Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kafegate

stylizacjetv, DG, obrzydliwie przerobione zdjęcia

Polecane posty

6 minut temu, sylwia napisał:

Nie zamawiałam nigdy na bon Prix ale kojarzy mi się tylko z bazarowa karo 

Ja zamawiałam raz, dół od bikini. I rozmiary tam są ogromne. Normalnie noszę rozmiar 38, ale w opiniach ludzie pisali, żeby wziąć rozmiar mniejsze niż się nosi. Więc wybrałam rozmiar 36 i co się okazało, bikini nadal były na mnie za duże... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w którym vlogu była uszczypliwa dla Ewy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Cececece13 napisał:

Ja zamawiałam raz, dół od bikini. I rozmiary tam są ogromne. Normalnie noszę rozmiar 38, ale w opiniach ludzie pisali, żeby wziąć rozmiar mniejsze niż się nosi. Więc wybrałam rozmiar 36 i co się okazało, bikini nadal były na mnie za duże... 

Ja czasami zamawiam, niektóre rzeczy bardzo lubię, ale praktycznie zawsze trzeba brać mniejsze z powodu zawyżonej rozmiarówki. Kiedyś nawet kupiłam bluzkę w rozmiarze 32, a noszę normalnie 38/40. 

Dla osób z dużymi rozmiarami HM i Bon Prix są dobre ze względu na rozmiary i chyba z nich Karo ma najwięcej ubrań. Wydaje mi się że XL czy XXL w pepco nie jest tak duże jak w HM, o innych sklepach nie wspominając. W HM i Bon Prix moze nadal udawać że ma rozmiar mniejszy niż w rzeczywistości, mimo ze i tam nieraz kupuje rzeczy za małe.

Zawsze tez mówi że coś jest za krótkie a często nie jest, tylko albo jest za małe i się podnosi albo po prostu na niej nie wygląda dobrze, nawet niekoniecznie ze względu na rozmiary a budowę/kształt ciała, proporcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karo na livie zaprzeczyła, ze były jakiekolwiek zdjęcia z gołym Darkiem. Ktoś napisała, ze udowodni jej i że się jeszcze zdziwi. Ciekawie się rozwija sytuacja.

  • Like 5
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, omgeee napisał:

Karo na livie zaprzeczyła, ze były jakiekolwiek zdjęcia z gołym Darkiem. Ktoś napisała, ze udowodni jej i że się jeszcze zdziwi. Ciekawie się rozwija sytuacja.

To już zaklinanie rzeczywistości i kłamanie na najwyższym poziomie. 
Tym bardziej że oświadczenie mieli złożyć i co…i nagle nic nie ma 🥴 Jezusie maryjo 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, redżina napisał:

To już zaklinanie rzeczywistości i kłamanie na najwyższym poziomie. 
Tym bardziej że oświadczenie mieli złożyć i co…i nagle nic nie ma 🥴 Jezusie maryjo 

Nic nie ma, nic nie było, ale każdy zdjęcia widział. Zresztą, screeny nadal w sieci krążą... To już jest wyższy level zakłamania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Cececece13 napisał:

Nic nie ma, nic nie było, ale każdy zdjęcia widział. Zresztą, screeny nadal w sieci krążą... To już jest wyższy level zakłamania.

Nie, to strach, że zostali zdemaskowani, ze ona sama zostanie. Niech dalej kłamie, Werka tez kłamała. Im więcej pokazuje tej ich tzw. miłości, tym bardziej wiadomo, ze to ściema. 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fakt, im większe zapewnienia lofciania na SM tym większy fałsz i obłuda  w realnym życiu. Karo jako pani Bukiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od początku było wiadomo że lubi coś innego…albo chociaż w dwie strony. Zachowanie czasami też, za przeproszeniem, jaka baba. Bukieciki, kosmetyki, świeczki, ozdabianie domu a do tego obcisłe spodenki, rozpinanie koszuli żeby się obnażyć. Ja wiem że teraz jest równouprawnienie ale nie wyobrażam sobie żeby mój mąż chętnie jeździł do ikei i ozdabiał dom przez pół dnia kwiatuszkami i pozytywkami na parapecie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, redżina napisał:

Od początku było wiadomo że lubi coś innego…albo chociaż w dwie strony. Zachowanie czasami też, za przeproszeniem, jaka baba. Bukieciki, kosmetyki, świeczki, ozdabianie domu a do tego obcisłe spodenki, rozpinanie koszuli żeby się obnażyć. Ja wiem że teraz jest równouprawnienie ale nie wyobrażam sobie żeby mój mąż chętnie jeździł do ikei i ozdabiał dom przez pół dnia kwiatuszkami i pozytywkami na parapecie. 

