Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kafegate

stylizacjetv, DG, obrzydliwie przerobione zdjęcia

Polecane posty

Mohito ma takie fajne ciuchy a ona co wybrała? nijakie.. t shirt biały, ona normalna jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Maszeńka1980 napisał:

Žle mi się to ogląda, z filmu na film wyglada gorzej. Już widać, ze słabo udaje tę radość i szczęście. Jakaś zniechęcona i sztuczna bardziej, niż zwykle. Ja mając takie ramiona nalane nie wybierałabym takich ...enek, które się wpijają w tłuszcz, jak w drożdżowe ciasto. Ona mi przypomina z bajki postać - Barbapapa, tak zaczyna wyglądać. Sapie nawet mówiąc. No grunt, że mężuś zadowolony, o nią jak widać raczej nie dba. A w tych spódnicach o złej długości i kroju, oraz bluzkach w środek, wyglada wręcz karykaturalnie. Krótki tułów i ogromny dół oraz średniowieczne laczki….

Właśnie nie rozumiem co ona widzi w tych laczkach? Ma je chyba we wszystkich kolorach plastiku. 

Jezu ten poliester aż krzyczy z ekranu i ta kiecka pierwsza -w lustrze widać że jest przezroczysta aż do ud... a nogi modelki... no błagam.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wzięła ...enke z hm rozmiar L i mówi, że nie poleca jej, bo rękawki wbijają jej się w ramiona. No może dlatego, że jest za mała? ale ona oczywiście obwinia ...enkę. Jeszcze rozumiem jak jakieś oversizy bierze w tych rozmiarach ale czemu ona bierze elki normalnych ...enek?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ariana1422 napisał:

Wzięła ...enke z hm rozmiar L i mówi, że nie poleca jej, bo rękawki wbijają jej się w ramiona. No może dlatego, że jest za mała? ale ona oczywiście obwinia ...enkę. Jeszcze rozumiem jak jakieś oversizy bierze w tych rozmiarach ale czemu ona bierze elki normalnych ...enek?

Bo ona już nie ma M tylko L. Logika Karo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ariana1422 napisał:

Wzięła ...enke z hm rozmiar L i mówi, że nie poleca jej, bo rękawki wbijają jej się w ramiona. No może dlatego, że jest za mała? ale ona oczywiście obwinia ...enkę. Jeszcze rozumiem jak jakieś oversizy bierze w tych rozmiarach ale czemu ona bierze elki normalnych ...enek?

ona wygląda dla mnie jak br u ce  will is   xxxxl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Zapomnieli się przelogować podczas liva Karo, bo mam screena jak z konta hejłobuzy napisali tam komentarz "kiedy jakieś nowości w calmia?" plus Karolina mówiła, ze podcastu nie nagrali, bo rzadko są razem i w weekend Darek miał sprawy do załatwienia na działce, oczywiście bez niej musiał tam jechać. Jak pamiętam w weekend wstawiał story jak grał w pokera z byczkami.

Edytowano przez ariana1422
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałyście u Kerada nowości wiosenne, świece???? Matko, to ma być dla dzieci, do przedszkola, czy jak? Te kolorowe etykiety z owockami folwarczne? Straszne. Taka wiocha ze sklepu po 5 zł wszystko. Jaki ta dwójka ma gust okropny i tupet, by na coś takiego ludzi naciągać. Wstyd.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

W ostatnim vlogu jak on się filmuje od dołu z tą klatą a potem naokoło w rozpiętej koszuli pokazując jak się spalił…no nikt mi nie powie że on ciepły nie jest. Który facet tak się filmuje z takimi minami i wyrazem twarzy. A Karo jak idzie trzymając kamerę to widać że jakoś dziwny ma chód. Jakby nogi stawiała do środka trzęsąc się dziwnie. Zadyszkę ma, ciężko oddycha. 
Każdy film teraz zaczyna się od pokazywania świeczek, paplania ileż to zamówień mają. 

Edytowano przez redżina
  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Maszeńka1980 napisał:

Widziałyście u Kerada nowości wiosenne, świece???? Matko, to ma być dla dzieci, do przedszkola, czy jak? Te kolorowe etykiety z owockami folwarczne? Straszne. Taka wiocha ze sklepu po 5 zł wszystko. Jaki ta dwójka ma gust okropny i tupet, by na coś takiego ludzi naciągać. Wstyd.

No patrząc na etykietę to taki świeczki  sprzedają w sklepach „wszystko po 5 zł” 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, redżina napisał:

W ostatnim vlogu jak on się filmuje od dołu z tą klatą a potem naokoło w rozpiętej koszuli pokazując jak się spalił…no nikt mi nie powie że on ciepły nie jest. Który facet tak się filmuje z takimi minami i wyrazem twarzy. A Karo jak idzie trzymając kamerę to widać że jakoś dziwny ma chód. Jakby nogi stawiała do środka trzęsąc się dziwnie. Zadyszkę ma, ciężko oddycha. 
Każdy film teraz zaczyna się od pokazywania świeczek, paplania ileż to zamówień mają. 

