Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Rym Cym +

Pralka zrobiona!

Polecane posty

Ok, koniec. Nikomu żadna mafia nic nie zrobi, ale mogłaby. Do widzenia. Kocham Cię Dumbo. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jeszcze nawet nie spałem napisał:

Fajnie ale lepiej mieć doświadczenie następnym razem zapłać komuś 50£ ci to zrobi profesjonalnie 

Placic za taka glupote? Chyba Cie pogielo.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jeszcze nawet nie spałem napisał:

Chciałem kupić tanio hdd 2,5 lub i 3,5 wiesz że większość nowych to uzywane zerowane? Nawet te po 130zl za 1tb talerzowy 

no a jakie maja byc myslisz ze ktos nowy trzyma w magazynie 10 lat ?

jak bedziesz chcial kupic nowy telewizor kineskopowy to tez ci bedzie ciezko znalezc moze taka przenosnie zrozumiesz

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, sebix libedowsky napisał:

oni tak pisza ze powystawowy a to zwykle ten ktory wrocil z naprawy

 

U mnie to on i tak pod łóżkiem spedzi swój zywot cały w smieciach i kurzu 

Do ipada pro dochodzi 0,5GBps więc wszystko okej 👌 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zbierasz zlom i sie dziwisz ze nie ma nowego

swoja droga ludzie na tych jutubach to sa poj..ani nawet ogladaja zbieracza zlomu jak smieci segreguje. no to trzeba juz naprawde nie miec nic do roboty zeby takie bzdury sledzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamiast ogladac ktory zlomiarz ile zarobil to lepiej lezak isc do pracy ten czas ktory marnujesz na ogladanie ile zarabai zlomiarz mozna przeznaczyc na prace

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jeszcze nawet nie spałem napisał:

Znowu płaczesz i masz schizofrenie że znasz budde przykre 

musisz lezak uderzac do tych samych bab co moon na jego tle to faktycznie ty wychodzisz na wzglednie normalnego 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Placic za taka glupote? Chyba Cie pogielo.

on jest odklejony ustawi telewizor i tlumaczyu sobei ze zarobil 500 funtow to samo z konfiguracja routera a prawda jest taka ze przychodzi czlowiek i podlacza za darmo jak sie zaklada internet.

juz nie bede mowil o umyciu mydlem obudowy konsoli i wmawianie sobie ze zaoszczedzilo sie 500zl.

dzisiaj lezak zaoszczedziles tysiaca bo nie zjadles steka posypanego zlotem w dubaju 😄

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Placic za taka glupote? Chyba Cie pogielo.

Ja sobie zrobiłem sieć o nazwie SONY coś tam xD dwa pasma do laptopa i kuchni 2.4Ghz bo lepiej trzyma sygnał. Reszta 5Ghz. 

1 minutę temu, sebix libedowsky napisał:

zbierasz zlom i sie dziwisz ze nie ma nowego

swoja droga ludzie na tych jutubach to sa poj..ani nawet ogladaja zbieracza zlomu jak smieci segreguje. no to trzeba juz naprawde nie miec nic do roboty zeby takie bzdury sledzic.

W konsolach do nawet ps4 nie ma znaczenia czy ssd czy hdd, bust w ps4 jest x2 starsze praktycznie zerowy ba w ps2 mogła być problemy ze zwiechami. 

Nie ma czegoś takiego jak złom w grach video chcesz zagrać w MotorStorm: Arctic Edge na oryginalnym hardware i software to najlepsza wersja jest na ps2 w 1080i pełny obraz w trybie rozszerzonym na 85 calach a gra w folii kosztuje nadal 48 dolarów. 

Tak samo np seria metal slug i inne gry które wyszły tylko na jakąś konsole lub w jej okresie i se nie odpalisz np max payne 3 na ps5 choćbys się splakal w rtv euro agd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, sebix libedowsky napisał:

on jest odklejony ustawi telewizor i tlumaczyu sobei ze zarobil 500 funtow to samo z konfiguracja routera a prawda jest taka ze przychodzi czlowiek i podlacza za darmo jak sie zaklada internet.

juz nie bede mowil o umyciu mydlem obudowy konsoli i wmawianie sobie ze zaoszczedzilo sie 500zl.

dzisiaj lezak zaoszczedziles tysiaca bo nie zjadles steka posypanego zlotem w dubaju 😄

 

Jeśli wyczysciles profesjonalne ps2 fat że jest jak nowe to nie wiem czy jakikolwiek serwis by tak zrobił za te 500. A nowe ps2 fat 5000zl ebay. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, sebix libedowsky napisał:

zamiast ogladac ktory zlomiarz ile zarobil to lepiej lezak isc do pracy ten czas ktory marnujesz na ogladanie ile zarabai zlomiarz mozna przeznaczyc na prace

 

I co mi da praca? I tak trzeba to będzie sobie zrobić tyle że się kupi nowe od kolekcjonera a swoje jak nowe wywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jeszcze nawet nie spałem napisał:

Jeśli wyczysciles profesjonalne ps2 fat że jest jak nowe to nie wiem czy jakikolwiek serwis by tak zrobił za te 500. A nowe ps2 fat 5000zl ebay. 

a na allegro to ps2 za ile jest za 800zl 😄 ?

