Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Skowronkowa

Gnom z kotem we Władku.

Polecane posty

Czyli mama jednak w szpitalu. To dlatego ostatnie  miesiące mało była aktywna, siedziała unieruchomiona w domu i tyle, mama ma pewnie poważne problemy zdrowotne,  przy takiej wadze!( widziałam jej zdjecia w internecie) Mieszkanie zamknięte na 4 spusty, bezrobotny leniwy gnom zwalił się siostrze na głowę. Dziewczyna za chwilę ślub bierze,  bo to już prawie lipiec!  a tu jeszcze trzeba się siostrą zająć codziennie. Szykuje ją co rano zanim wyjdzie do pracy, a gnom potem się kręci przez parę godzin po okolicach aż Asia wróci do domu. Bapka udaje, że pracuje,  nagrywa milion tiktoków, z których nie ma nawet złamanego grosza xD

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale za to codziennie "załatwia sprawy"! Widać, jak ona sama jest już zażenowana tym, co nagrywa. Opowiada do kamery skąd ma kurteczkę i nawet nie spojrzy w tę kamerę, mówi szybko, nerwowo, ucieka ciągle wzrokiem. Aż się niekomfortowo ogląda kogoś, kto się z taką niepewnością męczy. 

Nie znam się na zarobkach w socialach- serio ona te tiktongi kręci za zero zł? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Tartufo napisał:

Ale za to codziennie "załatwia sprawy"! Widać, jak ona sama jest już zażenowana tym, co nagrywa. Opowiada do kamery skąd ma kurteczkę i nawet nie spojrzy w tę kamerę, mówi szybko, nerwowo, ucieka ciągle wzrokiem. Aż się niekomfortowo ogląda kogoś, kto się z taką niepewnością męczy. 

Nie znam się na zarobkach w socialach- serio ona te tiktongi kręci za zero zł? 

Czytałam kiedyś, że za milion wyświetleń na tt jest ok 100zl, jeżeli ma się monetyzację, wiec nawet jeśli bapka na tym zarabia to nie są to zawrotne kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Aleokeej napisał:

Czytałam kiedyś, że za milion wyświetleń na tt jest ok 100zl, jeżeli ma się monetyzację, wiec nawet jeśli bapka na tym zarabia to nie są to zawrotne kwoty.

Poszłaby do normalnej pracy - spokojnie mogłaby znaleźć sobie pracę zdalną i chociaż by zarobiła realne pieniądze a dalej udaje wielką bizneswoman. Z czego ona niby zarabia? Z tiktokow? Zero współprac, wyświetlenia na YouTube marne... W ostatnim vlogu sie cieszyła,że załatwiała sprawy w Redzie z siostrą i że wszystko powoli wraca do normy 😀 Ale zauważyłyście,że nie weszła do domu jak był narzeczony Asi tylko czekała na siostrę pod domem 😆

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ECh napisał:

Poszłaby do normalnej pracy - spokojnie mogłaby znaleźć sobie pracę zdalną i chociaż by zarobiła realne pieniądze a dalej udaje wielką bizneswoman. Z czego ona niby zarabia? Z tiktokow? Zero współprac, wyświetlenia na YouTube marne... W ostatnim vlogu sie cieszyła,że załatwiała sprawy w Redzie z siostrą i że wszystko powoli wraca do normy 😀 Ale zauważyłyście,że nie weszła do domu jak był narzeczony Asi tylko czekała na siostrę pod domem 😆

A jej siostra nie mieszka na piętrze bez windy?

Czy to do kogoś innego musieli ją wnosić na wózku ręcznym? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Sandrasoy napisał:

A jej siostra nie mieszka na piętrze bez windy?

Czy to do kogoś innego musieli ją wnosić na wózku ręcznym? 

Nie, gdzieś indziej musieli ją wynosić -chyba winda na peronie nie działała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa, to dlatego w ostatnim vlogu nagrywała ujęcie sprzed szpitala. W tle były fontanny. W Gdyni przed szpitalem właśnie są te fontanny. Życzę zdrowia jej mamie. 

Ktoś z Was wyżej pisał, że siostra Magdy wychodzi do pracy. Przez najbliższy miesiąc i dwa/trzy tygodnie ma urlop. Ona jest nauczycielką. Na grupach ślubnych Trójmiasta szukała usługodawców. Wyskoczyła mi przez przypadek, bo zostałam na grupach pomimo że ślub miałam 4 lata temu. 

PS Jakie one są do siebie podobne z twarzy, tak w ogóle...

Edytowano przez StrawberryFlavour

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×