Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 godzinę temu, Oh Celinee napisał:

Dramat ale ofiary mody nigdy nie widzą, że coś coś co jest aktualnie modne jest szpetne czy kiczowate. Dostrzegają to dopiero jak moda na to się skończy i minie z 10 lat więc skoro breloczki są modne to teraz będą obie przyczepiały je wszędzie gdzie się da.

Dzasta bedzie obwieszac torebki lancuchami z apartu  xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Anitella napisał:

Namówiły widzki na zakup torebek Daag, bo takie cudne i ponadczasowe, a jak już zarobiły na naiwniaczkach, to Kasia kupiła sobie torebkę Cloe i w niej paradowała XD.

xD lekko przypał 🙈 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam na przyspieszeniu nowy film. Oczywiście wiadomo było, że taka tematyka się pojawi. Torebki okropne, stylizacje nie lepsze. Jusia kilka razy powtarza, że lubi gołą nogę w połączeniu z kowbojką. Swoją drogą wygląda w nich przaśnie. Kaśka dla mnie bardziej wiarygodna, bo coś wstawia na kanał, na instagram. Jusia pojawiła się tylko przy okazji torebek i spija śmietankę wypracowaną przez Kaśkę. Dżasta mnie rozśmieszyła, jak w którymś z filmów Kaśki powiedziała, że była na urlopie i nie robiła nic, absolutnie nic. Czym to się różni od jej,,pracy,,? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, jakaja1@tlen.pl napisał:

Obejrzałam na przyspieszeniu nowy film. Oczywiście wiadomo było, że taka tematyka się pojawi. Torebki okropne, stylizacje nie lepsze. Jusia kilka razy powtarza, że lubi gołą nogę w połączeniu z kowbojką. Swoją drogą wygląda w nich przaśnie. Kaśka dla mnie bardziej wiarygodna, bo coś wstawia na kanał, na instagram. Jusia pojawiła się tylko przy okazji torebek i spija śmietankę wypracowaną przez Kaśkę. Dżasta mnie rozśmieszyła, jak w którymś z filmów Kaśki powiedziała, że była na urlopie i nie robiła nic, absolutnie nic. Czym to się różni od jej,,pracy,,? 

To prawda. W pracy Justyna się obija cały czas i wciska reklamy więc co za różnica czy jest w domu czy na wakacjach. Nie mówię, że nie ma co robić w domu z ogrodem przy dzieciach no ale pracę olewa cały czas i takie są fakty.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, jakaja1@tlen.pl napisał:

Obejrzałam na przyspieszeniu nowy film. Oczywiście wiadomo było, że taka tematyka się pojawi. Torebki okropne, stylizacje nie lepsze. Jusia kilka razy powtarza, że lubi gołą nogę w połączeniu z kowbojką. Swoją drogą wygląda w nich przaśnie. Kaśka dla mnie bardziej wiarygodna, bo coś wstawia na kanał, na instagram. Jusia pojawiła się tylko przy okazji torebek i spija śmietankę wypracowaną przez Kaśkę. Dżasta mnie rozśmieszyła, jak w którymś z filmów Kaśki powiedziała, że była na urlopie i nie robiła nic, absolutnie nic. Czym to się różni od jej,,pracy,,? 

Justyna jak nie kowbojki z Hameryki, to skarpetki a'la japońska uczennica. Tych trendów nie bez powodu nie widać na ulicach.  Cały problem z dziewczynami z LGS jest taki, że one się przebierają, a nie ubierają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
29 minut temu, Anitella napisał:

Justyna jak nie kowbojki z Hameryki, to skarpetki a'la japońska uczennica. Tych trendów nie bez powodu nie widać na ulicach.  Cały problem z dziewczynami z LGS jest taki, że one się przebierają, a nie ubierają...

Jak większość influ bo oni są ofiarami mody i zakładają bezmyślnie wszystko co akurat modne nie patrząc jak w tym wyglądają. Wynika to przede wszystkim z odklejenia i nadmiaru czasu wolnego.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Anitella napisał:

Justyna jak nie kowbojki z Hameryki, to skarpetki a'la japońska uczennica. Tych trendów nie bez powodu nie widać na ulicach.  Cały problem z dziewczynami z LGS jest taki, że one się przebierają, a nie ubierają...

Gdyby były zmuszone koniecznością pracy chociażby na etacie ubierałyby się inaczej. Ekscentryczny styl ubioru może dobrze prezentować się na instagramie, ale już niekoniecznie pasuje w standardowych środowiskach pracy. W większości zawodów panuje odgórnie narzucony styl, np. w bankowości obowiazuje koszula, ta z długimi rękawami u mężczyzn musi zakrywać ewentualne tatuaże,  do tego obie płcie noszą całe buty, nawet latem i nie są to kowbojki. Mniejsza jest generalnie swoboda i w kowbojkach na gołą stopę to nawet w większości korporacji też nie bardzo ujdzie.

