Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

teraz to ani nie będzie filmów ani podcastów, wakacje. 
ja się dziwie że ktoś ją jeszcze ogląda, ja już mam dość ją oglądać 
a byłam czołowym hejterem haha XD ale już jest taka nudna i ciągle to samo, że już nawet nie ma co hejtować XD 

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha ona ma tyle wspolprac i umow ze MU SI KO NIE CZNIE zalatwic ksiegowa przed wakacjami ale to MU SI.... no ja pitole, jakby conajmniej 7 firm miala... chyba ze kazda ksiaze kupuje na firme xd

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, kochana999 napisał:

teraz to ani nie będzie filmów ani podcastów, wakacje. 
ja się dziwie że ktoś ją jeszcze ogląda, ja już mam dość ją oglądać 
a byłam czołowym hejterem haha XD ale już jest taka nudna i ciągle to samo, że już nawet nie ma co hejtować XD 

W dodatku tych podcastów będzie (cytuję) "troszeczkę mniej" w lipcu. Czyli aż z dwóch odcinków liczba spadnie do jednego czy może i zera? 🤣 Rozbawiło mnie to, jak o tym mówiła takim poważnym tonem

 

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, StareCzasy1 napisał:

W dodatku tych podcastów będzie (cytuję) "troszeczkę mniej" w lipcu. Czyli aż z dwóch odcinków liczba spadnie do jednego czy może i zera? 🤣 Rozbawiło mnie to, jak o tym mówiła takim poważnym tonem

 

No to jest dziwne dosyć. "podcasty wrócily!" Nie wiem czy tak można twierdzić, skoro wrzuciła od czapy dwa odcinki. Czy może wrócić coś, czego tam naprawdę nie było? Trudno 3 odcinki uznać za serię, a tym bardziej dwa.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyła opowiadać o toksycznym facecie i nie ma już o czym opowiadać w tym podcascie. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow nowy vlog -  obciełam sama grzywkę / nowe brwi / ulubiony shopping | vlog lipiec 

ale jeszcze nie oglądałam,  ale chyba zobaczę XD jestem ciekawa jak sama wpadła na to żeby obciąć włosy XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

minuta 1:42 - boże jak ona mówi zapomniałam i ta jej mina - wyraz twarzy?! jakby coś miała grubo nie tak z główką ! 🤣💩 musicie to zobaczyć XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- ostatni poniedziałek przed wyjazdem na wakacji
- wybory, mąż głosuje, a ona jeszcze nie może
- wakacje spontaniczne na ostatnią chwilę
 i to jak mówi że zawsze mamy parcie na Hiszpania, Portugalia, Włochy i mówi to tak że przewraca oczami, że latem jest nie do wytrzymania i że pojadą do rodziny do Polski. Aga z chłopakiem jedzie też.
Karpacz - Wrocław 4 dni - uwielbia Wrocław - 
no i potem stwierdziła że trzeba odpocząć od ludzi i znalazła hotel na odludziu - i tam pojadą sami z dziećmi,  czyli bez Agi i bez Brata. ale w sumie gdzie to nie powiedziała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

maksymalnie 24 muszą to być z powrotem bo mają spotkanie w sprawie operacji Alexa. i nic więcej nie mówi w tym temacie i też się dziwnie krzywi, ale potem dodaje że dzieci 27 - do 3dgo Jadą nad morze z jej rodzicami. I jakoś ją ta myśl bardzo cieszy że sobie odpocznie. 
chata wolna i ona myśli że może na 2 dni bo Lolo ma wolne do 29 rano, żeby pojechali sobie sami gdzieś do hotelu. 

 

Edytowano przez kochana999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a w sierpniu Lolo w pracy a ona będzie dzieciom będzie organizować basen i kino i inne zajęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

minuta 14:07 kolejny dziwny głupi uśmiech i tekst że ona nie lubi centrów handlowych, ale po nowe majtki to pójdzie tam i zrobi wyjątek XD 
ktoś leków dzisiaj nie wziął XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak pokazuje porcelanowe miseczki to widać że już paznokcie mają mega odrost i że nie ma też lakieru na nie których palcach XD dla mnie to wiocha tak chodzić po sklepach, zdjęłabym sama te paznokcie. 
no niby ma iść na nowe paznokcie przed wakacjami, chociaż tyle że jak pojedzie do Polski to będzie ogarnięta 😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak pokazuje ze kupiła piżamę to przyciszcie głośniki bo pisk radości może rozwalić bębenki w uszach XD 
bielizna z kwiatuszkiem ? kojarzy mi się jak dla 12 latki, tzn nic erotycznego dla dorosłych 😜
i jak to mówi że jest "frikiem bieliźnianym" to zastanawiam się o co jej chodziło? 
przecudowne koronkowe stringi i piski podniety przecudowności XD 
 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kochana999 napisał:

minuta 1:42 - boże jak ona mówi zapomniałam i ta jej mina - wyraz twarzy?! jakby coś miała grubo nie tak z główką ! 🤣💩 musicie to zobaczyć XD 

O Jezu haha. Jak gargamelica, jak to ktoś ładnie ujął w komentarzach.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to tylko ja, czy pokazywanie jaką bieliznę się będzie nosiło jest da mnie mocno dziwne i niewłaściwe? 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ostatnio do tyłu z jej produkcjami, ale aż spojrzałam na tę ekstra bieliznę - no niech uważa, by z tego trzeciego dzieciaka nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Kasja78 napisał:

Czy to tylko ja, czy pokazywanie jaką bieliznę się będzie nosiło jest da mnie mocno dziwne i niewłaściwe? 

