Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Czy to możliwe że jestem ojcem dziecka skoro ciąża mojej żony trwała 40 tyg a do zaplodnienia doszło w połowie grudnia , dziecko urodziło się w 3 tyg sierpnia co nam daje 8 tyg i tydzień . Wcześniej nie próbowaliśmy starać się o dziecko. Ja mam pracę wyjazdową a jak liczyłem to nie było mnie w domu wtedy kiedy faktycznie powinno dojść do zapłodnienia i wyszło by 40 tyg. Dodatkowo w tamtym czasie kiedy byłem na wyjeździe moja napisała mi że chłopak z którym się kiedyś spotykała odezwał się do niej ale mówiła że odrazu uciela temat . 
Sam nwm co o tym myśleć…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, Jacek32323 napisał:

Czy to możliwe że jestem ojcem dziecka skoro ciąża mojej żony trwała 40 tyg a do zaplodnienia doszło w połowie grudnia , dziecko urodziło się w 3 tyg sierpnia co nam daje 8 tyg i tydzień . Wcześniej nie próbowaliśmy starać się o dziecko. Ja mam pracę wyjazdową a jak liczyłem to nie było mnie w domu wtedy kiedy faktycznie powinno dojść do zapłodnienia i wyszło by 40 tyg. Dodatkowo w tamtym czasie kiedy byłem na wyjeździe moja napisała mi że chłopak z którym się kiedyś spotykała odezwał się do niej ale mówiła że odrazu uciela temat . 
Sam nwm co o tym myśleć…

Wiek ciązy liczy się od ostatniej miesiączki, a nie od zapłodnienia. Dziecko z sierpnia, to ostatnia miesiączka zapewne w listopadzie, więc jak najbardziej do zaplodnienia mogło dojść w połowie grudnia.

 

Zrob test na ojcostwo, skoro masz wątpliwości.

Edytowano przez Foko Loko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmyślanie tak czy nie kto jest ojcem nic nie daje.Chcesz mieć pewność i nigdy więcej wątpliwości to zrób tak jak koleżanka wyżej pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×