Nie gadaj ,ze nie kupilas mężowi na walentynki bukietu kwiatów, jak Karola?! Co z ciebie za żona.. 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, omgeee napisał:

Karo na livie zaprzeczyła, ze były jakiekolwiek zdjęcia z gołym Darkiem. Ktoś napisała, ze udowodni jej i że się jeszcze zdziwi. Ciekawie się rozwija sytuacja.

Ona dobrze o tym wie, tylko udaje głupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, mari napisał:

Ona dobrze o tym wie, tylko udaje głupa

A kortyzol rośnie i rośnie, co widać w każdym kolejnym vlogu

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, redżina napisał:

Od początku było wiadomo że lubi coś innego…albo chociaż w dwie strony. Zachowanie czasami też, za przeproszeniem, jaka baba. Bukieciki, kosmetyki, świeczki, ozdabianie domu a do tego obcisłe spodenki, rozpinanie koszuli żeby się obnażyć. Ja wiem że teraz jest równouprawnienie ale nie wyobrażam sobie żeby mój mąż chętnie jeździł do ikei i ozdabiał dom przez pół dnia kwiatuszkami i pozytywkami na parapecie. 

Też tak zawsze patrzę na mojego męża i nie dowierzam… Nie ubiera się na biało, nawet w pracy, nie obnaża, nie robi sobie zdjęć z głupim uśmiechem, wytrzeszczem i przekrzywianiem głowy, jakby mu ktoś kark przetrącił, nie fotografuje sobie wzwodów, ogólnie nie robi sobie zdjęć. Nie biega po domu z bukietami, świeczkami, nie krzyczy wooooow, jaki zapach, meeegaaa- może my się nie znamy? A może na fali teraz takie zniewieściałe indywidua ze sztucznymi szczękami? Z tak ciasnymi spodniami, ze odrazu wiesz jaki kaliber? Może Karo to lubi, mówiła, że kręcą ją młodsi o wyglądzie chłopca… Faceta z takimi upodobaniami jak by nazwano…. 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, nana141 napisał:

Nie gadaj ,ze nie kupilas mężowi na walentynki bukietu kwiatów, jak Karola?! Co z ciebie za żona.. 😅

Straszna i wyrodna żona. Nie kupuje mu również  w action zabawek, nie zamawiam ozdóbek z chińskich stronek. Mój mąż również nie jest prawdziwym facetem skoro nie podnieca się jakąś kulą z gwiazdkami z Temu i nie narzuca mi w jakim kolorze będą ozdoby w domu na święta. Muszę chyba iść na terapię z nim. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Maszeńka1980 napisał:

 A może na fali teraz takie zniewieściałe indywidua ze sztucznymi szczękami? 

Kerad ma sztuczna szczękę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Dumchen napisał:

Kerad ma sztuczna szczękę? 

Obstawiam licówki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, aluta napisał:

Obstawiam licówki. 

Jak zwał, tak zwał, nigdy do swoich nie wróci, raz że miał tragicznie zepsute, dwa reszta została spiłowana. Ma sztuczną klawiaturę, wychodzącą z ust, w czasach PRLu mógłby się zatrudnić, jako kasownik.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włosy też robił i to trochę nieudolnie zresztą. Nawet się nagrywał do czoła i pilnował tego bardzo. A potem nagle wyskoczył z tą trawą i mówił że po prostu zapuścił. Dziwne że wcześniej tego nie zrobił. 
Oni to chcą uchodzić za takich idealnych i szczęśliwych. 
A ile by było wyświetleń gdyby on nagrał film że miał problemy z tymi włosami, to był jego kompleks to nie, robią z ludzi ...ów i żali się że „hejt”. Ale nagrywanie jak z mamusią Karo popylał na botoks przy okazji oczywiście najazd kamery na jego gołą klatę z tatuażami to był pierwszy. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2024 o 15:27, sylwia napisał:

A pamiętacie, było jakieś mieszkanie do którego artysta dariusz obrazy malował i dumnie wieszał xD

Ja pamiętam jak malował obrazy i wystawiał na insta na sprzedaż. Za swój talent krzyczał tysiaka. Szkoda słów nawet. 

