Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Napisano (edytowany)

leginsy w rozmiarze eS - wymarzone eS 
66.6 kg 168 cm wzrostu. 

Edytowano przez kotusdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, kotusdf napisał:

włączyłam filmiki szaRLOTt z ciekawości i ona mówi że chce ważyć 57 kg tak jak kiedyś, że teraz to jeszcze to nie jest to, i z reszta co to za problem raz schudnąć a jak coś to przytyć. to mi tak zalatuje jakimiś problemami emocjonalnymi :classic_wacko:
no i jej ciało nie będzie takie jak na początku, latka inne metabolizm inny, 

Jeszcze niedawno uparcie powtarzała, że ona była przy 57 kg za chuda i że nie chce już tak wyglądać 🤨 i mówiła tak, bo waga stanęła, ale jak ruszyła w dół, to gadka jest już inna... 

Jej problem to przede wszystkim cialo zniszczone poważną nadwagą w młodości, niechęć do ruchu i kilkukrotne jojo, wszystko utrwalone we vlogach. Ciąża tylko postawiła kropkę nad i. Ja mam wrażenie, że nawet o ile zejdzie do wymarzonej wagi, to ten brzuchol i tak jej zostanie... 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2024 o 16:39, Paryz London napisał:

A czemu Dawida tak długo nie ma? Dawno nie idzywsl się zza kadru?

 

Może już ma jej dosyć . Tak to się zaczyna chodzenie na ryby by uciec od rodziny 🤣kumpel tak robił i jest po rozwodzie , przyjaciółki mąż tak robił również .... Także Dadid chodzi swoimi ścieżkami i chłop odpoczywa !

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, kotusdf napisał:

leginsy w rozmiarze eS - wymarzone eS 
66.6 kg 168 cm wzrostu. 

Od eseczki do kluseczki 🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, kotusdf napisał:

tekst "... żeby kudły nie wyszły" masakra kogo to miało śmieszyć? :classic_huh:

Jak ma co to wyjdzie . Cóż jak ktoś chce to goli nie chce nie goli . Uważam to za bardzo intymną sprawę ludzi . Nie widzę sensu opowiadać o tym do kamery . Trzeba trochę myśleć ,bo dziecko chodzi do przedszkola ! Może to zobaczyć nauczycielka lub jakiś rodzic rozniesie się i tylko wstyd dziecku przyniosą takie teksty . Ogólnie to było słabe ...

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2024 o 22:38, kotusdf napisał:

a jaki pomysł - zaproś mnie do siebie - i będziemy razem gotowali XD 
aż tak słaby pomysł na własny kanał, i że ktoś ma dla niej gotować

a ona a darmoszkę zje XD 

Tylko wiesz tego nie wiemy czy za darmoszkę może by się #królowa sedesu # poczuła by np zrobić zakupy ,a np ktoś ugotuje lub ugotują razem . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jej ta pitryna nie boli od wzynajacych się jeansów? 😣 czy w tym da się chodzić? 

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2024 o 21:03, kotusdf napisał:

tekst "... żeby kudły nie wyszły" masakra kogo to miało śmieszyć? :classic_huh:

Jaka ona jest obleśna 🤮

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2024 o 19:41, Wsedno napisał:

Czy jej ta pitryna nie boli od wzynajacych się jeansów? 😣 czy w tym da się chodzić? 

O tym samym pomyślałam jak ją zobaczyłam. Ona ma gdzieś zwisające pelikany i to że wygląda jakby miała tyłek z przodu. Najważniejsze że zmieściła się w essske !!!!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, ale_kicha napisał:

O tym samym pomyślałam jak ją zobaczyłam. Ona ma gdzieś zwisające pelikany i to że wygląda jakby miała tyłek z przodu. Najważniejsze że zmieściła się w essske !!!!

I na tych pelikanach ogromne rozstępy 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2024 o 22:43, ale_kicha napisał:

O tym samym pomyślałam jak ją zobaczyłam. Ona ma gdzieś zwisające pelikany i to że wygląda jakby miała tyłek z przodu. Najważniejsze że zmieściła się w essske !!!!

