Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
coffeeja

Polska lepsza niz Grecja czy Wlochy

Polecane posty

Jujce chyba sie troche znudzilo w tej PL i postanowila zawitac na kafe xd 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, coffeeja napisał:

Jujce chyba sie troche znudzilo w tej PL i postanowila zawitac na kafe xd 

To z tego szczęścia... 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, StareCzasy1 napisał:

To z tego szczęścia... 😌

W międzyczasie między zakupami, jedzonkiem i drineczkiem💁🏼‍♀️😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cmokanie od pierwszych sekund filmu. Widać, że zadowolona i wypoczęta, no i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Fuuuj Melissa całuje jednorożca u koła ratunkowego na wystawie sklepowej. No i klasycznie słychać ją na cały sklep. Oczywiście pozwala jej znowu kupić kolejną plastikową koronę, pełno zabawek, a miał być minimalizm 

Edytowano przez MaGo2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ona pozwoliła dzieciom kąpać się w fontannie? 🤢

Boże, jak to dziecko się drze!

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, MaGo2 napisał:

Fuuuj Melissa całuje jednorożca u koła ratunkowego na wystawie sklepowej. No i klasycznie słychać ją na cały sklep. Oczywiście pozwala jej znowu kupić kolejną plastikową koronę, pełno zabawek, a miał być minimalizm 

Szkoda, że nie da się Mel wyregulować głośności wydawania dźwięków, bo ona nawet nie potrafi spokojnie powiedzieć tylko ciągle ten podniesiony piszczący ton.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, MaGo2 napisał:

Czy ona pozwoliła dzieciom kąpać się w fontannie? 🤢

Boże, jak to dziecko się drze!

Od razu przypomniały mi się te wszystkie posty na FB, gdzie najpierw panowie żulowie się myją w fontannach, a potem matki ochoczo ochładzają tam swoje dzieci 🙃

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ona w ogóle uczy Melissę zachowania przy stole? To jedzenie rękami, pchanie do buzi i wypluwanie makaronu, no ohyda. Po co to wstawiać do filmu? 

Zastanawiam się po obejrzeniu tego filmu, czy ona jest sztuczna, gdy mówi do kamery, czy kiedy rozmawia z rodziną. Bo jej ton, śmiech i maniera, gdy rozmawia z rodziną wydają się strasznie na siłę 

  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MaGo2 napisał:

Czy ona w ogóle uczy Melissę zachowania przy stole? To jedzenie rękami, pchanie do buzi i wypluwanie makaronu, no ohyda. Po co to wstawiać do filmu? 

Zastanawiam się po obejrzeniu tego filmu, czy ona jest sztuczna, gdy mówi do kamery, czy kiedy rozmawia z rodziną. Bo jej ton, śmiech i maniera, gdy rozmawia z rodziną wydają się strasznie na siłę 

Ja dla mnie ogólnie obrzydliwe jest nagrywanie filmów czy robienie zdjęć gdy się je, szczególnie z otwartą paszczą i nie dotyczy to tylko Julki, a ogółu społeczeństwa. Fakt, tutaj widać że restauracja, a zachowanie jak w maku - sprawdziłam menu i co prawda nie moje smaki, ale raczej taka lepsza. Julka chyba nie słyszała o francuskim stylu wychowania dzieci.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, piekielneoczy napisał:

Ja dla mnie ogólnie obrzydliwe jest nagrywanie filmów czy robienie zdjęć gdy się je, szczególnie z otwartą paszczą i nie dotyczy to tylko Julki, a ogółu społeczeństwa. Fakt, tutaj widać że restauracja, a zachowanie jak w maku - sprawdziłam menu i co prawda nie moje smaki, ale raczej taka lepsza. Julka chyba nie słyszała o francuskim stylu wychowania dzieci.

Tak, też mnie to brzydzi. Po co nagrywać moment wkładania jedzenia do ust i samego przeżuwania?

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, piekielneoczy napisał:

W Grecji lub Włoszech nie miałaby na to czasu🤡

Niech pojedzie do Rumunii, tam dopiero będzie miała rozpustę...jak za młodu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ona serio pozwoliła dzieciom się rozebrać (Alex jest bez koszulki) i kąpać w fontannie przy Hali Stulecia, gdzie są znaki, żeby do niej nie wchodzić?

  • Thanks 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, felixszablozebny111 napisał:

Czy ona serio pozwoliła dzieciom się rozebrać (Alex jest bez koszulki) i kąpać w fontannie przy Hali Stulecia, gdzie są znaki, żeby do niej nie wchodzić?

