Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kafegate

stylizacjetv, DG, obrzydliwie przerobione zdjęcia

Polecane posty

1 godzinę temu, Dumchen napisał:

Odważnie. "Karolcia" jedynie publicznie maluje trawę na zielono odnośnie swojego życia i pożycia. Może lepiej się kryje z komentarzami na forach. Wszystkie udają zeby sie sprzedac ale daleko przyjemniej jest oglądać filmy maxi niż jajoglowej. W zestawieniu wygląda co najmniej groteskowo.

A Maxi obnosiła się z przyjaźnią z Katosu, za to Ramona pisała, ze Katosu ma końską twarz i nie umie sie malować. I obsmarowywała inne youtuberki a o sobie pisała, ze jest najpiekniejsza i uzdolniona, co daje najlepsze świadectwo o jej charakterze.

Maxi jest profesjonalna a jej filmy są dopracowane, tu nie ma czego nawet porównywać. Aczkolwiek wg mnie jest kolejnym słupem reklamowym i nie ufam jej poleceniom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość tego że ocieplanie wizerunku to jeszcze non stop chwalenie Darii. Na każdym kroku tylko Darek i Darek. Ileż to trzeba włożyć wysiłku żeby ludzie uwierzyli…

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Dumchen napisał:

Odważnie. "Karolcia" jedynie publicznie maluje trawę na zielono odnośnie swojego życia i pożycia. Może lepiej się kryje z komentarzami na forach. Wszystkie udają zeby sie sprzedac ale daleko przyjemniej jest oglądać filmy maxi niż jajoglowej. W zestawieniu wygląda co najmniej groteskowo.

Dokładnie, jak napisałaś. Jajogłowa przez lata na YT nie opanowała techniki makijażu, przeważnie jest zaszpachlowana, a nie umalowana- każdy podkład zrolowany, widać grudki, rozszerzone pory. Róż, rozświetlacz nałożony zawsze cha mskim pasem, uwypukla tylko obrzęknięcia, niedoskonałości. I ktoś taki ma czelność zwracać uwagę profesjonaliście. Dobre sobie. Nawet do opakowania się przyczepi, sama swoją twarzą reklamując zawsze targowisko, czy jarmark. Od kiedy ma tak słabe odsłony, jest sfrustrowana i do każdej koleżanki z yt ma coś… Nie ma odwagi zrobić porządku ze swoim wizerunkiem, życiem, to kipi złośliwością, bo na jej dropiatej patelni coś się słabo rozprowadza… To Karo rozprowadź coś po papierze ściernym, zobaczysz wtedy dlaczego tak się dzieje.

  • Like 5
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, GallAnonim napisał:

Aczkolwiek wg mnie jest kolejnym słupem reklamowym i nie ufam jej poleceniom. 

Tu się zgadzam. Aczkolwiek jest wizytówką dla swojego zawodu w przeciwieństwie do starszej koleżanki.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym makijażu z paletą Jeffrey Star to ona nie jest żadnym autorytetem w tej kwestii. To była jednym słowem porażka, a ona obrażona film usunęła i zaczęła najeżdżać na jakąś dziewczynę która zrobiła makijaż tą samą paletą. 
I jeszcze się określała bjuti guru na jutubie.

Maxi też idealne nie jest, ale ona ma pomysł na kanał. Dalej ją ludzie oglądają dla kontentu makijażowego i jest konsekwentna. 
Reszta tego „starego” jutuba to reklamują już wszystko od podpasek po karmy dla psów i nie mając pomysłu na spadające wyświetlenia to nagle się pytają widzów co chcą oglądać. Nie ma to jak iść na łatwiznę. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Dumchen napisał:

Tu się zgadzam. Aczkolwiek jest wizytówką dla swojego zawodu w przeciwieństwie do starszej koleżanki.

To na pewno. Chociaż jaki zawód ma Karo? Zawód: "trzecioligowa youtuberka"?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, GallAnonim napisał:

To na pewno. Chociaż jaki zawód ma Karo? Zawód: "trzecioligowa youtuberka"?