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, redżina napisał:

Ja pamiętam jak malował obrazy i wystawiał na insta na sprzedaż. Za swój talent krzyczał tysiaka. Szkoda słów nawet. 

Masakra jacy ci ludzie są bezczelni. Człowiek się zastanawia czy cena za usługę wymagająca przygotowania, wiedzy i weryfikacji nie jest za wysoka a taki burak nie ma żadnych hamulców. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, redżina napisał:

Włosy też robił i to trochę nieudolnie zresztą. Nawet się nagrywał do czoła i pilnował tego bardzo. A potem nagle wyskoczył z tą trawą i mówił że po prostu zapuścił. Dziwne że wcześniej tego nie zrobił. 
Oni to chcą uchodzić za takich idealnych i szczęśliwych. 
A ile by było wyświetleń gdyby on nagrał film że miał problemy z tymi włosami, to był jego kompleks to nie, robią z ludzi ...ów i żali się że „hejt”. Ale nagrywanie jak z mamusią Karo popylał na botoks przy okazji oczywiście najazd kamery na jego gołą klatę z tatuażami to był pierwszy. 

Ma jakiś kompleks wyglądu ogólnie i ja się nie dziwię. Jak podoba mi się, że dużo w domu potrafi, chociaż nie ma imperatywu, by to przekuć w trwałość i zarobek, to jako facet jest dla mnie totalnie niemęski. Ta szczena wystająca, oczy nierozumnie wytrzeszczone i tak zawsze patrzy w dal, nie wiem, czy romantyczny chce być, czy tym kolesi na działkę wabi? I to ciało, które pokrywa tatuażami, tez dla mnie nieapetycznie wyglada. Nie jestem Karo, niemęski przedszkolak o wyglądzie cherubinka to nie mój typ. Wolę jak mężczyzna wygląda, jak mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Maszeńka1980 napisał:

Ma jakiś kompleks wyglądu ogólnie i ja się nie dziwię. Jak podoba mi się, że dużo w domu potrafi, chociaż nie ma imperatywu, by to przekuć w trwałość i zarobek, to jako facet jest dla mnie totalnie niemęski. Ta szczena wystająca, oczy nierozumnie wytrzeszczone i tak zawsze patrzy w dal, nie wiem, czy romantyczny chce być, czy tym kolesi na działkę wabi? I to ciało, które pokrywa tatuażami, tez dla mnie nieapetycznie wyglada. Nie jestem Karo, niemęski przedszkolak o wyglądzie cherubinka to nie mój typ. Wolę jak mężczyzna wygląda, jak mężczyzna.

To prawda. Jest po prostu aseksualny. Ćwiczy, perfum sztuk conajmniej 20 (co oczywiście skwapliwie pokazuje za każdym razem), paseczki i nereczki LV (również trzeba zrobić fotę z bliska żeby każdy widział) a nic nie pomaga. I do tego taki fałszywy, cyniczny cwaniak który ma tak wysokie mniemanie o sobie że poucza widzów co mogą pisać i robić a co nie. Ciekawe czy w życiu codziennym innych ludzi też tak poucza.
Ten jego ostatni wypad na urodziny do Krakowa którym się tak chwalił i jednocześnie walił do kamery że przyjaciele z nim pojechać nie chcieli i on zweryfikuje takich ludzi to był już strzał w kolano. Jak można mówić takie rzeczy na forum. Didżi obrażony jak dziecko w piaskownicy bo ktoś nie chciał wywalać tysiaków na wymyślony przez byczka wyjazd. I szantażuje takich ludzi żaląc się w filmiku na jutubie. Swoją drogą ten jego bliski kolega Kuba bodajże też się po tym zwinął i nawet do biura już nie zagląda. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Maszeńka1980 napisał:

Ma jakiś kompleks wyglądu ogólnie i ja się nie dziwię. Jak podoba mi się, że dużo w domu potrafi, chociaż nie ma imperatywu, by to przekuć w trwałość i zarobek, to jako facet jest dla mnie totalnie niemęski. Ta szczena wystająca, oczy nierozumnie wytrzeszczone i tak zawsze patrzy w dal, nie wiem, czy romantyczny chce być, czy tym kolesi na działkę wabi? I to ciało, które pokrywa tatuażami, tez dla mnie nieapetycznie wyglada. Nie jestem Karo, niemęski przedszkolak o wyglądzie cherubinka to nie mój typ. Wolę jak mężczyzna wygląda, jak mężczyzna.