Kto bogatemu zabroni 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sie dziwic ze melissa drze jape jak julia robi to samo... obstawiam ze bedzie jeszcze jeden film z dziecmi z czech a potem tylko vlogi z sypialni, bez dzieci ofkors, jak wroca do francji xd ciekawe czemu... xd 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, coffeeja napisał:

Co sie dziwic ze melissa drze jape jak julia robi to samo... obstawiam ze bedzie jeszcze jeden film z dziecmi z czech a potem tylko vlogi z sypialni, bez dzieci ofkors, jak wroca do francji xd ciekawe czemu... xd 

Prywatność i poszanowanie dzieci xD

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze takie dwa smaczki

jak aga mowi ze ma taka mine bo sie poklocili wiec nie do konca tam u nich wszystko ok

albo julka mowi ze ida do FRIDA to mysle, aha, jakas meksykanska xd za chwile mowi ze pod FREDA xd otoz: pod FREDRA 

 

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nooooo i zapomnialam jakie wielkie bylo julki zdziwienie ze patrycja do plackow ZIEMNIACZANYCH nie dostala ziemniakow xd 

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, coffeeja napisał:

nooooo i zapomnialam jakie wielkie bylo julki zdziwienie ze patrycja do plackow ZIEMNIACZANYCH nie dostala ziemniakow xd 

Ja właśnie się zastanawiałam, czy mi się coś przeslyszalo i mam coś że słuchem czy ona walnęła takiego babola xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, coffeeja napisał:

jeszcze takie dwa smaczki

jak aga mowi ze ma taka mine bo sie poklocili wiec nie do konca tam u nich wszystko ok

albo julka mowi ze ida do FRIDA to mysle, aha, jakas meksykanska xd za chwile mowi ze pod FREDA xd otoz: pod FREDRA 

 

Ja od dawna mam wrażenie, że tam coś nie gra, a ona robi tylko dobrą minę do złej gry.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bez przyczyny od kilku już lat Julka nie nagrywa filmów z rodzicami czy Agą. Tak jakoś od słynnej "parodii" żubrówkowego filmu "aj łona fak ju es olłejs" Aga nie pojawia się w jej filmach na dłużej niż kilka sekund. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, MaGo2 napisał:

Nie bez przyczyny od kilku już lat Julka nie nagrywa filmów z rodzicami czy Agą. Tak jakoś od słynnej "parodii" żubrówkowego filmu "aj łona fak ju es olłejs" Aga nie pojawia się w jej filmach na dłużej niż kilka sekund. 

No bo powiedzmy sobie - trochę wstyd, zwłaszcza dla takiej młodej dziewczyny.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co za wpis na insta... troche racji w tym ma, moze dlatego te marzenia o cieplych krajach itp ale zawsze mozna sie przeporwadzic w inne miejsce, nie koniecznie do ogromnej kamiennej willi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ja myślałem, że będzie dyskusja o życiu w krajach Śródziemnomorskich i Polsce - tak to jest, jak się wchodzi z poziomu głównej i nie widać kategorii wątku.

A to bardziej komentarz na żywo do jakiegoś programu telewizyjnego:classic_rolleyes: - mam rację? Ale tytułu nie zgadnę.

Może ktoś z wewnętrznego kręgu komentujących podpowie?!? Kto wie, może też się wkręcę:classic_huh:?

Edytowano przez YanekPyrc
Uzupełnienie i wyjaśnienie pierwszego zdania.
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, YanekPyrc napisał:

Ja myślałem, że będzie dyskusja o życiu w krajach Śródziemnomorskich i Polsce - tak to jest, jak się wchodzi z poziomu głównej i nie widać kategorii wątku.

A to bardziej komentarz na żywo do jakiegoś programu telewizyjnego:classic_rolleyes: - mam rację? Ale tytułu nie zgadnę.

Może ktoś z wewnętrznego kręgu komentujących podpowie?!? Kto wie, może też się wkręcę:classic_huh:?

haha to rozsterki takiej jednej youtuberki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jak Aga mówi, że się pokłócili to Julka próbuje zasłonić ręką Lolo i tego chłopaka Agi, ale coś jej nie wychodzi, bo wszystkich i tak widać. Rodzinka ewidentnie nie chce być na filmach. Mogła sobie te filmy zachować w rodzinnym archiwum, i tak nic nie wnoszą.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się pokusił o policzenie ile jest błędów w tym wpisie na Insta? Milion, dwa? Mi coś koło tego wyszło. Co za analfabetyzm. Ale taaaak, ona przecież nie używaaa polskiegooo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Kasja78 napisał:

Ktoś się pokusił o policzenie ile jest błędów w tym wpisie na Insta? Milion, dwa? Mi coś koło tego wyszło. Co za analfabetyzm. Ale taaaak, ona przecież nie używaaa polskiegooo.

Mnie razi brak przecinków🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kasja78 napisał:

Ktoś się pokusił o policzenie ile jest błędów w tym wpisie na Insta? Milion, dwa? Mi coś koło tego wyszło. Co za analfabetyzm. Ale taaaak, ona przecież nie używaaa polskiegooo.

Przestałam liczyć po "decyzją". 

Ciekawe, że taki ma sentyment do Polski, a w wielu filmach mówiła, że tylko Francja, nigdy by nie chciała do Polski wrócić i mieszkać, jak to jej dobrze we Francji... To chyba bardziej sentyment, wakacyjny klimat, spotkanie z rodziną. A może tu po prostu była ciągle między ludźmi, a u siebie w domu jest albo sama, albo z dziećmi. Powinna iść na etat, to by jej dobrze zrobiło.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×