wszystkie newsy? Przecież pleciuch nigdy otwarcie nie powiedzial ,ze jest po rozwodzie,ani ze syn się wyprowadził. Prowadzenie glupich niejednoznacznych gierek to jej kwintesencja.Takie naciagane te historyjki i troche dopowiedziane. Nakręcają się co niektórzy tutaj ,a moze to wszystko to gófno prawda. Jak dla mnie to Artek jest zbyt grzecNy i potulny żeby odejść choc nigdy niewiadomo, natomiast pleciuch by go nie zostawil bo zbyt jej z nim dobrze. Ja bym taka pewna co do tego wszystkiego nie byla. 

To prawda. Anka lubi takie gierki bo dobrze wie że bez nich już dawno by ruchu na kanale nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Ta_z_1_ napisał:

To prawda. Anka lubi takie gierki bo dobrze wie że bez nich już dawno by ruchu na kanale nie miała.

Bo to nawiedzona baba. Teraz znowu nagrała film o tym jacy ludzie sa źli tylko ona jest zajebista. W każdym filmiku przy...ka do ludzi 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pstarzynskaaa napisał:

Bo to nawiedzona baba. Teraz znowu nagrała film o tym jacy ludzie sa źli tylko ona jest zajebista. W każdym filmiku przy...ka do ludzi 🤣

Dlatego skończyłam ją oglądać niedługo po przeprowadzce do Leszna 😅 tam już nie ma totalnie nic ciekawego. Nawet pośmiać się nie ma z czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×