Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
komukot

Kiedyś dał mi kosza a teraz się odezwał po kilku miesiącach żeby mnie poinformować, że jest zakochany

Polecane posty

Kiedyś dał mi kosza a teraz się odezwał po kilku miesiącach żeby mnie poinformować, że jest zakochany. Nie kumam  gościa.

Zapytał czy ja też kogoś mam, odparłam zgodnie  z prawdą, że nie a on na to smutną buźkę więc go pytam dlaczego to go smuci a on "a dlaczego nie".

Powiedziałam mu żeby skupił się na swojej dziewczynie skoro jest zakochany i dlaczego w ogóle do mnie pisze.

Zranił mnie bardzo, mam nadzieję, że się już nigdy do mnie nie odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2024 o 20:18, Srumbo napisał:

Tak jest u mądrych ludzi a nie u takich co robią se dziedzi, zostają alimenciarzami i potem ścigają byłych madek z dziedzmi i szukają nowych ofiar do zapłodnienia, wódy i narkotykoow... 

I 30 .. czegos u uposl wpadło za wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej posłuchać tego... fajny i z poczuciem humoru : ) 95% tematów znika tak na oko oceniając to zamiast się produkować i pisać... 

Polecam co by perspektywę patrzenia poszerzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobił to w jednym celu. Żeby podbić się i postawić na lepszej pozycji. Kto tak szybko sobie ot tak znajduje obiekt westchnień albo pracę? Najlepiej chwalić się przed osobami, które tego nie mają, jak ktoś jest tego rodzaju typem, to tak robi. Ale tu chodzi o jeszcze coś. To nie znajomy, ale ktoś kto się podobał bez wzajemności. Jeszcze gorszy rodzaj postępowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×