Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
roztargniona09

Spanie z dzieckiem. Co o tym myślicie?

Polecane posty

Od zawsze byłam zwolenniczką spania bez dziecka. Przez ponad rok udało mi się nawet trzymać tego postanowienia, ale po później młody budził się o 4 i najłatwiej zasypiał z nami. Potem zaczęły się pobudki w nocy i tez zaczęliśmy brać go do siebie. Aż w końcu nadszedł ten dzień, że położyliśmy się razem i była to cudownie przespana noc. Zauważam same plusy spania z dzieckiem, nawet żeśmy zainwestowali w większe łóżko. Wcześniej byłam do tego sceptycznie nastawiona, a teraz żałuję, że tak późno się zdecydowałam na spanie razem. Wiem, że wiele osób jest przeciwnych, ale naprawdę nam to ułatwiło życie. A wy co o tym myślicie? Też wam się z czasem odmieniło jak mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, roztargniona09 napisał:

Od zawsze byłam zwolenniczką spania bez dziecka. Przez ponad rok udało mi się nawet trzymać tego postanowienia, ale po później młody budził się o 4 i najłatwiej zasypiał z nami. Potem zaczęły się pobudki w nocy i tez zaczęliśmy brać go do siebie. Aż w końcu nadszedł ten dzień, że położyliśmy się razem i była to cudownie przespana noc. Zauważam same plusy spania z dzieckiem, nawet żeśmy zainwestowali w większe łóżko. Wcześniej byłam do tego sceptycznie nastawiona, a teraz żałuję, że tak późno się zdecydowałam na spanie razem. Wiem, że wiele osób jest przeciwnych, ale naprawdę nam to ułatwiło życie. A wy co o tym myślicie? Też wam się z czasem odmieniło jak mi?

Na razie mój synek jest mały ma dopiero niecałe 3 miesiące i śpi w łóżeczku na kółkach zaraz przy moim łóżku. Niektórzy śpią z dziećmi od początku,a ja jednak bym się bała z nim zasnąć,bo podczas snu mogę nie kontrolować i go przygnieść,ale jak będzie większy może spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kazdemu jak wygodnie 🙂

nie spię z dzieckiem i nie zamierzam, chyba, ze sam będzie lądowal nam w łózku jak będzie starszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie zamierzałam do 18 miesiąca, ale potem łatwiej się wysypaliśmy się we trójkę bo nikt nie musiał wstawać. No i fajnie tulić dziecko w nocy i nad ranem. Ja to uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziecko zwykle śpi osobno (do 6 miesiąca w pokoju z nami ale w swoim łożeczku, potem w swoim pokoju)  ale jeśli obudzi się w środku nocy albo bladym świtem i nie jest mu łatwo znów zasnąć, idzie do naszego łózka i śpimy razem.

Kiedy dziecko było malutkie zdarzało się że spało ze mną w te trudniejsze noce. Jego tato wtedy spał w gościnnym bo on śpi jak kamień i bałam się że mi dziecko przygniecie niechcący. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie spały razem ze mną.Tyle,że starszak w wieku trzech lat mnie wykopał z wyra,bo mu było już niewygodnie 🤣

A mlodszak do dziś jak starego nie ma do łóżka mi przychodzi i śpimy razem 🥰

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po to mały ma swój pokój u nas zeby spał osobno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój też ma swój pokój, ale nie przespał w niej ani jednej nocy. Nawet jak spał w łóżeczku to u nas w sypialni, akurat ja za leniwa jestem żeby prócz wstawania biegać jeszcze do drugiego pokoju.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×