Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Urmaj

The Big Siur napisał:

Polecane posty

"

The Big Siur dodał komentarz do

Forum Kafeteriaforum@kafeteria.pl

do

mnie

(więcej)

16 sie 2024

Bezpieczeństwo:

Szyfrowanie TLS

Więcej informacji

Forum Kafeteria

Cześć Urmaj,
The Big Siur dodał komentarz do temat, The Big Siur dodał komentarz do
 

The Big Siur napisał:

13 godzin temu, Urmaj napisał:

Robię. Codziennie doje krowy, obrządzam. Jutro jedziemy z tatą trawę talerzować i orać. Potem będziemy siać nową. Potem będziemy kosić na innym polu. Tylko nie widzę sensu więcej pracować jak nie mam dzieci. Sam się zajmę dziećmi z mamą i z tą babą co je urodzi. Mamy nowy całkowicie darmowy żłobek i przedszkole w gminie 4 km od domu. Jesteś zbyt pesymistyczny.

No ale ile z tego jest pieniędzy? No właśnie 

Ja nie pochodząc ze wsi a tylko tam mieszkając, wiem że są tam generalnie dwie grupy kobiet. Są te które się chcą za wszelką cenę stamtąd wyrwać - i one robią wszystko żeby dostać się na studia a po studiach znaleźć pracę w mieście i tam zostać. I są takie które chcą zostać na wsi, i te jak tylko skończą 18 lat to rozglądają się za facetem, żeby jak najszybciej się hajtnąć i zacząć robić bejbiki.

Na babę z pierwszej grupy nie masz szans, bo ona nie po to włożyła tyle wysiłku, żeby uciec ze wsi, żeby teraz się związać z chłopem małorolnym i resztę życia zmarnować tyrając na zadüpiu za grosze.

Na babe z drugiej grupy też nie masz szans, bo w twoim wieku to one mają już męża albo dwoje czy troje dzieci.

Zostają ci ewentualnie wdowy i rozwódki, ale tylko te zdesperowane, bo na wsi ludzie się znają, i wszyscy wiedzą że jesteś stary kawaler (wg wiejskiego sposobu myślenia) z którym nie dokonać jest wszystko w porządku"

Rano za późno wstałem rodzice już doili potem było mi smutno to siedziałem na pudełku i trochę płakałem. Wróciłem do domu to poszłem na górę spać. Tata sam talerzował, orał wieczorem jeszcze posiał nawozy. Jedna kobieta z którą pisałem na tinder spytała czym się zajmuję jak odpowiedziałem że rolnik i krowy to zniknęła. I tak chcę mieć dzieci nie umiem wymyślić innego celu dalszego życia tylko muszę się poskładać psyhicznie. Brat był z dziećmi w kinie i teraz mają jechać do zoo tymczasem siostra że szwagrem i dzieckiem są w górach. Też chcę spędzać w przyszłości takie chwile z własną rodzinką. Mam coraz mniej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Urmaj napisał:

Jedna kobieta z którą pisałem na tinder spytała czym się zajmuję jak odpowiedziałem że rolnik i krowy to zniknęła.

nic się nie uczysz Urmaj...

14 godzin temu, Urmaj napisał:

Też chcę spędzać w przyszłości takie chwile z własną rodzinką. Mam coraz mniej czasu.

no to musisz zacząć działać w tym kierunku, może nawet wyprowadzka do miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×