Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

19 godzin temu, redżina napisał:

W tym nowym filmie Justyna wspomina - jak znajdę czas to obejrzę serial. Serio ??? Serio ??? Ona nie może znaleść czasu. Wstanie rano, odwiezie dzieci, pójdzie na spacer z psem i zrobi obiad (a nieraz mówi że robi na trzy dni) i…??? 
Na insta jej praktycznie nie ma, na jutub odwali film w prostym montażu i tyle. 
A kobiety pracują na etacie, ogarniają życie, obiady, zakup, a nieraz i  zwierzęta, nauka z dziećmi, sprzątanie a taka Justynka nie ma czasu na serial. 
oderwanie od rzeczywistości. Nigdy bym jej o to nie podejrzewała bo to Kaśka wiodła w tym prym ale nawet ona i dołączyła do tego żeby nie być gorsza.

Film z reklamą basiclab a jakże. Serio, kto wierzy w dobre intencje tego ??

A jak naa instagramie skomentowałam coś w tym stylu, że tylko torebki za reklamowała a teraz relax, to mnie zablokowala,🙂

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, jakaja1@tlen.pl napisał:

A jak naa instagramie skomentowałam coś w tym stylu, że tylko torebki za reklamowała a teraz relax, to mnie zablokowala,🙂

No niestety, również zaobserwowałam, że niewygodne komentarze są zsyłane na banicję. Pod filmami widoczne są tylko te pochlebne opinie, czego nie przyjmują do wiadomości fanki z sąsiedniego forum, które zarzucają krytykującym, że skoro coś mają do zarzucenia to dlaczego nie są aktywni i nie zgłaszają uwag. Zgłaszają, ale są skutecznie blokowani, czego mało błyskotliwe adwokatki nie chcą zaakceptować.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, secretgarden napisał:

No niestety, również zaobserwowałam, że niewygodne komentarze są zsyłane na banicję. Pod filmami widoczne są tylko te pochlebne opinie, czego nie przyjmują do wiadomości fanki z sąsiedniego forum, które zarzucają krytykującym, że skoro coś mają do zarzucenia to dlaczego nie są aktywni i nie zgłaszają uwag. Zgłaszają, ale są skutecznie blokowani, czego mało błyskotliwe adwokatki nie chcą zaakceptować.

Adwokatki influ to mnie rozśmieszają. Jedną pisze do drugiej „po co komentujesz”. Miałabym to samo pytanie. Słodkie komentarze to taaaak ale jak już ktoś napisze coś złego (w ich mniemaniu) to od razu źle i taka osoba jest atakowana. Najśmieszniejsze że nie przez same LGS które i takie adwokatki mają gdzieś. A te myślą że serduszko dostaną. Żenada 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest prawdziwe oblicze tych wszystkich zasiedzianych matron Youtuba czyli banowanie za komentarze inne niż te słodzące.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W skali porównawczej ostatniego filmu Justyny, a dzisiejszego vloga Kaśki to ta druga, mimo wszystko ciekawszego zmontowała, oczywiście musiałam przewinąć reklamę kosmetyków, ale przy nudach w wydaniu Dżasty to się jeszcze dało obejrzeć. Swoją drogą Justyna lubi agasavę i jej vlogi regularnie oglądać, a sama lifestylowych vlogów nie chce już montować. Agata wystarczy, że pokaże spacer z psami, wycieczkę rowerową, czy wypad do knajpy i ma kontent chętnie i systematycznie oglądany przez tysiące obserwujących. Czyli jak najbardziej się da tylko trzeba po prostu chcieć.

Edytowano przez secretgarden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o mnie chodzi…jeżeli o mnie chodzi…jeżeli o mnie chodzi. 
Oczywiście…oczywiście…oczywiście

To tylko jedna reklama na insta w trzech klatkach. Tego się nie da słuchać. 

Katarzyna LGS znawca języka polskiego. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×