Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
coffeeja

Polska lepsza niz Grecja czy Wlochy

Polecane posty

W ogóle to ciekawe, że akurta na basen musi iść z dziećmi, jak ich wiecznie nie ma w domu, teraz dziadkowie się nimi opiekują, przez resztę roku siedzą w palcówkach do późnego popołudnia. A ona całymi dniami nic nie robi, to mogłaby spokojnie iść sama na besen przed południem. Obstawiam, że pójdzie maksymalnie raz, bo basen to spory wysiłek, te czepki, suszenie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kasja78 napisał:

W ogóle to ciekawe, że akurta na basen musi iść z dziećmi, jak ich wiecznie nie ma w domu, teraz dziadkowie się nimi opiekują, przez resztę roku siedzą w palcówkach do późnego popołudnia. A ona całymi dniami nic nie robi, to mogłaby spokojnie iść sama na besen przed południem. Obstawiam, że pójdzie maksymalnie raz, bo basen to spory wysiłek, te czepki, suszenie itp.

Ale z drugiej strony to jest właśnie kolejny powód, by sobie znowu nakupować kolejne pierdoły typu 2137 strojów i czepków na każdy raz inny.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Kasja78 napisał:

W ogóle to ciekawe, że akurta na basen musi iść z dziećmi, jak ich wiecznie nie ma w domu, teraz dziadkowie się nimi opiekują, przez resztę roku siedzą w palcówkach do późnego popołudnia. A ona całymi dniami nic nie robi, to mogłaby spokojnie iść sama na besen przed południem. Obstawiam, że pójdzie maksymalnie raz, bo basen to spory wysiłek, te czepki, suszenie itp.

Plus chlor/ ozon wysusza skórę, a przy jej problemach z cerą, to nie jest najlepszy pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, piekielneoczy napisał:

Ale z drugiej strony to jest właśnie kolejny powód, by sobie znowu nakupować kolejne pierdoły typu 2137 strojów i czepków na każdy raz inny.

Eeee tam, po co czepek? To takie nieinstagramowe, zepsułby jej każde zdjęcie XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze niech ona najpierw sie faktycznie wybierze na ten basen xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, coffeeja napisał:

moze niech ona najpierw sie faktycznie wybierze na ten basen xd 

Jeśli ma pchać się z Mel na tor sportowy, to niech lepiej nie idzie. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana999
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, Kasja78 napisał:

Na pewno ludzie będą zachwyceni, jak przyjdą na trening, a tam wrzeszczuch w rękawkach będzie blokował tory. Nie sądzę, żeby ratownik w ogóle ją tam wpuścił. Jak ona sobie to wyobraża. Przecież to dziecko, ani żadne inne w tym wieku nie będzie pływało grzecznie od brzegu do brzegu, tylko będzie blokować tor uwieszone na bojach i wrzeszczeć. Nawet ja to wiem, a to nie moje dziecko. Jakim cudem ona tego nie wie?

Chyba ze to nie ma być basen sportowy. Tylko basen głębszy i jej aktywność to wejście do wody, nikt nie mówi o przepłynięciu basenów 😆 tylko chlapanie się 

Edytowano przez kochana999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglaby dzieci zabrać na olimpijskie judo,  pooglądać w najlepszym na świecie wydaniu. Może Alex ma ulubionego judoke, którym się inspiruje. Myślę, że dla niego byłoby to fajne przeżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Roxy87 napisał:

Moglaby dzieci zabrać na olimpijskie judo,  pooglądać w najlepszym na świecie wydaniu. Może Alex ma ulubionego judoke, którym się inspiruje. Myślę, że dla niego byłoby to fajne przeżycie.

To akurat nie jest takie hop siup. Znajomy był na olimpiadzie i w sumie to nie znam szczegółów ale oni jakoś losowo dostawali te bilety. I on trafił na jakieś bardzo niszowe dyscypliny z których się wcale jakoś super nie cieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Roxy87 napisał:

Moglaby dzieci zabrać na olimpijskie judo,  pooglądać w najlepszym na świecie wydaniu. Może Alex ma ulubionego judoke, którym się inspiruje. Myślę, że dla niego byłoby to fajne przeżycie.

Ciężko jest dostać bilety bo albo kosztują miliony monet (przypominam: ich nie stać na drzwi do szafy) albo można jak pisze koleżanka wyżej - można coś dorwać, ale na jakieś niszowe dyscypliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, zwracam honor, nie znalam szczegolow. Ja jako matka bym pewnie chociaz sprobowala, ale jestem tylko bezdzietna lambadziara 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile on jeszcze chodzi na to judo, bo coś nie narzeka od kilku miesięcy że go musi wozić.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Roxy87 napisał:

Ok, zwracam honor, nie znalam szczegolow. Ja jako matka bym pewnie chociaz sprobowala, ale jestem tylko bezdzietna lambadziara 😄

Ja jako bezdzietna bym chętnie na coś poszła, nawet niszowego😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, piekielneoczy napisał:

Ja jako bezdzietna bym chętnie na coś poszła, nawet niszowego😆

Ja tak samooooo! Mozemy pójść razem, jak niszowego to może curling  na zimowych? 🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kochana999 napisał:

Chyba ze to nie ma być basen sportowy. Tylko basen głębszy i jej aktywność to wejście do wody, nikt nie mówi o przepłynięciu basenów 😆 tylko chlapanie się 

Po tym co gadała w ostatnim filmie, mam nadzieję, że nie wyjdzie z niecki rekreacyjnej 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana999

Nowa rolka. Pokazuje swój brzuch. Co jest w ciągu dnia. Śniadanie mała miseczka ale granola (w składzie miod i syrop) zalewa jeszcze syropem 😵💫 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana999

Śniadanie jogurt z granola syropem truskawki

Lunch to taki obiad mięso sos makaron

Deser arbuz

Podwieczorek 3 kanapki 

A kolacja zupa krem z chlebem 

Niby zdrowo niby nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana999

Agnieszka była pod balonem olimpijskim. Można? Można 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba wolałam jej fazę na puzzle, makramy i książki. Przynajmniej to było bezpieczne, a jej porady na temat diety i zabieranie się do ćwiczeń mogą być szkodliwą inspiracją dla jej młodszych fanek. Nie wiem jak dla mnie, ta granola z samym cukrem i kawał makaronu z kurczakiem nie wyglądają zdrowo. 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Beatrycze541 napisał:

Ja chyba wolałam jej fazę na puzzle, makramy i książki. Przynajmniej to było bezpieczne, a jej porady na temat diety i zabieranie się do ćwiczeń mogą być szkodliwą inspiracją dla jej młodszych fanek. Nie wiem jak dla mnie, ta granola z samym cukrem i kawał makaronu z kurczakiem nie wyglądają zdrowo. 

Czyli nie tylko ja zwróciłam na to uwagę. Nie jestem ekspertem dietetyki, ale nie wygląda mi to na mega zdrowy i pożywny posiłek dla osoby, która zaczyna przygodę ze sportem. Ogólnie uważam, że należy jeść wszystko, ale z umiarem, a tutaj widzę głównie cukier. Zero jakiś warzyw czy owoców. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana999

Tak. Weglowodanowa dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile ona ma tych tik toków? Na każą manię nowego zakłada? Bo widzę, że nie ma tych filmów o książkach już.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, piekielneoczy napisał:

Czyli nie tylko ja zwróciłam na to uwagę. Nie jestem ekspertem dietetyki, ale nie wygląda mi to na mega zdrowy i pożywny posiłek dla osoby, która zaczyna przygodę ze sportem. Ogólnie uważam, że należy jeść wszystko, ale z umiarem, a tutaj widzę głównie cukier. Zero jakiś warzyw czy owoców. 

Bądźmy łagodne, jakiś arbuz tam wleciał 😄 Niemniej, tak serio, ja też jakoś wybitnie zdrowo się nie odżywiam, tylko w odróżnieniu od niej nie bawię się w ekspertkę od zdrowego stylu życia. Jeśli rzeczywiście chciałaby podejść do tematu serio, to powinna iść do dietetyka, a w filmach podawać co najmniej kaloryczność i makro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana999
4 godziny temu, Kasja78 napisał:

Ile ona ma tych tik toków? Na każą manię nowego zakłada? Bo widzę, że nie ma tych filmów o książkach już.

Tamten jest na nazwisko mendes i podobno ma bana. A ten jest na kobus 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana999
2 godziny temu, Beatrycze541 napisał:

Bądźmy łagodne, jakiś arbuz tam wleciał 😄 Niemniej, tak serio, ja też jakoś wybitnie zdrowo się nie odżywiam, tylko w odróżnieniu od niej nie bawię się w ekspertkę od zdrowego stylu życia. Jeśli rzeczywiście chciałaby podejść do tematu serio, to powinna iść do dietetyka, a w filmach podawać co najmniej kaloryczność i makro.

Komentarz pod tiktokiem "jakoś 30stka zaczynasz od leków " 🤣 z resztą nawet nie mówi jakich. To gdzie to styl życia zdrowy jak leki trzeba brać 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.08.2024 o 07:56, piekielneoczy napisał:

Za tydzień przyjdą większe zakwasy, kryzys i będzie po fazie sportowej.

Przyjdzie jesień i zima, będzie zimno, deszczowo i skończą się akciwite i robienie sportu

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.08.2024 o 19:16, Kasja78 napisał:

O ile on jeszcze chodzi na to judo, bo coś nie narzeka od kilku miesięcy że go musi wozić.

Chodzi, tylko jest przerwa wakacyjna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MaGo2 napisał:

Chodzi, tylko jest przerwa wakacyjna 

A wydawało mi się, że już co najmniej z pół roku nie narzeka, od kiedy ma ta depresję niby to chyba nic nie było o judo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana999

Jest vlog pół godziny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wita WY poniedziałek jest BRZEBIEGNE słoneczko, zostawiła BRZEPIEKNA karteczkę z godziną i serduszkiem, a tu mandat, no skandal. Dalej nie oglądam bo szkoda patrzeć jakie toto glupie jest.

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×