One dawno od brzegu odpłynęły, nie zauważając, że ubiór może być zarówno w trendach i na czasie, ale dopasowany do stylu, posiadanej sylwetki, a przede wszystkim wygodny. Więcej czasu wolnego i zbijania z nudów bąków, a niemoc twórczą zafundują sobie skutecznie na długie lata, bo metoda "copy paste" to nie jest pomysłowość, czy kreatywność.

Edytowano przez secretgarden
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, secretgarden napisał:

Gdyby były zmuszone koniecznością pracy chociażby na etacie ubierałyby się inaczej. Ekscentryczny styl ubioru może dobrze prezentować się na instagramie, ale już niekoniecznie pasuje w standardowych środowiskach pracy. W większości zawodów panuje odgórnie narzucony styl, np. w bankowości obowiazuje koszula, ta z długimi rękawami u mężczyzn musi zakrywać ewentualne tatuaże,  do tego obie płcie noszą całe buty, nawet latem i nie są to kowbojki. Mniejsza jest generalnie swoboda i w kowbojkach na gołą stopę to nawet w większości korporacji też nie bardzo ujdzie.

One dawno od brzegu odpłynęły, nie zauważając, że ubiór może być zarówno w trendach i na czasie, ale dopasowany do stylu, posiadanej sylwetki, a przede wszystkim wygodny. Więcej czasu wolnego i zbijania z nudów bąków, a niemoc twórczą zafundują sobie skutecznie na długie lata, bo metoda "copy paste" to nie jest pomysłowość, czy kreatywność.

Dokładnie. Jak się wychodzi z domu tylko do galerii handlowej, na siłownię i na kawkę na mieście to można chodzić nawet i w dresach cały czas ale jak ktoś pracuje to jednak stawia na wygodę i schludność przede wszystkim.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Justyny corka idzie do 1 klasy wiec pewnie zaraz bedzie wymowka ze trudny czas ze pierwsza klasa plus zaraz beda smarki u mlodszego syna i wymowka ze dlatego jej nie ma miesiac na yt 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Justysia zawsze wyprodukuje na poczekaniu wymówkę i przyczynę lenistwa. Pieniądze ją bardzo zmieniły, zblazowanie wjechało goszcząc u niej  już na stałe. O ile Kasia po swojemu duka, postękując i kalecząc język to jeszcze jej publika wybaczy, bo rzadko, ale coś tam na kanale zmontuje, a Justysia wszelkie prośby o domowe vlogi ignoruje, a starania jakiekolwiek, by z tematem ruszyć ma głęboko w 🍑

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze zdjecie - kaska wielka modnisia ale tak proporcje poskracala ta marynarka i spodnica xd ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, hanipipol napisał:

Najnowsze zdjecie - kaska wielka modnisia ale tak proporcje poskracala ta marynarka i spodnica xd ze szok

Tragicznie wygląda w tej stylówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, hanipipol napisał:

Najnowsze zdjecie - kaska wielka modnisia ale tak proporcje poskracala ta marynarka i spodnica xd ze szok

Jedna z jej gorszych stylówek. Justyna za to mi się podobała. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
9 minut temu, redżina napisał:

Jedna z jej gorszych stylówek. Justyna za to mi się podobała. 

To prawda. To stylowka jest jedną z najgorszych Kaśki jak nie najgorszą jak do tej pory. Strzeliła sobie w kolano szczególnie tymi skarpetami i butami.

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzki proszą o jesienne "Mierzymy " także niedługo wleci reklama ciuchów na YouTube 😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
55 minut temu, Oh Celinee napisał:

To prawda. To stylowka jest jedną z najgorszych Kaśki jak nie najgorszą jak do tej pory. Strzeliła sobie w kolano szczególnie tymi skarpetami i butami.

Wygląda karykaturalnie, "poprzecinała" spódnicą, skarpetkami sylwetkę (przy niższym wzroście nie popełnia się tego błędu) skracając ją do wielkości ogrodowego krasnala. Koszmar.

Edytowano przez secretgarden
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Oh Celinee napisał:

Widzki proszą o jesienne "Mierzymy " także niedługo wleci reklama ciuchów na YouTube 😂

Jak się doczekają to może zobaczą jedyne w swoim rodzaju perełeczki, sztosy i 10/10 ...enki z More Moi lub innych firm, gdzie ceny oscylują w granicach 700 zł za ...enkę , a 300 za koszulę, ale z rabato/kodzikiem to będzie jedyna, niepowtarzalna okazja! Nic tylko pozostaje sponsorować i koniecznie skorzystać z polecajek naczelnych trendsetterek😂

  • Like 2
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, secretgarden napisał:

Jak się doczekają to może zobaczą jedyne w swoim rodzaju perełeczki, sztosy i 10/10 ...enki z More Moi lub innych firm, gdzie ceny oscylują w granicach 700 zł za ...enkę , a 300 za koszulę, ale z rabato/kodzikiem to będzie jedyna, niepowtarzalna okazja! Nic tylko pozostaje sponsorować i koniecznie skorzystać z polecajek naczelnych trendsetterek😂

Dokładnie 😂. Niech widzki trzymają się za portfel bo nadchodzą perełeczki 😂

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałyście o najnowszym, gorącym, trendzie "bez spódnicy"? Dziewczyny chyba nie dadzą się prosić...Z mety o nich pomyślałam...XD

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Anitella napisał:

Słyszałyście o najnowszym, gorącym, trendzie "bez spódnicy"? Dziewczyny chyba nie dadzą się prosić...Z mety o nich pomyślałam...XD

Nie słyszałam. O co w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Oh Celinee napisał:

Nie słyszałam. O co w tym chodzi?

