Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kafegate

stylizacjetv, DG, obrzydliwie przerobione zdjęcia

Polecane posty

3 godziny temu, sylwia napisał:

Ona w tej recenzji maxi to już nawet nie chodzi o to co mówi, ale jak mówi. W twarzy i glosie widać tą zgryzote 😕

Ostatni film, umie manipulować, a nawet musi, bo teraz jej głupio przed koleżankami. Co zazdrość i zawiść robi z człowiekiem. Ile by nie miała, będzie jej mało. Taka mentalność naszej nacji- żeby inni nie mieli niczego, a ja wszystko….

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu zwala mniejsze wyświetlenia na tiktoka i te dziwaczne miniaturki robi tylko po to żeby przyciągnąć widza. Coś słabo idzie a oni coraz częściej wspominają i się żalą że to wszystko wina widza. Zero autorefleksji, zero pokory. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, redżina napisał:

I znowu zwala mniejsze wyświetlenia na tiktoka i te dziwaczne miniaturki robi tylko po to żeby przyciągnąć widza. Coś słabo idzie a oni coraz częściej wspominają i się żalą że to wszystko wina widza. Zero autorefleksji, zero pokory. 

Nie potrafi zrozumieć, że są zwyczajnie nudni dla widza, ten natłok vlogow kilkuminutowych, cięcia, urywki, szybko i na łapu capu, to jej motto. Nie chce przyznać racji, ze źle to wymyśliła, a wymyśliła pod zarobek, nie widza. Tam nie ma nic, co przyciąga, że chcesz usiąść z kawą i obejrzeć, posłuchać - obejrzeć nie ma co, a posłuchać, tez żenada. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie strasznie razi w montażu, że jak pokazuje jakieś swatche to dosłownie przez 0,1 i do tego bez ostrości. Na odwal 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Maszeńka1980 napisał:

Nie potrafi zrozumieć, że są zwyczajnie nudni dla widza, ten natłok vlogow kilkuminutowych, cięcia, urywki, szybko i na łapu capu, to jej motto. Nie chce przyznać racji, ze źle to wymyśliła, a wymyśliła pod zarobek, nie widza. Tam nie ma nic, co przyciąga, że chcesz usiąść z kawą i obejrzeć, posłuchać - obejrzeć nie ma co, a posłuchać, tez żenada. 

Kwik świń którym kończy się koryto. Te cięcia co chwilę to oczopląsu można dostać. Nie mówiąc już o makijażu z ostatniego grwm. Im więcej mówimy o bazarowych makijażach, tym bardziej Karo chce udowodnić, że da się jeszcze bardziej bazarowo.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Kartofelcia napisał:

Na tiktoku komentarze wyłączone. Widac nie nadążali kasować tego co nie pasuje. 

A to dziwne bo director Creative znowu chory i znowu oznajmia to światu to przydałby się na coś 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, redżina napisał:

A to dziwne bo director Creative znowu chory i znowu oznajmia to światu to przydałby się na coś 

Pewnie ma biedak 36.7 i dogorywa w łóżeczku. A mamunia skacze nad synkiem, aż tsunami powoduje w innych rejonach świata…. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Maszeńka1980 napisał:

Nie potrafi zrozumieć, że są zwyczajnie nudni dla widza, ten natłok vlogow kilkuminutowych, cięcia, urywki, szybko i na łapu capu, to jej motto. Nie chce przyznać racji, ze źle to wymyśliła, a wymyśliła pod zarobek, nie widza. Tam nie ma nic, co przyciąga, że chcesz usiąść z kawą i obejrzeć, posłuchać - obejrzeć nie ma co, a posłuchać, tez żenada. 

dokładnie, od paru lat nic ciekawego 😄 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Maszeńka1980 napisał:

Nie potrafi zrozumieć, że są zwyczajnie nudni dla widza, ten natłok vlogow kilkuminutowych, cięcia, urywki, szybko i na łapu capu, to jej motto. Nie chce przyznać racji, ze źle to wymyśliła, a wymyśliła pod zarobek, nie widza. Tam nie ma nic, co przyciąga, że chcesz usiąść z kawą i obejrzeć, posłuchać - obejrzeć nie ma co, a posłuchać, tez żenada. 

Ja mysle ze Karo się naczytala ze attention span widza to teraz 10 sec i stąd te cięcia, żeby uderzyć do widownik tiktokowej. Tylko że jak zwykle zabrała się do tego po boomersku, nieumiejętnie i wyszło jeszcze gorzej

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajmijcie się swoim życiem pijawki!!!!!

