Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Żal już patrzeć na tę kobietę, której jedyną ideą w życiu jest kasa. Idea ta przybiera różne formy i stroje, ale jest niezmienna. Aktualna wersja: zapyziała artystka ze wsi jest wyjątkowo nieprzekonywająca bo talentu brak. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jej prawie były mąż posuwał na insta wspólne zdjęcia. Zostało jedno rodzinne. To już całkiem musi być nieciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kalendarze w sprzedaży, książka bliżej niż dalej, reprodukcje weźcie kupujcie - więc wpada regularnie newsletter. 
Tym razem weszła w fazę kreowania się na ofiarę, przypominania o depresji w związku z kryzysem w PSC (bez wskazania kto był przyczyną kryzysu oczywiście), a w dodatku pisze że jej przyjaciółka wbiła jej nóż w plecy.
'No więc nóż w plecy, który poszedł prosto w serce wbiła mi osoba, którą nazywałam swoją przyjaciółką. Nie będę oczywiście pisać szczegółów, ale powiem Ci, że tak źle nie czułam się od baaardzo dawna. Po prostu na to, że obce osoby będą Ci robić przykrości, jestem przygotowana, ale na to nie byłam. Nie rozumiem czemu tak zrobiła, nie wiem co za tym stoi i tysiąc już razy próbowałam uzyskać odpowiedź na moje pytanie "Dlaczego"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy newsletter! Macie naszykowane kubasy kawy? A w tym odcinku:
- bredzenie o tytułach i szlafroku
- użalanie się, że się marźnie, ale zasłanianie się fobią społeczną, bo nie chce się dzwonić po pellet
- kolejna nie wiadomo, która z kolei zdrada przyjaciółki (czyżby Z?)
- nie czyta o sobie w internecie
- maluje obrazy na zamówienie, ma dużo zamówień
- smutno po rozwodzie, rozwód, rozwód, rozwód
- wspominki depresji po upadku firmy odc. 2137
- megalomański opis swoich urodzin, to nie jest wspominka żeby wymusić życzenia, to jest cały ustęp o tym jakie prezenty dostała i ile osób pamiętało i jak to ją wielce wzrusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten nóż w plecach to albo się potwierdzają plotki o mężu i trenerce piesków albo Zuza prowadzi warsztaty kreatywne i zaczyna być konkurencją.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że to Zuza i  jakieś jej warsztaty które pewnie Budzą miała robi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także obstawiam Zuzę. I myślę, że to jej „wbicie noża w plecy” to po prostu przejrzenie na oczy. Rozgryzła Budzę i wykopała ją ze swojego życia. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest naprawdę kobieta-potwór... Pokazuje tak dużo, więc każdy wie, z kim się zadaje, a potem pisze takie rzeczy. Mam nadzieję, że żadne psychofanki nie będą Zuzy nękać. Pracowników obsmarowywała równo, żeby siebie postawić w roli ofiary. Wstrętne zachowanie. 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, evelajna_best napisał:

Ten nóż w plecach to albo się potwierdzają plotki o mężu i trenerce piesków albo Zuza prowadzi warsztaty kreatywne i zaczyna być konkurencją.
 

Która trenerka psów się z nią przyjaźni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że ta znajomość z Zuzą była dziwna. One do siebie pasowały jak pięść do nosa. Myślę, że ze strony Zuzy to było takie powyprawowe połączenie emocjonalne, które nie przetrwało kontaktu z realnością. A Budza jak to Budza pewnie szukała interesu. W każdym razie na estetyczne warsztaty w Prowansji pasowała jak Paprykarz szczeciński do francuskiej restauracji. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Zuza na te warsztaty wzięła jakiegoś malarza z Francji  ( i to się rozumie, profesjonalista uczy jak malować ) a nie Budza. Być może pod wpływem chwili Zuźka knuła z budzą wspólne warsztaty, ale na szczęście w porę otrzeźwiała. 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Baltycka_muszelka napisał:

Ile czasu stawiacie aż dowiemy się kim jest „ta” przyjaciółka? 

