Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
coffeeja

Polska lepsza niz Grecja czy Wlochy

Polecane posty

No i to jeszcze że ona użala się nad sobą. Że to ona była w takiej sytuacji. Ona i ona. 

A co czuje lolo? 

 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Julce dziwnie jest "wrócić"? Ale skąd. Przecież codziennie publikowała, chyba oprócz wczoraj. Dzisiaj na stories wygląda na przybitą, ale po co te kłamstwa? "100%" czasu spędzali w szpitalu", "praktycznie mieszkali z teściami" - no nie wiem, na wyprawy po galeriach po guziki był czas i chęć poza tym podkreślała ostatnie 2 tygodnie, że nie wychodzi ze SWOJEGO domu, bo ma kotka.

Czyli to już potwierdzone, że tajemnicza "przyjaciółka" to była mama Lolo? Smutne w sumie, że tak kłamie. Po co? Nie wiem.

Edytowano przez Kasja78
  • Like 4
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to by sie zgadzalo skoro rodzice loro sa z portugalii i ona dostala ta miske kwiatka od najlepszej przyajciolki z portugalii... 

w sumie to szkoda mi julki ale nie z powodu ze teraz ONA ma najgorzej na swiecie ale ze nie wezmie sie w garsc i otworzy na ludzi, chocby ta joga dobrze by jej zrobila, nie mowiac juz o pracy chocby na pol etatu po za domem 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Lolo ma wolne z powodu śmierci rodzica, wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kasja78 napisał:

Ciekawe czy Lolo ma wolne z powodu śmierci rodzica, wątpię.

Nie wiem, ale chyba na dzień przed śmiercią teściowej, czyli jak już miało być naprawdę źle to Julka mówiła na story, że Loro poszedł normalnie do pracy, ale skrócił sobie godziny. Obstawiam, że pewnie wrócił do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, piekielneoczy napisał:

Nie wiem, ale chyba na dzień przed śmiercią teściowej, czyli jak już miało być naprawdę źle to Julka mówiła na story, że Loro poszedł normalnie do pracy, ale skrócił sobie godziny. Obstawiam, że pewnie wrócił do pracy.

On pewnie chodzi do pracy żeby nie myśleć o smutku, z resztą ma takie ważne stanowisko prezesa że bez niego nie dali by sobie rady w pracy, no i ktoś musi zarabiać na te wszystkie zachcianki żonki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, kotusdf napisał:

On pewnie chodzi do pracy żeby nie myśleć o smutku, z resztą ma takie ważne stanowisko prezesa że bez niego nie dali by sobie rady w pracy, no i ktoś musi zarabiać na te wszystkie zachcianki żonki 

Wg Julki ma wolne, a do pracy wróci w poniedziałek, jeśli będzie się czuł na siłach 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to moodboard naszej Żulii? Widzę kamienna willa w kilku odsłonach, a nawet sztuczne cycki i napis "rich". Tylko pracy nie ma na tych ujęciach nigdzie.

Edytowano przez Kasja78
  • Like 2
  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jujlka: zmarla mama loro, najtrudniejsze wyzwanie DLA MNIE... 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Julka: nie bede sie nad tym rozwodzic

Tez Julka: pol vloga o tym

 

Jasne, to trudne przezycie ale ona widzi tylko siebie... powinna byc dla meza wsparciem a nie najwieksza ofiara... 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pół filmu płacze, potem układa dekoracje, piecze ciasto i vlog się urywa. 
Melisa ma parcie na kamerę :classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5l gar na ilosc jablek ktore nawet na cala tarte nie wystarczyly xd 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zmienia ciągle miniaturki, najpierw była uśmiechnięta, potem załamana a teraz zamyślona :classic_blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×