Fakt, umie dużo zrobić. Ale jedyne co zrobił to wywalił ebooka szumnie nazywanego książką z przepisami z neta. Wolała za to pół stówy. Taka to żylna do interesu. On po prostu nie ma głowy do biznesu i tyle. Swój kanał położył na łopatki a mógł tez wykorzystać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, redżina napisał:

To prawda. Jest po prostu aseksualny. Ćwiczy, perfum sztuk conajmniej 20 (co oczywiście skwapliwie pokazuje za każdym razem), paseczki i nereczki LV (również trzeba zrobić fotę z bliska żeby każdy widział) a nic nie pomaga. I do tego taki fałszywy, cyniczny cwaniak który ma tak wysokie mniemanie o sobie że poucza widzów co mogą pisać i robić a co nie. Ciekawe czy w życiu codziennym innych ludzi też tak poucza.
Ten jego ostatni wypad na urodziny do Krakowa którym się tak chwalił i jednocześnie walił do kamery że przyjaciele z nim pojechać nie chcieli i on zweryfikuje takich ludzi to był już strzał w kolano. Jak można mówić takie rzeczy na forum. Didżi obrażony jak dziecko w piaskownicy bo ktoś nie chciał wywalać tysiaków na wymyślony przez byczka wyjazd. I szantażuje takich ludzi żaląc się w filmiku na jutubie. Swoją drogą ten jego bliski kolega Kuba bodajże też się po tym zwinął i nawet do biura już nie zagląda. 

Myślę, że w Warszawie jest tylko pośmiewiskiem, po tym co wiedzą wcześniej, oraz tym, co ostatnio wypłynęło. Wypromowany przez żonę utrzymanek, któremu boi się cokolwiek powierzyć, wszystko zawsze na nią, bo wiadomo, ze on ma słomiany zapał, a mógłby, gdyby chciał, był systematyczny, konsekwentny i cierpliwy. Ma przez nią wszystko podane na tacy, byle był i statystował. Śmieszy mnie ta parka. Bo on to totalne niziny intelektu i wyglądu, może sobie dodawać, upokarzać widza, jako facet dla mnie niczego nie osiągnął samodzielnie. Śmieszy jego postawa, pouczanie, kiedy ledwo po polsku ładnie i poprawnie zdanie potrafi złożyć. On weryfikuje sam siebie jako egoistyczny, pusty, cwany osobnik. Nie rozumie, że życie innych,  to nie zabawa od rana, bo każdego mamka Karo wyręczy i zafunduje kosztowny wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, redżina napisał:

To prawda. Jest po prostu aseksualny. Ćwiczy, perfum sztuk conajmniej 20 (co oczywiście skwapliwie pokazuje za każdym razem), paseczki i nereczki LV (również trzeba zrobić fotę z bliska żeby każdy widział) a nic nie pomaga. I do tego taki fałszywy, cyniczny cwaniak który ma tak wysokie mniemanie o sobie że poucza widzów co mogą pisać i robić a co nie. Ciekawe czy w życiu codziennym innych ludzi też tak poucza.
Ten jego ostatni wypad na urodziny do Krakowa którym się tak chwalił i jednocześnie walił do kamery że przyjaciele z nim pojechać nie chcieli i on zweryfikuje takich ludzi to był już strzał w kolano. Jak można mówić takie rzeczy na forum. Didżi obrażony jak dziecko w piaskownicy bo ktoś nie chciał wywalać tysiaków na wymyślony przez byczka wyjazd. I szantażuje takich ludzi żaląc się w filmiku na jutubie. Swoją drogą ten jego bliski kolega Kuba bodajże też się po tym zwinął i nawet do biura już nie zagląda. 

Tak samo jak robili urodziny dla córki w domku i pozapraszali swoich znajomych typu Boogie, którzy pewnie mają tam z 2 h drogi i pewnie ich dzieci ledwo się ze sobą znają. Nie przyszła to potem Karo rzucała teksty, że o zapraszaliśmy niektóre osoby i nie przyjechały, więcej nie zaprosimy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ariana1422 napisał:

Tak samo jak robili urodziny dla córki w domku i pozapraszali swoich znajomych typu Boogie, którzy pewnie mają tam z 2 h drogi i pewnie ich dzieci ledwo się ze sobą znają. Nie przyszła to potem Karo rzucała teksty, że o zapraszaliśmy niektóre osoby i nie przyjechały, więcej nie zaprosimy. 