Ogólnie bielizna to taki sam element ubrania jak każdy inny, niemniej u niej jest jakaś ekscytacja, trochę niezdrowa. Nie wiem, może jakby to była faktycznie jakaś ekskluzywna, droga i wyjątkowa bielizna to fakt, można się pochwalić zakupem, ale tutaj mamy zwykle majtki i staniki. Takie bez szału i mówię to jako osoba, która sama ma fioła na punkcie tej części garderoby. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kochana999 napisał:

- ostatni poniedziałek przed wyjazdem na wakacji
- wybory, mąż głosuje, a ona jeszcze nie może
- wakacje spontaniczne na ostatnią chwilę
 i to jak mówi że zawsze mamy parcie na Hiszpania, Portugalia, Włochy i mówi to tak że przewraca oczami, że latem jest nie do wytrzymania i że pojadą do rodziny do Polski. Aga z chłopakiem jedzie też.
Karpacz - Wrocław 4 dni - uwielbia Wrocław - 
no i potem stwierdziła że trzeba odpocząć od ludzi i znalazła hotel na odludziu - i tam pojadą sami z dziećmi,  czyli bez Agi i bez Brata. ale w sumie gdzie to nie powiedziała. 

Daj spokój z tymi streszczeniami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kochana999 napisał:

maksymalnie 24 muszą to być z powrotem bo mają spotkanie w sprawie operacji Alexa. i nic więcej nie mówi w tym temacie i też się dziwnie krzywi, ale potem dodaje że dzieci 27 - do 3dgo Jadą nad morze z jej rodzicami. I jakoś ją ta myśl bardzo cieszy że sobie odpocznie. 
chata wolna i ona myśli że może na 2 dni bo Lolo ma wolne do 29 rano, żeby pojechali sobie sami gdzieś do hotelu. 

 

Serio tak każdą minutę analizujesz? My też to oglądamy, nie musisz streszczać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MaGo2 napisał:

Serio tak każdą minutę analizujesz? My też to oglądamy, nie musisz streszczać 

Ja nie ogladam, wole streszczenia

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, MaGo2 napisał:

Serio tak każdą minutę analizujesz? My też to oglądamy, nie musisz streszczać 

Ja nie przebrnęłam akurat haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wakacje na spontanie? serio? od dwoch miesiecy o tym gada xd na spontanie to raczej z dnia na dzien xd 

po za tym dawno nie gadala o terapii, moze juz sie 'wyleczyla' sadzac po jej creepy zachowaniach w tym vlogu xd

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, coffeeja napisał:

wakacje na spontanie? serio? od dwoch miesiecy o tym gada xd na spontanie to raczej z dnia na dzien xd 

po za tym dawno nie gadala o terapii, moze juz sie 'wyleczyla' sadzac po jej creepy zachowaniach w tym vlogu xd

Każdy wie, że inne kraje będące w strefie euro są dla nich zbyt drogie na wakacje. Polska jest dla nich atrakcyjna finansowo.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, coffeeja napisał:

wakacje na spontanie? serio? od dwoch miesiecy o tym gada xd na spontanie to raczej z dnia na dzien xd 

po za tym dawno nie gadala o terapii, moze juz sie 'wyleczyla' sadzac po jej creepy zachowaniach w tym vlogu xd

Może był "spontaniczny" przypływ gotówki od Lorą, to depresja też sobie poszła na urlop XD 

A moje spostrzeżenia są takie, że jakoś jej się zaczęła nienaturalnie wykrzywiać twarz podczas mówienia. Nie jakoś mocno, ale da się zobaczyć. Coś bardzo niefajnego w charakterze się aż wyłania przez takie zjawisko. Coś w stylu naszego Pinokia Narodowego, ale w wersji soft. Czy któraś z Was też to zauważyła? 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, StareCzasy1 napisał:

Może był "spontaniczny" przypływ gotówki od Lorą, to depresja też sobie poszła na urlop XD 

A moje spostrzeżenia są takie, że jakoś jej się zaczęła nienaturalnie wykrzywiać twarz podczas mówienia. Nie jakoś mocno, ale da się zobaczyć. Coś bardzo niefajnego w charakterze się aż wyłania przez takie zjawisko. Coś w stylu naszego Pinokia Narodowego, ale w wersji soft. Czy któraś z Was też to zauważyła? 

Ja mam zaległości w jej filmach i nie będę tego nadrabiac, ale wystarczy zobaczyć jak wygląda na miniaturce filmu o "ostatnim przemeblowaniu". Pomysł, że jak zobaczyłam te ujęcie to jechałam po 1 w nocy w pociągu i bardzo chciało mi się spać. Jak ją zobaczyłam to mi się odechciało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że ona specjalnie robi te dziwne miny, żeby podkreślić (do rpzesady, ale ona tego nie widzi) swoje ogromne emocje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×