Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Szara mysz

Olsztyński glam

Polecane posty

Wy tez swietujecie urodziny swych kilkuletnich dzieci pol tygodnia i musicie z tego tytułu dodatkowo wyjechac do innego miasta 🤦

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2024 o 22:17, Szara mysz napisał:

Wy tez swietujecie urodziny swych kilkuletnich dzieci pol tygodnia i musicie z tego tytułu dodatkowo wyjechac do innego miasta 🤦

Niech każdy świętuje urodziny swojego dziecka jak chce 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2024 o 22:17, Szara mysz napisał:

Wy tez swietujecie urodziny swych kilkuletnich dzieci pol tygodnia i musicie z tego tytułu dodatkowo wyjechac do innego miasta 🤦

Jak jest sponsor czemu nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kura taka sama jak wedlowa i z wyglądu i zachowania wobec dzieci -ewidentnie i na każdym kroku faworyzuje starszego kuraka. Niedaleko pada jabłko od jabłoni.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Barolina juz urodzila wie ktoś?

Edytowano przez Szara mysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Szara mysz napisał:

Kura taka sama jak wedlowa i z wyglądu i zachowania wobec dzieci -ewidentnie i na każdym kroku faworyzuje starszego kuraka. Niedaleko pada jabłko od jabłoni.

Kura razem z bratem to akurat do ojca jest podobna a nie do matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
8 godzin temu, blue_danube napisał:

Kura razem z bratem to akurat do ojca jest podobna a nie do matki

To twoje zdanie. Tak jak to wyżej jest moje i nikomu go nie narzucam.

Edytowano przez Szara mysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Szara mysz napisał:

To twoje zdanie. Tak jak to wyżej jest moje i nikomu go nie narzucam.

Tak samo mogę napisać o twoim wpisie. To tylko i wyłącznie twoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, blue_danube napisał:

Tak samo mogę napisać o twoim wpisie. To tylko i wyłącznie twoje zdanie

Nie, nie wyłącznie bo większość osób piszacych niegdyś na watku o zatorzanskich komnatach to podobieństwo widziało i o nim pisalo.

Edytowano przez Szara mysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Marzena to skóra zdjęta z Danki🤷🏻‍♀️

  • Like 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Szara mysz napisał:

Nie, nie wyłącznie bo większość osób piszacych niegdyś na watku o zatorzanskich komnatach to podobieństwo widziało i o nim pisalo.

Nie zesraj się 😁 nawet sama M. kiedyś mówiła że oni są z J. do siebie podobni a starsza siostra jest inna bo do matki podobna. Oni do ojca.

L. jest z profilu cała Dana.

M ma nos i układ oczu po ojcu, tylko kolor oczu inny ale to się nie liczy

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, blue_danube napisał:

Nie zesraj się 😁 nawet sama M. kiedyś mówiła że oni są z J. do siebie podobni a starsza siostra jest inna bo do matki podobna. Oni do ojca.

L. jest z profilu cała Dana.

M ma nos i układ oczu po ojcu, tylko kolor oczu inny ale to się nie liczy

Ciekawe czy w realu tak bys pyskowala zahukana cwaniaro. To ze Marzena mowila gofno znaczy wiesz? Ona tak jak ty ma kurzy mózg. Swoje madrosci to ty sobie wyglaszaj u siebie na podwórku. Znawczyni od podobieństwa sie znalazła 😅

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Szara mysz napisał:

Nie, nie wyłącznie bo większość osób piszacych niegdyś na watku o zatorzanskich komnatach to podobieństwo widziało i o nim pisalo.

Może to podobieństwo zmienia się wraz z czasem, dorastaniem, a później starzeniem się. Ja Glamek już dawno nie śledzę, rzadko kiedy wejdę, bo nuda dla mnie, te dzieci ubrane jak z 20-lecia wojennego i kreowanie słodko  pierdzącej rzeczywiści. 

Ale parę lat temu jak śledziłam ich daily vlogi, to Marzena dla mnie to była cała Danka, kształt twarzy, oczy, nos i wiele osób w komentarzach to potwierdziło. 

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Szara mysz napisał:

Ciekawe czy w realu tak bys pyskowala zahukana cwaniaro. To ze Marzena mowila gofno znaczy wiesz? Ona tak jak ty ma kurzy mózg. Swoje madrosci to ty sobie wyglaszaj u siebie na podwórku. Znawczyni od podobieństwa sie znalazła 😅

Tak to sobie mów do kogoś w rodzinie kozaku z koziej Wólki. Podskakujesz jak małpa na gumie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Wsedno napisał:

Może to podobieństwo zmienia się wraz z czasem, dorastaniem, a później starzeniem się. Ja Glamek już dawno nie śledzę, rzadko kiedy wejdę, bo nuda dla mnie, te dzieci ubrane jak z 20-lecia wojennego i kreowanie słodko  pierdzącej rzeczywiści. 

Ale parę lat temu jak śledziłam ich daily vlogi, to Marzena dla mnie to była cała Danka, kształt twarzy, oczy, nos i wiele osób w komentarzach to potwierdziło. 

Zobacz sobie profil Laury i Danki, nosy identyczne są. Marzena ma ciemne oczy, ale rysy twarzy podobne do Jacka i do ojca. Ona kiedyś z bratem pod pachy się trzymali i mówili jacy są do siebie z wyglądu podobni i poszli w ojca, a starsza to cała matka. Okrągłe nosy mają z Danka i profil identyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, blue_danube napisał:

Nie zesraj się 😁 nawet sama M. kiedyś mówiła że oni są z J. do siebie podobni a starsza siostra jest inna bo do matki podobna. Oni do ojca.