Ona na ostatnim mierzymy, to męczyła się mówiąc, ale jak widać na wyjeździe w Turcji, nie szczędziła sobie słodyczy. Nikt mi nie powie, ze ona jest chora, może na obżarstwo i niepohamowanie w tym… nalany kark, ramiona jak bochny chleba przed upieczeniem, twarz, że żadnych rysów już nie widać, a ona talerze pełne ciastek, deserów. Mnie byłoby wstyd to pokazywać. Sama siebie wpędza w kłopoty.

A co do tych świeczek- dla mnie totalny obciach, a szata graficzna, śmiech na sali. Jeżeli ich metka, rekomendacja, to wiadomo jak będzie… A jeszcze wczoraj pokazał nowości z naklejkami w owocki, jak w elementarzu podstawówki… już wierzę, że ktoś to kupi.., Za darmo bym nie postawiła u siebie w żadnym pomieszczeniu. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te naklejki to pewnie wygenerowane AI, bo po co zapłacić grafikowi za ładny projekt, albo nawet wejść w deal z projektantami i np dać im procent od dochodu. Lepiej rzeźbić w gównie 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają te swieczki jak takie tanie z cerfa z działu ze środkami do sprzątania. 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oki, czyli to po prostu naklejka z napisem jest na wersji ostatecznej. Też wow 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sylwia napisał:

A oki, czyli to po prostu naklejka z napisem jest na wersji ostatecznej. Też wow 😄

Tym bardziej wooooow, że to i tak wyglada, jak z kolorowych wycinanek do klasy 1….Trochę przeginają z tą oszczędnością, minimalizmem, wszystkim białym, itd. Na vlogach wyglada, jakby w domu wszystko było szare i przybrudzone, ściany, ręczniki, jej szafa, fotel i nawet skarpetki Kerada. Białe wygląda pięknie do pewnego momentu, a taka mono tematyka jest nudna. Podobnie, jak te minimalistyczne świece, a tyle przepięknych pojemników szklanych jest dostępnych do rozlewania wosków. Ostatnio jestem zakochana w świecach w butelkach aptecznych retro i w wylewanych do starych filiżanek przedwojennych… coś pięknego. Ale w ich mieszkaniu to rzeczywiście, pasuje taki przezroczysty słoiczek. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karo zmierza w kierunku otyłości ludzi z USA, Wera to jednak szczuplejsza przy niej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona jest po prostu wysoka i ma duży biust 😄🙂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Sylka856 napisał:

Karo zmierza w kierunku otyłości ludzi z USA, Wera to jednak szczuplejsza przy niej. 

A niech zmierza, skoro jej z tym dobrze. Lustra posiada. Niech tylko nikt, łącznie z nią samą nie zakrzywia rzeczywistości, nie opowiada o chorobach. Jak są choroby, to człowiek chce z nich wyjść, a nie wpie rta la na wizji porcje chłopa w każdej restauracji, po kilka tych porcji i na dokładkę talerze słodyczy, ogromne porcje lodów, również późnymi wieczorami. Wygląda tak na swoje życzenie.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Maszeńka1980 napisał:

A niech zmierza, skoro jej z tym dobrze. Lustra posiada. Niech tylko nikt, łącznie z nią samą nie zakrzywia rzeczywistości, nie opowiada o chorobach. Jak są choroby, to człowiek chce z nich wyjść, a nie wpie rta la na wizji porcje chłopa w każdej restauracji, po kilka tych porcji i na dokładkę talerze słodyczy, ogromne porcje lodów, również późnymi wieczorami. Wygląda tak na swoje życzenie.

Może uważa, że jak jest chora to może wpier.. Za 3 osoby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Sylka856 napisał:

Karo zmierza w kierunku otyłości ludzi z USA, Wera to jednak szczuplejsza przy niej. 

No na ostatnim vlogu to taka potężna. 
Spoko, niech sobie będzie jaka jest ale niech się nie wykrzywia, zasłania, wciska ciemnotę i samoakceptacji jednocześnie z nerwów zasłaniając włosami ogromne ramiona i robić jakieś nie fajne przytyki do szczupłych osób (że są nieatrakcyjne) to kwestia gustu i podejścia pod tym kątem. I mówi to właśnie ta osoba. Karo która wali publicznie że ma rozmiar już XL a to tylko dlatego że sieciówka robi małe ciuchy a ona swobodnie w L wchodzi. Pozdro. Bardziej zakłamanych ludzi na YouTube nie widziałam, zarówno ona i jak i jej super męski mąż. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzi to gow..o z sinsaya i tl..ok mówi że to ma dobry skład... Ona, albo jest tępa i nie zauważyła jaka afera była z tą firmą, albo ma wywalone na wszystko ważne, że kasa się zgadza. No, ale jak córkę w to ubiera... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Dumchen napisał:

Wchodzi to gow..o z sinsaya i tl..ok mówi że to ma dobry skład... Ona, albo jest tępa i nie zauważyła jaka afera była z tą firmą, albo ma wywalone na wszystko ważne, że kasa się zgadza. No, ale jak córkę w to ubiera... 