 

Błazny  nieokrzesane !!!! 

 

Mam nadzieję,że niedługo zrobią wam sprawę  karną za te pomówienia!!!!

  • Haha 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podbijam temat, niech prawda wyjdzie na jaw :classic_biggrin: Małżeństwo tylko na papierze, ona to sfrustrowana matka bez wsparcia ze strony męża, on to śliski chłopak z parciem na szkło, niestety też sfrustrowany bo nie może się ujawnić ze swoimi preferencjami. Ciekawe kiedy to rypnie, bo prędzej czy później któreś nie wytrzyma.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mnie u niej bardzo razi, to jak bez skrupułów upublicznia na swoich mediach dzieci znajomych. Na rolkach, vlogach- wtedy nie jest uważna na to, czy widzowie powiedzą coś niepochlebnego o dziecku koleżanki? Jajogłowa jak widać martwi się tylko o siebie, widzowie i znajomi to wektor do zarobku i dalszego niańczenia syno- męża statysty na kontrakcie. Wszystko zareklamuje, o każdym powie coś niemiłego, zamiecie pod dywan orientację synka, byle idylla na glinianych nogach trwała. Pazerni i fałszywi, tak powinno nazywać się ich konto na YT.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej podtrzymuję że to dziecko dla niej było. Teraz nagle tatuś roku mówiący o dziecku że słodka jest a jak przychodzi co do czego to dziecka z przedszkola nie odbierze i pyta się mamci Karo czy makaron też dziecku dać. A na livie sama się wygadała że na ostatnich wakacjach nic nie odpoczęła bo ona latała za dzieckiem a Daria leżał wyłożony na leżaczku i się opalał. Gość wygrał życie a jak zaczyna wyłazić prawda o ich idealnym życiu to mu „osobowość” kradną a na koniec udają że nic się nie stało i nie wiadomo o co chodzi. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, redżina napisał:

Ja dalej podtrzymuję że to dziecko dla niej było. Teraz nagle tatuś roku mówiący o dziecku że słodka jest a jak przychodzi co do czego to dziecka z przedszkola nie odbierze i pyta się mamci Karo czy makaron też dziecku dać. A na livie sama się wygadała że na ostatnich wakacjach nic nie odpoczęła bo ona latała za dzieckiem a Daria leżał wyłożony na leżaczku i się opalał. Gość wygrał życie a jak zaczyna wyłazić prawda o ich idealnym życiu to mu „osobowość” kradną a na koniec udają że nic się nie stało i nie wiadomo o co chodzi. 

Kiedyś tak tego nie postrzegałam. Wydawało mi się, że on tyle umie i robi- tymczasem to leniuch i lawirant. Cwaniaczek odcinający kupony od nieswoich osiągnięć. Chłoptaś bez osobowości, to jak mógł ktoś to ukraść? Ja jak widzę tę przegiętą głowę na zdjęciach, te pozy ze stopami, nagim torsem, to mam odrzut. Obleśny jest i odpychający jako mężczyzna. On niemęski, ona niekobieca w sumie wszystko gra.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Maszeńka1980 napisał:

Kiedyś tak tego nie postrzegałam. Wydawało mi się, że on tyle umie i robi- tymczasem to leniuch i lawirant. Cwaniaczek odcinający kupony od nieswoich osiągnięć. Chłoptaś bez osobowości, to jak mógł ktoś to ukraść? Ja jak widzę tę przegiętą głowę na zdjęciach, te pozy ze stopami, nagim torsem, to mam odrzut. Obleśny jest i odpychający jako mężczyzna. On niemęski, ona niekobieca w sumie wszystko gra.  

On mi od początku nie leżał, jest aseksualny ale pod tym kątem to kwestia gustu. Komuś może się podobać. I do tego cwaniak, imbecyl i leń który mniemanie o sobie stąd jak do księżyca. Sorry ale gdyby nie ta Karo i to że bardzo chciała partnera to by teraz w foodtrucku hotdogi sprzedawał w Holandii a nie popisywał się LV, zapraszał byczków na grilla i deski serów na działkę za kasę żonki. Nawet auta nie prowadzi i nie wie co dziecko je na obiad ale on wiecznie zajęty i chory pouczając jak podchodzić do nich prosić o autograf. No ręce opadają. A ta tylko przytakuje, wszystko sprzedaje i reklamuje bo wie że na jego zarobki nie ma co liczyć bo sobie coś takiego wzięła na barki i utrzymuje. Chciała to ma. A na ekranie szczęśliwa rodzinka. 