Ja też nie słyszałam,  ale jak trend chwyci to Kasia się poświęci i wyjdzie na miasto tylko w samym T-shircie, by nakręcić rolkę potwierdzającą nadążanie za modowym kierunkiem😂

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Oh Celinee napisał:

Nie słyszałam. O co w tym chodzi?

Dokładnie o chodzenie bez spódnicy. Majtki, rajstopy, i śmigasz. Na FB mi takie coś mignęło. Zerknij w Google.

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, secretgarden napisał:

Ja też nie słyszałam,  ale jak trend chwyci to Kasia się poświęci i wyjdzie na miasto tylko w samym T-shircie, by nakręcić rolkę potwierdzającą nadążanie za modowym kierunkiem😂

A my jej oczywiście nie podpuszczamy...XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, secretgarden napisał:

Ja też nie słyszałam,  ale jak trend chwyci to Kasia się poświęci i wyjdzie na miasto tylko w samym T-shircie, by nakręcić rolkę potwierdzającą nadążanie za modowym kierunkiem😂

Jezuu nie wywołujcie Katarzyny z lasu 🥴

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
10 godzin temu, Anitella napisał:

Dokładnie o chodzenie bez spódnicy. Majtki, rajstopy, i śmigasz. Na FB mi takie coś mignęło. Zerknij w Google.

To nieźle. Ciekawe, które influancerskie ofiary mody będą popylac bez spódnic 😂

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Oh Celinee napisał:

To nieźle. Ciekawe, które influancerskie ofiary mody będą popylac bez spódnic 😂

Do nakręcenia rolki kto wie, ale poza domem wątpię, by się bez dolnej części garderoby odważyły wejść między przechodzących po ulicach ludzi😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, secretgarden napisał:

Do nakręcenia rolki kto wie, ale poza domem wątpię, by się bez dolnej części garderoby odważyły wejść między przechodzących po ulicach ludzi😉

Dokładnie. Ciekawe czy na co dzień poza kamerą też chodzą ubrane jak niechlujny lump zgodnie z modą, którą promują.

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Oh Celinee napisał:

Dokładnie. Ciekawe czy na co dzień poza kamerą też chodzą ubrane jak niechlujny lump zgodnie z modą, którą promują.

Z tego co kiedyś czytałam to mieszkanki Lublina nieraz jedną czy drugą widziały, razem podobno rzadko, to podobno normalnie chodzą ubrane. Dres, spodnie i buty sportowe. Ale wiecieeeee to projektantki torebek i inspiracja dla wielu kobiet w Polsce to w rolkach i filmach na jutubie gotują w białych bluzeczka w pełnym makijażu i lokach (bo proste włosy chyba nie pasują mimo super współpracy z dyson) 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, redżina napisał:

Z tego co kiedyś czytałam to mieszkanki Lublina nieraz jedną czy drugą widziały, razem podobno rzadko, to podobno normalnie chodzą ubrane. Dres, spodnie i buty sportowe. Ale wiecieeeee to projektantki torebek i inspiracja dla wielu kobiet w Polsce to w rolkach i filmach na jutubie gotują w białych bluzeczka w pełnym makijażu i lokach (bo proste włosy chyba nie pasują mimo super współpracy z dyson) 

Są widywane na tzw. mieście😄 Justyna jest wierna swojemu stylowi, czyli króluje czerń i sportowa wygoda, dlatego śmiać mi się chce z tych jej zachwytów odnośnie (we wszystkich prawie filmach ubraniowych) barterowych białych koszul w ilości wręcz hurtowej, a już te z żabotami, czy falbankami nie są na pewno przez nią noszone. I te słynne taśmy mocujące do biustu pakowane na każdy wyjazd,  no must have każdej kobiety, bo inaczej nie będzie wyglądać 10/10.

Edytowano przez secretgarden
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, secretgarden napisał:

Są widywane na tzw. mieście😄 Justyna jest wierna swojemu stylowi, czyli króluje czerń i sportowa wygoda, dlatego śmiać mi się chce z tych jej zachwytów odnośnie (we wszystkich prawie filmach ubraniowych) barterowych białych koszul w ilości wręcz hurtowej, a już te z żabotami, czy falbankami nie są na pewno przez nią noszone. I te słynne taśmy mocujące do biustu pakowane na każdy wyjazd,  no must have każdej kobiety, bo inaczej nie będzie wyglądać 10/10.

Nie taśmy, tylko tejpy 🙂. Trandsetterka od siedmiu boleści lubująca się w połączeniu gołej nogi z kowbojką. Dobrze, że nie łączy już tych kowbojek z dzinsowymi, krótkimi spodenkami wbijającymi się w krok. 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×