Myślę, że ma wywalone, co poleca, a córka nie wiadomo, czy w tym chodzi? Ma współpracę, to poleci wszystko. To jest ograniczona kobieta, kanał ukierunkowany na makijaż, strój a ona na szlafrok mówi- szlafmycę mam… tak się uwsteczniła przy tym Keradzie Głupiookim, że sama się dziwię. Tania, targowa przekupa, wciska dla swojej korzyści cokolwiek. A miniatura najnowszego vloga mnie rozwaliła, łapa co zadusi konia… 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

weszłam na jej sklep i co widzę? jakieś śmietki z ali express co w hurcie sprzedają po 50 groszy ona opycha po 125 zł. :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, florentynka napisał:

weszłam na jej sklep i co widzę? jakieś śmietki z ali express co w hurcie sprzedają po 50 groszy ona opycha po 125 zł. :classic_biggrin:

Wciska ten szajs do tych pudełek z wyzebranymi kosmetykami, które nie schodzą firmom. Swoją drogą ciekawa jestem czy te kosmetyki nie są blisko daty ważności i dlatego je dostaje.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni film - tytuł pod wyświetlenia, gada od rzeczy i zwaliła na ludzi że skrytykowała kolekcję maxi mówiąc że ona jest szczera. Aha. 
Nie mam jej słów na tą babkę. Komentarze też były odpowiednie a że nie słodko pierdzace to usunięte. Pozdro 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, redżina napisał:

Ostatni film - tytuł pod wyświetlenia, gada od rzeczy i zwaliła na ludzi że skrytykowała kolekcję maxi mówiąc że ona jest szczera. Aha. 
Nie mam jej słów na tą babkę. Komentarze też były odpowiednie a że nie słodko pierdzace to usunięte. Pozdro 

Ona szczera haha. Nie po prostu jak jej się opłaca to będzie bardzo miła, a jak się nie opłaca albo komuś zazdrości/zaszedł ktoś za skórę to będzie nieprzyjemnie i tyle. Mi nie chodzi o to, że ma na siłę wychwalać kosmetyki maxi ale jestem pewna, że gdyby Maxi wychwalała kosmetyki Karo z hean, reklamowała coś od niej to recenzja Karoliny wyglądałaby w ogóle inaczej. Czuć, że Karo jej zazdrości od kiedy miała współpracę z superpharmem i ta komentowała "ja chciałam tą współpracę, a dostała ja influ, która nawet nie lubi tej drogerii"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ariana1422 napisał:

Ona szczera haha. Nie po prostu jak jej się opłaca to będzie bardzo miła, a jak się nie opłaca albo komuś zazdrości/zaszedł ktoś za skórę to będzie nieprzyjemnie i tyle. Mi nie chodzi o to, że ma na siłę wychwalać kosmetyki maxi ale jestem pewna, że gdyby Maxi wychwalała kosmetyki Karo z hean, reklamowała coś od niej to recenzja Karoliny wyglądałaby w ogóle inaczej. Czuć, że Karo jej zazdrości od kiedy miała współpracę z superpharmem i ta komentowała "ja chciałam tą współpracę, a dostała ja influ, która nawet nie lubi tej drogerii"

Karolina wszystkim kobietom, które lepiej wyglądają, oraz idą do przodu, rozwijają się- zazdrości. Nie potrafi już tego ukryć, ciekawa jestem, gdyby tak Maxi wypowiedziała się o tych szajsowych świecach? Tandetnych pościelach i innych wytworach,  niczym z dawnych kiosków RUCHu?  Karolina jest szczera? To niech opowie o życiu z Keradem, zamiast deprecjonować pracę i osiągnięcia koleżanek. Bo myślę, że prywatna relacja z mężem bardzo ostatnio wpływa na jej zmianę na gorsze. Sfrustrowana baba plująca jadem, nie radzi sobie prywatnie, to zawodowo skacze i się ciska. Karo, YT jest pojemny i zasobny, gdybys miała dobry kontent, poziom i miło by się was oglądało, to zarabiałabyś więcej. A pokazujesz niziny i tandetę, twoje filmy pozbawione są klimatu, nic się w tle nie zmienia, te same zaniedbane wnętrza od nastu lat, to nie bądź zdziwiona. Szczęśliwej kobiecie fałsz nie wykrzywia wyuczonego uśmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj Daro chorutek ☹️ musi się pochwalić na Insta swoją "zbolałą" miną.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Cececece13 napisał:

Oj Daro chorutek ☹️ musi się pochwalić na Insta swoją "zbolałą" miną.

Trzeba oznajmiać że jest chory a potem cudowne ozdrowienie jak na działkę z byczkami popyla. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona w tej recenzji maxi to już nawet nie chodzi o to co mówi, ale jak mówi. W twarzy i glosie widać tą zgryzote 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×