Trochę się w głowach poprzewracało tej dziwnej parce, myślą ze oni się tak bardzo liczą? Że wystarczy pogrozić paluszkiem i innym już buty spadają ze strachu? Sami czują oddech konkurencji na plecach, sprzedają wszystko, co mogą, jak na targowisku, ale jeszcze buta się wylewa? On prosty, jak budowa cepa i ona śmieszna mamka cwanego synka, chodzącego na boki. Nie cierpię takiego zachowania, że trzeba być na gwizdek, kim oni są, za kogo się uważają? Ludzie mają swoje plany porzucić, bo oni chcą mieć vloga z urodzin i wyjazdu, by pokazać, jak są lubiani. Na przyjaciołach się nie zarabia, niczego nie narzuca. Buractwo… 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Maszeńka1980 napisał:

Myślę, że w Warszawie jest tylko pośmiewiskiem, po tym co wiedzą wcześniej, oraz tym, co ostatnio wypłynęło. Wypromowany przez żonę utrzymanek, któremu boi się cokolwiek powierzyć, wszystko zawsze na nią, bo wiadomo, ze on ma słomiany zapał, a mógłby, gdyby chciał, był systematyczny, konsekwentny i cierpliwy. Ma przez nią wszystko podane na tacy, byle był i statystował. Śmieszy mnie ta parka. Bo on to totalne niziny intelektu i wyglądu, może sobie dodawać, upokarzać widza, jako facet dla mnie niczego nie osiągnął samodzielnie. Śmieszy jego postawa, pouczanie, kiedy ledwo po polsku ładnie i poprawnie zdanie potrafi złożyć. On weryfikuje sam siebie jako egoistyczny, pusty, cwany osobnik. Nie rozumie, że życie innych,  to nie zabawa od rana, bo każdego mamka Karo wyręczy i zafunduje kosztowny wyjazd.

Prawda jest taka że ona go wypromowała, była bardziej znana (nawet są słuchy że po to do niej napisał i wierzę w to), potem popularność wystrzeliła bardzo w górę. Pokazywali wszystko dosłownie. A on zamiast to wykorzystać to miał gdzieś. Wszystko podane na tacy, zero ciężkiej pracy. Iść do przodu wraz z rozwojem mediów społecznościowych, wykorzystać to, przeanalizować co teraz jest na czasie i czego oczekuje widz. A oni pouczają innych influ a sami nagrywają kontent modny 7 lat temu. On już nawet swój kanał olał i kolejne wywalanie ze odsłon było mało i kasa mu się nie zgadzała. Sorry, ale o takich rzeczach się nie mówi. Słabo to po prostu się ogląda. Tylko kasa i kasa. 
Ja czasami oglądałam te jego filmy kulinarne. Pomijam jego brak charyzmy i tupet ogromny bo nie jest przyjemny w odbiorze to filmy były ładne i estetyczne, widać nawet że jak ona coś gotuje to burdel naokoło a on to wszystko czysto i schludnie wygląda. Tak to jest jak się mały mózg i kasa odwala. 
On też taki pewniak…wszystko na nią. Zamiast się jakoś zabezpieczyć na wszelki wypadek bo przecież różnie bywa to on żyje tu i teraz. A życie bywa nieprzewidywalne i ciężko się spada z wyższego poziomu na niższy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Maszeńka1980 napisał:

Ma jakiś kompleks wyglądu ogólnie i ja się nie dziwię. Jak podoba mi się, że dużo w domu potrafi, chociaż nie ma imperatywu, by to przekuć w trwałość i zarobek, to jako facet jest dla mnie totalnie niemęski. Ta szczena wystająca, oczy nierozumnie wytrzeszczone i tak zawsze patrzy w dal, nie wiem, czy romantyczny chce być, czy tym kolesi na działkę wabi? I to ciało, które pokrywa tatuażami, tez dla mnie nieapetycznie wyglada. Nie jestem Karo, niemęski przedszkolak o wyglądzie cherubinka to nie mój typ. Wolę jak mężczyzna wygląda, jak mężczyzna.

Mnie się tatuaże podobają, ale nie u Daro. On jest taki zniewieściały i te jego "dziary" śmiesznie wyglądają, patrząc jak się zachowuje. A Karo chyba chciała mu dorównać i ten jej tatuaż na wielkim bicku też nie wygląda estetycznie...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×