Teraz to te eski robią takie że i mniejsza elka czasami może wleźć 😅 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Teraz to te eski robią takie że i mniejsza elka czasami może wleźć 😅 

A jak komuś nie przeszkadza opięty brzuch i to że ledwo zgina nogi w kolanach to i XL można upchnąć 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm mistyfikacja taka sytuacja 🤣 nie zmieni tego nikt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 lata Laura ma. 
a ona dalej korzysta tylko z dolnej łazienki
Szarlott nagle mówi że lubi chałwę, a kto powtarza ciągle że "nie lubi słodyczy" to w sumie tak jak z lodami XD 
i wykład na temat kupnych tortów, i będzie piekła koleżanka. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

filmik: MIERZYMY SINSAY 
00:57 pokazuje dzinsy białe - to tak się opinają jakby miały strzelić w udach  i w kroku :classic_blink:




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mówi o tym że powinna napisać ebook jak schudła żeby trzepać hajs - w sumie szkoda że tego nie zrobi bo chciałabym wiedzieć co ona je, ona tylko mówi że to dzięki diecie 16:8 chudnie, to zastanawiam się ile ona je - kiedy ma JOJO

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, kotusdf napisał:

mówi o tym że powinna napisać ebook jak schudła żeby trzepać hajs - w sumie szkoda że tego nie zrobi bo chciałabym wiedzieć co ona je, ona tylko mówi że to dzięki diecie 16:8 chudnie, to zastanawiam się ile ona je - kiedy ma JOJO

 

bo zajeżdża 3 razy  w tygodniu na kanapkę drwala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Luiza55 napisał:

bo zajeżdża 3 razy  w tygodniu na kanapkę drwala?

I niby chleba nie je. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, kotusdf napisał:

mówi o tym że powinna napisać ebook jak schudła żeby trzepać hajs - w sumie szkoda że tego nie zrobi bo chciałabym wiedzieć co ona je, ona tylko mówi że to dzięki diecie 16:8 chudnie, to zastanawiam się ile ona je - kiedy ma JOJO

 

Ale co ona w tym eBooku napisze? Będzie pisać że jadła co chciała tylko mniej? Czy że nie jadła po 18? Czy może podzieli się przepisem na smażony chleb imitujący jakieś roladki? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wsedno napisał:

Ale co ona w tym eBooku napisze? Będzie pisać że jadła co chciała tylko mniej? Czy że nie jadła po 18? Czy może podzieli się przepisem na smażony chleb imitujący jakieś roladki? 

tak. ona nie ma żadnych zdrowych nawyków. 
wg mnie ona musi głodować i wtedy chudnie, a jak nie trzyma diety to je normalnie,
a jak jest na wakacjach to żre wszystko. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

test szarlott z początku filmu "jak są jakieś miniatureczki to sikają w majteczki" - jaka ona jest prostacka taka wsiowa. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, kotusdf napisał:

test szarlott z początku filmu "jak są jakieś miniatureczki to sikają w majteczki" - jaka ona jest prostacka taka wsiowa. 
 

Też tego nie lubię, jej języka. Gada o pitrynie, a to oglądają przedszkolanki, sąsiadki że wsi, sorzedawczynie że sklepów, w których robią zakupy. A tu: pitryna mi się spocila-pada w co którymś vlogu.  Albo nie ma świadomości  że to jednak oglądają realne osoby, a nie jakieś boty.

  • Thanks 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.10.2024 o 19:35, kotusdf napisał:

test szarlott z początku filmu "jak są jakieś miniatureczki to sikają w majteczki" - jaka ona jest prostacka taka wsiowa. 
 

Miej na uwadze , że nie wszyscy ze wsi tacy są. Moim zdaniem trochę generalizujesz. Dziewczyna pochodzi z miasta ,a brak ogłady . ... A jednak nie mówimy miastowa bez kultury ...dama..