L. jest z profilu cała Dana.

M ma nos i układ oczu po ojcu, tylko kolor oczu inny ale to się nie liczy

Mówiła, że mają z Jackiem podobne nosy, tzn lekka krzywizna i szpiczaste, a Laura ma prosty i okrągły jak ich matka plus pełne usta. Tak było. 

37 minut temu, Szara mysz napisał:

Ciekawe czy w realu tak bys pyskowala zahukana cwaniaro. To ze Marzena mowila gofno znaczy wiesz? Ona tak jak ty ma kurzy mózg. Swoje madrosci to ty sobie wyglaszaj u siebie na podwórku. Znawczyni od podobieństwa sie znalazła 😅

Idź do lekarza tego od oczu. Poza tym wydaje ci się że wszystkie rozumy pozjadalas. A jak ktoś ci nie potwierdza twojej wersji to odrazu wulgaryzmy wjeżdżają. Lecz się na agresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, babette napisał:

Mówiła, że mają z Jackiem podobne nosy, tzn lekka krzywizna i szpiczaste, a Laura ma prosty i okrągły jak ich matka plus pełne usta. Tak było. 

Idź do lekarza tego od oczu. Poza tym wydaje ci się że wszystkie rozumy pozjadalas. A jak ktoś ci nie potwierdza twojej wersji to odrazu wulgaryzmy wjeżdżają. Lecz się na agresje

Nikogo tutaj o potwierdzenie czegokolwiek nie prosze wiec to tobie sie cos wydaje i to ty jestes ślepa. Przeczytaj tłuku kto i kiedy uzyl wulgaryzmów jako pierwszy. Ty tez masz mozg jak kurzanna i kolezanka ktora pisała wyżej i też szczekasz tylko przez ekran. 

Edytowano przez Szara mysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2024 o 21:00, Szara mysz napisał:

Barolina juz urodzila wie ktoś?

Właśnie dziś wdtawila rolkę, że urodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Szara mysz napisał:

Nikogo tutaj o potwierdzenie czegokolwiek nie prosze wiec to tobie sie cos wydaje i to ty jestes ślepa. Przeczytaj tłuku kto i kiedy uzyl wulgaryzmów jako pierwszy. Ty tez masz mozg jak kurzanna i kolezanka ktora pisała wyżej i też szczekasz tylko przez ekran. 

Ty to masz tik taka zamiast mózgu. Nie umiesz dyskutować tylko od razu bierzesz się za obrażanie i bluzgi. Weź idź lecz swoje kompleksy i braki emocjonalne z dzieciństwa na kozetce u psychologa a potem bierz się za dyskutowanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, babette napisał:

Ty to masz tik taka zamiast mózgu. Nie umiesz dyskutować tylko od razu bierzesz się za obrażanie i bluzgi. Weź idź lecz swoje kompleksy i braki emocjonalne z dzieciństwa na kozetce u psychologa a potem bierz się za dyskutowanie. 

Długo nad tym myślałaś Sherlocku ? Zdecyduj się czy do psychologa czy do okulisty. Twoja dyskusja sprowadza się tylko i wyłącznie do posylania mnie do lekarza. Twoje zaburzenia czuc przez ekran, nadal nie potrafisz się odnieść do tego co napisałam wcześniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy serio skaczecie sobie do gardeł w temacie podobienstwa dzieci do ich rodzicow?? XDDD laski na boga XDDD widac ze nie macie co robic ze swoim zyciem

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Szara mysz napisał:

Długo nad tym myślałaś Sherlocku ? Zdecyduj się czy do psychologa czy do okulisty. Twoja dyskusja sprowadza się tylko i wyłącznie do posylania mnie do lekarza. Twoje zaburzenia czuc przez ekran, nadal nie potrafisz się odnieść do tego co napisałam wcześniej. 

Weź się nie ośmieszaj. Zaburzona to jesteś ty, plus jakieś wahania emocjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, babette napisał:

Weź się nie ośmieszaj. Zaburzona to jesteś ty, plus jakieś wahania emocjonalne.

Nudna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Szara mysz napisał:

Nudna jesteś.

Cmoknij się w pedzel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W komentarzu na brokacie ktoś napisał że Kurka w ciąży, ciekawe czy to prawda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, Lola99999 napisał:

W komentarzu na brokacie ktoś napisał że Kurka w ciąży, ciekawe czy to prawda 

Bardzo możliwe. Jak zobaczyłam laurkę Laurki dla Mandżura z jej urodzin  na IG to pierwsze co pomyślałam, że kuraki się zaś rozmnożyły 😅

Edytowano przez SheriDANKA ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O a co tam było niestety Laura mnie zablokowała lata temu xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
18 godzin temu, Lola99999 napisał:

W komentarzu na brokacie ktoś napisał że Kurka w ciąży, ciekawe czy to prawda 

Ciekawe skad takie ktos wnioski wzial xd

Edytowano przez hanipipol
Brak slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, hanipipol napisał:

Ciekawe skad takie ktos wnioski wzial xd

Ona co roku jest podejrzewana o ciążę,a jedyna ciąża u niej to spożywcza.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha z drugiej strony o ciąży Laury i Kury wszyscy wiedzieli duuuuzo wcześniej zanim to ogłosiły. CSI Kafeteria xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×