Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

7 minut temu, stara_rąsia napisał:

Co stało jej się z twarzą?

Dobre pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Skandia napisał:

Dobre pytanie?

Przecież chodzi na botoks, może coś jeszcze innego sobie zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
12 godzin temu, Skandia napisał:

No właśnie szczęścia jak widać dzieci nie dają. Niestety u niej to mogło być tak, że mialaby dzieci, chłopa i też może byc nieszczęśliwa. Każdy z nas jest inny, ale jej ewidentmie coś brakuje.

Wielu kobietom daje szczescie. Jeśli komuś brakuje do szczęścia rodziny, to powinien ją założyć. Ja w ogóle nie wyobrażam sobie długoterminowego życia w pojedynkę. Istnieją przypadki ludzi, którzy mają wszystko, ale są wiecznie nieszczęśliwi lub popełniają samobójstwa,  ale to nie jest norma, a wręcz to margines. Pantinka niestety przez depresje przestaje wychodzić z domu, wyprowadzać psy na spacer, nie sprząta, prawie nie gotuje. Trzyma się robieniu kroków, bo to najprostsza rutyna, którą można kontynuować bez większego wysiłku. Dla mnie chodzenie to jak siedzenie, żaden cel, tylko normalna, codzienna czynność, ale widocznie ona jest nadal w naprawdę kiepskim stanie psychicznym. I rzeczywiście nie wyobrażam sobie, by ktoś taki był w stanie zajmować sie dziećmi, ale kto wie? 

Edytowano przez Lubaszenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pantinka przeżywa, że jakiś pan z budowy krzyknął do niej „hey baby” bardzo ją to obruszyło, wyprowadziło z równowagi, ale mówi, że nie da się stłamsić, nie będzie się bać, jeszcze raz przejdzie koło budowy w drodze powrotnej, bo nie ma innej drogi.

Flashbacki do niej wróciły, bo przypomniała sobie jak kiedyś balijczyk złapał ją za cycka, jak jechała po drodze skuterem. Takie na niej to wywarło wrazenie, że stanęła jak wryta, przestraszyła się i chyba rozpłakała, bo bardzo jej było przykro.

 

Nie wyobrażam sobie, jak ona sobie radzi w życiu codziennym z normalnymi problemami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszna laska. Nie twierdzę, że takie pokrzykiwanie za kimś jest fajne, ale ostatecznie nie powiedzieli jej przeciez nic obraźliwego ani zbereznego, jak to często w takich sytuacjach się zdarza, a ona taki raban robi jakby ją napadli. Sto pomysłów co by im powiedziała i zrobiła, a oczywisćie nie zrobiła nic, tylko nagrała półgodzinny filmik na którym nie wiadomo, czy chwali sie czy zali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
52 minuty temu, Kasja78 napisał:

Śmieszna laska. Nie twierdzę, że takie pokrzykiwanie za kimś jest fajne, ale ostatecznie nie powiedzieli jej przeciez nic obraźliwego ani zbereznego, jak to często w takich sytuacjach się zdarza, a ona taki raban robi jakby ją napadli. Sto pomysłów co by im powiedziała i zrobiła, a oczywisćie nie zrobiła nic, tylko nagrała półgodzinny filmik na którym nie wiadomo, czy chwali sie czy zali.

Wg mnie jeśli ktoś reaguje wielką rozpaczą, agresją, czy w inny przesadny sposób to ma problem sam ze sobą.
Nie potrafię tego zrozumieć, jakie procesy zachodzą u takiej osoby.

W komentarzach Magdalena vel Paulina czy inne multiki tłumaczą, że to zboczeńcy, po których możesz się spodziewać wszystkiego, bo to psychole co molestują słownie kobiety i są dla nich zagrożeniem.


Niezła odklejka.

Jak mam nie myśleć, że to nie multiki Pauliny, skoro są równie odklejone, przerażone światem i wręcz histerycznie podchodzą do krytyki, odmiennej opinii i komentarza pana z budowy, który jedząc bułkę z kiełbasą krzyczy wypluwając kawałki z ust: cześć piękna.

Edytowano przez Lubaszenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Lubaszenka napisał:

Wg mnie jeśli ktoś reaguje wielką rozpaczą, agresją, czy w inny przesadny sposób to ma problem sam ze sobą.
Nie potrafię tego zrozumieć, jakie procesy zachodzą u takiej osoby.

