Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
mlody27pl

Podoba mi się koleżanka.

Polecane posty

Podoba mi się koleżanka jednak znamy się bardzo krótko. Chciałbym żeby zauważyła że mi się podoba, ale boję się jej to powiedzieć bo nie wiem jak może zareagować. Dodam że mieszkamy w innych miastach, ale w weekendy możemy się spotykać. Myślałem żeby podpytać moją przyjaciółkę, która zna ją już od kilku lat, może by się czegoś dowiedziała czy mam u niej szanse. Co o tym myślicie, może macie inne rady co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Zepsuty napisał:

Wal prosto z mostu, co ci szkodzi.

To że znamy się krótko i nie wiem czy ona do mnie coś czuję, boję się że jeśli nie to nasze relacje się mocno skomplikują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlatego lepiej nie wchodzic w relecje z pracy i z tzw znajomymi znajomych bo jak cos idzie nie tak to robi sie bigos, najlepiej poznawac nowe osoby spoza tzw kregu znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 84Michal84 napisał:

dlatego lepiej nie wchodzic w relecje z pracy i z tzw znajomymi znajomych bo jak cos idzie nie tak to robi sie bigos, najlepiej poznawac nowe osoby spoza tzw kregu znajomych

Zgodzę się z tym jednak to jest najlepsza przyjaciółka mojej przyjaciółki i jeśli ją odwiedzałem to poznałem też tą drugą, gdyby mi się aż tak nie podobała to bym odpuścił, ale naprawdę ciągle o niej myślę a to znaczy że nie jest to chwilowe zauroczenie, dlatego chciałbym jakoś spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×