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Papuga napisał:

Miej na uwadze , że nie wszyscy ze wsi tacy są. Moim zdaniem trochę generalizujesz. Dziewczyna pochodzi z miasta ,a brak ogłady . ... A jednak nie mówimy miastowa bez kultury ...dama..

mylisz pojęcia -  ja nie mówię że jest ze wsi tylko że jest wsiowa XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, kotusdf napisał:

mylisz pojęcia -  ja nie mówię że jest ze wsi tylko że jest wsiowa XD

Dokładnie. Tak samo jak nie każdy prosty człowiek jest prostakiem. A Karola niby z miasta a zachowuje się jakby w oborze się wychowywała i wychodziła do ludzi tylko na dojenie 🤨

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.10.2024 o 21:19, kotusdf napisał:

filmik: MIERZYMY SINSAY 
00:57 pokazuje dzinsy białe - to tak się opinają jakby miały strzelić w udach  i w kroku :classic_blink:




 

Co tam że to już nawet nie jest camel toe a bardziej pośladki z przodu. Najważniejsze, że się wcisnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.10.2024 o 19:35, kotusdf napisał:

test szarlott z początku filmu "jak są jakieś miniatureczki to sikają w majteczki" - jaka ona jest prostacka taka wsiowa. 
 

Myślę, że takim gadaniem próbuje ukryć słaby zasób słownictwa i brak pojęcia o czymkolwiek. Jak tylko próbuje powiedzieć coś mądrego to plecie trzy po trzy. A jak gada o pitrynie czy kłakach w majtkach to widać, że jest w swoim żywiole. To kwestia czasu aż Laura będzie na tyle kumata, że zacznie wstydzić się za matkę.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ale_kicha napisał:

Co tam że to już nawet nie jest camel toe a bardziej pośladki z przodu. Najważniejsze, że się wcisnęła.

ale w eSkę się mieści :classic_laugh:

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona jak dla mnie wygląda zawsze na niedomytą , nawet jakby z pod prysznica wyszla. Nudna jest z tym ciaglym ekscytowaniem się rozmiarem ubran w ktore się mieści. Niby schudla sporo ,ale jakos na minus wyglada,bo ta sylwetka jakas nieproporcjonalna jakby "zdeformowana" nogi szczuple ,w ramionach tez jest wąska , doopa plaska ,a to co sie dzieje tuż nad pitryną to jest porażka, zamiast dobierac ciut luzniejsze spodnie czy leginsy żeby tego nie uwydatniac az tak to nasz geniusz wpycha sie eskę -no bo ona się mieści 🤦Nie rozmumiem tego podniecenia zwiazanego ze schudnieciem.u niej , moze jakby len wzial sie za jakies ćwiczenia to sylwetka nabrałaby ksztaltu,a tak to szału nie ma...

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Szara mysz napisał:

Ona jak dla mnie wygląda zawsze na niedomytą , nawet jakby z pod prysznica wyszla. Nudna jest z tym ciaglym ekscytowaniem się rozmiarem ubran w ktore się mieści. Niby schudla sporo ,ale jakos na minus wyglada,bo ta sylwetka jakas nieproporcjonalna jakby "zdeformowana" nogi szczuple ,w ramionach tez jest wąska , doopa plaska ,a to co sie dzieje tuż nad pitryną to jest porażka, zamiast dobierac ciut luzniejsze spodnie czy leginsy żeby tego nie uwydatniac az tak to nasz geniusz wpycha sie eskę -no bo ona się mieści 🤦Nie rozmumiem tego podniecenia zwiazanego ze schudnieciem.u niej , moze jakby len wzial sie za jakies ćwiczenia to sylwetka nabrałaby ksztaltu,a tak to szału nie ma...

Otóż to- mówimy o dorosłej kobiecie, ktora powinna wiedzieć, ze nie sztuka wbić się w s/36 ale mieć zdrowe sprawne ciało i zdrowo jeść i chudnąć a nie się głodzić. Podejscie nastolatki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×