Pewnie do następnego newslettera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zuza zaczyna wypasione warsztaty a Budza bazga mazakiem. Auć! To musi boleć, w znając Budzę i jej relacje z kobietami, które zawsze kończą się klapą to będzie długo boleć. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, BomBom napisał:

Zuza zaczyna wypasione warsztaty a Budza bazga mazakiem. Auć! To musi boleć, w znając Budzę i jej relacje z kobietami, które zawsze kończą się klapą to będzie długo boleć. 

Ona nie umie nawiązywać relacji z kobietami, ani z mężczyznami, z dziećmi też zresztą nie. Zostają ewentualnie tylko zwierzęta.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, szatanowska napisał:

Ona nie umie nawiązywać relacji z kobietami, ani z mężczyznami, z dziećmi też zresztą nie. Zostają ewentualnie tylko zwierzęta.

Wyjątkowo toksyczna osoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, BomBom napisał:

Wyjątkowo toksyczna osoba. 

W pracy ostatniej trenerskiej wg niej źle, bo wg niej tam twierdzili, że kobiety są złe i kręcili nosem na jej niepłatny urlop.
Potem firma dotycząca opieki nad dziećmi, ale ona okryła, że nie lubi dzieci, także dzieci też złe.
Potem wielkie imperium i kazali jej sprzedawać twarzą, co aż doprowadziło ją do myśli "s", a poza tym pojawiły się stwierdzenia, że księgowa ją okradła.
Potem kolejna firma i ponoć też wspólniczki narobiły długów.
Teraz współpraca z Z. to też nóż w plecy.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się stało z jej kontem na Ig ? Nie mogę go wyszukać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, meggy napisał:

Co się stało z jej kontem na Ig ? Nie mogę go wyszukać. 

Zablokowała Cię. Ona blokuje ludzi nawet za samo polubienie krytycznego komentarza na jej temat lub followowanie nieprawomyślnych kont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, szatanowska napisał:

Zablokowała Cię. Ona blokuje ludzi nawet za samo polubienie krytycznego komentarza na jej temat lub followowanie nieprawomyślnych kont.

Bardzo dojrzale. Jak zawsze. Teraz próbuje udowodnić jakie to jej mazianie z innymi babkami jest wartościowe. Aż wstyd oglądać te jej story .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, szatanowska napisał:

Zablokowała Cię. Ona blokuje ludzi nawet za samo polubienie krytycznego komentarza na jej temat lub followowanie nieprawomyślnych kont.

Aha 😂no to faktycznie to by zablokowała mnie za polubienie komentarza u Zuzki 😂 Bo ktoś napisał u Zuzy w stylu Budza do tych warsztatów i tak by się nie nadawała. ( Zuzka skasowała ten komentarz ) Ale patrzcie musi wchodzić i czytać u Zuzy. A tak niby nikogo nie obserwuje 🫣 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, meggy napisał:

Aha 😂no to faktycznie to by zablokowała mnie za polubienie komentarza u Zuzki 😂 Bo ktoś napisał u Zuzy w stylu Budza do tych warsztatów i tak by się nie nadawała. ( Zuzka skasowała ten komentarz ) Ale patrzcie musi wchodzić i czytać u Zuzy. A tak niby nikogo nie obserwuje 🫣 

Ona obsesyjnie obserwuje wszystko co się o niej pisze. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BomBom napisał:

Ona obsesyjnie obserwuje wszystko co się o niej pisze. 

Mamy kolejne potwierdzenie tego czarno na białym:

2 godziny temu, meggy napisał:

Aha 😂no to faktycznie to by zablokowała mnie za polubienie komentarza u Zuzki 😂 Bo ktoś napisał u Zuzy w stylu Budza do tych warsztatów i tak by się nie nadawała. ( Zuzka skasowała ten komentarz ) Ale patrzcie musi wchodzić i czytać u Zuzy. A tak niby nikogo nie obserwuje 🫣 

Szok ona ma obsesję kontroli teraz i jest mega toksyczna. Widziałam takie zachowanie tylko u dwóch osób, u niej i u Zakolaka.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×