Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kingeczka

Spuchnięta Pampucha z domku czarownicy

Polecane posty

1 godzinę temu, kapustapusta napisał:

Niestety nasz otylak nie odkrył że można się bawić bez uchlewania ryja. Mało tego, można pić alkohol i nie skończyć jak uwalona świnia.

Niestety, jej lepka od łoju głowa tego nie ogarnia 

Mnie to zawsze dziwiło, jak za swoich najlepszych lat z Pomodoro, każdą niedzielę spędzali w łożu na kacu. I że dla niej to była takie oczywiste i jeszcze wygłaszała orędzia, że też pewnie lezyCe skacowani to kupce sobe Maczka to se Wam polepszy. 

I wtedy wjeżdżało ŁODEFAK. Czy coś ze mną jest nie tak skoro tak ne wygląda moja nedzela, czy tylko wyższe sfery (czytaj Zakolak ) tak może, bo go staC. No ale człowiek głupi był, później stał se Larwą, to mu mgła opadła 😉

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Szara mysz napisał:

Ja bym wszystkich do jednego worka nie wrzucała

Nie cytuj tego trola, tyle osob go blokuje a przez takich jak ty dalej go widzimy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Wiew napisał:

Mnie to zawsze dziwiło, jak za swoich najlepszych lat z Pomodoro, każdą niedzielę spędzali w łożu na kacu. I że dla niej to była takie oczywiste i jeszcze wygłaszała orędzia, że też pewnie lezyCe skacowani to kupce sobe Maczka to se Wam polepszy. 

I wtedy wjeżdżało ŁODEFAK. Czy coś ze mną jest nie tak skoro tak ne wygląda moja nedzela, czy tylko wyższe sfery (czytaj Zakolak ) tak może, bo go staC. No ale człowiek głupi był, później stał se Larwą, to mu mgła opadła 😉

To jest dla mnie mega dziwne, jeszcze rozumiem jakąś szaloną imprezę do białego rana ale upierd.lić się ze swoim partnerem przed telewizorem tak, że rano ma się kaca? Patologia w białych rękawiczkach

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez trzy lata nie mowila o odwiedzinach ani o gosciach a teraz ma dwa razy dziennie kogos. Fantazjowac tez trzeba umic. 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, kapustapusta napisał:

Nie cytuj tego trola, tyle osob go blokuje a przez takich jak ty dalej go widzimy 

Nie mow mi proszę co mam robić i kogo cytowac a kogo nie. Widzisz to nie czytaj .

Edytowano przez Szara mysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Wiew napisał:

Mnie to zawsze dziwiło, jak za swoich najlepszych lat z Pomodoro, każdą niedzielę spędzali w łożu na kacu. I że dla niej to była takie oczywiste i jeszcze wygłaszała orędzia, że też pewnie lezyCe skacowani to kupce sobe Maczka to se Wam polepszy. 

I wtedy wjeżdżało ŁODEFAK. Czy coś ze mną jest nie tak skoro tak ne wygląda moja nedzela, czy tylko wyższe sfery (czytaj Zakolak ) tak może, bo go staC. No ale człowiek głupi był, później stał se Larwą, to mu mgła opadła 😉

W ogóle dla mnie to jest nie do pomyślenia... Niedziela właściwie jeden dzień w tygodniu gdzie ludzie od rana spędzają czas z rodziną (wiadomo czasem ktoś i niedzieli wolnej nie ma ale jednak zazwyczaj niedziela jest wolna dla większości)  a oni w wyrze na kacu... Jeszcze rozumiem przeleżeć czasem niedzielę przed tv jeśli ktoś ma taką ochotę ale żeby co tydzień tak wolny czas spędzać 😳 przeraża mnie takie życie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Szara mysz napisał:

Nie mow mi proszę co mam robić i kogo cytowac a kogo nie. Widzisz to nie czytaj .

Masz rację 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa rolka na tt piękny niezauwazalny filtr na buZy 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Mi a napisał:

Tanich win nigdy nie piła, ale piła nalewki. Siwa z ważnych rzeczy sprzed 20 lat zapamiętała, że na studiach akcyzę obniżono;) 

Na tt jest inna widownia. Wstawiła rolkę żeby jej jesieniary zrobiły zakupy to dostała straszny komentarz, że jak by miała prawko to by nie narzekała. Na co zakolak wyśmiewa i przeinacza o co jej chodziło, że „bo jak ma się prawko to słońce zimą szybciej nie zachodzi, jak bym wiedziała to dawno już miałabym prawko. Zaraz mi ktoś napisze, że źle zrozumiałam…”. Samozaoranie;) 

Jak wcześniej wstanie to zdazy zrobić zakupy przed zachodem słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komentarz pod vlogiem:

Szuszku a może na te mazury poszukaj takiego motoru zabudowanego z daszkiem ktory moze jechac do 50km/h nie trzeba do niego prawo jazdy a w takie słabe pogody dach jest, miejsce na zakupy jest ubrać sie można jak człowiek 😉

😅

  • Haha 2
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wsedno napisał:

Komentarz pod vlogiem:

Szuszku a może na te mazury poszukaj takiego motoru zabudowanego z daszkiem ktory moze jechac do 50km/h nie trzeba do niego prawo jazdy a w takie słabe pogody dach jest, miejsce na zakupy jest ubrać sie można jak człowiek 😉

😅

Dla normalnego człowieka, który nie ma prawka, mogłoby to być spoko rozwiązanie (są nie tylko motory, ale i małe samochodziki na 2 osoby i z bagaznikiem). Dla Zakolaka - nie. Zaraz by wylądowała w rowie albo kogoś potrąciła. Oczywiście przez swój astygmatyzm i ADHD, wiadomix.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, evoiva napisał:

Nowa rolka na tt piękny niezauwazalny filtr na buZy 🤣

Ciekawe czy kleszcz do 🍑 jej nie wszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Syreni śpiew napisał:

Dla normalnego człowieka, który nie ma prawka, mogłoby to być spoko rozwiązanie (są nie tylko motory, ale i małe samochodziki na 2 osoby i z bagaznikiem). Dla Zakolaka - nie. Zaraz by wylądowała w rowie albo kogoś potrąciła. Oczywiście przez swój astygmatyzm i ADHD, wiadomix.

Tak sa takie małe auta co nie zmienia faktu, że trzeba do prowadzenia ich trzeba mieć opanowane podstawowe umiejętności koordynacji ruchowo wzrokowej, ,z czym u niej kiepsko.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DajCe spokój, cała by pod tira tym wjechała... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Wsedno napisał:

DajCe spokój, cała by pod tira tym wjechała... 

Biedny pan tirarz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, evoiva napisał:

Tak sa takie małe auta co nie zmienia faktu, że trzeba do prowadzenia ich trzeba mieć opanowane podstawowe umiejętności koordynacji ruchowo wzrokowej, ,z czym u niej kiepsko.

Kierownica na odwrót w rowerze, a w takim autku pewnie zamiast wsteczny dałaby gaz. Potem spotkałaby rajdowców, którzy akurat śmigali przez Pasym i z pogawędki wyniosła naukę, że tak jeździć to nawet lepiej i wygodniej. 

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Wsedno napisał:

DajCe spokój, cała by pod tira tym wjechała... 

O ja pierdzielę, ten avek 😄 Śliczniutka Siwa jaka szczupła 😁

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Ta_z_1_ napisał:

Biedny pan tirarz 

I Pani tirarzowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Wsedno napisał:

DajCe spokój, cała by pod tira tym wjechała... 

Twoj avek to kwintesencja jej gloł👏

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Plus napisał:

O ja pierdzielę, ten avek 😄 Śliczniutka Siwa jaka szczupła 😁

Ja się boję tej Siwej na grzybach 😄😄

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Mi a napisał:

A moim zdaniem ona kłamie. Często żeby zminimalizować swój błąd pada coś w tym stylu, że ktoś z autorytetem w jakiejś dziedzinie jednak stwierdził, że ona ma rację, albo że to nie jest istotne. Ktoś tutaj jednak słusznie się dopatrzył, że przykręciła kierownicę na odwrót;) 

Niewidzialna armia. Oręż każdego manipulatora. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Dolores_lolek napisał:

Ale skąd ty masz taką pewność że to wahania hormonalne? Widziałaś jej wyniki badań? 

Widać bo ma wahania nastroju, od zjazdu po agresję, różne bóle, puchnie, nawet włosy jej zmieniły strukturę to hormonalne, problemy ze snem, zaczyna tyć bardzo w okolicach brzucha pewnie zawsze miała tendencje ale to tycie około meno  jest charakterystyczne, organizm będzie walczył za jakis czas o estrogen. narazie to są skoki trudno to zbadać bo to są nawet wahania dobowe czy w ciągu godzin,  to jeszcze nie meno.

Edytowano przez Marta00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Marta00 napisał:

Widać bo ma wahania nastroju, od zjazdu po agresję, różne bóle, puchnie, nawet włosy jej zmieniły strukturę to hormonalne, problemy ze snem, zaczyna tyć bardzo w okolicach brzucha pewnie zawsze miała tendencje ale to tycie około meno  jest charakterystyczne, organizm będzie walczył za jakis czas o estrogen. narazie to są skoki trudno to zbadać bo to są nawet wahania dobowe czy w ciągu godzin,  to jeszcze nie meno.

I jak najbardziej może być zmęczona niczym i obolała, nadal niewiele kobiet się interesuje tematem, nie łączy kropek nie trafia na dobrych lekarzy, a szkoda bo swiadomość problemu to jest bardzo dużo. 

Edytowano przez Marta00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włączyłam sobie nowy wysryw, ależ mnie niesamowicie brzydzi to wydymanie usteczek w jej wykonaniu 🤮 maluje te krzywe wary poza ich obrys, co jeszcze bardziej uwydatnia jakie są obleśne. 

Dodatkowo te strąki na łbie... Widać, że nawet ich nie uczesała, a nakłada kupę odżywki i na domiar złego miesza ja jeszcze z jakimis olejami. Toż ona wygląda jak śmierdząca, zaniedbana menelica. 

Kyrje elejson....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×