Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MamaMai

Dieta mż

Polecane posty

Haha mnie kolega z pracy też rzucił tekst czy jestem w viąży, a nie byłam. Fakt że wtedy miałam owulację, a niestety brzuch mi wywala w tym czasie okropnie...Jak to było w tym kabarecie? Co to? Co to jest, wiem! Wąż mnie oplótł....no także tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co macie na obiad? ja chyba rybę zrobię. Zmierzyłam sobie ciśnienie i mam za niskie 89 na 59. Zaczyna mnie boleć głowa. Kawy nie piję bo zbyt mnie pobudza. Podobno chłodny prysznic pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:classic_laugh:wystraszyłam się tego niskiego ciśnienia i teraz już mam 100 na 69:D (ps: nie lubię tak mierzyć ciśnienia ale mam zalecone to przez endokrynologa z Gliwic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Molly_00 napisał:

:classic_laugh:wystraszyłam się tego niskiego ciśnienia i teraz już mam 100 na 69:D (ps: nie lubię tak mierzyć ciśnienia ale mam zalecone to przez endokrynologa z Gliwic)

To chyba i tak wciąż za niskie? Pociesze cię że też jest mi dzisiaj słabo. Jakby powietrze że mnie uszło. Niestety aura za oknem temu sprzyja, parno i duszno a wieczorem nadają gwałtowne burze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei znowu zęby pobolewają chyba nie powinnam jeść kanapek z serkiem białym 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, MamaMai napisał:

To chyba i tak wciąż za niskie? Pociesze cię że też jest mi dzisiaj słabo. Jakby powietrze że mnie uszło. Niestety aura za oknem temu sprzyja, parno i duszno a wieczorem nadają gwałtowne burze

100 na 69 w moim przypadku już jest ok bo jestem niskociśnieniowcem i mam takie na codzień. Ale te 89 na 59 to już niebezpiecznie niskie. Zważyłam  się dziś, ważę 61,9 czyli już prawie 62 kg. Jeszcze trochę i dobiję do 70-tki...:classic_laugh:

 

 

Edytowano przez Molly_00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Toragasira napisał:

Mnie z kolei znowu zęby pobolewają chyba nie powinnam jeść kanapek z serkiem białym 😞

Chyba nie skoro kiedyś pisałaś że po białku masz takie bóle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 39 minut temu, Toragasira napisał:

    Ja na wadze 112,5kg czyli spadek o 2,5kg ładnie 😛😄

    ooo gratulacje!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Molly_00 napisał:
  • ooo gratulacje!

Brawo, teraz równa 100 w zasięgu ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2024 o 20:59, Molly_00 napisał:

Widziałam tę skalę i faktycznie jest to bardzo pomocne, dzięki. 👍🏼

Nie ma za co to wiedza dostępna dla wszystkich chociaż czasem trzeba się ''nagrzebać'' żeby coś sensownego znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2024 o 19:39, Molly_00 napisał:

100 na 69 w moim przypadku już jest ok bo jestem niskociśnieniowcem i mam takie na codzień. Ale te 89 na 59 to już niebezpiecznie niskie. Zważyłam  się dziś, ważę 61,9 czyli już prawie 62 kg. Jeszcze trochę i dobiję do 70-tki...:classic_laugh:

 

 

Ja tydzień bez ćwiczeń. Zachciało mi się dźwigać meble... nie wchodzę na wagę. 

Takie ciśnienie miała moja córka gdy okazało się że ma niedoczynność tarczycy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Miaina napisał:

Nie ma za co to wiedza dostępna dla wszystkich chociaż czasem trzeba się ''nagrzebać'' żeby coś sensownego znaleźć.

Ale jednak gdyby nie ty, to nawet nie wiedziałabym że taka skala istnieje:P
🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Miaina napisał:

Ja tydzień bez ćwiczeń. Zachciało mi się dźwigać meble... nie wchodzę na wagę. 

Takie ciśnienie miała moja córka gdy okazało się że ma niedoczynność tarczycy. 

Też mam niedoczynność tarczycy więc to pewnie od tego takie ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Molly_00 napisał:

Ale jednak gdyby nie ty, to nawet nie wiedziałabym że taka skala istnieje:P
🙂

 

Jeśli ta wiedza będzie dla Ciebie przydatna to jets mi miło. Lubię się dzielić wiedzą, chociaż są tacy którzy twierdzą że opowiadam bzdury(nie w tym temacie). Nowe horyzonty są ciekawe i nie zawsze prowadzą nas na manowce, trzeba tylko skrupulatnie weryfikować informacje.

Do wszystkiego trzeba dojrzeć.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Molly_00 napisał:

Też mam niedoczynność tarczycy więc to pewnie od tego takie ciśnienie.

Możliwe, pamiętam że córka przy tak niskim ciśnieniu nawet nie mogła wstać z łóżka. Gdy już udało się wyregulować hormony wszystko powoli zaczęło wracać do ''normy''. Dałam w cudzysłów bo wiem co oznacza norma dla tarczycowców.

🙂 Dbaj o siebie Molly_00

Wszystkiego dobrego : )

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Miaina napisał:

Możliwe, pamiętam że córka przy tak niskim ciśnieniu nawet nie mogła wstać z łóżka. Gdy już udało się wyregulować hormony wszystko powoli zaczęło wracać do ''normy''. Dałam w cudzysłów bo wiem co oznacza norma dla tarczycowców.

🙂 Dbaj o siebie Molly_00

Wszystkiego dobrego : )

Dziękuję i wzajemnie:)

Czyli córka już nie musi brać leków? ja muszę brać do końca życia bo mam jeszcze inne współistniejące choroby a choruję już 36 lat. Na szczęście tak niskie ciśnienie jak wtedy miałam 89 na 59 mam bardzo, bardzo rzadko a to 100 na 60 może być bo czuję się dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam niedoczynność ale nie wiem jakie mam ciśnienie 😛 Wystawiłam kilka rzeczy na allegro i znowu drukarka padła kolejna, chyba muszę kupić oryginalne kardridze a są strasznie drogie 600zł około za komplet masakra 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też wolałabym nie mierzyć a jednak muszę.

 

Kurcze to drogo. Może ktoś ci kupi te wystawione na allegro to wtedy dołożysz tylko i nowe oryginalne.

 

U mnie burza i ulewa się zaczyna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sprzedaliśmy 170przypinek z czego 134zł musimy oddać allegro nam zostanie około 190zł 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

52,70zł prowizja 40,80zł prowizja od promowanej oferty 19,90zł promowanie + 19,90zł promowanie innego przedmiotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×