Edytowano przez redżina
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest jakiś kosmos że on nawet dzieciaka nie odbierze, nie zawiezie nigdzie, bo przecież nie umie. 

Karo mogła równie dobrze iść na in vitro a nie teraz mieć męża-nastolatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, redżina napisał:

On mi od początku nie leżał, jest aseksualny ale pod tym kątem to kwestia gustu. Komuś może się podobać. I do tego cwaniak, imbecyl i leń który mniemanie o sobie stąd jak do księżyca. Sorry ale gdyby nie ta Karo i to że bardzo chciała partnera to by teraz w foodtrucku hotdogi sprzedawał w Holandii a nie popisywał się LV, zapraszał byczków na grilla i deski serów na działkę za kasę żonki. Nawet auta nie prowadzi i nie wie co dziecko je na obiad ale on wiecznie zajęty i chory pouczając jak podchodzić do nich prosić o autograf. No ręce opadają. A ta tylko przytakuje, wszystko sprzedaje i reklamuje bo wie że na jego zarobki nie ma co liczyć bo sobie coś takiego wzięła na barki i utrzymuje. Chciała to ma. A na ekranie szczęśliwa rodzinka. 

Jasne, że kwestia gustu, ale mnie odrzuca teraz we wszystkim. Nie cierpię pozerstwa,  a on jak może pokazać jakiś zakup, wyjazd, to jak balon unosi się nad ziemią z butnym wyrazem cwanej facjaty. Karolina ma, kogo chciała - widocznie był to jedyny kandydat w promocji wtedy, to brała nim i jego by jej sprzątnięto. Ani mądry, ani męski, to co umie, nie przekuwa w zarobek, czyli leń i pozorant. Szczerzy swoją sztuczną klawiaturę, lakieruje kępkę jakby popalonych włosków, wybałusza oczka, jakby nie rozumiał niczego, jedyne co umie, to robić zdjęcia, koniecznie stóp, własnego wzgórka łonowego, tłustawej klaty i dziwić się później, kto ośmielił się ukraść osobowość?! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Maszeńka1980 napisał:

Jasne, że kwestia gustu, ale mnie odrzuca teraz we wszystkim. Nie cierpię pozerstwa,  a on jak może pokazać jakiś zakup, wyjazd, to jak balon unosi się nad ziemią z butnym wyrazem cwanej facjaty. Karolina ma, kogo chciała - widocznie był to jedyny kandydat w promocji wtedy, to brała nim i jego by jej sprzątnięto. Ani mądry, ani męski, to co umie, nie przekuwa w zarobek, czyli leń i pozorant. Szczerzy swoją sztuczną klawiaturę, lakieruje kępkę jakby popalonych włosków, wybałusza oczka, jakby nie rozumiał niczego, jedyne co umie, to robić zdjęcia, koniecznie stóp, własnego wzgórka łonowego, tłustawej klaty i dziwić się później, kto ośmielił się ukraść osobowość?! 

Serio robi zdjęcia stóp? No to ja nie mam pytań, zawsze mnie zastanawiało bo mam wśród znajomych zadeklarwoanych geji, i oni namiętnie wrzucają foty swoich syrów, czy to w soxach czy bose...czyli jasne jak słońce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ninka999000 napisał:

Serio robi zdjęcia stóp? No to ja nie mam pytań, zawsze mnie zastanawiało bo mam wśród znajomych zadeklarwoanych geji, i oni namiętnie wrzucają foty swoich syrów, czy to w soxach czy bose...czyli jasne jak słońce....

Serio, serio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ninka999000 napisał:

Serio robi zdjęcia stóp? No to ja nie mam pytań, zawsze mnie zastanawiało bo mam wśród znajomych zadeklarwoanych geji, i oni namiętnie wrzucają foty swoich syrów, czy to w soxach czy bose...czyli jasne jak słońce....

Serioooo, gole stopy, a kamera sunie zazwyczaj po spodenkach od przodu, jak jest rolka…i na stopach kończy.

Trzeba przyznać, ze nie ma brzydkich, w odróżnieniu od Karoliny- duże, z haluksami i wykrzywionymi palcami..

  • Haha 2
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×