Ona się określa marketingowiec. Taka świetna że inni influ do niej piszą o rady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2024 o 13:49, redżina napisał:

Dość tego że ocieplanie wizerunku to jeszcze non stop chwalenie Darii. Na każdym kroku tylko Darek i Darek. Ileż to trzeba włożyć wysiłku żeby ludzie uwierzyli…

A chłop obrażony marzy o bakłażanach albo czekoladowych dziurkach... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2024 o 09:48, redżina napisał:

Zdjęcia z byczkami też pousuwał. A opisy były jednoznaczne. 
Usunął też znajomych ale temu Wojan dalej do tyłka wchodzi 

Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal. Jak ucichnie wszystko to może zamoczy bananka w czekoladzie, jeśli opiekunka pozwoli.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogladalam filmik jak testuje kolekcję maxi, i dosłownie nie może powiedzieć jednej miłej rzeczy w jej stronę, bez dodania swoich 5 gorszy. 

- Oprawa graficzna jej się podoba (mimo że inni krytykują! ) bo woli taką, niż czarno złota która jest brzydka. 

- Kolekcja jest limitowaną, bo tak jest w przypadku influenserow i ONA TEŻ MA SWOJE WSPOLPRACE.

I oczywiście dużo podkreślania krytyki kolekcji że strony widzów 😉 a że nudna kolekcja, a że narzekają na wygląd...

I karo mówiąca że mocne kolory to nie jej bajka, podczas gdy większość ludzi kojarzy ją właśnie z bazarowym makijażem w stylu Maryli rodowicz. 

  • Like 2
  • Thanks 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, sylwia napisał:

Ogladalam filmik jak testuje kolekcję maxi, i dosłownie nie może powiedzieć jednej miłej rzeczy w jej stronę, bez dodania swoich 5 gorszy. 

- Oprawa graficzna jej się podoba (mimo że inni krytykują! ) bo woli taką, niż czarno złota która jest brzydka. 

- Kolekcja jest limitowaną, bo tak jest w przypadku influenserow i ONA TEŻ MA SWOJE WSPOLPRACE.

I oczywiście dużo podkreślania krytyki kolekcji że strony widzów 😉 a że nudna kolekcja, a że narzekają na wygląd...

I karo mówiąca że mocne kolory to nie jej bajka, podczas gdy większość ludzi kojarzy ją właśnie z bazarowym makijażem w stylu Maryli rodowicz. 

Tak, to prawda. 
Ale jak ktoś w podobnym tonie wypowiadał się o jej „udanych” współpracach to gorzko komentowała i pouczała wizażystki i makijażystki jak nakładać rozświetlacz. Królowa białego paska na pomarańczowym policzku pod sztucznymi rzęsami. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, redżina napisał:

Tak, to prawda. 
Ale jak ktoś w podobnym tonie wypowiadał się o jej „udanych” współpracach to gorzko komentowała i pouczała wizażystki i makijażystki jak nakładać rozświetlacz. Królowa białego paska na pomarańczowym policzku pod sztucznymi rzęsami. 

Z brokatowym niebieskim cieniem na powiekach i różową szminką na ustach- kocham siebie w różu- koniecznie tym w kolorze majtek.. Całość cudownie koresponduje z żółcią jej włosów. Alfa i omega makijażu, warszawska wyrocznia. I koniecznie mina na szesnastoletnią lolitkę, oraz mikro torebusia tuż pod piersią na wydatnym brzuchu. O i nóżka w bok, jestem śłodka taka….