W komentarzach Magdalena vel Paulina czy inne multiki tłumaczą, że to zboczeńcy, po których możesz się spodziewać wszystkiego, bo to psychole co molestują słownie kobiety i są dla nich zagrożeniem.


Niezła odklejka.

Jak mam nie myśleć, że to nie multiki Pauliny, skoro są równie odklejone, przerażone światem i wręcz histerycznie podchodzą do krytyki, odmiennej opinii i komentarza pana z budowy, który jedząc bułkę z kiełbasą krzyczy wypluwając kawałki z ust: cześć piękna.

z drugiej strony może przeżywać bo doznała molestowania, nie wiemy jaka jest prawda. Długo pracowała w modelingu to coś się mogło wydarzyć i dlatego teraz jej to przeszkadza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, blackmoon napisał:

z drugiej strony może przeżywać bo doznała molestowania, nie wiemy jaka jest prawda. Długo pracowała w modelingu to coś się mogło wydarzyć i dlatego teraz jej to przeszkadza 

Też o tym pomyślałam z początku, ale widzę jak wrażliwa jest na przeróżne pierdoły. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, stara_rąsia napisał:

18:49 kolejne "hey baby" w formie 👍? Ciekawe, co oznacza ten gest u Balijczyków.

Pokazał kciuka do kamery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku, blisko 40 letnia baba, a wybija ją z równowagi zaczepka panów budowlańców? Oni to mają we krwi i nic się za tym nie kryje, po prostu muszą się odezwać jak babę widzą! 

Albo jak zwykle wyolbrzymia na potrzeby vloga, albo ma jakąś poważna traumę, albo nie wiem...jest dziwna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Montmorlonit napisał:

Jestem w szoku, blisko 40 letnia baba, a wybija ją z równowagi zaczepka panów budowlańców? Oni to mają we krwi i nic się za tym nie kryje, po prostu muszą się odezwać jak babę widzą! 

Albo jak zwykle wyolbrzymia na potrzeby vloga, albo ma jakąś poważna traumę, albo nie wiem...jest dziwna? 

Mnie irytuje jak ktoś z czegoś tak trywialnego robi tak wielki problem, że nazywa molestowaniem. Raczej skłaniam się ku opinii, że molestowania nie przeżyła na własnej skórze. To wręcz splunięcie w stronę prawdziwym ofiar.

  • Like 2
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile krytycznych komentarzy dostała pod filmem o zmianie życia😆

 

Z nią serio jest mega źle,a upiera się żeby siedzieć na tym bali ,które ja jeszcze dobija

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kokossa napisał:

Ile krytycznych komentarzy dostała pod filmem o zmianie życia😆

 

Z nią serio jest mega źle,a upiera się żeby siedzieć na tym bali ,które ja jeszcze dobija

 

Widziałam, wg mnie bardzo trafne te komentarze, ciągle nowa ja, odkrywam siebie itd. Ile można? 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Montmorlonit napisał:

Widziałam, wg mnie bardzo trafne te komentarze, ciągle nowa ja, odkrywam siebie itd. Ile można? 

Ona ma umysł nastolatki. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, kokossa napisał:

Ile krytycznych komentarzy dostała pod filmem o zmianie życia😆

 

Z nią serio jest mega źle,a upiera się żeby siedzieć na tym bali ,które ja jeszcze dobija

 

Tak, komentarze są bardzo trafne. Ona kręci się w kółko rozpaczliwie szukając tematów na vlogi, w których już nie ma o czym mówić. Rozumiem, że trudno wynieść się z Bali w sytuacji gdy ma się psy i tam łatwiej jest jej się utrzymać, ale kiedyś kręciła kanały tematyczne i na nich miała lepszą oglądalność. Czy już aż tak się rozleniwiła, że nie chce jej się kręcić kanałów tematycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Lusterko napisał:

Tak, komentarze są bardzo trafne. Ona kręci się w kółko rozpaczliwie szukając tematów na vlogi, w których już nie ma o czym mówić. Rozumiem, że trudno wynieść się z Bali w sytuacji gdy ma się psy i tam łatwiej jest jej się utrzymać, ale kiedyś kręciła kanały tematyczne i na nich miała lepszą oglądalność. Czy już aż tak się rozleniwiła, że nie chce jej się kręcić kanałów tematycznych?

Tak myślę, że jej się nie chce. To dużo pracy, a oglądalność chyba nie była aż tak duża, żeby jej się to opłacało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30-letnia "nastolatka" zmienia swoje życie co odcinek, siedząc na łóżku.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już przestało być zabawne. 