jestes chory po prostu i racjonalizujesz zbieranie zlomu bo nic innego nie masz tylko zlom mozesz zbierac i go myc i pisac ze co prawda to zlom ale lśni jak nowe i nikt takiego nie ma 😄

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jeszcze nawet nie spałem napisał:

I co mi da praca? I tak trzeba to będzie sobie zrobić tyle że się kupi nowe od kolekcjonera a swoje jak nowe wywali.

kase ci da. da ci to co wirtualnie oszczedzasz piszac ze czegos nie robisz albo ze cos myjesz

zamiast pisac mam gre warta 40 dolarow napiszesz mam w portfelu 40 dolarow czyli wirtualne projekcje zastapisz realnym zyciem to ci da praca

 

 

Edytowano przez sebix libedowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

a na allegro to ps2 za ile jest za 800zl 😄 ?

jestes chory po prostu i racjonalizujesz zbieranie zlomu bo nic innego nie masz tylko zlom mozesz zbierac i go myc i pisac ze co prawda to zlom ale lśni jak nowe i nikt takiego nie ma 😄

 

 

3200 wersja slim a ja mowie o fat https://allegrolokalnie.pl/oferta/playstation-2-slim-black-scph90004-nowa-zapieczetowana-komplet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sebix libedowsky napisał:

slim byla drozsza

tu mas zuzywana z dodatkami za 399zl

Slim była tańsza tą co on sprzedaje były na koniec po 329zł w media markt 

Ja za swoją fat dałem ze 1399 w empiku w 2002r a najtaniej była 499 na koniec produkcji fat

Fat była na premierę Japonii za 4100 później u nas 2699 a potem 2150 z kartą pamięci warta 150 czyli 1999

Mówię o nowym zadbanym sprzęcie rtv do setupu za 40tys z 85 calowym tv sony a ty o konsoli dla użytkowników 27 i fify 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Chochlik napisał:

Ale ty już nie masz nowej w pudełku, bo podobno podłączyłeś, czyli masz używaną

Moja jest jak nowa z luku dbalem 22lata więc nie porysowana elegancko wygląda z 85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, sebix libedowsky napisał:

a te takei z zoltych pudelkach to jakie byly ? nie ps2 ?

 

Fajne wersje ps2 slim moje ulubione z paskiem pino black zamiast pół konsoli ich plus był taki że działały kopie zapasowe ps1 płyty z software moda

Edytowano przez Jeszcze nawet nie spałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jeszcze nawet nie spałem napisał:

Slim była tańsza tą co on sprzedaje były na koniec po 329zł w media markt 

Ja za swoją fat dałem ze 1399 w empiku w 2002r a najtaniej była 499 na koniec produkcji fat

Fat była na premierę Japonii za 4100 później u nas 2699 a potem 2150 z kartą pamięci warta 150 czyli 1999

Mówię o nowym zadbanym sprzęcie rtv do setupu za 40tys z 85 calowym tv sony a ty o konsoli dla użytkowników 27 i fify 2012

niewazne ile ty dales najpierw wychodzi gruba pozniej ulepszaja i jest ciensza albo ma jakies inne bonusy jak wiekszy dysk czyli jest lepsza. to ze ty za cos dales wiecej nie znaczy ze jest wiecej warte. moj znajomy z pcta 386dx w 1995 roku dal 4k czyli pewnie z 10 pensji srednich to teraz bedzie wart milion wg twojej logiki

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jeszcze nawet nie spałem napisał:

Moja jest jak nowa z luku dbalem 22lata więc nie porysowana elegancko wygląda z 85

jak nowa to nie jest nowa zafoliowana z plombą te za 399zl masz jak nowe bo zrobili im spa za 500zl to jeszcze oszczedzasz 100zl 😄

 

Edytowano przez sebix libedowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jeszcze nawet nie spałem napisał:

Moja jest jak nowa z luku dbalem 22lata więc nie porysowana elegancko wygląda z 85

Jak zwykle bełkoczesz używana, to używana każdy będzie miał to w chuju że miałeś ją podłączona pod tv 85 cali. Chyba, że dorzucisz ten tv do zestawu.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jeszcze nawet nie spałem napisał:

Fajne wersje ps2 slim moje ulubione z paskiem pino black zamiast pół konsoli ich plus był taki że działały piraty ps1 płyty z software moda

trzeba bylo je jakos przerabiac bo wiem ze goscie je kupowali i przerabiali i sprzedawali na gieldzie a pozniej ich zamkneli za piractwo 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sebix libedowsky napisał:

niewazne ile ty dales najpierw wychodzi gruba pozniej ulepszaja i jest ciensza albo ma jakies inne bonusy jak wiekszy dysk czyli jest lepsza. to ze ty za cos dales wiecej nie znaczy ze jest wiecej warte. moj znajomy z pcta 386dx w 1995 roku dal 4k czyli pewnie z 10 pensji srednich to teraz bedzie wart milion wg twojej logiki

 

Nie w konsolach sony jest odwrotnie im później tym bardziej sprzęt jest wykastrowany 

Ps2 fat ma wyjscie optyczne, kieszeń na dysk twardy 3,5" porządny look konsoli z zasilaczem w środku że wystarczy mieć zwykły kabel jakikolwiek ac 8 a nie trzeba po chacie chowac zadilacza weźmiesz kabel od czegokolwiek i działa a to kosztuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×