  • Like 1
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy produkt komentowała "boję się tego" 😄 bo przecież ona ma specyficzny gust jeśli chodzi o produkty, np rozswietlacz. Ten swój wydała w gownianej białej wersji i teraz przekonuje na siłę że ona takie lubi 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że ona przy współpracy z Hean nie miała głosu co do formuł. Dali takie, wzięła byleby tylko wypuścić coś swojego bo dawno już większe czy mniejsze jutuberki miały. Ona po opiniach nagle pouczała jak nakładać rozświetlacz i stwierdziła że stąd te nieprawdziwe recenzje. Yyyy to nie można było od razu tego powiedzieć ? Świetnie reklamowany własny produkt - biały pasek na środku twarzy. 
Ale zauważyłam że u Karo to jest tak. Kończy się współpraca to kończy reklamować te produkty. Te tandetne torebki wszędzie były. Wyskakiwały z lodówki wręcz. Daria podjarany robił zdjęcia torebek serduszek, nagrywał ujęcia na tą szafę z jej torebkami. LV zniknęły a zastapiły ala zamszowe serduszka. Firma zakończyła współpracę torebki szybciutko zniknęły. Zakończyła współpracę z uzdrovisco to robiące cuda maseczki zniknęły a ona waliła żeby widzowie pisali do uzdrovisco że chcą te maseczki 🥴 to samo z Hean. Współpraca się skończyła to nagle podkład jej nie pasuje, puder się ciastkuje. To jest tak nieprofesjonalne, nawet jeżeli współpraca się nie skończyła w przyjaznych warunkach. 
A współpracę jakie ona ma to mają wszystkie upadające influ które reklamują wszystko byleby nie tracić jakiegoś poziomu życia. Wygodnie było walić do kamery, a kasa sama płynęła. Teraz czasu się zmieniły i trzeba się wysilić. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, redżina napisał:

Wydaje mi się że ona przy współpracy z Hean nie miała głosu co do formuł. Dali takie, wzięła byleby tylko wypuścić coś swojego bo dawno już większe czy mniejsze jutuberki miały. Ona po opiniach nagle pouczała jak nakładać rozświetlacz i stwierdziła że stąd te nieprawdziwe recenzje. Yyyy to nie można było od razu tego powiedzieć ? Świetnie reklamowany własny produkt - biały pasek na środku twarzy. 
Ale zauważyłam że u Karo to jest tak. Kończy się współpraca to kończy reklamować te produkty. Te tandetne torebki wszędzie były. Wyskakiwały z lodówki wręcz. Daria podjarany robił zdjęcia torebek serduszek, nagrywał ujęcia na tą szafę z jej torebkami. LV zniknęły a zastapiły ala zamszowe serduszka. Firma zakończyła współpracę torebki szybciutko zniknęły. Zakończyła współpracę z uzdrovisco to robiące cuda maseczki zniknęły a ona waliła żeby widzowie pisali do uzdrovisco że chcą te maseczki 🥴 to samo z Hean. Współpraca się skończyła to nagle podkład jej nie pasuje, puder się ciastkuje. To jest tak nieprofesjonalne, nawet jeżeli współpraca się nie skończyła w przyjaznych warunkach. 
A współpracę jakie ona ma to mają wszystkie upadające influ które reklamują wszystko byleby nie tracić jakiegoś poziomu życia. Wygodnie było walić do kamery, a kasa sama płynęła. Teraz czasu się zmieniły i trzeba się wysilić. 

Jeszcze parę lat temu mówiła, że ona nie wyda własnych kosmetyków, bo nie jest makijażystką więc nie uważa aby to było ok i że dostawała propozycje ale odrzuca. Jak już wyświetlenia zmalały i co raz mniej współprac to nagle bierze wszystko jak leci. Też uważam, że to żenujące i nieprofesjonalne, że jak tylko firma nie chce kontynuować współpracy to ma focha i pokazuje, że go ma. Przecież marce musi się opłacać i charytatywnie nie będzie takich rzeczy robić, widocznie jej produkty nie schodzą tak dobrze i tyle.  I te jej "piszcie do tej marki, żeby to wróciło" czyli "pomóżcie mi zrobić". 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę chyba jedyna, ale kosmetyki wolę oglądać u Karoliny niż Maxi. Fanką jej stylu makijazu nie jestem. Tutaj nie ma co porównywać bo Maxi ma o wiele większe umiejętności i jej makijaż jest zawsze dopracowany. Natomiast Karola "szybciej" pokazuje kosmetyk. Nie gada milion zbędnych bzdur, jest bardziej konkretna. U maxi wszystkie filmy oglądam na suwaku. Dla mnie za dużo zbędnego gadania. Niby chce być profesjonalna, pedantyczna, a jej wypowiedzi jak dla mnie są przerysowane, takie masło maślane. O ile makijaże maxi są piękne, to jej styl bycia mnie razi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, redżina napisał:

Wydaje mi się że ona przy współpracy z Hean nie miała głosu co do formuł. Dali takie, wzięła byleby tylko wypuścić coś swojego bo dawno już większe czy mniejsze jutuberki miały. Ona po opiniach nagle pouczała jak nakładać rozświetlacz i stwierdziła że stąd te nieprawdziwe recenzje. Yyyy to nie można było od razu tego powiedzieć ? Świetnie reklamowany własny produkt - biały pasek na środku twarzy. 
Ale zauważyłam że u Karo to jest tak. Kończy się współpraca to kończy reklamować te produkty. Te tandetne torebki wszędzie były. Wyskakiwały z lodówki wręcz. Daria podjarany robił zdjęcia torebek serduszek, nagrywał ujęcia na tą szafę z jej torebkami. LV zniknęły a zastapiły ala zamszowe serduszka. Firma zakończyła współpracę torebki szybciutko zniknęły. Zakończyła współpracę z uzdrovisco to robiące cuda maseczki zniknęły a ona waliła żeby widzowie pisali do uzdrovisco że chcą te maseczki 🥴 to samo z Hean. Współpraca się skończyła to nagle podkład jej nie pasuje, puder się ciastkuje. To jest tak nieprofesjonalne, nawet jeżeli współpraca się nie skończyła w przyjaznych warunkach. 
A współpracę jakie ona ma to mają wszystkie upadające influ które reklamują wszystko byleby nie tracić jakiegoś poziomu życia. Wygodnie było walić do kamery, a kasa sama płynęła. Teraz czasu się zmieniły i trzeba się wysilić. 

Czyli jajogłowa we wszystkim jest podobnie wiarygodna- we współpracach i małżeństwie- wszędzie nieszczera, ukierunkowana na chwilowy zysk i zakrzywioną, społeczną opinię. Karykatura marketingowca i wszystkiego, za co się bierze. Przerysowana przekupa z pretensjami do koleżanek, prowadząca obecnie tanią wojenkę podjazdową, byle ona i jej ukierunkowany inaczej byczek mogli nadal udawać tzw. twórców - twórców szajsu i śmiesznej opinii na własny temat.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałam, to ona o współpracę prosiła marki. Chodziła i pytała kto z nią nawiążę współpracę 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, sylwia napisał:

Z tego co słyszałam, to ona o współpracę prosiła marki. Chodziła i pytała kto z nią nawiążę współpracę 

Jak widać nie ma zbyt wielu chętnych na reklamę u niej i nie dziwi mnie to, bo jest trochę antyreklamą. Zauważyłam też, że nie umie się przyznać do tego, że wyświetlenia ma takie marne, bo po prostu straciła w oczach wielu ludzi różnymi zachowaniami i też latami usuwa każdą krytykę, banuje. Według niej wyświetlenia są jakie są, bo to wina tik toka i tam siedzą ludzie. No jakoś dużo youtuberek w Polsce robi jednak spore wyświetlenia na youtube, więc jej teoria jest z tyłka wzięta. Może nastolatki oglądają więcej tiktoka niż youtuba ale Karolinę oglądają na pewno dorosłe osoby. Tak samo mówiła, że reklamy u influencerów się już kończą i jest ich mało, no po prostu może w jej przypadku marki nie są zainteresowane?

  • Thanks 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, sylwia napisał:

Z tego co słyszałam, to ona o współpracę prosiła marki. Chodziła i pytała kto z nią nawiążę współpracę 

Taka zauważalna, że to nie z nią chcą pracować ze względu na niby zasięgi, tylko ona chodzi, żebrze i myśli, ze nikt się nie dowie. To, co ona teraz prezentuje sobą, jaki ma target widza w komentarzach, jest dla firm wektorem do współprac, a ona to pułap targu obecnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat że wychodziła i wyprosiła tę współpracę sama mówiła. Aż się dziwiłam, ze o tym powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, florentynka napisał:

Tak. Sama mówiła, że pisze i prosi firmy. :classic_huh:

I tylko Hean był zainteresowany 🥴 a i tak badziewie i w bardzo limitowanej wersji z czego większość sprzedawana w jej sklepie. 
Ona była zawiedziona wręcz że nikt nie proponuje jej współprac więc waliła do kamery że ona nie chce bo ona nie jest makijażystką. Mniejsze kanały niż ona miały współpracę, swoje produkty a ona nagle wyskoczyła z tandetnymi torebkami i jakimiś ciuchami chowając się na sesjach za modelkami. Widać że było jej z tym źle że ktoś inny ma współpracę z Wibo czy AA i za każdym razem miała jakieś „ale”. 
Mnie i tak najbardziej rozśmieszyło jak wspomina non stop a potem nagrała filmik jakie ma torebki Daag bo się prosi ewidentnie o współpracę a oni nic. I dam sobie rękę uciąć że pisali do nich a oni nie są zainteresowani. Nawet taka Kretka z ameryki ma swoją kolekcję tam a ona nic. W sumie się nie dziwię. Po współpracy z Karo firma torebkowa padła a i zdjęcia i same torebki to bazar jak cholera. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyszły jej rozswietlacze to krytykowała wszystkie inne. Teraz ma te mydelka do brwi z lullalove i jak widzę że będzie testować jakieś mydelko od razu wiem, że będzie krytykować. Jeszcze nigdy mnie z tym nie zawiodła 😉

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny z Daag wypracowały jakiś wizerunek, nie jest to na pewno poziom lady na bazarze, jak szczęśliwe małżeństwo… Dlaczego  torebki Daag,  faktycznie ładne i z dobrych materiałów miałyby być kojarzone z Karoliną? Jej produkty to plastik i brokat, oraz sztywne torebki, ...enki z najtańszych materiałów. To, że Karolina jarmarcznie nawołuje, kupujcie, bo nie będzie, nie oznacza że warto.. To jest tajemnica tego, czemu ona prosi firmy o współprace, bo kojarzy się z mydłem i powidłem, ale z takiego GSSu… Do tego jej makijaż, trans glos, rubaszność w obyciu i voila, tajemnica odkryta. Trzepotanie rzęskami, rozkoszny uśmiech,  byłyby wabiące i urocze u  kogoś o raczej innym wyglądzie - tutaj śmieszą i żenują i żadna firma się na to nie narazi.

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Maszeńka1980 napisał:

Dziewczyny z Daag wypracowały jakiś wizerunek, nie jest to na pewno poziom lady na bazarze, jak szczęśliwe małżeństwo… Dlaczego  torebki Daag,  faktycznie ładne i z dobrych materiałów miałyby być kojarzone z Karoliną? Jej produkty to plastik i brokat, oraz sztywne torebki, ...enki z najtańszych materiałów. To, że Karolina jarmarcznie nawołuje, kupujcie, bo nie będzie, nie oznacza że warto.. To jest tajemnica tego, czemu ona prosi firmy o współprace, bo kojarzy się z mydłem i powidłem, ale z takiego GSSu… Do tego jej makijaż, trans glos, rubaszność w obyciu i voila, tajemnica odkryta. Trzepotanie rzęskami, rozkoszny uśmiech,  byłyby wabiące i urocze u  kogoś o raczej innym wyglądzie - tutaj śmieszą i żenują i żadna firma się na to nie narazi.

Gssu..Maszeńka jak Ty walniesz to na grubo. Zrobiłaś mi dzień ! 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My tu pitu pitu a to niedzielka i mierzymy. Tym razem H&M które będzie oversize i Mohito które nie szyje dla wysokich osób z dużym biustem. 
 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam mierzymy. Karo to już prawie nie ma szyi. 

Ale piesio słodki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, redżina napisał:

My tu pitu pitu a to niedzielka i mierzymy. Tym razem H&M które będzie oversize i Mohito które nie szyje dla wysokich osób z dużym biustem. 
 

Žle mi się to ogląda, z filmu na film wyglada gorzej. Już widać, ze słabo udaje tę radość i szczęście. Jakaś zniechęcona i sztuczna bardziej, niż zwykle. Ja mając takie ramiona nalane nie wybierałabym takich ...enek, które się wpijają w tłuszcz, jak w drożdżowe ciasto. Ona mi przypomina z bajki postać - Barbapapa, tak zaczyna wyglądać. Sapie nawet mówiąc. No grunt, że mężuś zadowolony, o nią jak widać raczej nie dba. A w tych spódnicach o złej długości i kroju, oraz bluzkach w środek, wyglada wręcz karykaturalnie. Krótki tułów i ogromny dół oraz średniowieczne laczki….

Edytowano przez Maszeńka1980
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×