Jak w jakiejś manii

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy sezon Tap Madl spadł jej jak z nieba. Zresztą sama o tym mówi w najnowszym filmie - że na takich filmach najwięcej zarabia. Ale bawi mnie strasznie ten jej udawany entuzjazm, którym maskuje niechęć do komentowania tej serii. W każdym poprzednim filmie o TM narzekała, że tak strasznie nie lubi tego oglądać, a tu proszę - teraz nagle jej się spodobało bo zorientowała się, że to za tym idą pieniądze, a nie za jej nudnymi opowiastkami o życiu na Bali. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2024 o 13:06, setore napisał:

Nowy sezon Tap Madl spadł jej jak z nieba. Zresztą sama o tym mówi w najnowszym filmie - że na takich filmach najwięcej zarabia. Ale bawi mnie strasznie ten jej udawany entuzjazm, którym maskuje niechęć do komentowania tej serii. W każdym poprzednim filmie o TM narzekała, że tak strasznie nie lubi tego oglądać, a tu proszę - teraz nagle jej się spodobało bo zorientowała się, że to za tym idą pieniądze, a nie za jej nudnymi opowiastkami o życiu na Bali. 

No w sumie nie ma co się dziwić, ludzie wciąż pytają o te filmy, a ich wyświetlenia to chyba nawet po kilkaset tysięcy mają. 

Akurst tych filmow nie oglądam, bo i tap madl mnie nie interesuje, ale na jej miejscu też bym to nagrywała póki jest oglądalność, zwłaszcza jeśli bym z tego żyła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zerknęłam na jej ostatni vlog żeby poczytać komentarze i zauważyłam, że po długiej przerwie zaczęła osobiście odpowiadać na komentarze widzów. Twierdzi, że trzy lata była w depresji i wreszcie udało się jej z niej wyjść. Ciekawe czy to wszystko prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ucieszył mnie film o TM. Nie oglądam tego programu w TVN, ale profesjonalne komentarze Pauli są dla mnie cenne. Szkoda, że rzadko nagrywa tę serię.

Żałuję, że cały czas wraca wątek "depresji" w innych vlogach. Jeśli w niej jest to takie filmy nie pomogą jej a tym bardziej widzowie.

Edytowano przez stara_rąsia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2024 o 20:09, Lusterko napisał:

Zerknęłam na jej ostatni vlog żeby poczytać komentarze i zauważyłam, że po długiej przerwie zaczęła osobiście odpowiadać na komentarze widzów. Twierdzi, że trzy lata była w depresji i wreszcie udało się jej z niej wyjść. Ciekawe czy to wszystko prawda.

udało się wyjść, teraz, akurat gdy sezon TM? co za przypadek 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, stara_rąsia napisał:

profesjonalne komentarze Pauli są dla mnie cenne. Szkoda, że rzadko nagrywa tę serię.

też mi się podobało...ale pozniej odkryłam, że to nie komentarze P. to sentyment do programu TM (chociaz obecnie nie jestem w stanie ogladnac 😆). Z serii na serie (chodzi o odcinki P.), wszystko bylo na tę samą nute. Przeciagajace sie odcinki z prawie taką samą paplaniną. Jak zwykle, też pojawiło sie kilka obietnic, bez pokrycia (np szumnie zapowiadane odcinki z komentarzami osob bioracych w TM). I tak, tak. Nikt jej za to nie płacił - ale nie znosze niesłownych ludzi 😄

Chociaz chyba najbardziej bawilo mnie (wraz z poznawaniem tworczosci P. - bo wiele jej vlogow ogladnelam), ze krytykujac uczestnikow z TM, P ma te same pozy. 

A jurorzy i pomysly na sesje - to fakt, niosa ze soba wiele mozliwosci krytyki 😄

 

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hellena.De.Vil napisał:

udało się wyjść, teraz, akurat gdy sezon TM? co za przypadek 😄

No właśnie, pytanie czy ona naprawdę wyszła z depresji czy też uznała, że wyjście z depresji będzie dobrym tematem na jej vlogi, w których będzie mówić jak się teraz czuje.  Jeśli jednak jej wyjście z depresji to prawda, to teraz powinna odzyskać chęć do pracy i kręcić vlogi tematyczne. Ja akurat nie oglądam top model, ale obejrzałam kiedyś niektóre jej vlogi o znanych osobach np. o Hugh Hoeffner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×